no-img
نوین اطلس

مرد متولد فروردین چه زنی را دوست دارد - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

مرد متولد فروردین چه زنی را دوست دارد
امتیاز 4.36 ( 11 رای )
zip
شهریور ۲۰, ۱۳۹۷

مرد متولد فروردین چه زنی را دوست دارد


مردان متولد ماه فروردین زنانی را دوست دارند که با روحیاتشان سازگاری داشته باشد. زن مورد علاقه ی مرد فروردینی زنی است که علایق و بیزاری های او را بشناسد و در رفتار با او آن ها را در نظر بگیرد.

با توجه به علایق و روحیات مرد فروردینی می توانید او را به خود جذب کنید. عشق مرد متولد فروردین نسبت به دیگری عشقی پایدار خواهد بود که به سختی می شکند.

در این مطلب نوین اطلس دات کام در مورد همه ی این موارد به همراه طالع بینی ازدواج مرد فروردین با ماه های دیگر صحبت می کند.

زن مورد علاقه مرد فروردینی

زن مورد علاقه ی مرد فروردینی زنی است که را متقاعد کند از همه بهتر و برتر می باشد و در صورتی که موفق شود، می تواند به وفاداری او مطمئن شود.

مرد فروردینی زنی را دوست دارد که خجالتی و منفی باف نباشد و سعی کند در همه ی شرایط زندگی نیمه ی پر لیوان را ببیند و با قاطعیت با آن رو به رو شود.

زن مورد علاقه ی مرد فروردین باید حقایق را بپذیرد و اگر اشتباهی کرد به اشتباهاتش اقرار کند. عشق او هیچ وقت نباید رو به خاموشی برود و همیشه بر تصمیماتش پا برجا باشد. این مسئله برای مرد متولد فروردین بسیار جالب و دل انگیز خواهد بود.

مرد فروردین می خواهد که زنش در عین حال هم یک زن به تمام معنی باشد و هم یک همسر خوب، او می خواهد که شما بتوانید در مواقع مختلف دست به اقدامات لازم بزنید، اما در عین حال او مایل است به او وابسته باشید، از او حمایت بخواهید و حس برتری طلبی و رهبری به او بدهید.

روحیات مرد متولد فروردین و راه جذب آن ها

اگر می خواهید یک مرد فروردینی شما را برای ازدواج دوست داشته باشد باید روحیات او را به خوبی بشناسید و طبق روحیاتش با او رفتار کنید.

مرد متولد برج حمل می خواهد که عملا بزرگ و رهبر خانواده باشد‎.مردی است رک و راست ، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، عاشق پیشه، حادثه جو، حسود، پرتوقع و ریاست طلب که دوست دارد رهبر و فرمانده باشد . آیا روح این مرد و باطن مخفی او را می شناسید.

اگر در جستجوی یک مرد سربراه ، همیشه یکنواخت، و صد درصد مطمئن و امن و امان هستید، او را به همسری انتخاب نکنید. اما اگر طالب فقط عشق و هیجان هستید، او بهترین مرد دنیاست.

مرد متولد فروردین شجاع و با اعتماد به نفس است. همیشه جلوتر از دیگران می تازد و حتی گاهی از امکانات خود نیز قدم فراتر می گذارد . مرد متولد برج حمل یک موجود مملو از انرژی و عقاید سازنده است .

او می تواند منبع سخاوت و بخشندگی باشد و پول ، وقت، احساسات و امکاناتش را در بست در اختیار دیگران ، حتی کسانی که ایشان را خوب نمی شناسد، بگذارد، ولی اگر خواسته اش برآورده نشود ، و یا با کسانی که دوست ندارد مواجه بشود، یا مجبور بشود با عده ای آدم منفی باف کار کند، به موجود دیوانه کننده ای بی پروا، بدون انعطاف ، خشن، یکدنده و متوقع تبدیل خواهد شد.

یکی دیگر از راه های جذب مردان فروردینی این است که حتما از کارهایی که از آن  بیزار است اجتناب کنید:

۱- در اولین ملاقات حالت تهاجمی نداشته باشید.اگر به طرف او جذب شده اید

حداقل بگذارید او فکر کند که خودش در اظهار علاقه پیشقدم شده است.

۲- از هر نوع دخالتی در کارهای شغلی اش اجتناب کنید.

۳- او شدیدا از تظاهر و خودنمایی بدش می آید بنابراین سعی نکنید با مهم جلوه دادن خودتان و یا موقعیت اجتماعی خود او را تحت تاثیر قرار دهید. تا جایی که می توانید طبیعی و بی پیرایه باشید.

عشق مرد متولد فروردین

وقتی توانستید مرد متولد فروردین را عاشق خود کنید باید بدانید او چگونه عشق می ورزد. مرد متولد فروردین وقتی عاشق می شود ، گویی یک شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده است. او چنان غرق اوهام عاشقانه می گردد که گویی در تمام کره زمین فقط او معشو قه اش حق زندگی دارد. او در نهاد خود ایمان دارد که عشقش تنها عشق حقیقی است که از بدو پیدایش به وجود آمده است.

اگر این عشق بشکند ، با تمام نیرو و با استفاده از کلیه امکانات سعی می کند قطعات آن را برچیند و دوباره به هم پیوند دهد تا شاید آب رفته دوباره به جوی برگردد، و اگر بار اول موفق نشد، دوباره کوشش به خرج می دهد. مرد متولد برج قوچ در عشق خود واقعا پا بر جاست مگر اینکه طرفش متولد طرفش متولد برج عقرب آبان باشد. او نسبت به امور عاطفی و احساسی چنان ایده آل است که در هر عشقی میخواهد مولف یک کتاب عاشقانه باشد و در یک کتاب پرشور عاشقانه رفتاری متعادل و میانه وجود ندارد ، هر چه هست شوریدگی و دیوانگی است.

در برخورد با معشوقه اگر چه به طور کلی آدم آرامی است، اما این آرامش نباید شما را خام کند، مخصوصا اگر در دهه اول این ماه به دنیا آمده باشد او زیاد حرف نمی زند ، خیلی تظاهر نمی کند و شاید حتی نتواند مرد عاشق پیشه ای جلوه کند اما اگر می توانستید به داخل قلب و مغزش رسوخ کنید ، با کمال تعجب می دیدید که روی توده ای آتش ریخته شده است. او در هر کاری مخصوصا کار عشق بدون شک یکی از جدی ترین ، صمیمی ترین و خشن ترین افراد روزگار است.

مرد متولد فروردین با چه ماهی ازدواج کند

طالع بینی ازدواج مرد متولد فروردین نیز به شرح زیر است. همانطور که می بینید ازدواج او با متولدین ماه های فروردین، مرداد، مهر و آذر ازدواج خوبی خواهد بود:

فروردین با فروردین : ( خوب ) سازگاری مثبت واقع بینی و آگاهی به صفات مثبت یکدیگر

فروردین با اردیبهشت: (متوسط) خودپسندی و میل به حاکمیت از ویژگی های مشترکشان می باشد

فروردین با خرداد : (بد ) پر جنب و جوش بی قرار تنوع طلب و سرکش

فروردین با تیر : ( متوسط ) برون گرا ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد

فروردین با مرداد : (خوب ) پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد

فروردین با شهریور : ( بد ) یکی پاک سرشت و انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب

فروردین با مهر : ( بسیار خوب ) افرادی منصف و معتقد به تساوی حقوق زن و مرد

فروردین با آبان : ( بد ) آزادیخواه سلطه گر خواهان تنهایی و درون گرا

فروردین با آذر : ( عالی ) کم ترین اختلاف و هیاهو از مشخصات بارزشان است

فروردین با دی : (بد ) تفاهم چندانی با هم ندارند مرموز و محافظه کار می باشند

فروردین با بهمن : ( بد ) سلطه گر آرمان گرا موقعیت درک یکدیگر را ندارند

فروردین با اسفند : ( متوسط ) با مشکل مواجه است ممکن است پیوند خوبی باشد

اگر قصد دارید فردی را متقاعد کنید با شما ازدواج کند، یا اگر می خواهید مهارت های جذب و ازدواج را بیاموزید تا رابطه ای سالم به سوی ازدواج داشته باشید می توانید به صورت رایگان به شماره زیر از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بدید. همچنین اگر فرد خاصی در زندگی شما وجود دارد می توانید در مورد وی صحبت کنید و روش های رفتار در مقابل تیپ شخصیتی وی را بیاموزید.

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

مطالب مرتبط:

چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم

آموزش عاشقانه حرف زدن

متولدین فروردین

راز مردان عاشق

مرد متولد فروردین

خصوصیات متولدین فروردین

پسران عاشق چگونه دخترانی میشوند؟

جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد ( بر اساس روانشناسی جذب)درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.