no-img
نوین اطلس

فال رابطه ی ماه ها - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

فال رابطه ی ماه ها
امتیاز 4.33 ( 3 رای )
zip
شهریور ۲۷, ۱۳۹۷

فال رابطه ی ماه ها


نوین اطلس دات کام در این مطلب رابطه ی ماه های مختلف سال را با هم بر اساس فال و طالع بینی بررسی می کند. در این مطلب به شما نشان می دهیم چه ماه هایی از سال با هم می سازند، برای ازدواج با هم مناسب هستند و رابطه ی عشقی شان رابطه ی پایداری خواهد بود. هم چنین میزان عشق متولدین هر ماه را در سال بررسی می کنیم.

رابطه ماه ها با فال و طالع بینی

کدام ماه های سال بر اساس فال و طالع بینی با هم رابطه ی بهتری دارند؟

با متولدین کدام ماه ازدواج کنم بهتر است؟

قبل از بیان این مطلب لازم است بدانید ۴ عامل مهم هستند که در رفتار و تربیت ما تاثیرگذار خواهند بود:

۱. تربیت خانوادگی و شرایط محیط

۲. میزان تحصیلات

۳. خود ساختگی

۴. طالع بینی ماه و سال تولد

یعنی ممکن است کسی متولد ماهی بوده که ویژگی های اخلاقی منفی از روحیات او باشد داشته اما تربیت خانواده و یا خود ساختگی شخص باعث شده این ویژگی های منفی اصلاح شوند و شخص آن ها را در خود از بین برده باشد.

پس تنها بر اساس فال و طالع بینی نمی توان گفت شخصی ویژگی های مثبت و منفی دارد و با ماه های دیگر رابطه ی خوب یا بدی خواهد داشت. اگر می خواهید بدانید رابطه ی متولدین کدام ماه با شما بهتر خواهد بود باید از طریق معاشرت و شناخت بیشتر به آن پی ببرید و صرفا به فال و طالع بینی بسنده نکنید.

چه ماههایی با هم میسازند

اکنون بر اساس طالع بینی برخورد ماه های مختف را بررسی می کنیم و به شما نشان می دهیم ماه های مختلف هر کدام چه عناصری دارند و بر اساس این عناصر کدام ماه های سال بیشتر با هم میسازند.

علامت آتش : فروردین ، مرداد ، آذر

علامت هوا : خرداد ، مهر ، بهمن

علامت خاک : اردیبهشت ، شهریور ، دی

علامت آب : تیر ، آبان ، اسفند

بررسی سازگاری ماه ها با هم بر اساس عناصر آن ها:

آتش با آتش: شعله های این عشق بسیار قوی و پر حرارت خواهند بود و ممکن است هم در جهت روشنایی و هم در جهت سوزاندن قرار بگیرند.

هوا با هوا: هوا و هوا نیز هم می توانند یکی شوند و فضای بیشتری برای تفکر و تنفس به وجود آورند و هم می توانند طوفان شوند و همدیگر را در خود خفه کنند.

خاک با خاک: خاک با خاک می تواند کوه مقاومت و استقامت و قدرت را به وجود آورد. به شرط آن که تبدیل به بیابان خشک و بی آب و علف نشود.

آب با آب: در ملاقات آب با آب هیچ نوع مقاومتی وجود ندارد. می توانند یک جریان دائمی احساسات باشند یا می توانند سیل شوند و همدیگر را غرق کنند.

هوا با آتش: آتش برای سوختن به هوا نیاز دارد. هوا در دل آتش، ذوق و شوق بوجود می آورد ولی آتش زیاد اکسیژن موجود در هوا را کاملا می سوزاند و از بین می برد. هوای طوفانی هم آتش را خاموش می کند هم می تواند همه چیز را بسوزاند.

هوا با آب: هوا با آب تماس برقرار می کند. آن را به هم می زند. در روی آن امواج را بوجود می آورد. آب در این زمینه کنترلی ندارد. آب نیز به صورت رطوبت در هوا نفوذ کرده و آن را سنگین می کند اما ممکن است در نتیجه باران بهاری سر بگیرد و طبیعت را شادابی بخشد و دوباره زندگی آغاز شود، معجزه ای که هوا را دوباره پاک و مسترن بخش می سازد. در این زمینه هوا کنترل ندارد ، پس فقط تقدیر و سرنوشت یکی از دو راه را پیش پای شما خواهد گذاشت.

هوا با خاک: هوا در خاک وجود دارد و خاک به هوا احتیاج دارد ولی نه خاک در هوا وجود دارد و نه هوا به خاک محتاج! خاک در جای خود ثابت خواهد ماند مگر اینکه هوا قدری او را حرکت دهد ولی هوا آزاد است هر کجا می خواهد برود. خاک می تواند اگر هوا اجازه دهد با آرامش و کاملا مستقل زندگی کند.

آتش با آب: آتش زیاد آب را خاموش میکند و از بین می برد. آب زیاد نیز آتش را خاموش می کند، بنابراین این دو پیوسته در حال ترس و نگرانی نسبت به یکدیگر قرار دارند مگر این که با قرارداد دو طرفه و احترام متقابل در کنار به صلح و صفا برسند.

آتش با خاک: آتش قوی از دل خاک برمی خیزد و آتش فشان به راه می اندازد. خاک زیاد آتش را خفه میکند ولی اگر هر دو ملایم باشند بنیان یک حرکت دائمی و گرم کننده خواهند بود.

آب با خاک: آب به خاک صفا می دهد و آن را مرطوب و قابل فعالیت می کند. بدون آب، خاک می میرد. این دو به هم محتاج هستند و بدون هم بی فایده محسوب می شوند. به شرط آن که با ترکیب غلط آب، خاک به گل تبدیل نشود.

طالع بینی ماه های سال برای ازدواج

حَمَل: فروردین

ثَور : اردیبهشت

جَوزا: خرداد

سَرَطان: تیر

اَسَد: مرداد

سُنبُله: شهریور

میزان: مهر

عَقرب: آبان

قَوس: آذر

جَدی: دی

دَلو: بهمن

حوت: اسفند

جفت هایی که دارای یک نشانه ماه تولد هستند بیشترین سازگاری را دارن

معمولا سازگارترین رابطه بین دو نفر اتفاق می افتد که نشانه ماه تولدشان یکی باشد. این رابطه به گونه ای است که هر دو طرف نه تنها خودشان را دوست دارند بلکه به دنبال فردی با خصوصیات مشابه خودشان هستند.اگر با فردی ملاقات کرده اید که نشانه ماه تولدش مشابه شماست تبریک می گویم. بدون شک خصوصیات رفتاری و خصلت های خودتان را پذیرفته اید. هر دوی شما خصوصیات رفتاری مشابهی دارید و علایق و تفکرات تان نیز به هم نزدیک است.

علاوه بر ماه های مشابه، ماه های متضاد هم می توانند سازگاری داشته باشند

درطالع بینی ۱۲ نشانه ماه تولد در یک سیستم نمودار دایره ای تقسیم شده اند. اگر نشانه ماه تولد طرف مقابل شما درست در جهت مخالف نشانه شما باشد یک سازگاری بسیار رمانتیک خواهید داشت. شما می توانید دو قطب متضادی باشید که بخواهید همدیگر را بکشید یا این که دو قطب متضاد یین و یانگ (یین و یانگ دو قطب مخالف جهان هستند که وقتی بین آن ها تعادل برقرار شود تعادل و احساس خوبی بوجود می آید) یکدیگر باشید. شخصی که در نقطه مقابل نشانه ماه تولد شما قرار دارد مثل آیینه ای می ماند که بخش هایی از شما را که به آن آگاه نیستید را نشان می دهد.

نشانه های مخالف:

برج حمل + برج میزان

برج ثور + برج عقرب

برج جوزا + برج قوس

برج سرطان + برج جدی

برج اسد + برج دلو

برج سنبله + برج حوت

یکی دیگر از بهترین جفت ها برای شما می تواند فردی باشد که از نشانه ماه تولد شما ۵ نشانه دورتر است

هدف ازدواج و رابطه زندگی در سرزمین رمانتیک و عاشقانه نیست بلکه هدف پیشرفت است. بنابراین بیشتر مردم شخصی را انتخاب می کنند که ۵ نشانه از آن ها فاصله داشته باشد و این یک قانون کارمایی است. این جفت سازی کمی پیچیده است اما می تواند منجر به یک رابطه عمیق همراه با صمیمیت بالا شود.

