no-img
نوین اطلس

جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد ( بر اساس روانشناسی جذب)


نوین اطلس
مطالب ویژه

ادامه مطلب

جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد ( بر اساس روانشناسی جذب)
امتیاز 4.70 ( 10 رای )
zip
اسفند ۹, ۱۳۹۴

جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد ( بر اساس روانشناسی جذب)


چگونه شخصی را که به ما علاقه ای ندارد به خود جذب کنیم

هرگاه شخصی در مورد موضوعی بسیار فکر کند به مرور زمان به آن موضوع جذب شده و بیشتر فکرش را مشغول می کند. شرکت های بزرگ این واقعیت را متوجه شده اند و به همین دلیل همیشه شما را در معرض تبیلغات گسترده ی خود قرار می دهند.

تکرار باعث می شود ضمیر ناخودآگاه اعتقادات و اندیشه های جدید را به خود جذب کند. به عبارت دیگر اگر موضوعی جالب به اندازه ی کافی تکرار شود هر شخصی ممکن است به آن جذب شود.

اما این موضوع چه ارتباط با جذب کردن شخصی دارد که به ما علاقه مند نیست؟

در حقیقت اگر موفق شوید کاری کنید که شخصی بیشتر اوقات به شما فکر کند دیگر تنها چند قدم با عاشق کردن وی فاصله خواهید داشت حتی اگر اصلا به شما علاقه ای نداشته باشد.

عشق چیزی نیست به جز شرایطی که شخص نسبت به شخص دیگری وسواس فکری پیدا کرده و همیشه به وی فکر کند. اگر می خواهید شخصی که به شما علاقه ای ندارد را به خود جذب کنید باید یاد بگیرید چگونه ذهن وی را به خود مشغول کنید.

جذب کردن شخص که به شما علاقه ندارد به معنی اشغال کردن ذهن و تفکرات وی است.

جذابیت را با جلب توجه اشتباه نگیرید. جلب توجه ی دیگران برای چند لحظه بسیار آسان است. می توانید با انجام یه کار خاص یا حتی کاری احمقانه توجه ی دیگران را به خود جلب کنید اما وقتی وی به خانه بازگشت دیگر شما را به خاطر نخواهد داشت.

یک جذابیت عالی وقتی صورت می گیرد که توجه ی دیگران را به شکلی به خود جذب کنید که شخص مورد نظر حتی وقتی از پیش وی رفتید همچنان فکرش مشغول شما باشد.

فرایند جذابیت با جلب توجه ی هدف شروع می شود، اما نه به هر شکلی. باید طوری این کار را بکنید که شخص مورد نظر متوجه شود شما ویژگی هایی دارید که خود به شدت به آن ها نیاز دارد. در چنین شرایطی حتی اگر آن شخص به شما علاقه این نیز نداشته باشد به شما جذب خواهد شد.

هر شخصی در دنیا، آرزوی داشتن یک سری خصوصیت ها را دارد و اگر شخصی آن ها را داشته باشد به شدت به وی جذب خواهد شد. مثلا بعضی خانم ها به مردان بلند پرواز و جاه طلب جذب می شد زیرا این ویژگی نشان می دهد این مرد می تواند روزی برای خودش کسی شود. بعضی مرد ها نیز به خانم هایی جذب می شوند که تقاضا برایشان از طرف دیگر مردان زیاد باشد زیرا باعث می شود احساس کنند موقعیت خیلی بالایی دارند. اگر شخصی به شما علاقه ای ندارد دلیل آن این است که ویژگی به او نشان نداده اید که مورد نیازش باشد.

قبلا از اینکه تلاش کنید توجه ی شخصی را به خود جلب کنید اول اطلاعات کافی در مورد او بدست آوردید؛ هر چیزی که ممکن است اون را تحت تاثیر قرار دهد.

آیا اعتماد به نفس او را تحت تاثیر قرار می دهد؟

آیا شهرت باعث می شود تحت تاثیر قرار بگیرد؟

آیا مهربانی وی را تحت تاثیر قرار می دهد؟

آیا قدرت باعث می شود تحت تاثیر قرار بگیرد؟

همانطور که فاروق رضوان در کتاب  چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم می گوید “بزرگترین اشتباهی که انسان ها معمولا مرتکب می شوند این است که همیشه سعی می کنند از یک قانون کلی برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران استفاده کنند بدون اینکه متوجه باشند چیزی که شخصی را تحت تاثیر قرار می دهد ممکن است دیگری را تحت تاثیر قرار ندهد”.

تبدیل کردن جذابیت به وسواس فکری

برای ادامه مطلب کلیک کنید.

نوشته ی شاهین زند – مشاور و پژوهشگر.

منبع این مطلب را می توانید در سایت نوین بینش مشاهده کنید: جذب کردن کسی که به ما علاقه ای ندارد

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید.

source: novinbinesh.com

 

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

چرا شخصی که قبلا به من علاقه داشت اکنون علاقه اش را به من از دست داده است

روانشناسی جذابیت ظاهر

می خواهم با تکنیک های عاشق کردن دیگران آشنا شوم

می خواهم در مورد شناخت شخصیت دیگران بدانم

چگونه شخصی دوست داشتنی داشته باشیم

راهنمای نهایی برای بازگرداندن عشق از دست رفته

می خواهم بدانم چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم

معرفی کتاب

1555 - Copyموضوعات :
روانشناسی جذب

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.