no-img
نوین اطلس

آموزش عاشقانه حرف زدن - راه های عاشق کردن یک مرد - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

آموزش عاشقانه حرف زدن – راه های عاشق کردن یک مرد
امتیاز 4.38 ( 13 رای )
zip
شهریور ۱۷, ۱۳۹۷

آموزش عاشقانه حرف زدن – راه های عاشق کردن یک مرد


یکی از کارآمدترین تکنیک های جذب و راه های عاشق کردن یک مرد بر اساس روانشناسی عشق، حرف زدن به روش درست می باشد.

عاشقانه حرف زدن تاثیر خیلی مثبتی برای جذب طرف مقابل خواهد داشت و شما را در قلب عشقتان جای می دهد. به همین منظور نوین اطلس دات کام در این مطلب با آموزش عاشقانه حرف زدن به شما کمک می کند تا یاد بگیرید چگونه با عشق صحبت کنید. در کل می توان گفت عاشقانه حرف زدن یکی از رفتارهایی است که از راه های عاشق کردن یک مرد به حساب می اید اما برای جذب همسرتان نیز می توانید از صحبت عاشقانه با او استفاده از کلمات محبت آمیز کمک بگیرید.

در نتیجه در این مطلب  با عنوان آموزش عاشقانه حرف زدن جملاتی برای دلبری از همسر و راه های عاشق کردن یک مرد  به شما معرفی می کنیم.(نگاه کنید به روانشناسی رابطه عاشقانه)

چگونه با عشق صحبت کنیم 

برای اینکه با راه های عاشق کردن یک مرد آشنا شویم خیلی مهم است یاد بگیریم چگونه با عشق خود صحبت کنیم. آموزش عاشقانه حرف زدن به شیوه ی درست می تواند تاثیر مثبت قابل توجهی روی رابطه ی شما داشته باشد. اولین نکته ای که برای صحبت کرن باعشقتان باید به آن توجه کنید این است که عاشقانه حرف زدن تنها استفاده از کلمات محبت آمیز نیست، رفتار شما هنگام صحبت کردن با عشقتان خیلی در جذب او موثر خواهد بود ( نگاه کنید به پروفایل عاشقانه).

وقتی قصد دارید از راه های عاشق کردن یک مرد استفاده کنید و با صحبت کردن او را عاشق خود کنید نباید جای دیگری را نگاه کنید. باید به چشمانش نگاه کنید تا صداقت و صمیمیت را در چشمان شما ببیند. وقتی چشمانتان را از عشق خود بدزدید او تصور می کند شما دروغ می گویید و به همین دلیل نمی توانید در چشمانش نگاه کنید. پس هنگام صحبت کردن با عشق یکی از مهم ترین مواردی که باید رعایت کنید حفظ ارتباط چشمی به شیوه ی درست است.

نکته ی دوم آموزش عاشقانه حرف زدن اینکه هنگام صحبت کردن با عشقتان نباید از او فاصله بگیرید. به او نزدیک شوید و در کنارش بنشینید. سعی کنید هنگام صحبت کردن با عشقتان دستان او را بگیرید. این کار می تواند تاثیر خیلی خوبی داشته باشد و احساس او نسبت به شما بهتر شود.

همه نیاز داریم بدانیم چگونه عشق را زنده نگه داریم پس هنگام صحبت کردن با عشقتان که یکی از راه های عاشق کردن یک مرد است با پرسیدن سوالات لازم در پی درک احساسات او باشید. کاری کنید با شما راحت باشد و هرچیزی را که در دلش هست با شما در میان بگذارد. مثلا می توانید بگویید:” مدتی هست که احساس می کنم ناراحت و دلگیری. چیزی هست که من باید بدانم؟” با چنین جمله ای او به شما اعتماد می کند و همه چیز را بازگو خواهد کرد.

توصیه می کنیم همه ی این موارد آموزش عاشقانه حرف زدن را جهت یادگیری راه های عاشق کردن یک مرد در یک فضای مناسب انجام دهید. یک فضای عاشقانه برای صحبت کردن به عشقتان می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. می توانید از یک کافی شاپ با فضای خوب یا یک رستورانی که عشقتان دوست دارد استفاده کنید. اگر در حال صحبت با همسرتان هستید می توانید یک فضای رمانتیک در خانه به وجود بیاورید. فضای خوب درواقع برای یک صحبت خوب با عشق یک شرط اساسی و مهم است.

صحبت عاشقانه با همسر

بعضی از زوج ها تصور می کنند صحبت عاشقانه فقط “دوستت دارم” است و عاشقانه حرف زدنشان با همسر فقط در همین یک جمله خلاصه می شود. اما باید بگویم از راه های عاشق کردن یک مرد این است که بدانید همسر شما به جز شنیدن جمله ی “دوستت دارم” به شنیدن جملات عاشقانه ی دیگری نیز نیاز دارد. به همین منظور نوین اطلس دات کام در مقاله آموزش عاشقانه حرف زدن چندین جمله ی عاشقانه را در این بخش به شما معرفی کرده است که به عنوان بهترین و قوی ترین راه های عاشق کردن یک مرد در نظر گرفته می شود و به می توانید به کمک آن ها یک صحبت عاشقانه ی جذاب با همسر خود داشته باشید و آشنا شوید با حرف هایی که همسرتان را عاشق می کند:

چقدر خوش شانسم که تو توی زندگیمی.

نمی دانید در رابطه عاشقانه شنیدن این از کسی که عاشقش هستید چه حسی دارد. این یک راه بسیار زیبا برای این است که به او نشان دهید تا چه اندازه برایتان ارزش دارد. این تحسین را می توانید بیشتر استفاده کنید، هربار که کار خوبی برایتان انجام می دهد، وقتی در جمعی هستید و او حرف قشنگی درمورد شما می زند، وقتی با هم خوش می گذرانید.

هیچکس به اندازه تو خوشحالم نمیکنه.

یکی دیگر از راه های عاشق کردن یک مرد این است که با تحسین، او را با افراد دیگری که قبلاً در زندگیتان بوده اند مقایسه کرده و او را بالاتر از آنها می برید. و واقعیت این است که مردان یا زنان حس رقابت بسیار قوی بین خودشان دارند، به همین دلیل اگر به او بگویید که او بهترین همسر برای شما بوده است، یک تحسین بزرگ برای او قلمداد می شود.

تو واقعاً ایده آلی!

یکی دیگر از راه های عاشق کردن یک مرد این است که برای مناسبت های خاص بتوانید با یک علامت تعجب بزرگ به او بگویید «خدای من، تو واقعاً ایدآلی، هیچ چیز کم نداری!» این مورد یکی از بهترین جملات عاشقانه مخصوص نامزدهاست.

با اینکار به او نشان می دهید که هر کاری که انجام داده است تاثیر پررنگی روی شما داشته و شما می دانید چطور باید یک زن یا مرد را تحسین کنید.

اما دقت کنید که زیاد از حد از این جمله استفاده نکنید چون ممکن است آن را جدی بگیرد!

نمی تونم بهت فکر نکنم.

در آموزش عاشقانه حرف زدن، این تحسین مخصوصاً در مکالمات از راه دور بسیار موثر است. این جمله در واقع به او می فهماند که چقدر دلتنگش هستید. نیازی نیست که بارها و بارها جمله «دلم برات تنگ شده» را تکرار کنید تا این را بفهمد. همین یک خط همه چیز را تمام می کند.

می توانید آن را کمی طولانی تر کرده و بگویید، «با من چیکار کردی؟ نمیتونم بهت فکر نکنم.»

خواهش میکنم اینقدر دوست داشتنی نباش.

و آخر اینکه، این یکی از محبوب ترین راه ها برای سر به سر گذاشتن و تحسین کردن او در آن واحد است. این یک راه مفرح و بازیگوشانه است که به یک مکالمه عادی، کمی محبت اضافه می کند.(همچنین نگاه کنید به توصیه هایی که مردان را دیوانه تان می کند)

کلمات محبت آمیز و عاشقانه و جملات با احساس برای همسر

کلمات محبت آمیز و عاشقانه برای همسر همراه با لحن و فضای متناسب عاشقانه، می‌توانند از مهمترین راه های عاشق کردن یک مرد به حساب بیایند. جملات با احساس قابلیت تاثیرگذاری بر احساسات همسرتان را دارا هستند. در این مطلب نمونه‌های زیبا از جملات با احساس برای همسر را گردآوری نموده‌ایم که می‌توانید در یک مکالمه ی عاشقانه آنها را به او بگویید و یا به صورت پیام برای همسرتان ارسال کنید.(همچنین نگاه کنید به کلماتی که مردان را تحریک می کند)

هر یک از این جملات کوتاه و زیبای عاشقانه می توانند بهترین انتخاب برای ابراز عشق و محبت به همسر و نامزد باشند زیرا می توانند به خوبی احساس عاشقانه شما را نشان دهند، مطمئنا همسر شما نیز از مطالعه این جملات زیبا و دلنشین لذت خواهد برد.

 • نمی‌دانم تو را به خورشید تشبیه کنم یا دریا. فقط می‌دانم همیشه باید مثل خورشید بر خانه بتابی تا به تو گرم شود و همیشه باید مثل دریا زلال باشی تا خانه با وجودت آرامش بگیرد.
 • چشمانم همیشه به راه تو دوخته شده است. قدم‌هایت را شماره می‌کنم تا به خانه برگردی.
 • فقط تویی که می‌توانی آرزوهای مرا برآورده سازی. در دنیا آرزویی ندارم جز اینکه مهربان باشی و به من لبخند بزنی.
 • از آن روزی که به تو پایبند شدم و قسم وفاداری خوردم، هر دم و بازدمم به یاد تو و به نام تو بوده است.
 • وقتی خانه نیستی دلشوره می‌گیرم، گویی در این خانه تنهایی می‌خواهد مرا از پا دربیاورد. همیشه با من باش و تنهایی را از من دور کن.
 • نمی‌دانستم چکار کنم؛ اگر نمی آمدی !اگر نمی‌آمدی نگاهم معنا پیدا نمی‌کرد و اگر نمی‌آمدی اشکم را هیچ کس پاک نمی‌کرد. ممنونم که آمدی.
 • هیچ‌کس از دل من خبر ندارد. من عاشق زار تو هستم و بی‌قراری که منتظر شنیدن صدای آرامش‌بخش تو هستم.
 • همسرم، تو بهترینی. به خاطر همه خوبی‌هایت ممنونم. تو فرشته نجاتی فرشته مهربان من. بهترین روز زندگی‌ام را در کنارت تجربه کردم. تو مهربان‌ترین همسر دنیایی. امیدوارم لایق این همه عشق تو باشم. عاشقانه دوستت دارم، همه هستی من و نور زندگی من.
 • هرگاه پیش من هستی، نمی‌خواهم سر هیچ کار دیگری بروم. می‌خواهم تا ابد بنشینم و چشم‌هایت را نگاه کنم. تا عمق چشم‌هایت را نگاه کنم تا مطمئن شوم بی‌نهایت دوستم داری.
 • در لحظه‌های تنهایی‌ات روی تمام مهربانی‌ام حساب کن. خستگی‌هایت را به دست‌هایم بسپار.
 • عشق زیبای من؛ تو زیباترین بهانه برای نفس کشیدنی، تو پاک‌ترین شعر عاشقانه‌ای، تو بهترین معنای دوست داشتنی، تو شاه بیت غزل زندگی‌ام هستی. تو را عاشقانه دوستت دارم. من و تو با هم یعنی یک عشق مقدس، یک قصه بی‌پایان.
 • من برای تو، تو برای من، ما برای هم، چقدر قشنگ است این عشق من و تو…
  دست مرا بگیر و مرا با خودت به اعماق کهکشان عشق ببر. بگو که مانند بی‌کران بودن کهکشان‌ها عشق ما نیز تمامی ندارد.
  در این زمانه تو شریک همه خوشی‌ها و ناخوشی‌های من هستی. مثل همیشه خواب را از چشمانم بگیر تا بیداری را به زمانه هدیه کنم.(نگاه کنید به راه های حفظ رابطه عاشقانه)

جملات دلبری برای همسر

در آموزش عاشقانه حرف زدن که از تاثیرگذار ترین راه های عاشق کردن یک مرد است انتخاب جملات عاشقانه برای همسر از اهمیت زیادی برخوردار است. می توانید با این جملات هم از همسر خود دلبری کنید و هم علاقه و عشق خود را به همسرتان نشان دهند. در واقع نیاز است که سیاست های دخترانه در جذب پسران را بدانید. متن های عاشقانه زیادی در این رابطه نوشته شده اند که ما سعی کردیم مجموعه ایی از زیباترین و احساسی ترین متن ها را گلچین نموده و در این بخش ارائه دهیم که امیدواریم این متن های زیبا و عاشقانه برای شما نیز جذاب باشد.

برخ از راه های عاشق کردن یک مرد با جملاتی برای دلبری از همسر به شرح زیر است:

 • وقتی نگاهت را دارم احساس می‌کنم زندگی رنگ به خود گرفته، حال هوایم لطیف، همیشه خوب، در آن سوی نگاهت درگیر آرامشم. همین که دارمت کافی است. همیشه بمان. همیشه کنارم باش تا با تک تک نفس‌هایت نفس بکشم. همیشه باش، همیشه باش، همیشه باش تا حالم همیشه خوب باشد.(نگاه کنید به پیامک عاشقانه به همسر)
 • چه دلنشین است صدایت که با باران هم‌خوانی می‌کند آنگاه که می‌گویی: دوستت دارم! و من صدای باران را بهانه می‌کنم و می‌گویم: چه گفتی؟ آن لحظه هیچ صدایی شنیدنی‌تر از آن نیست که تکرار می‌کنی: دوستت دارم!
 • تو را به جای همه کسانی که نشناخته‌ام دوست می‌دارم. تو را به خاطر عطر نان گرم، برای برفی که آب می‌شود دوست می‌دارم. تو را برای دوست داشتن دوست می‌دارم. برای اشکی که خشک شد و هیچ وقت نریخت، لبخندی که محو شد و هیچ گاه نشکفت دوست می‌دارم. تو را به خاطر خاطره‌ها دوست می‌دارم.
 • کنار من باش تا فقط تو را نفس بکشم تا دست‌هایت را پر کنم از محبت. می‌خواهم پروانه‌ای باشم که گل پیراهنت را می‌بوید و چیزی نمی‌خواهم جز این‌که شاهزاده رؤیاهایم باشی.

چگونه با مردان رفتار کنیم که عاشقمان شوند؟

لازم است بدانید در مبحث آموزش عاشقانه حرف زدن برای آشنایی با راه های عاشق کردن یک مرد، تنها حرف زدن عاشقانه برای جذب مردان کافی نیست. ممکن است زن ها با جملات عاشقانه و با احساس زودتر تحت تاثیر قرار بگیرند و به شما جذب شوند اما اگر می خواهید مردی را عاشق خود کنید و یا مانع جدایی عاشقانه شوید، باید رفتارهای به خصوصی نیز از خود نشان دهید. درواقع در کنار حرف زدن درست باید رفتارهایی که مردان دوست دارند را نیز بدانید. خب سوالی که پیش می آید این است: چگونه با مردان رفتار کنیم که عاشقمان شوند؟ در این بخش به این سوال پاسخ می دهیم:

چیزهای جدید در زندگی برای هر کسی جالب است، سعی کنید علائق او را بشناسید و با رعایت این ۵ مورد از راه های عاشق کردن یک مرد، همواره در نگاه وی جذاب تر، جدید و دوست داشتنی تر باشید تا به این مشکل برنخورید که بگویید عشقم رو دوسش دارم ولی اون دوستم نداره.

۱- در هیجانات و علائق ورزشی، او را همراهی کنید

طرفدار تیم ورزشی مورد علاقه وی باشید، این کار مردها را به وجد می آورد، اگر خانه دار هستید، در حین انجام امور خانه، می توانید از نتیجه و مراحل بازی سوال کنید، بعضی از مردها عاشق ورزش مورد علاقه اشان هستند. با این کار خود را به وی نزدیک تر کرده و روابط خود را مستحکم تر می کنید. در این صورت، شما برای وی، حکم رفیقی را دارید که او را در تمام مراحل و هیجانات بازی همراهی می کند و از راه های افزایش عشق بین زن و شوهر است.

۲- برای او جشن و میهمانی بگیرید

بیشتر مردها به تاریخ تولّد و میهمانی برای خود حتّی فکر نمی کنند، این شما هستید که با گرفتن یک میهمانی، دعوت دوستانش، تدارک غذا و پذیرایی جالب و جدید، می توانید او را خوشحال و غافلگیر کنید. این کار تأثیری عاشقانه در ذهن او خواهد داشت. متأسفانه در حال حاضر بیشتر همسران به این کارها و خوشحالی شوهرشان اهمیّتی نمی دهند.

۳- او را در روابط با دوست های پسرش راحت بگذارید

این مسئله از قدیم تا کنون باعث اختلافات بین زن و شوهر بوده، بدون شک هر مردی دوست دارد اوقاتی را با همجنس خود و دوستانش بگذراند، مردها افکاری دارند که تنها خود جنس مرد می فهمد، این طبیعیست، باور کنید! آنها نیاز دارند که حتیّ برای چند ساعت، آزاد از مسئولیّت های زندگی، با دوستان خود تفریح کنند، بنابراین تحمّل داشته باشید، با غر زدن و شکایت، تنها اوضاع را بدتر می کنید. در صورت ملایمت، او نیز متقابلاً خوشحال می شود که شما نیز با دوست های دخترتان رفت و آمد کنید. این کار در شیفته کردن مردان موثر می باشد.

۴- با او فیلم ببینید و لذّت ببرید

حقیقت این است که بیشتر مردها اوقات فراغت خود را دوست دارند جلوی تلویزیون بنشینند و استراحت کنند، شما نیز در دیدن فیلم و برنامه های دلخواه وی، او را همراهی کنید. در صحنه های هیجان انگیز یا خنده دار، از خود عکس العمل نشان دهید و او را به هیجان بیاورید. برای این کار وقت بگذارید و سعی کنید طی فیلم پشت سر هم از جای خود تکان نخورید.

۵- با غذای دلخواه وی، او را غافلگیر کنید.

درست است که خانمها همیشه باید غذا درست کنند، امّا گاهی وقتها، با درست کردن غذای دلخواه وی و چیدن میزی رویایی و دو نفره، او را غافلگیر کنید. این کار نه تنها او را خوشحال می کند، بلکه می فهمد که برای او ارزش زیادی قائلید و یکی از راه های کاهش دعوا می باشد.

اینها فقط نمونه های کوچکی از راههای جذّابیت می باشد که در مطلب آموزش عاشقانه حرف زدن برای شما عنوان کردیم. بطور خلاصه، برای تحت تأثیر قراردادن مرد خود، بهترین راه، درک متقابل است. سعی کنید همواره با نشاط باشید.

مطالب مرتبط:

۲۴ روش ساده برای دیوانه کردن پسران – تکنیک های دلبری

چگونه قلب یک پسر را تسخیر کنیم – تکنیک های تسخیر قلب

۱۰ نکته ضروری برای صحبت کردن با معشوق

چگونه برای یک پسر در چت طوری دلبری کنیم تا عاشقمان شود

چگونه با شوهرمان حرف بزنیم که اثر بخش باشد؟

طرز صحبت با مردان

چگونه به یک مرد محبت کنیم

حرف های عاشقانه برای جذب مردان

جذب دختر با حرف زدن

پروفایل عاشقانه انگلیسی با ترجمه فارسی

طرز نگاه پسر عاشقموضوعات :
روانشناسی عشق

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.