ازدواج هایی که ۵ نشانه از هم فاصله دارند:

برج حمل + سنبله یا عقرب

برج ثور + میزان یا قوس

برج جوزا + عقرب یا جدی

برج سرطان + برج قوس یا دلو

برج اسد + برج جدی یا حوت

برج سنبله + برج دلو یا حمل

برج میزان + برج حوت یا ثور

برج عقرب + برج حمل یا برج جوزا

برج قوس + ثور یا سرطان

همانطور که در عنوان قبلی نیز گفته شد یکی دیگر از بهترین جفت سازی ها با نشانه هایی است که عناصرشان با هم تطابق دارند

هر کدام از نشانه های صور فلکی با یکی از چهار عنصر آب، باد، خاک و آتش تطبیق داده شده اند. اگر عنصر طرف مقابل شما مشابه عنصر خودتان باشد رابطه موفقی خواهید داشت. البته هیچوقت آرامش و درک کامل امکان پذیر نیست مگر این که برای زنده نگه داشتن اشتیاق و علاقه کمی تلاش کنید استقلال خودتان را در رابطه حفظ کنید.

جفت سازی نشانه های صور فلکی با عناصر مشابه:

آب: سرطان + عقرب + حوت

باد: جوزا + میزان + دلو

خاک: ثور + سنبله + جدی

آتش: حمل + اسد + قوس

زوج های موفق و مقتدر معمولا سه نشانه با هم فاصله دارند

ازدواج با فردی که ۳ نشانه با شما فاصله داشته باشد کششی پویا و پر از انرژی ایجاد خواهد کرد. این دو نفر ممکن است درگیری های زیادی با هم داشته باشند اما هرگز نمی توانند همدیگر را نادیده بگیرند. در واقعی کششی بین او این دو نفر وجود دارد که رابطه را گرم نگه می دارد.

جفت سازی نشانه هایی که ۳ نشانه با هم فاصله دارند:

برج سرطان + حمل یا جدی

برج ثور + دلو یا اسد

برج جوزا + حوت یا سنبله

برج سرطان + حمل یا میزان

برج اسد + ثور یا عقرب

برج سنبله + جوزا یا قوس

برج سرطان + میزان یا جدی

برج عقرب + برج اسد یا دلو

برج قوس + سنبله یا حوت

برج جدی + حمل یا میزان

برج دلو + عقرب یا ثور

برج حوت + جوزا یا قوس

زوج هایی که دو نشانه با هم فاصله دارند بیشتر شبیه دوستی با مزایا هستند

این نوع ازدواج ها شاد و آسان هستند. اما روابط مثل روابط دوستی می ماند. بنابراین باید بیشتر تلاش کنید تا ازدواج شما دیگر به یک رابطه دوستی شباهت نداشته باشد و یک رابطه زناشویی موفق داشته باشید.

جفت سازی نشانه هایی که دو نشانه از هم فاصله دارند:

برج حمل + برج قوس یا دلو

برج ثور + برج حوت یا سرطان

برج جوزا + برج حمل یا اسد

برج سرطان + برج ثور یا برج سنبله

برج اسد + برج جوزا و یا برج میزان

برج سنبله + برج سرطان یا عقرب

برج میزان + برج اسد و یا قوس

برج عقرب + برج سنبله و یا برج جدی

برج قوس+ برج میزان و یا دلو

برج جدی + برج عقرب یا برج حوت

دلو + برج قوس یا برج حمل

برج حوت + برج جدی و یا برج ثور

اگر با همسرتان فقط یک نشانه فاصله دارید ممکن است روزهای سختی را بگذرانی

زن و شوهری که یک نشانه با هم فاصله دارند آبشان از یک جوی نمی رود. این جفت سازی به دلیل تفاوت های شدید شخصیتی ممکن است کمی سخت و مشکل باشد. اما از طرفی درگیری های این زوجین می تواند منجر به یک رابطه سالم و پیشرفت طرفین شود. این دو نفر می توانند از تفاوت های یکدیگر چیزهای زیادی یاد بگیرند و طرف مقابلشان را از منطقه امنی که بر پایه ترس ساخته شده است بیرون کنند.

جفت سازی نشانه هایی که یک نشانه با هم فاصله دارند:

برج حمل + برج حوت یا برج ثور

برج ثور + برج حمل یا برج جوزا

برج جوزا + برج ثور یا سرطان

سرطان + برج جوزا یا اسد

برج اسد + برج سرطان یا برج سنبله

برج سنبله + برج اسد و یا برج میزان

برج میزان + برج سنبله یا عقرب

برج عقرب + برج میزان و یا قوس

برج قوس + برج عقرب یا برج جدی

برج دلو + برج جدی و یا برج حوت

برج جدی + برج قوس یا دلو

برج حوت + برج دلو و یا برج حمل

رابطه عشقی متولدین ماه ها

فروردینی ها انسان های صادق و درستی هستند و برای صداقت ارزش زیادی قائل هستند. پس از شما می خواهند که با آن ها روراست باشید. فروردینی ها از کسانی که طفره می روند و مسائلی که اهمیت چندانی ندارند را کش می دهند بیزارند. آن ها به فردی مستقل و پرانگیزه نیاز دارند که توجهشان را جلب کند. اگر انسان کسل کننده ای باشید برای آن ها هیچ جذابیتی ندارید.

اردیبهشتی ها از کسانی که سفره دلشان را برای همه باز می کنند خوششان نمی آید. اگر مشکل بزرگی داشته باشند آن را در دل خودشان نگه می دارند و وانمود می کنند که همه چیز عالی است. اردیبهشتی ها به شخصی نیاز دارند که با آن ها همکاری کند. شخصی که به او کمک کند احساسش را ابراز کند و برای شناختن او تلاش کند.

متولدین خرداد علایق متفاوتی دارند. آن ها عاشق مشغول شدن به زندگی شان هستند و عاشق هیجان. آن ها به شخصی نیاز دارند که هیجاناتی را برایشان ایجاد کند که در جای دیگر نمی توانند آن را پیدا کنند. خردادی ها شریکی می خواهند که لبخند به لبانشان بیاورد و عاشق ماجراجویی باشد.

تیر ماهی ها دنیای شان را به شریک زندگی خود می بخشند و هر چیزی که باعث خوشحالی او شود. اما در پشت این مهربانی های عمیق یک انتظار بزرگ وجود دارد و آن هم این است که از همسرشان می خواهند همانطوری رفتار کند که برای او ایده آل است. آن ها تمام وجودشان را در رابطه می گذارند و در مقابل از شریک زندگی خود هم می خواهند درست مثل آن ها رفتار کند.

با اعتماد به نفس و سبکبار. مرداد ماهی ها به دنبال شریکی هستند که نه تنها باعث پس رفت آن ها نشده بلکه به پشرفت شان کمک کند. آن ها کوچک ترین علاقه ای به بازی ندارند. مردادی ها به دنبال فردی هستند که درست مثل خودشان باشد. شخصی که تردید در کارهایش نداشته باشد و اعتماد به نفس بالایی داشته باشد. آن ها کوچک ترین علاقه ای به انسان های متزلزل ندارند.

شهریوری ها علیرغم این که انسان های تحلیل گر و منطقی هستند بسیار احساساتی هم هستند ولی به کسی اجازه کشف این ویژگی خود را نمی دهند. آن ها بین واکنش های عاطفی و عقلانی تعادل برقرار می کنند و به شریکی نیاز دارند که مانند خودشان این تعادل را در زندگی ایجاد کند. پس در رابطه با هر موضوعی هم در سطح عاطفی و هم در سطح عقلانی با او صحبت کنید.

متولدین ماه مهر تلاش می کنند که احساس مثبتی نسبت به خودشان داشته باشند و بیشتر تمرکزشان روی ایجاد آرامش ذهن برای خودشان است. اگر احساس کنند که شما خطری برای آرامشش هستید مدت زیادی با او نخواهید ماند. آن ها انسان های منصفی هستند و از شما هم می خواهند درست مثل خودشان منصف باشید.

آبانی ها برای رابطه ی عشقی به راحتی به کسی اعتماد نمی کنند تا زمانی که به آن ها ثابت شود که شخص مقابل فرد قابل اعتمادی است. اگر قرار است با یک آبانی وارد رابطه شوید سعی کنید اعتمادش را جلب کنید تا در کنار شما احساس آرامش داشته باشد. آن ها دوست دارند احساس دوست داشتنی بودن بکنند و علاقه زیادی به انسان های مهربان دارند و به دنبال شریکی مثل خودشان هستند.

آذر ماهی ها در رابطه ی عشقی انسان های شوخ و بسیار بازیگوشی هستند. آن ها عاشق ماجراجویی هستند و علاقه زیادی به بحث های فلسفی و شوخی های کنایه دار دارند. این ها کسانی هستند که حس شگفتی به دنیا دارند. آذر ماهی ها به شریکی نیاز دارند که هم کمی آن ها واقع بین کند و هم حس ماجراجویانه اش را برطرف کند.

دی ماهی ها افرادی سخت کوش و با انگیزه هستند و در شریک خود هم به دنبال این ویژگی ها هستند. آن ها دوست دارند با کسی باشند که می تواند به خودش تکیه کند و در لحظه زندگی کند. درست است که دی ماهی ها زیاد کار می کنند اما این را هم می دانند که زندگی فقط کار نیست. آن ها به شخصی نیاز دارند که هر لحظه بتواند او را از این شرایط کاری بیرون بیاورد و لحظات خوبی را درکنارش داشته باشد.

متولدین بهمن انسان های پیچیده ای هستند و برای هیجان زندگی، زندگی می کنند. آن ها تا زمانی که شخصی به نظرشان خاص نیاید با او وارد رابطه نمی شوند. بهمن ماهی ها می دانند از زندگی چه می خواهند. یک زندگی پر ماجرا. آن ها عاشق سفرهای پر مخاطره هستند. یک بهمنی پر از عشق و احساس است اما به سختی می تواند آن را برای کسی ابراز کند.

متولدین اسفند انسان های بسیار حساس و رمانتیک هستند. در شروع رابطه کاری کنید که با شما احساس امنیت کند و بتواند بدون هیچ ترسی با شما راحت باشد. وقتی یک اسفندماهی شما را می پذیرد از عشق و محبت خود دریغ نمی کند. بهترین شریک برای یک اسفندماهی شخصی است که با او صمیمیت داشته باشد و به او در جهت رسیدن به اهداف و آرزوهایش کمک کند.

میزان عشق متولدین هر ماه

فروردینی ها به هنگام عاشقی گویی در دنیای شوالیه ها و پرنسس ها سر می کند. یک فروردینی قلبا عاشق است و در عشق پا بر جاست.

اردیبهشتی عاشقی بی قرار بوده و کمرو ولی پر شهامت است. میزان  عشق او قابل وصف نیست. موسیقی بر او تاثیر فراوان دارد.

متولد خرداد بهترین عاشق دنیاست و گفتارها و دل او پر ز رویاهای عاشقانه است.

متولد تیر در عشق دلی نازک و پر ز محبت دارد و از دل سوختن می هراسد.

میزان عشق مردادی ها قابل اندازه گیری نیست. او عاشق پیشه است و بی عشق زندگی نمی کند.

عشق شهریوری شعله ای کوچک ولی جاودان است و در پی عشقی حقیقی می باشد.

یک مهر ماهی در امور عشقی ورزیده بوده و زندگی اش پر ز ماجراهای عاشقانه است .

هیجان عشق برای یک فرد آبانی زیبا و پر جاذبه است و در عشق صادق عمل می کند.

یک آذر ماهی در عشق خوش بین است و راستگو. شاید نگاهی شاعرانه به عشق داشته باشد.

متولد دی شاید در ظاهر بی احساس باشد ولی قلبی گرم و پر ز عشق دارد.

یک بهمن ماهی عشق خود را دیر ابراز می کند و عاشق آزادی است. اولین عشق او قلبش را به تپش در می آورد و هرگز فراموش نخواهد شد.

متولد اسفند نیز در عشق بی نظیر، جذاب و پر نشاط  و احساساتی و رویایی است.

مطالب مرتبط:

فال عشق بامشخصات طرف مقابل

فال تاروت عشق و احساس

رفتار مرد عاشق

مرد متولد فروردین چه زنی را دوست دارد

مرد متولد اردیبهشت با چه ماهی ازدواج کند

مرد متولد خرداد با چه زنی ازدواج کند

مرد تیر از چه زنی خوشش می آید

مرد متولد مرداد با چه ماهی ازدواج کند

مردان شهریور چه زنانی را دوست دارند و با او ازدواج می کنند

مردان متولد مهر از چه زنانی خوششان می آید

متولدین آبان با چه ماهی ازدواج کنند

مرد متولد آذر با چه ماهی ازدواج می کند

مرد متولد دی با چه ماهی ازدواج می کند

مرد متولد بهمن با زن چه ماهی ازدواج کند

مرد متولد اسفند چه زنی را دوست دارد و با او ازدواج می کند

فال برگشت رابطهدرباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.