no-img
نوین اطلس

خصوصیات زنان متولد ماه های مختلف - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

خصوصیات زنان متولد ماه های مختلف
امتیاز 4.60 ( 5 رای )
zip
مهر ۳, ۱۳۹۷

خصوصیات زنان متولد ماه های مختلف


باور دارید متولدین هر ماه می توانند روحیات و ویژگی های اخلاقی مشترکی داشته باشند؟ اگر کمی در مورد خصوصیات اخلاقی و ویژگی های ذهنی و رفتاری افرادی که در یک ماه از سال به دنیا آمده اند، دقت کنید، به نتایج جالبی می رسید. البته استثناهایی هم در این مورد وجود دارند.

خصوصیات رفتاری انسان‌ها به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از این عوامل ماه تولد هر یک از افراد می باشد زیرا نوین اطلس دات کام دریافته است که شکل گیری ستاره ها هنگام تولد می تواند تاثیر  قابل توجه در شخصیت فرد متولد شده داشته باشد.

در این مطلب به شما نشان می دهیم بر اساس طالع بینی و اجرام آسمانی بهترین، بدترین و زیبا ترین زنان متولد چه ماهی هستند و زنان متولد هر ماه در رابطه چه رفتاری دارند و چگونه عمل می کنند.

بهترین زن متولد کدام ماه است

اگر مردی هستید که قصد ازدواج دارید ما به شما توصیه می کنیم که از زنان متولدین ماه های زیر همسر خود را انتخاب کنید، البته این بدین معنا نیست که زنان متولدین ماه های دیگرمناسب ازدواج نیستند بلکه باید در اخلاق و رفتار آن ها دقت کرده و با توجه به برخی از ویژگی های رفتاری همسر خود را انتخاب کنید. لازم به ذکر است این یافته ها تجربی بوده و هیچ زمینه ی علمی ندارد.

ویژگی هایی زنان متولد سه ماه تیر، فروردین و مرداد دارند آن ها را در دسته ی بهترین زنان برای ازدواج کردن قرار می دهد. این ویژگی ها به شرح زیر است. البته در مواردی استثناهایی نیز وجود دارد:

زنان متولد ماه تیر بسیار احساساتی بوده و عشق آنها بی قید و شرط است. آن ها برای همسرشان از هیچ تلاش و فداکاری دریغ نمی کنند و می توانند بهترین همسر برای شما باشند. اگر با یک زن متولد تیر ازدواج کنید خوشبختی شما تا سال های سال تضمینی خواهد بود و می توانی روزهای خیلی خوبی را در کنار هم تجربه کنید.

زنان متولد فروردین زنی است که مانند کوه پشت همسرش می ایستد و در مشکلات و شراط سخت دست او را رها نمی کند، او زمینه های پیشرفت را برای خود و همسرش به خوبی فراهم می کند و می توان همیشه روی حمایت هایش حساب کرد. او زن بسیار شجاع و قوی است و به همین دلیل در دسته ی بهترین زنان جای گرفته است.

زن متولد  مرداد نیز خود را وقف همسر و زندگی کرده و بسیار وفادار است. با ازدواج با زن متولد مرداد می توانید عشق را در تمام طول زندگی مشترک خود حس کنید.

بدترین زنان متولد چه ماهی هستند

همانطور که تجربه بهترین زن ها را برای ازدواج نشان می دهد می توان بر اساس آن زنانی را که خیلی نمی توانند برای ازدواج ایده آل و مناسب  باشند مشخص کرد. به همین منظور زنان متولد آبان، بهمن و دی انتخاب شده اند.

یکی از بدترین زنان دنیا زن متولد آبان به شما می آید. زن آبان ماهی ازدواج را بسیار جدی می گیرد و به دنبال فردی است که با نفوذ و قدرتمند باشد. اگر مردی نتواند نیازهای او را برآورده کند او به زندگی مشترکشان پشت کرده و او را ترک می کند و همین ویژگی او را برای ازدواج ایده آل نخواهد کرد.

زن متولد بهمن نیز می تواند در دسته ی بدترین زنان برای ازدواج قرار بگیرد. زن بهمن ماهی عاشق تجربیات جدید است و از اطرافیان خود انتظارات زیادی دارد. او از داشتن یک زندگی عادی به شدت هراسان است و اگر زندگی اش یکنواخت شود دیگر فرد قابل اعتمادی برای زندگی نیست.

زن متولد دی نیز تا حدودی می تواند در دسته ی زنان غیر ایده آل برای زندگی قرار بگیرد. زن دی ماهی به دنبال شریکی است که به استقلال و منطق او احترام بگذارد. اگر بیش از حد صدمه ببیند سرد و گوشه گیر می شود و دیگر احساساتش را نشان نمی دهد. او بسیار حساس است و نیاز به فردی دارد تا این حالات را درک کند.

زیباترین زنان متولد چه ماهی هستند

دوشیزه های فروردینی جذاب هستند و قدرت های ویژه ای دارند و بیش از حد در  به دست آوردن دل دیگران موفق هستند .زن متولد فروردین،حین ورود به یک اتاق ، با صراحت لهجه و صداقت جمع را مجذوب خود می کنند.

دختر متولد اردیبهشت بسیار جذاب است و گاهی نیز ژست اغراق آمیزی به خود می گیرد و در بسیاری جهات نمک زندگی محسوب می شود در عین حال که سعی می کند به سادگی بگردد همیشه شیک می پوشد و این به جذابیت او می افزاید.

متولدین شهریور یک دوشیزه تمام عیار هستند. آن ها دارای اخلافی متفاوت و  اغلب محبوب خانواده می باشند. در پاکدامنی آن ها شکی نداشته باشید آن ها در اخلاق نمونه اند و معمولا مورد تعریف و تمجید فامیل قرار می گیرند.

زن متولد برج مهر مثل هلویی است که روی دو پا راه می رود. برخی از متولدین مهر آنقدر زیبا هستند که نفس آدم بند می آید.

جذابیت زنان بهمنی بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید. آن ها جنس مخالف را مثل یک آهن ربا جذب می کنند.

زنان متولدین هر ماه در رابطه

زنان متولدین فروردین در رابطه

خوش به حال افرادی است که با فروردینی ها ازدواج می کنند زیرا در کنار آنها هیچ گاه حوصله تان سر نخواهد رفت. به بیان دیگر، همیشه هیجان و سرگرمی هایتان به راه است. آنها افراد مستقلی هستند که دوست دارند در تمام مراحل زندگی روی پای خودشان بایستند. البته کمی غرور و لجبازی را نیز می توانید در رفتارشان مشاهده کنید. اما در نهایت شانس با شماست، زیرا فروردینی ها بی نظیرند.

زنان متولدین اردیبهشت در رابطه

خبر خوب؟ بله! خبر خوب این است که متولدین اردیبهشت افرادی وفادار، سخت کوش و منظم هستند، به عنوان مثال همیشه در ساعات معینی به خانه می آیند و سر ساعت هم به خواب می روند. شما می توانید به راحتی به آنها تکیه کنید، البته آنها در مقابل نیز از شما انتظار دارند که با آنها روراست و صادق باشید. آنها به دنبال زندگی لوکس و لاکچری هستند و در صورت نداشتن همچین زندگی کمی بی حوصله و بهونه گیر می شوند.

زنان متولدین خرداد در رابطه

خردادی ها افراد پر حرفی هستند و این موضوع می تواند هم خوب و هم بد باشد. آنها افرادی دوست داشتنی، باهوش و سخن گوهای با مهارتی هستند. اگر چه در صحبت کردن کم نمی آورند اما حوصله گوش دادن به حرف های دیگران را ندارند. آنها عاشق تنوع اند. پس سعی کنید که برای آنها همیشه جذابیت داشته باشید.

زنان متولدین تیر در رابطه

متولدین ماه تیر شبیه عروسک اند. آنها عاشق قربان صدقه رفتن و عشق ورزیدن به مادرشان هستند. آنها احساس واقعی دیگران را نیز به خوبی درک می کنند. از جنبه های منفی شخصیت شان می توان به انتظارات بالایی که دارند، اشاره کرد. به بیانی آنها دوست دارند که همسرشان نیز مانند یک مادر مدام به آنها رسیدگی کند.

زنان متولدین مرداد در رابطه

با مردادی ها به هیچ وجه به شما بد نمی گذرد. اگر با یک مردادی ازدواج کنید، همیشه در حال مهمانی رفتن و خوش گذراندن خواهید بود. البته این را هم اشاره کنیم که آنها دوست دارند مرکز توجه باشند، بنابراین بی توجهی آنها را به شدت ناراحت می کند. پس اگر می خواهید که با یک مردادی ازدواج کنید، سعی کنید که از او لحظه ای غافل نشوید.

زنان متولدین شهریور در رابطه

اگر عاشق سازمان دهی، به خصوص در مورد مسائل مالی، هستید، متولدین شهریور گزینه ای خوبی برایتان خواهند بود. آنها تمرکز بالایی در نظم و ترتیب دادن و برقراری قوانین، آنهم از نوع سنتی، دارند. اگر چه به سلامت خود اهمیت زیادی می دهند و هوش و ذکاوت بالایی دارند اما گاهی هم اعتماد به نفس خود را از دست می دهند.

زنان متولدین مهر در رابطه

افرادی که متولد ماه مهرند، بسیار اجتماعی، خوش برخورد، رمانتیک و مهربان اند. آنها نه تنها برای شما بلکه برای دیگران نیز فردی دوست داشتنی محسوب می شوند. به بیانی آنها با کلام شان دیگران را جادو می کنند. به همین دلیل باید از حس حسادت تان چشم پوشی کنید و از ارتباط خوبی که او با دیگران دارد نارحت نشوید.

زنان متولدین آبان در رابطه

متولدین آبان افرادی وفادار، احساساتی، رک و با اراده اند. آنها در رابطه زناشویی شان نیز بسیار موفق اند. اگر رازی را به آنها گفته باشید، امکان ندارد که پیش کسی فاش کنند. البته مراقب عصبانت شان نیز باشید، زیرا زبان شان چون چاقو برنده است.

زنان متولدین آذر در رابطه

آذری ها، به عنوان افرادی ماجراجو، دوست دارند که تمام وقت شان را در طبیعت بگذرانند. آنها افراد باهوشی هستند که به دنبال مکان های ناشناخته و ارتفاعات می گردند تا کشف شان کنند. متاسفانه گاهی نمی توانید با آنها گفتگو کنید زیرا که دوست دارند همیشه برنده بحث باشند.

زنان متولدین دی در رابطه

متولدین دی افرادی سخت کوش، کاری، با اراده ای آهنین اند که نمی گذارند در خانه و خانواده شان کوچک ترین مشکلی بوجود آید. استقلال، وفاداری و بلند پروازی نیز از دیگر خصوصیاتی است که در رفتار آنها موج می زند. اما گاهی به شدت لجباز و یکدنده می شود طوری که کنترل خود را از دست می دهند و حتی ممکن است که شما را از خود برانند، بنابراین مراقب رفتارهای او، به خصوص زمانی که ناراحت و عصبی هستند، باشید.

زنان متولدین بهمن در رابطه

بهمنی ها افراد بسیار مهربانی هستند. آنها مثبت اندیشند و همیشه به دنبال جنبه های دیگری از زندگی می گردند. خلاقیت در شخصیت شان موج می زند. اما اگر بخواهیم از بدی هایشان بگوییم، آنها آدم های مستقلی نیستند و ترجیح می دهند به دیگران تکیه کنند. گاهی هم دوست دارند که نظم چیزها را تنها به خاطر جنبه سرگرمی آن، بهم بزنند.

زنان متولدین اسفند در رابطه

اسفندی ها افراد دوست داشتنی، رمانتیک و احساساتی هستند. آنها روح و قلب بزرگی دارند و آن را در اختیار معشوقه شان نیز قرار می دهند. البته می توانند همان قدر که به شدت عاشق اند، به سرعت هم عصبانی شوند. بنابراین شما خیلی نمی توانید رفتار آنها را پیش بینی کنید.

مطالب مرتبط:

زنان متولد اسفند

زنان متولد بهمن

زنان متولد دی

زنان متولد مرداد

زنان متولد تیر

زنان متولد خرداد

زنان متولد فروردین

زنان متولد اردیبهشت

خصوصیات یک زن ایده آل

شناخت احساسات زنانبرچسب‌ها :

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.