no-img
نوین اطلس

توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند
امتیاز 5.00 ( 7 رای )
zip
اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۳

توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند


توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند، عنوان مطلب امروز نوین اطلس می باشد. در دنیای پیچیده‌ی امروزی، روابط بین افراد می‌تواند به اندازه‌ی یک معمای ریاضی پیچیده باشد. اما، همانطور که در ریاضیات برای حل معماها به دنبال فرمول‌هایی می‌گردیم، در روابط نیز می‌توان با توجه به توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند، به نتایج مطلوب دست یافت. این توصیه‌ها می‌توانند شامل رفتارهایی که مردان را عاشق میکند، جملاتی که مردان را عاشق میکند، ارتباطات مؤثر، درک متقابل، و احترام به تفاوت‌ها باشند.

در این مقاله، قصد داریم به بررسی برخی از این توصیه‌ها بپردازیم که می‌توانند در ارسال پیام های جذب کننده مردان و همچنین حفظ توجه مردان مؤثر باشند و به ایجاد یک پیوند عمیق‌تر کمک کنند. از ارتباط چشمی صادقانه گرفته تا شناخت علایق مشترک، هر یک از این عناصر می‌توانند به عنوان کلیدی برای باز کردن درهای درک متقابل عمل کنند.

توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند

عشق و ارتباط عاطفی در هر رابطه‌ای حیاتی است. برای بسیاری از مردان، برخی رفتارها وجود دارد که می‌تواند آن‌ها را به شدت به شریک زندگی‌شان پیوند دهد و احساسات عمیقی را در آن‌ها برانگیزد و باعث عاشق کردن مردان شود. در ادامه به توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند اشاره می کنیم:

 • احترام متقابل: احترام متقابل پایه و اساس هر رابطه‌ای است. مردان، مانند هر کس دیگری، به دنبال شریکی هستند که ارزش‌ها و احساسات آن‌ها را درک کند و با احترام رفتار کند.
 • گوش دادن فعال: گوش دادن به آنچه که مردان می‌گویند و نشان دادن علاقه واقعی به صحبت‌های آن‌ها، می‌تواند احساس ارزشمندی و دیده شدن را در آن‌ها ایجاد کند.
 • حمایت و تشویق: حمایت کردن از اهداف و رویاهای یکدیگر و تشویق کردن در زمان‌های سخت، می‌تواند پیوند عمیقی بین زوجین ایجاد کند.
 • استقلال و فضای شخصی: احترام گذاشتن به استقلال و فضای شخصی یکدیگر، نشان‌دهنده‌ی درک متقابل و اعتماد است.
 • صداقت و شفافیت: صداقت و شفافیت در ارتباطات، اعتماد را بنا می‌نهد و اساس یک رابطه‌ی سالم را تشکیل می‌دهد.
 • روحیه‌ی مثبت و شوخ‌طبعی: روحیه‌ی مثبت و شوخ‌طبعی می‌تواند به رابطه‌ی شادابی و سرزندگی ببخشد و لحظات خوشی را برای هر دو طرف ایجاد کند.
 • نشان دادن علاقه و محبت: نشان دادن علاقه و محبت به شیوه‌های مختلف، از جمله لمس، کلام، و کارهای کوچک، می‌تواند احساس امنیت و محبت را در مردان تقویت کند.

این توصیه‌ها می‌تواند به ایجاد یک رابطه‌ی عمیق و پایدار کمک کند. البته، هر فردی منحصر به فرد است و این موارد باید با در نظر گرفتن شخصیت و نیازهای هر دو طرف در رابطه تطبیق داده شود.

رفتارهایی که در ارتباط با مردان توصیه می شود

از دیگر توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند رفتارهایی که مردان را عاشق میکند است. در ادامه این رفتارها را با یکدیگر بررسی می کنیم:

مهربان باشید

بهترین راه عاشق کردن مردان این است که مهربان باشید. یکی از خصوصیات زنانگی که مردها معمولاً ندارند، میل طبیعی شما به مراقبت کردن است. البته می‌توانید در عین حال آسیب‌پذیر بوده و به همسرتان نشان دهید که به او نیاز دارید اما می‌توانید از او هم مراقبت کنید. هرچقدر هم که قوی، مردانه و مستقل باشد، همه مردها دوست دارند که کسی از‌ آنها مراقبت کند. اینکه نشان دهید چنین توانایی دارید باعث می‌شود سلاح خودش را در کنار شما زمین بیندازد و در کنارتان احساس امنیت کند. وقتی مردی ضعف از خود نشان می‌دهد و اجازه می‌دهد بخش آسیب‌پذیر او را ببینید، به شما قدرت خواهد داد. منظور این نیست که رابطه مثل یک مسابقه یا بازی است، همه این ها برای ایجاد یک رابطه بادوام و ایجاد احساس امنیت و آرامش برای دو طرف است.

شوخ طبع باشید 

از توصیه های که مردان را دیوانه تان می کند و عاشق کردن مردان این است که باید بتوانید با هم دیوانه‌بازی کنید. کار و زندگی فوق‌العاده استرس‌زا است! همسرتان تنها کسی است که درمقابل او باید سلاحتان را زمین بیندازید. چه خانه باشید و چه بیرون، درست وقت‌هایی که کسی نگاهتان نمی‌کند، وقت مسخره رقصیدن‌ها، حرف زدن با صداهای عجیب و غریب و وقت این است که خودتان باشید. اگر می‌خواهید همسرتان احساس کند که می‌تواند با شما تفریح کند، شما هم نباید از تفریح کردن با او بترسید. از دلبری های زنانه استفاده کنید. حتی اگر از اینکه مسخره به نظر برسید نباید بترسید. از اینکه خودتان را رها کنید، از چارچوب همیشگی‌تان بیرون بیایید و بلند بلند بخندید نترسید.

دیدن ویژگی های مثبت

به منظور حمایت و حفاظت از همسرتان، بویژه در برهه‌های حساس، بحرانی و نگران‌کننده، باید بر ویژگی‌های مثبت و رفتارهایی از همسرتان که خوب بوده تمرکز کنید. با برشمردن ویژگی‌های مثبت شخصیت همسرتان است که او از علاقه شما به خود اطمینان حاصل کرده و عزت نفس خود را ترمیم می‌کند. اعتماد به خود زمینه‌ساز عشق به خود است و از همین عشق به خود است که عشق به شما ایجاد یا محکم‌تر می‌شود. یادتان باشد اگر همسرتان خودش را دوست بدارد می‌تواند شما را هم دوست داشته باشد.

به ظاهرتان اهمیت دهید

مردها عاشق خانم هایی هستند که تمیز و مرتب هستند، پس از این توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند، نهایت اســـتفاده را بکنید. اغلب دخترها سردرگم می‌شوند که برای قرارشان چه لبـاسی بپوشند که مردشان نتواند در برابر ستایش و تحسین آن ها مقاومت کند. هر وقت بـا او هستید چیزی بپوشید که زیبـا و چشم‌نواز بـاشد و بـا پوشیدن آن فوق‌العاده شوید. دختری که در لبـاس پوشیدن خوش‌سلیقه بـاشد می‌داند چگونه زیبـا و در عین حال عادی به نظر برسد. این بـاور رایج که کسی که عاشق‌ت بـاشد تو را قضاوت نمی کند همیشه درست نیست. اگر مرد شما نامرتب لبـاس بپوشد، احساس ناامیدی نمی‌کنید؟
اهمیت همیشگی به ظاهر و نوع لباس باعث می شود از تکراری شدن رابطه هم جلوگیری شود.

همیشه تمیز و خوش بو باشید

از دیگر توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند خوش بو بودن می باشد. وقتی بـا یک آغوش از او خداحافظی می‌کنید، اجازه بدهید عطرتان به نفع شما کار کند. مردها عاشق این هستند که نامزدشان بوی فوق‌العاده‌ای داشته‌بـاشد. عطر را به مچ دست‌ها، اطراف گردن، پشت گوش، و روی اســـتخوان ترقوه بزنید تا مطمئن شوید عطرتان ماندگار اســـت. می توانید در مناسبت‌های مختلف از عطرهای مختلف اســـتفاده کنید. عطرهای متنوعی بخرید و ببینید کدام‌یک برایتان بهترین نتیجه را دارد.(همچنین نگاه کنید به نمونه‌ چت‌ عاشقانه از زیباترین و ناب ترین کلمات محبت آمیز)

بیان صریح درخواست ها

برخی از مواقع خانم ها درخواست هایشان را رک و صریح بازگو نمی کنیند و بسیاری از خواسته هایشان برای مردان گنگ و نا مفهوم است. شیوه بیان چنین خواسته هایی مردها را معذب می کند و مرد احساس می کند، روی هیچ موردی کنترل ندارد و این طرز بیان برایش نا امنی و عدم اطمینان به وجود می آورد. پس اگر درخواستی از همسرتان دارید خیلی واضح بیان کنید.(نگاه کنید به بایدها و نبایدهای صحبت با مردان)

لبخند بزنید

بر اساس روانشناسی رابطه عاشقانه یکی از مهمترین توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند این است که مردها دیوانه‌ی لبخند یک دختر هستند. لبخندتان بـاید واقعی و شیرین بـاشد. در غیر این‌صورت به زور لبخند نزنید، شاید مردتان فکر کند غیرعادی هستید. هم‌چنین، وقتی بـا او هستید، تمام توجه‌تان را به او بدهید و به جوک‌های‌اش بخندید. نشان بدهید از بودن بـا او خوشحال هستید. او بقیه‌ی کارها را انجام می‌دهد.

ابراز علاقه کنید

می‌توانید با رفتارهای محبت‌آمیز و عاشقانه خود، به ارضای نیازهای همسرتان توجه کنید و او را در رها شدن از تمایلات درونی اش که بیشتر در جهت محافظت و مراقبت از دیگران است، یاری برسانید. به همین دلیل می‌توانید گاهی با پذیرفتن و به عهده گرفتن برخی از مسئولیت‌های همسرتان یا با ایجاد شرایط شاد و دلپذیری چون خرید بلیت سینما، دعوت به رستوران و… ابراز عشق کرده و به او اجازه آرامش و لذت از زندگی بدهید. ابراز علاقه کلامی و رفتاری نیز یکی از جدی ترین توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند و از ترفندهای عاشق کردن مردان می باشد. برای آشنایی بیشتر با نحوه ابراز علاقه می توانید از لیست صد کلمه عاشقانه جدید در چت استفاده کنید که نوین اطلس برای شما فراهم کرده است.

در آغوش کشیدن

در آغوش گرفتن همسر، یک مهارت ارتباطی پیشرفته و هدیه‌ای کاملا عاشقانه و یکی از توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند است. این راه عاشقانه، بهترین روشی است که می‌تواند موفقیت و توانایی شما را در دوست داشتن و عشق ورزیدن به همسرتان تضمین کند. (همچنین نگاه کنید به چگونه از همسر دلبری کنیم)

تعریف از همسر

تعریف و تمجید، قدردانی و سپاسگزاری از مردان، از رفتارهایی است که موجب تبلور عشق در آنان می‌شود. هنگامی که شما با لوندی و دلبری از همسرتان به خاطر تلاش‌ها یا چیزهایی که برای شما فراهم آورده، تشکر می‌کنید، او احساس عشق و محبت کرده و تمایل بیشتری برای خلق یک رابطه عاشقانه می‌یابد.

موقعیت شناسی

یکی از عوامل ضروری برای پرورش عشق و صمیمیت، گفتن حقیقت است، اما وقت‌شناسی در این امر بسیار مهم است. برای آن‌که عشقی ماندگار و بادوام داشته باشید، سعی کنید در زمانی مناسب و به روشی که همسرتان کمتر آزرده شود یا آسیب ببیند، با او صحبت کنید و او را از ناراحتی‌ها و حرف‌های دلتان مطلع کنید. انتقاد و بیان اعتراض در شرایط مساعد، مناسب و بهینه است که نتیجه مطلوبی را برای شما پدید می‌آورد. پس از سیاست های زنانه خود در این زمینه استفاده کنید.

جملاتی که مردان را عاشق میکند

تا اینجا توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند بیان کردیم. اگر به این نکات توجه کنید و آن ها را به صورت روزمره به کار ببرید حتما تاثیر فوق العاده آن را متوجه خواهید شد. در این قسمت نیز می خواهیم اشاره کنیم به بخشی از جملاتی که مردان را عاشق میکند. این جملات نیز در کنار توصیه هایی که گفته شد بسیار موثر هستند. در مقاله دیگر نوین اطلس به نام آموزش عاشقانه حرف زدن بیشتر در مورد توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند صحبت کردیم.

من در کنار تو خیلی خوشحالم

این جمله تمام احساس عشقی که به همسرتان دارید را به وی منتقل خواهد کرد و باعث می شود عشق او نیز به شما بیشتر شود.(همچنین نگاه کنید به کلماتی که باعث جذاب تر شدن رابطه می شود)

ممنون که در کنار من هستی

از جملات دلبرانه برای مردان بیان کردن جملاتی در زمینه قدر دانی از ان ها می باشد. مردان همینکه ببینند همسرشان قدر دان زحمت هایشان هستند تلاش بیشتری برای فراهم کردن امکانات رفاهی خواهند کرد.

لبخندهایت برایم خیلی زیباست

اینگونه جملات دلبرانه برای مردان که از ظاهرشان تعریف می کند به آن ها اعتماد به نفس خاصی می دهد. مردان از اینکه در نظر عشقشان خوشتیپ و جذاب باشند بسیار لذت می برند. تمجید ظاهر مردان از روش های دلبری از پسر می باشد.

دوست دارم همیشه کنارت باشم

این جمله نیز بسیار دلبرانه است و به مرد این اطمینان را می دهد که همسری وفادار و قابل اطمینان دارد. در نتیجه هر چه بیشتر به او عشق می ورزد.(همچنین نگاه کنید به حرف های عاشقانه برای جذب مردان)

مطالب مرتبط:

جملاتی که مردان را دلتنگ میکنند: ضعف رفتن دل مردان

۱۰ نقص زنانه که مردان دوست دارند

پنج جمله ای که مردان عاشق شنیدنش هستند

نشانه های پسر عاشق در فضای مجازی

حرف هایی که مردان را عاشق می کند

جملاتی که مردان را دلتنگ می کند

کلماتی که مردان را تحریک می کندموضوعات :
سیاست رفتاری

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


2 پاسخ به “توصیه هایی که مردان را دیوانه تان میکند”

 1. مریم گفت:

  سلام من چهار سال که یک پسر را دوست دارم ولی به من پیشنهاد نداده وقتی از جلوی مغازش رد می شم بامن می خنده وحتی منو به تمام دوستاشم نشون داده و دو تا از دوستاش وقتی منو می بینن می خندن نمی دونم واسه چی ؟ دو ماه پیش یه پیج اینستا درست کردم و پستاشو با یکی از کامنتاشو لایک کردم و اونم منو فالو کرد ومنم فالوشو قبول کردم اولش نفهمید منم ولی بعدش که پست های عاشقانه وعکس خودمو گذاشتم فهمید منم وپستامو لایک میکرد وحتی ستوری می گذاشت که به من ربط داشت وبعد مدتی دوستم گفت که از پیجم حذفش کنم ببینم چه واکنشی نشان می ده ومن اینکار را کردم و اون یه ستوری گذاشت که نوشته بود{نادیده گرفتن کسی که دوسش داری سختره یا شکتن قلب کسی که عاشقته کدوم ؟چرا؟} وحتی وقتی دوستاشو فالو می کنم فکر کنم بلدشون کرده که منو از پیجشون حذف می کنن وآنفالوم می کنن وحتی یه بار یکی از دوستاشو فالو کردم واونم منو فالو کرد وبعد دو روز او ن دوستش منو از پیجش حذف کرد وآنفالوم کرد وحتی یه بارم که از جلوی مغازش رد می شدم که دو تا پسر درپشت من حرکت می کردن که اون یه جوری به اونا می کرد انگار که بدش می اومد که اونا از پشتم می یان
  ویه چیز اون می دونه من خیلی دوستش دارم دو سال پیش دوستام بهش گفتن که من دوستش دارم واونم گفته بود که من این دختر را دوست ندارم
  تو را خدا جوابمو بدین مادر ندارم و هیچکی هم جواب درستی به من نمی دهد نمی دونم واسه چی؟
  به نظر شما منو دوست داره؟ اگر دوستم داره واسه چی به من پیشنهاد نمی ده؟ واگر دوستم نداره چرا اینکار را انجام می دهد؟
  به نظر شما اینکه فهمیده من دوسش دارم کار اشتباهیه؟وچرا دوستاشو بلد می کنه که اینجوری رفتار کنن؟ واگر دوستم نداره چرا حساسیت نشان می ده؟ واون ستوری که گذاشته بود به نظر شما چه منظوری داشته ؟
  از اینکه به خاطر خواندن این همه مطلب اذیت کننده از شما خیلی متشکرم که وقت گرانبهای خود را برای من گذاشتیدلطفا اگر زحمت نمی شه جوابم را در همین جا وارد کنید و ممنون از شما

  • novinatlas گفت:

   من نمی گم که تشخیص های شما در مورد حساسیت های ایشون لزوما غلط است اما یادتون باشد وقتی انسان احساساتش تحریک بشه ناخودآگاه همه چیز رو هم سو و هماهنگ با احساساتش می بینه. به این فرایند می گین سوگیری یا خطای شناختی. از سوی دیگه باید ببینیم چرا شما به پسری علاقه شدید که هیچ ارتباطی با او نداشتید و حتی به گفته خودتون نسبت به شما ابراز بی میلی کرده. این موضوع نیاز به بررسی بیشتر داره. بهر حال اگر واقعا عشق شما یک عشق واقعی و عمیق باشه می تونید از فرصت های متنوعی برای جذب کردن کسی که علاقه دارید استفاده کنید بخصوص نشانه های غیر مستقیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *