no-img
نوین اطلس

احیا رابطه


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

احیا رابطه
zip
مرداد ۱۱, ۱۳۹۷

احیا رابطه


اگر از خود می پرسید چگونه یک رابطه را دوباره بسازیم و یا چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم نوین اطلس دات کام این مطلب را برای احیا رابطه تهیه و گردآوری کرده است. برای برگرداندن مرد به رابطه و یا برگرداندن زن به رابطه راهکارهایی برای ترمیم رابطه دوستی و ترمیم رابطه عاشقانه به شما معرفی کرده است.

چگونه یک رابطه را دوباره بسازیم

قبل از اقدام برای اینکه یک رابطه ی تمام شده را دوباره بسازید برای بازگشت به رابطه عاطفی تمام شده باید بدانید که عشق چگونه ایجاد می شود. نوین اطلس دات کام بارها توضیح داده است برای اینکه بتوانیم روابط عاشقانه و شکست خورده ی خود را دوباره بسازیم ابتدا باید از اشتباهات و خطاهای بعد از جدایی و شکست دست بکشید و سپس با تکنیک های nlp  عشق آن ها را جبران کنید.

برگرداندن مرد به رابطه

هر احساسی حتی غیر از احساس عشق که در زندگی تجربه می کنید از بخش ناخودآگاه ذهن شما نشات گرفته می شود. هر احساسی از جمله غم، نشاط، هیجان و عشق از اختیار شما خارج بوده و کاملا در ضمیر ناخودآگاه شما ایجاد می شود.

اکنون ممکن است با خود بگویید این احساسات چگونه می تواند در ضمیر ناخودآگاه ایجاد شوند و به ما در برگرداندن مرد به رابطه  کمک کنند.

پاسخ ساده است؛ همه ی تجربیات شما از کودکی تا به امروز در ضمیر ناخودآگاهتان ثبت شده است. در نتیجه ضمیر ناخودآگاه بر اساس این تجربیات در شرایط مختلف از خود یک واکنش خاص نشان داده و شما این واکنش ها را به صورت احساسات مختلف از خود بروز می دهید.

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

قبل از اینکه بدانید چگونه عشقتان را به رابطه برگردانید بهتر است بپرسید چطور یک رابطه خراب می شود به ترمیم و بازسازی احتیاج پیدا می کند؟

احساس عشق نیز مانند هر احساس دیگری در بخش ناخودآگاه ذهن ما شکل می گیرد و اگر به هر دلیلی معیارهای ما تغییر کند این احساس نابود خواهد شد. زمانی که احساس عشق از بین می رود رابطه ی شما با شکست مواجه شده و نیاز به احیا دارد که مستلزم آشنایی شما با راهکار بازگشت به رابطه شکست خورده می باشد.

ترمیم رابطه دوستی و عاشقانه 

عدم پایبندی در رابطه در رابطه باعث می شود دنباله رو خواسته های ضمیر ناخودآگاه خود بوده و در این صورت هیچ چیز نمی تواند در شرایط پیش آمده ( تغییر در معیارها) طرف مقابل را به سمت شما برگرداند و رابطه تان را نجات دهد(همچنین نگاه کنید به چگونه قهر را تمام کنیم)

همانطور که متوجه شدید برای ترمیم رابطه دوستی وترمیم رابطه عاشقانه ابتدا باید از خود بپرسید آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است؟ بعد از آن اشتباهات و خطاهای خود را کنار بگذارید. اکنون که دست از خطاهایتان برداشته اید باید این پیام را به طرف مقابلتان انتقال دهید که حتی با وجود تغییر در معیارهایش بازهم می توانید نیازهای ناخودآگاه او را برطرف کنید. اما مشکل اینجاست که بعد از این خطاها طرف مقابلتان نمی خواهد با شما صحبت کند!

نگران نباشید! تیم روانشناسی نوین بینش به شما کمک می کند با استفاده از تکنیک های ان ال پی عشق بدون آنکه با طرف مقابلتان در ارتباط باشید رابطه ی تان را ترمیم کنید.

کافی است با تیم ما ارتباط برقرار کنید:

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

تماس ترجیحا از طریق تلگرام و واتس اپ

مطالب مرتبط:

برگرداندن مرد به رابطه

حفظ رابطه عاشقانه

ترمیم رابطه آسیب دیده

طولانی شدن رابطه دوستی

قانون جذب معشوق

چگونه اعتماد از دست رفته را برگردانیم؟

چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

بازگشت به رابطه تمام شده بله یا خیردرباره نویسنده

novinatlas 1667 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.