no-img
نوین اطلس

آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است؟ - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است؟
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
zip
بهمن ۱۶, ۱۳۹۸

آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است؟


امروز می خواهیم به این پرسش پاسخ دهیم که آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است؟
گاه زن و مرد یا دختر و پسر یک رابطه عاشقانه و زیبا را با هم شروع می کنند. رابطه ای که به گمان خودشان تا آخر عمر به همان زیبایی ادامه می یابد. اما متاسفانه در گذر زمان به علت اختلافات و مشکلاتی که پیش می آید، کم کم از هم فاصله می گیرند. این سرد شدن یهویی رابطه منجر پر شدن ظرفیت تحمل آن ها و در نهایت درخواست جدایی می گردد.
بعد از جدایی عاشق به یاد لحظات و خاطرات شیرین خود با معشوق می افتد و ناگهان دلش می خواهد مجدد به رابطه بازگردد. گویی که تمام ناملایمات را فراموش کرده و تنها خوبی های رابطه را می بیند. اولین راهنمایی که به فرد عاشق در این مرحله می شود این است که آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است؟ آیا شخص مورد نظر ارزش تلاش برای بازگشت عشق را دارد؟ آیا احتمال بازگشت فرد وجود دارد؟ و بسیاری سوالات دیگر که خود نیز با آن ها آشنایی دارید.

در بحث اینکه آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است یا نه به احتمال بازگشت به رابطه، احتمال بازگشت مردان به رابطه، احتمال بازگشت زنان به رابطه، نشانه های بازگشت به رابطه، فال برگشت رابطه، بهترین راه برای برگرداندن عشقم و مقالات بازگشت به رابطه خواهیم پرداخت.
با نوین اطلس تا پایان مقاله سودمند آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است یا خیر همراه باشید.

احتمال بازگشت به رابطه

پس از اینکه فهمیدید آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است، باید احتمال بازگشت به رابطه را در نظر بگیرید تا بدانید تا چه حد کارتان سخت است. در این راستا می توانید مقاله چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم را نیز مطالعه کنید.
مسلما احتمال بازگشت به رابطه برای افرادی که تازه از هم جدا شده اند خیلی بیشتر از افرادی است که سال هاست از هم جدا هستند و حتی خبری از هم ندارند. علاوه بر این احتمال بازگشت به رابطه در زن و شوهرهایی که فرزند دارند یا دختر پسرهایی که در محل کار و تحصیل و … به نحوی هم را ملاقات می کنند نیز بیشتر از افرادی است که پس از جدایی دیگر هیچ ارتباطی با هم ندارند. البته این موضوع بدین معنا نیست که این افراد از احیا رابطه خود باید ناامید شوند. بلکه به این معناست که احتمال بازگشت به رابطه برای اینگونه افراد کمتر است و باید تلاش و پشتکار بیشتری در مسیر راهکار بازگشت به رابطه شکست خورده به خرج دهند.

احتمال بازگشت مردان به رابطه

احتمال بازگشت مردان به رابطه بستگی به رفتارهای شما پس از تمام شدن رابطه دارد. بهترین کاری که در درجه اول در برگرداندن مرد به رابطه و افزایش احتمال بازگشت مردان به رابطه با شما کمک می کند این است که کمی از وی فاصله بگیرید. این فاصله گرفتن به شما کمک خواهد کرد تا کمی به رابطه تان و کارهایی که انجام داده اید فکر کنید. بررسی کنید آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است یا نه؟ و اگر برگشت به رابطه عاطفی را مثبت پنداشتید حال می توانید به گذشته بنگرید و توجه کنید که کجاها خطا داشتید. چه کارهایی انجام داده اید که از علل دوری پسر از دختر می باشد. سپس بهتر است به دنبال جبران اشتباهات گذشته خود باشید. مردان وقتی متوجه تغییر رفتار شما به سمت بهتر شدن، بشوند احتمال برگشتشان به رابطه بیشتر خواهد شد.
اما در این حین بهتر است کمی احتمال بازگشت مردان به رابطه را کنار بگذاریم و ببینیم چه مردانی ارزش تلاش برای برگشت دوباره به رابطه آسیب دیده را دارند.
– مردی که همسر شما است ارزش دارد برای برگشتن وی تلاش کنید. تبعات طلاق در جامعه زیاد است. پس اگر مردی که می خواهید به رابطه برگردانید همسر شما بوده است حتما ارزش تلاش دارد. سعی کنید با پشتکار و مهارت های لازم شوهرتان را به زندگی برگردانید و از آن به بعد با بکار بردن سیاست های زنانه لازم زندگی آرامی را برای خود رقم بزنید.

  • مردی که خواستگارتان بوده است نیز ارزش تلاش دارد. چرا که چنین فردی به دنبال برقراری رابطه ای پایدار همراه با ازدواج بوده است. پس اگر گزینه مناسبی می باشد تلاش خود را به کار گیرید تا وی را برگردانید.
  • پسری که همیشه از تصورات آینده خود با شما صحبت می کرده است نشان می دهد که به دنبال یک خوش گذرانی کوتاه مدت نبوده است. بلکه وی قصد تشکیل زندگی به همراه عشق شما را داشته پس ارزشش را دارد تلاش کنید.(همچنین نگاه کنید به برگرداندن مرد به رابطه)

احتمال بازگشت زنان به رابطه

پس از اینکه احتمال بازگشت مردان به رابطه را بررسی کردیم حال نوبت به خانم ها می باشد. همیشه خانم ها به دنبال برگشتن مرد نیستند گاهی اوقات هم آقایان تمایل به بازگشت معشوق خود به رابطه تمام شده دارند.
بر اساس روانشناسی رابطه عاشقانه زنان نسبت به رابطه عشقی خود بسیار پایبند هستند و تا حد امکان تمایل به جدایی ندارند. اما اگر در مواردی خانمی خواستار اتمام رابطه شد، احتمال بازگشت وی به رابطه عاشقانه بستگی به این دارد که تا چه حد در رابطه نیازهایش برآورده شده باشد. یکی از مهمترین نیازهای زن حفظ احترام وی است. اگر به زنی بی احترامی کنید خود را از چشم او انداخته اید و احتمال بازگشت او کمتر است و نیاز به تلاش فراوان دارد.احتمال بازگشت زنان به رابطه بخصوص اگر فرزندی هم داشته باشند بسیار زیاد است. این مورد تنها نیازمند این است که نشان دهید نسبت به رفتارهایی که تا کنئن داشته اید پشیمان هستید و در صدد رفع کدورت حاصله می باشید.(همچنین نگاه کنید به علل سرد شدن زنان در رابطه زناشویی)

نشانه های بازگشت به رابطه

اگر می خواهید به رابطه تمام شده خود برگردید اول از همه از خود بپرسید آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است یا نه؟ اگر جواب شما مثبت بود نشانه های بازگشت به رابطه که در زیر برای شما آورده شده است را بررسی کنید.
بررسی نشانه های بازگشت به رابطه در واقع به شما کمک می کند بفهمید آیا پاسخ پرسش بالا را به صورت عقلانی داده اید و یا اینکه تنها از روی احساسات و حس دلتنگی می گویید برگشتن به رابطه قبلی درست است. وقتی نشانه های زیر را در خود و یا فرد مقابل دیدید می توانید برای بازگشت به رابطه قبلی تلاش کنید:
– در تصورات خود آینده ای تضمین شده با معشوق تصور کنید. به نحوی که برگشتن به رابطه به صورت دائم باشد و نه موقتی و تنها برای خوش گذرانی.
– بتوانید رفتارها و هوش هیجانی خود را به کنترل درآورید تا در جریان رابطه عاشقانه همیشه بهترین رفتار و عملکرد را داشته باشید. اگرمی خواهید وارد رابطه عاطفی شوید باید بتوانید تفاوت ها و اختلافات را به صورت منطقی و گفتمان حل کنید نه اینکه سریع با عصبانیت و پرخاشگرایانه پاسخ دهید.
– دوستان مشترکتان نیز از دلتنگی معشوق صحبت کنند.
– متوجه شوید که فرد مقابل هم برای گرم کردن رابطه سرد شده تلاش می کند.
– عاشق و معشوق بعد از جدایی وارد رابطه عاشقانه جدیدی نشده باشند و هنوز هم به یکدیگر فکر کنند.
– ببینید معشوق نیز برای بدست آوردن دل شما سعی در برآورده کردن خواسته هایتان دارد.

اگر هر یک از علائم بالا را مشاهده کردید می توان گفت که از نشانه های بازگشت به رابطه می باشد و پاسخ اینکه آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است یا نه را به درستی داده اید. حال ارزشش را دارد که برای ترمیم رابطه عاشقانه خود تمام تلاشتان را به کار گیرید. در این راستا می توانید از مقاله تجربیات برگرداندن معشوق نیز استفاده کنید.

فال برگشت رابطه

بسیاری افراد وقتی رابطه عاطفی شان تمام می شود، به دلیل تجمع احساسات منفی و حس ناراحتی که دارند دست به هر کاری میزنند تا بتوانند خود را امیدوار کنند.
اکثرا به جای اینکه به دنبال راهکارهای علمی و منطقی برای برگشتن به رابطه باشند به دنبال معجزه می گردند. و در پاسخ به اینکه آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است یا نه به سراغ فال برگشت رابطه، فال سنجش عشق، فال عشقی و … انواع مختلف دیگر فال می روند تا بدانند آیا معشوق هنوز دلبسته ی آن ها هست یا نه.
جواب فال هرچه باشد حتما روی فرد اثر می گذارد. این اثر می تواند مثبت یا منفی باشد. چنانچه فال برگشت رابطه و بازگشت عشق قدیمی برای عاشق خوب باشد انرژی می گیرد و برای برگشتن معشوق خود تلاش می کند. اما اگر فال عشق نتیجه دیگری را به وی بگوید آن زمان است که فرد از نظر فکر و ذهنی بیش از پیش آشفته می گردد و اثرات مخرب بدی به جا می گذارد.
توصیه می شود تا حد امکان از کارهایی مثل طلسم و فال برگشت رابطه و سنجش عشق و … استفاده نکنید و در عوض به یادگیری مهارت ها و تکنیک های لازم بپردازید تا بدانید در زمان قطع ارتباط بهترین رفتار و عملکرد چه می باشد. در این بین می توانید از تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق نیز استفاده کنید.

بهترین راه برای برگرداندن عشقم

بعد از جدایی و اینکه فهمیدید آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است، حتما این سوال به دهنتان خطور می کند که بهترین راه برای برگرداندن عشقم چیست؟ سپس به دنبال راه کار مناسب خواهید بود. اگر دانش و مهارت کافی نداشته باشید حتما احساسی تصمیم می گیرید و تصور می کنید سریع ترین راه برای برگرداندن عشق عذرخواهی و التماس است. ناخودآگاه به دست و پای او می افتید و یا حتی دیگران را واسطه می کنید.
در حالیکه اشتباه است. چرا که با این کارها تنها شخصیت خود را ضعیف جلوه می دهید و به ناخودآگاه فرد نشان می دهید که فرد قابل اطمینان و تکیه گاه مناسبی نخواهید بود. ابراز علاقه خیلی خوب است اما به شرطی که بجا و در زمان و اندازه مناسب باشد.
بهترین راه برای برگرداندن عشق این است که کمی به خود و او زمان دهید تا آرام شوید و تنش های رخ داده بین شما از بین رود.
بعد از آن رابطه خود را زیر و رو کنید. اشتباهاتی که در این مدت انجام داده اید را بررسی کنید. نیازهای ضمیر ناخودآگاه معشوقتان که برآورده نکرده اید را شناسایی کنید. به دنبال پیشرفت و جذاب تر شدن باشید. کاری کنید در نظر وی فردی جذاب به نظر بیایید. با این کار او را از جدایی پشیمان خواهید کرد و کم کم آماده برقراری رابطه مجدد با شما خواهد بود.
سپس به دنبال به کار بردن مهارت ها و تکنیک های لازم باشد و تکالیف برای برگرداندن عشق را انجام دهید. در این زمینه از مجموعه مقالات بازگشت به عشق در نوین اطلس نیز می توانید بهره ببرید.(همچنین نگاه کنید به شروع دوباه رابطه تمام شده بر اساس روانشناسی عشق)

مطالب مرتبط:

برگرداندن نامزد سابق

برگرداندن دختر به رابطه

راههای برگرداندن پسر به رابطه

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

راههای برگرداندن معشوق

قانون جذب برای عشق از دست رفته

بازگشت به رابطه عاطفی تمام شده

آشتی بعد از جدایی

بازگشت به رابطه تمام شده بله یا خیر

کارهایی که بعد از کات کردن نباید انجام داددرباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *