no-img
نوین اطلس

۲۰ روش قطعی برای عاشق کردن - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

۲۰ روش قطعی برای عاشق کردن
امتیاز 4.87 ( 53 رای )
zip
خرداد ۱۸, ۱۳۹۵

۲۰ روش قطعی برای عاشق کردن


اگر به دنبال راهکارهای مطمئن برای عاشق کردن فرد مورد نظرتان هستید می توانید تا انتهای این مقاله همراه باشید.

۲۰ روش قطعی برای عاشق کردن

۱ مثل والد جنس مخالف وی رفتار کنید:

انسان ها به صورت ناخودآگاه به دنبال فردی هستند که ظاهر و رفتار وی مثل والد جنس مخالف آنها باشد. ( البته در شرایطی که با وی خوب هستند)

۲ نشان دهید مثل شریک دلدادگی سابق او نیستید:

بسیاری افراد معیارهای خود را پس از شکست در یک رابطه تغییر می دهند. وقتی نشان دهید مثل آخرین فرد بدجنسی که با وی بود نیستید، امتیاز بیشتری نسبت به هر شخص دیگری خواهید داشت.

۳ نیاز روانشناختی فرد مورد نظر را بشناسید:

هر شخصی نیاز های روانشناختی دارد و به همین دلیل بهترین فرد برای وی کسی است که بتواند بیشتر این نیازها را برطرف کند.

۴ ارزش خود را افزایش دهید:

کاری کنید دوستان نزدیکتان در نبود شما به شکل مثبتی از شما تعریف کنند. وقتی فردی توسط دیگران با ارزش تلقی شود، افراد دیگر نیز فکر می کنند آن فرد بسیار ارزشمند است ( نگاه کنید به روانشناسی عشق)

۵ خودتان را بیشتر نشان دهید:

پژوهش ها نشان داده است مردم شریک رابطه ی خود را از بین افرادی انتخاب می کنند که معمولا ملاقاتشان می کنند. بیشتر اوقات افرادی که به مدت طولانی ناپدید شوند، فراموش خواهند شد.

۶ اسرارآمیز باشید:

هر چه قصد و نیت شما کمتر مشخص باشد، مردم بیشتر به شما فکر خواهند کرد و هر چه بیشتر به شما فکر کنند بیشتر احتمال این موضوع است که به شما جذب شوند ( نگاه کنید به چگونه فکر دیگران را به خود مشغول کنیم).

۷ اگر خانم هستید بیشتر لبخند بزنید و اگر مرد هستید کمتر:

پژوهش ها نشان داده است مردان ترجیح می دهند به خانم هایی نزدیک شوند که دست یافتنی هستند و از خانم هایی که خشمگین و ترسناک هستند فراری می باشند درحالی که خانم ها مردانی را ترجیح می دهند که ظاهرخشن داشته باشند نه پسران خوب را ( نگاه کنید به چرا چهره ی خشمگین برای خانم ها جذاب است)

۸ اجازه دهید فرد مورد نظرتان متوجه شود چقدر به یکدیگر شبیه هستید:

وقتی موردی پیدا می کنید که در هردوی شما مشترک است، آن را نشان دهید (در صورتی که مورد مثبتی باشد). حتی اگر شباهت های کمی پیدا شود، هدف شما به این باور خواهد رسید که برای یکدیگر ساخته شده اید. (نگاه کنید به آیا شباهت ها همدیگر را جذب می کند)

۹ وقتی دلتنگتان شدند کم یاب شوید:

وقتی هدفتان دلتنگ شما شد سعی کنید دیگر در دسترس نباشید. بدون اینکه چیزی بگویید ناپدید شوید. اینکار باعث می شود طرف مقابل بیشتر ذهنش درگیر شما شود وفرایند جذب سریع تر اتفاق بیفتد.

۱۰ هدفتان را گیج کنید:

همیشه خوب و یا همیشه غیر دوستانه رفتار نکنید اما سعی کنید بر اساس شرایط، استراتژی خودتان را تغییر دهید تا هدفتان گیج شود. یک روز سرد و یک روز گرم باشید. این کار باعث می شود ذهن هدفتان درگیری موضوعی شود که نمی تواند کاملا متوجه شود.

۱۱ هیجان می تواند با عشق اشتباه گرفته شود:

وقتی فعالیت هیجان انگیزی با یکدیگر انجام دهید ( مثل تماشا کردن یک فیلم جالب یا حتی کوهنوردی)، احساس هیجان می تواند با احساس عشق اشتباه گرفته شود و هدف فکر کند دلیل هیجان وی این است که شما در کنارش هستید.

۱۲ خودتان را غیر مستقیم نشان دهید:

مردم به کسانی که مستقیم از خودشان تعریف می کنند علاقه ندارند ( نگاه کنید به روانشناسی شخصیت نمایشی). در عوض عاشق افرادی می شوند که این کار را غیر مسقتیم انجام می دهند. ( مثال: نشان دادن سویچ یک ماشین مدل بالا به جای اینکه مستقیم بگویید ماشین مدل بالا دارید).

۱۳ خانم ها پسران بد را دوست دارند:

اگر خیلی تماس بگیرید یا همیشه مهربان باشید کارتان تمام است. خانم ها از رهبرها، پسران خشن، پسران بد، و کسانی که انتخاب های بسیار دارند خوششان می آید.

۱۴ من انحصاری متعلق به تو هستم:

به هدف خود نشان دهید که انتخاب های بسیاری دارید و بین همه ی آنها فقط او را انتخاب کردید.

۱۵ زبان بدن خود را باهم هماهنگ کنید:

وقتی از زبان بدن و تن صدای شخصی تقلید کنید، طرف مقابلتان به صورت ناخودآگاه اعتقاد پیدا می کند که به او شبیه هستید، البته درصورت یکه خودآگاه وی متوجه نشود که دارید از وی تقلید می کنید ( نگاه کنید به روش صحیح برای تقلید کردن)

۱۶ توجه نشان دهید و سپس کنار بکشید:

به هدفتان برای چند روز توجه کنید تا وی به این فکر کند که آیا دوستش دارید یا نه. سپس برای چند روز ناپدید شوید. این کار باعث می شود فکر وی به شما مشغول شود زیرا نمی تواند پاسخ را بیابد. ( اگر شما چهره ی خوبی داشته باشید این تکنیک خیلی خوب جواب می دهد)

۱۷ ویژگی های مخالف را نشان دهید:

نشان دهید ویژگی هایی متضاد با ویژگی هایی دارید که او خوشش نمی آید. به عنوان مثال اگر طرفتان خجالتی است، با اعتماد به نفس و برون گرا بودن می تواند باعث شود وی بیشتر به شما جذب شود.

۱۸ ویژگی های مثبت خود را یک به یک نشان دهید:

وقتی فردی قابل پیش بینی باشد دیگر جذابیت نخواهد داشت. پس همه ی برگ های برنده ی خود را در ملاقات اول رو نکنید و برای ملاقات های بعدی نیز نگه دارید.

۱۹ هر روز در یک زمان مشخص تماس بگیرید و ناگهان دست از این کار بکشید:

وقتی انسان ها چیزی را پیش بینی کنند و آن چیز اتفاق نیفتد، بشتر به آن فکر می کنند. هر چه بیشتر فردی به شما فکر کند، بیشتر آن فرد به شما نزدیک می شود ( نگاه کنید به برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه)

۲۰ با گذشته ی هدف تان آشنا شوید:

بر اساس تجربیات گذشته، هدفتان ممکن است یک نقشه ی عشق داشته باشد که تعیین کننده ی نوع افرادی باشد که به آنها جذب می شود. با مطابقت پیدا کردن با موارد این نقشه می توانید مطمئن شوید وی عاشقتان خواهد شد.

به نکته ها و جزئیات بیشتری نیاز دارید؟

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم نوشته ی فاروق رضوان با ترجمه ی شاهین زند توسط سایت نوین اطلس منتشر شده است. این کتاب که بیش از ۱۰۰ صفحه دارد شامل ده ها تکنیک برای جذب کردن دیگران به شما است که با جزئیات کامل توضیح داده شده است. در صورت عدم رضایت از مطالعه ی این کتاب بدون هیچ قید و شرطی هزینه ی خرید کتاب بازگردانده می شود.

1555 - Copy

      برای خرید کلیک کنید

نوشته ی شاهین زند – نویسنده و پژوهشگر.

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

جذب پسران به خود ( تضمینی)

مثال برای عاشق کردن دیگران

می خواهم تفاوت عشق و سوء استفاده ی عاطفی را بدانم

رابطه ی من از راه دور است، چگونه آن را حفظ کنم

آشنایی با طلسم عاشق کردن

۵ مرحله ی عملی برای بازگرداندن شریک دلدادگی

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم

در شروع رابطه چگونه رفتار کنیم

پنج جمله ای که مردان عاشق شنیدنش هستندموضوعات :
روانشناسی عشق

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.