no-img
نوین اطلس

آموزش عاشقانه حرف زدن


نوین اطلس
مطالب ویژه

ادامه مطلب

آموزش عاشقانه حرف زدن
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
zip
شهریور ۱۷, ۱۳۹۷

آموزش عاشقانه حرف زدن


یکی از کارآمدترین تکنیک های جذب و عاشق کردن دیگران حرف زدن به روش درست می باشد. عاشقانه حرف زدن تاثیر خیلی مثبتی برای جذب طرف مقابل خواهد داشت و شما را در قلب عشقتان جای می دهد. به همین منظور نوین اطلس دات کام در این مطلب عاشقانه حرف زدن را به شما آموزش می دهد تا یاد بگیرید چگونه با عشق صحبت کنید. در کل می توان گفت عاشقانه حرف زدن یکی از رفتارهایی است که مردان را عاشق شما می کند اما برای جذب همسرتان نیز می توانید از صحبت عاشقانه با او و استفاده از کلمات محبت آمیز کمک بگیرید.در نتیجه در این مطلب جملاتی برای دلبری از همسر به شما معرفی می کنیم.

چگونه با عشق صحبت کنیم 

خیلی مهم است یاد بگیرید چگونه با عشق خود صحبت کنید. حرف زدن عاشقانه به شیوه ی درست می تواند تاثیر مثبت قابل توجهی روی رابطه ی شما داشته باشد. اولین نکته ای که برای صحبت کرن باعشقتان باید به آن توجه کنید این است که عاشقانه حرف زدن تنها استفاده از کلمات محبت آمیز نیست، رفتار شما هنگام صحبت کردن با عشقتان خیلی در جذب او موثر خواهد بود ( نگاه کنید به پروفایل عاشقانه).

وقتی با عشقتان حرف می زنید نباید جای دیگری را نگاه کنید. باید به چشمانش نگاه کنید تا صداقت و صمیمیت را در چشمان شما ببیند. وقتی چشمانتان را از عشق خود بدزدید او تصور می کند شما دروغ می گویید و به همین دلیل نمی توانید در چشمانش نگاه کنید. پس هنگام صحبت کردن با عشق یکی از مهم ترین مواردی که باید رعایت کنید حفظ ارتباط چشمی به شیوه ی درست است.

نکته ی دوم اینکه هنگام صحبت کردن با عشقتان نباید از او فاصله بگیرید. به او نزدیک شوید و در کنارش بنشینید. سعی کنید هنگام صحبت کردن با عشقتان دستان او را بگیرید. این کار می تواند تاثیر خیلی خوبی داشته باشد و احساس او نسبت به شما بهتر شود.

هنگام صحبت کردن با عشقتان با پرسیدن سوالات لازم در پی درک احساسات او باشید. کاری کنید با شما راحت باشد و هرچیزی را که در دلش هست با شما در میان بگذارد. مثلا می توانید بگویید:” مدتی هست که احساس می کنم ناراحت و دلگیری. چیزی هست که من باید بدانم؟” با چنین جمله ای او به شما اعتماد می کند و همه چیز را بازگو خواهد کرد.

توصیه می کنیم همه ی این موارد را در یک فضای مناسب انجام دهید. یک فضای عاشقانه برای صحبت کردن به عشقتان می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. می توانید از یک کافی شاپ با فضای خوب یا یک رستورانی که عشقتان دوست دارد استفاده کنید. اگر در حال صحبت با همسرتان هستید می توانید یک فضای رمانتیک در خانه به وجود بیاورید. فضای خوب درواقع برای یک صحبت خوب با عشق یک شرط اساسی و مهم است.

صحبت عاشقانه با همسر

بعضی از زوج ها تصور می کنند صحبت عاشقانه فقط “دوستت دارم” است و عاشقانه حرف زدنشان با همسر فقط در همین یک جمله خلاصه می شود. اما باید بگویم همسر شما به جز شنیدن جمله ی “دوستت دارم” به شنیدن جملات عاشقانه ی دیگری نیز نیاز دارد. به همین منظور نوین اطلس دات کام چندین جمله ی عاشقانه را در این بخش به شما معرفی کرده است تا بتوانید به کمک آن ها یک صحبت عاشقانه ی جذاب با همسر خود داشته باشید:

چقدر خوش شانسم که تو توی زندگیمی.
نمی دانید شنیدن این از کسی که عاشقش هستید چه حسی دارد. این یک راه بسیار زیبا برای این است که به او نشان دهید تا چه اندازه برایتان ارزش دارد.این تحسین را می توانید بیشتر استفاده کنید، هربار که کار خوبی برایتان انجام می دهد، وقتی در جمعی هستید و او حرف قشنگی درمورد شما می زند، وقتی با هم خوش می گذرانید.

هیچکس به اندازه تو خوشحالم نمیکنه.
با این تحسین، او را با زنان دیگری که قبلاً در زندگیتان بوده اند مقایسه کرده و او را بالاتر از آنها می برید. و واقعیت این است که زنان حس رقابت بسیار قوی بین خودشان دارند، به همین دلیل اگر به او بگویید که او بهترین همسر برای شما بوده است، یک تحسین بزرگ برای او قلمداد می شود.

تو واقعاً ایدآلی!
برای مناسبت های خاص می توانید با یک علامت تعجب بزرگ به او بگویید «خدای من، تو واقعاً ایدآلی، هیچ چیز کم نداری!»

با اینکار به او نشان می دهید که هر کاری که انجام داده است تاثیر پررنگی روی شما داشته و شما می دانید چطور باید یک زن یا مرد را تحسین کنید.

اما دقت کنید که زیاد از حد از این جمله استفاده نکنید چون ممکن است آن را جدی بگیرد!

نمی تونم بهت فکر نکنم.
این تحسین مخصوصاً در مکالمات از راه دور بسیار موثر است. این جمله در واقع به او می فهماند که چقدر دلتنگش هستید. نیازی نیست که بارها و بارها جمله «دلم برات تنگ شده» را تکرار کنید تا این را بفهمد. همین یک خط همه چیز را تمام می کند.

می توانید آن را کمی طولانی تر کرده و بگویید، «با من چیکار کردی؟ نمیتونم بهت فکر نکنم.»

خواهش میکنم اینقدر دوست داشتنی نباش.
و آخر اینکه، این یکی از محبوب ترین راه ها برای سربه سر گذاشتن و تحسین کردن او در آن واحد است. این یک راه مفرح و بازیگوشانه است که به یک مکالمه عادی، کمی محبت اضافه می کند.

کلمات محبت آمیز و عاشقانه و جملات با احساس برای همسر

کلمات محبت آمیز و عاشقانه برای همسر همراه با لحن و فضای متناسب عاشقانه، می‌توانند در ایجاد فضای عاطفی و افزایش عشق در خانه و خانواده تاثیرگذار باشند. جملات با احساس قابلیت تاثیرگذاری بر احساسات همسرتان را دارا هستند. در این مطلب نمونه‌های زیبا از جملات با احساس برای همسر را گردآوری نموده‌ایم که می‌توانید در یک مکالمه ی عاشقانه آنها را به او بگویید و یا به صورت پیام برای همسرتان ارسال کنید.

هر یک از این جملات کوتاه و زیبای عاشقانه می توانند بهترین انتخاب برای ابراز عشق و محبت به همسر و نامزد باشند زیرا می توانند به خوبی احساس عاشقانه شما را نشان دهند، مطمئنا همسر شما نیز از مطالعه این جملات زیبا و دلنشین لذت خواهد برد.

 • نمی‌دانم تو را به خورشید تشبیه کنم یا دریا. فقط می‌دانم همیشه باید مثل خورشید بر خانه بتابی تا به تو گرم شود و همیشه باید مثل دریا زلال باشی تا خانه با وجودت آرامش بگیرد.
 • چشمانم همیشه به راه تو دوخته شده است. قدم‌هایت را شماره می‌کنم تا به خانه برگردی.
 • فقط تویی که می‌توانی آرزوهای مرا برآورده سازی. در دنیا آرزویی ندارم جز اینکه مهربان باشی و به من لبخند بزنی.
 • از آن روزی که به تو پایبند شدم و قسم وفاداری خوردم، هر دم و بازدمم به یاد تو و به نام تو بوده است.
 • وقتی خانه نیستی دلشوره می‌گیرم، گویی در این خانه تنهایی می‌خواهد مرا از پا دربیاورد. همیشه با من باش و تنهایی را از من دور کن.
 • نمی‌دانستم چکار کنم؛ اگر نمی آمدی !اگر نمی‌آمدی نگاهم معنا پیدا نمی‌کرد و اگر نمی‌آمدی اشکم را هیچ کس پاک نمی‌کرد. ممنونم که آمدی.
 • هیچ‌کس از دل من خبر ندارد. من عاشق زار تو هستم و بی‌قراری که منتظر شنیدن صدای آرامش‌بخش تو هستم.
 • همسرم، تو بهترینی. به خاطر همه خوبی‌هایت ممنونم. تو فرشته نجاتی فرشته مهربان من. بهترین روز زندگی‌ام را در کنارت تجربه کردم. تو مهربان‌ترین همسر دنیایی. امیدوارم لایق این همه عشق تو باشم. عاشقانه دوستت دارم، همه هستی من و نور زندگی من.
 • هرگاه پیش من هستی، نمی‌خواهم سر هیچ کار دیگری بروم. می‌خواهم تا ابد بنشینم و چشم‌هایت را نگاه کنم. تا عمق چشم‌هایت را نگاه کنم تا مطمئن شوم بی‌نهایت دوستم داری.
 • در لحظه‌های تنهایی‌ات روی تمام مهربانی‌ام حساب کن. خستگی‌هایت را به دست‌هایم بسپار.
 • عشق زیبای من؛ تو زیباترین بهانه برای نفس کشیدنی، تو پاک‌ترین شعر عاشقانه‌ای، تو بهترین معنای دوست داشتنی، تو شاه بیت غزل زندگی‌ام هستی. تو را عاشقانه دوستت دارم. من و تو با هم یعنی یک عشق مقدس، یک قصه بی‌پایان.
 • من برای تو، تو برای من، ما برای هم، چقدر قشنگ است این عشق من و تو…
  دست مرا بگیر و مرا با خودت به اعماق کهکشان عشق ببر. بگو که مانند بی‌کران بودن کهکشان‌ها عشق ما نیز تمامی ندارد.
  در این زمانه تو شریک همه خوشی‌ها و ناخوشی‌های من هستی. مثل همیشه خواب را از چشمانم بگیر تا بیداری را به زمانه هدیه کنم.

جملات دلبری برای همسر

انتخاب جملات عاشقانه برای همسر از اهمیت زیادی برخوردار است و می توانید با این جملات هم از همسر خود دلبری کنید و هم علاقه و عشق خود را به همسرتان نشان دهند. متن های عاشقانه زیادی در این رابطه نوشته شده اند که ما سعی کردیم مجموعه ایی از زیباترین و احساسی ترین متن ها را گلچین نموده و در این بخش ارائه دهیم که امیدواریم این متن های زیبا و عاشقانه برای شما نیز جذاب باشد.

برخ از جملات برای دلبری از همسر به شرح زیر است:

 • وقتی نگاهت را دارم احساس می‌کنم زندگی رنگ به خود گرفته، حال هوایم لطیف، همیشه خوب، در آن سوی نگاهت درگیر آرامشم. همین که دارمت کافی است. همیشه بمان. همیشه کنارم باش تا با تک تک نفس‌هایت نفس بکشم. همیشه باش، همیشه باش، همیشه باش تا حالم همیشه خوب باشد.

 

 • چه دلنشین است صدایت که با باران هم‌خوانی می‌کند آنگاه که می‌گویی: دوستت دارم! و من صدای باران را بهانه می‌کنم و می‌گویم: چه گفتی؟ آن لحظه هیچ صدایی شنیدنی‌تر از آن نیست که تکرار می‌کنی: دوستت دارم!

 

 • تو را به جای همه کسانی که نشناخته‌ام دوست می‌دارم. تو را به خاطر عطر نان گرم، برای برفی که آب می‌شود دوست می‌دارم. تو را برای دوست داشتن دوست می‌دارم. برای اشکی که خشک شد و هیچ وقت نریخت، لبخندی که محو شد و هیچ گاه نشکفت دوست می‌دارم. تو را به خاطر خاطره‌ها دوست می‌دارم.

 

 • کنار من باش تا فقط تو را نفس بکشم تا دست‌هایت را پر کنم از محبت. می‌خواهم پروانه‌ای باشم که گل پیراهنت را می‌بوید و چیزی نمی‌خواهم جز این‌که شاهزاده رؤیاهایم باشی.

چگونه با مردان رفتار کنیم که عاشقمان شوند؟

لازم است بدانید تنها حرف زدن عاشقانه برای جذب مردان کافی نیست. ممکن است زن ها با جملات عاشقانه و با احساس زودتر تحت تاثیر قرار بگیرند و به شما جذب شوند اما اگر می خواهید مردی را عاشق خود کنید باید رفتارهای به خصوصی نیز از خود نشان دهید. درواقع در کنار حرف زدن درست باید رفتارهای درستی نیز داشته باشید. خب سوالی که پیش می آید این است: چگونه با مردان رفتار کنیم که عاشقمان شوند؟ در این بخش به این سوال پاسخ می دهیم:

چیزهای جدید در زندگی برای هر کسی جالب است، سعی کنید علائق او را بشناسید و با رعایت این ۵ راهکار، همواره در نگاه وی جذاّب تر، جدید و دوست داشتنی تر باشید.
۱- در هیجانات و علائق ورزشی، او را همراهی کنید
طرفدار تیم ورزشی مورد علاقه وی باشید، این کار مردها را به وجد می آورد، اگر خانه دار هستید، در حین انجام امور خانه، می توانید از نتیجه و مراحل بازی سوال کنید، بعضی از مردها عاشق ورزش مورد علاقه اشان هستند. با این کار خود را به وی نزدیک تر کرده و روابط خود را مستحکم تر می کنید. در این صورت، شما برای وی، حکم رفیقی را دارید که او را در تمام مراحل و هیجانات بازی همراهی می کند.
۲- برای او جشن و میهمانی بگیرید
بیشتر مردها به تاریخ تولّد و میهمانی برای خود حتّی فکر نمی کنند، این شما هستید که با گرفتن یک میهمانی، دعوت دوستانش، تدارک غذا و پذیرایی جالب و جدید، می توانید او را خوشحال و غافلگیر کنید. این کار تأثیری عاشقانه در ذهن او خواهد داشت. متأسفانه در حال حاضر بیشتر همسران به این کارها و خوشحالی شوهرشان اهمیّتی نمی دهند.
۳- او را در روابط با دوست های پسرش راحت بگذارید
این مسئله از قدیم تا کنون باعث اختلافات بین زن و شوهر بوده، بدون شک هر مردی دوست دارد اوقاتی را با همجنس خود و دوستانش بگذراند، مردها افکاری دارند که تنها خود جنس مرد می فهمد، این طبیعیست، باور کنید! آنها نیاز دارند که حتیّ برای چند ساعت، آزاد از مسئولیّت های زندگی، با دوستان خود تفریح کنند، بنابراین تحمّل داشته باشید، با غر زدن و شکایت، تنها اوضاع را بدتر می کنید. در صورت ملایمت، او نیز متقابلاً خوشحال می شود که شما نیز با دوست های دخترتان رفت و آمد کنید.
۴- با او فیلم ببینید و لذّت ببرید
حقیقت این است که بیشتر مردها اوقات فراغت خود را دوست دارند جلوی تلویزیون بنشینند و استراحت کنند، شما نیز در دیدن فیلم و برنامه های دلخواه وی، او را همراهی کنید. در صحنه های هیجان انگیز یا خنده دار، از خود عکس العمل نشان دهید و او را به هیجان بیاورید. برای این کار وقت بگذارید و سعی کنید طی فیلم پشت سر هم از جای خود تکان نخورید.
۵- با غذای دلخواه وی، او را غافلگیر کنید.
درست است که خانمها همیشه باید غذا درست کنند، امّا گاهی وقتها، با درست کردن غذای دلخواه وی و چیدن میزی رویایی و دو نفره، او را غافلگیر کنید. این کار نه تنها او را خوشحال می کند، بلکه می فهمد که برای او ارزش زیادی قائلید.

اینها فقط نمونه های کوچکی از راههای جذّابیت می باشد. بطور خلاصه، برای تحت تأثیر قراردادن مرد خود، بهترین راه، درک متقابل است. سعی کنید همواره با نشاط باشید.

مطالب مرتبط:

چرا هیچ همسری بهترین نیست

حرف های عاشقانه دوران نامزدی

طرز صحبت با مردان

لوس شدن برای شوهر

حرف های عاشقانه برای جذب مردان

جذب دختر با حرف زدن

از بی توجهی شوهرم خسته شدم

پروفایل عاشقانه انگلیسی با ترجمه فارسیموضوعات :
روانشناسی عشق

درباره نویسنده

novinatlas 1378 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

escort bursaescort bursabeylikdüzü escortmeyve siparişiafyon escortataşehir escortafyon escortistanbul escortmersin escortescort kayseriescort bursaescort kayseriescort bursa