no-img
نوین اطلس

حرکات مرد عاشق - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

حرکات مرد عاشق
امتیاز 4.67 ( 9 رای )
zip
مرداد ۱۴, ۱۳۹۷

حرکات مرد عاشق


این مطلب از نوین اطلس دات کام به موضوع حرکات مرد عاشق می پردازد. برای اینکه متوجه شوید یک مرد عاشق چه رفتارهایی از خود نشان می دهد رفتار مرد عاشق علائم مختلفی را به شما نشان می دهد. نگاه مرد عاشق می تواند حرف دل او را به او نشان دهد. اگر بدانید مرد عاشق چه می کند راحت تر می توانید عشق واقعی او را تشخیص دهید. روانشناسی مرد عاشق یک مرد عاشق را از لحاظ روانشناسی تحلیل می کند. زبان چشم مردان عاشق یکی موارد و نشانه های عاشق شدن مردان مغرور می باشد. حسادت مردان عاشق نیز نشان می دهد مرد عاشق چگونه است.

رفتار مرد عاشق

رفتارهای مرد عاشق رفتارهای مشخص و بارزی می باشد. ممکن است این رفتارها در حالت عادی به چشم شما نیاید اما اگر آن ها را کنار هم بگذارید متوجه می شود این مرد عاشق شما است و این رفتارها نشان از علاقه اش به شما می باشد که نمی خواهد باعث سرد شدن رابطه عاشقانه شود. برخی از این رفتارها به شرح زیر است:

اگر تند تند به آرایشگاه می‌رود
اگر قبلا عادت داشت دیر به دیر آرایشگاه می‌رفت و حتی پشت گردنش را هم به موقع اصلاح نمی‌کرد ولی تازگی‌ها به طرز عجیبی عوض شده احتمالا هورمون عشق در وجودش در حال گردش است! آدم‌های عاشق معمولا به اصلاح به موقع سر، مدل دادن و کوتاه کردن موها توجه ویژه‌ای می‌کنند. برای آنها مهم است که جدی و جنتلمن به نظر برسند تا بتوانند نظر محبوب‌شان را جلب کنند. برای این کار کوتاه کردن موها انتخاب خوبی است.

کفش من کو؟
تغییر رویه دادن از سمت کفش آل استار به سمت کفش مردانه خودش یک نشانه مهم کسی است که سعی دارد در دل دیگران جا باز کند! کفش‌های مردانه اسم‌شان روی‌شان است! تداعی‌کننده نظم شخصیتی هر مردی هستند و همیشه باید تمیز و واکس خورده باشند تا تاثیر مناسبی روی افراد بگذارند.

رسمی‌تر از همیشه
عاشق تی‌شرت‌هایی با عکس گوفی و باب اسفنجی بود ولی جدیدا به پیراهن‌های اتو خورده عشق می‌ورزد؟ این هم علامت دیگر! آقایانی که عاشق شده‌اند معمولا دوست دارند رسمی‌تر از همیشه به نظر برسند. برای همین هم ترجیح می‌دهند سراغ پیراهن‌های تمیز و مرتب بروند. اگر به یقه آنها دقت کنید متوجه می‌شوید اغلب حالت تیز و ایستاده دارد. مردها دوست دارند در نظر زن مورد علاقه‌شان قوی و محکم به نظر برسند. شق و رق بودن پیراهن‌شان این امکان را فراهم می‌کند!

کت‌هایی برای جلب‌توجه
فرقی نمی‌کند کت اسپرت را ترجیح بدهد یا رسمی. مهم این است که به کت علاقه داشته باشد و جایگاهش را هم بداند! مثلا بداند برای کوهنوردی لازم نیست کت بپوشد ولی برای جشن نامزدی دوستش لازم است. مردانی که بیشتر از بقیه افراد کت می‌پوشند رفتاری مردانه‌ تر دارند و می‌خواهند استقلال‌شان را از طریق تغییر در وضعیت ظاهری‌شان نشان بدهند. آنها اغلب رنگ‌های تیره را انتخاب می‌کنند تا باابهت‌تر به نظر برسند.

عطر می‌زنند نه اسپری!
اسپری‌های خوشبو کننده بدن گزینه‌های دم‌دستی و غیررسمی هستند. اگر کسی واقعا برایش مهم باشد که چه تاثیری روی دیگران می‌گذارد در مواجهه با آدمی که برایش مهم است از بهترین عطرها استفاده می‌کند که از ویژگی های مرد عاشق است. آقایان معمولا عطرهای گرم را ترجیح می‌دهند. اگر عطر خواستگار تازه‌تان کمی به تلخی می‌زند، می‌توانید به قدرت و جذبه مردانه اش پی ببرید و اگر کمی شیرین است احتمالا جزو مردهای رمانتیک محسوب می‌شود.

نگاه و زبان چشم مرد عاشق

اگر می خواهید ببینید مردی عاشق شما است یا نه باید بدانید چشم‌هایش چه می‌گویند. یکی از مواردی که عشق مردان را به شما ثابت می کند نگاه و زبان چشم مرد عاشق است چرا که نمی توان تاثیر نگاه در عشق را نادیده گرفت. شما می‌توانید عشق نامزدتان را از نگاهش بشناسید. اگر هنگام صحبت کردن یا در مواقعی که کنار هم هستید، زیاد به شما نگاه می‌کند، این اتفاقات را بی‌معنا ندانید. شاید هم او فردی خجالتی باشد و علاقه به دیدن شما را با نگاه‌های کوتاه، دزدکی و مکررش نشان دهد. از طرف دیگر اگر نامزدتان عاشق‌تان باشد، با چشم‌هایش رفتارهای‌تان را کنترل می‌کند.(نگاه کنید به دزدیدن نگاه نشانه چیست)

زبان چشم عاشق اینگونه است که وقتی در مورد موضوعی می‌خندد، به شما نگاه می‌کند تا ببیند که آیا شما هم می‌خندید؟ یا وقتی که احساس می‌کند از موضوعی رنجیده‌اید، فورا به شما نگاه می‌کند تا ببیند که در چه شرایطی هستید. یادتان نرود که چشم‌ها دروغ نمی‌گویند پس چه این نگاه‌ها به شما اطمینان دوست داشته شدن را بدهد و چه شما را ناامید کند، هیچ‌کدام‌شان را در این ماه‌های نامزدی بی‌معنا ندانید.

اگر متوجه شدید چشمان او به شما خیره شده عمیق نگاه می‌کند و مردمک های چشمش سوسو میزند احتمالا مجذوب شما شده است. (نگاه کنید به زل زدن پسر به دختر)
اگر چشمان مرد مورد نظرتان در اطراف اتاق می‌چرخد و اغلب نگاهش نگران است، این یعنی اینکه مرد شما به دنبال چیزی یا کسی دیگری است. پس باید گاهی او را چک کنید و ببینید که نگاهش به کدام سمت است.

مرد عاشق چه می کند

مردان عاشق معمولا به شکل های مختلف اظهار عشق می کند. یکی از این اشکال اظهار عشق، اظهار عشق غیر کلامی می باشد. در این بخش می خواهیم کمی در مورد اظهار عشق غیر کلامی توضیح دهیم:(همچنین نگاه کنید به حالت پسرها هنگام عاشق شدن)

اظهار عشق غیر کلامی

پس از آگاهی از عشق معمولاً افراد رفتارهای غیرکلامی متفاوتی را از خود بروز می‌دهند که حاکی از توجه بیشتر به فرد مورد نظر است. رفتارهای غیرکلامی، قابل تعبیر و تفسیر است و فرد را در یک حاشیه امنیت قرار می‌دهد و از مواجهه‌ی مستقیم با معشوق بی‌نیاز می‌سازد. اولین اظهار عشق‌ها غیرکلامی است و افراد در آغاز سعی می‌کنند به طور غیرمستقیم عشق خود را بیان کنند. اظهار غیرکلامی، ترس از طرد را کاهش می‌دهد و به فرد فرصت بررسی واکنش‌های معشوق را می‌دهد. اظهار غیرکلامی اولین گامی است که مردان و زنان معمولاً بی آن که بخواهند برمی‌دارند و معمولاً باعث اولین واکنش‌های غیرکلامی معشوق مثل تماس چشمی می‌شود و تعبیر و تفسیر واکنش‌های غیرکلامی معشوق، موضوع افکار و مشغولیت ذهنی آنها قرار می‌گیرد.

برخی از افراد در مواجهه با عشق با واکنش غیرکلامی «دور شدن» پاسخ می‌دهند اگر عاشق کسی باشند معمولاً از او دور می‌شوند و مراقب هستند که او متوجه نشود. به جز این دسته از افراد که می‌توانیم آنها را «دوری گزین» بنامیم دیگران به انحاء مختلف واکنش‌های مبتنی بر نزدیک شدن،‌ صمیمیت، دوستی، توجه، مراقبت و حمایت را با رفتارهای غیرکلامی خود القا می‌کنند.

مردان و زنان در اظهار غیرکلامی مشترک هستند اما معمولاً در فرهنگ ما اظهار غیرکلامی عشق را از آنجا که یک اظهار غیرمستقیم است، بیشتر خاص زنان می‌دانند. در صورتی که مردان نیز همانند زنان در ابتدا به طور غیرکلامی عشق خود و محبت خود را بیان می‌کنند. معمولاً زنان از حرکات و رفتارهای غیرکلامی مردان متوجه‌ی محبت و عشق آنها می‌شوند و منتظر می‌مانند تا مرد پیش قدم شود و به طور کلامی اظهار عشق نماید. بنابراین اظهار غیرکلامی خاص زنان نیست بلکه مردان نیز قبل از اظهار کلامی از آن بهره می‌برند. هرگاه مردی به طور بی‌مقدمه و به صورت ناگهانی اظهار کلامی عشق نماید معمولاً برای زنان تعجب‌آور و عجیب می‌نماید چرا که اظهار غیرکلامی، خانم‌ها را آماده پذیرش عشق یا رد آن می‌کند. اظهار غیرکلامی عشق و در واقع ابراز عشق در زبان بدن هم مقدمه‌ای است بر اظهار کلامی و هم لازمه‌ی آن است و بدون آن احتمال طرد و رد از جانب زن بیشتر می‌شود.

روانشناسی مرد عاشق

روانشناسی مردان عاشق نشان می دهد مردانی که گرفتار عشق می شوند چه رفتارهایی از خود نشان می دهد و حرکات آن ها چگونه است. به همین منظور در این بخش نوین اطلس دات کام برخی از این رفتارها را به شما نشان می دهد:

از حالت پسرها هنگام عاشق شدن این است که مردان معمولاً مدتی بدون آن که عشق خود را بیان کنند با رفتارهای غیرکلامی، عشق خود را نشان مییدهند در این فاصله هرچه رفتارهای غیرکلامی زن پذیراتر باشد، مرد برای بیان و اظهار کلامی آماده‌تر و مهیاتر می‌شود و هرچه واکنش‌ها و رفتارهای غیرکلامی او طرد کننده باشد، مرد از اظهار مستقیم و کلامی عشق دوری می کند و آن را به تأخیر می اندازد چرا که می ترسد با بیان کلامی و مستقیم، معشقوق را از دست بدهد و باعث شود که معشوق از او فاصله بگیرد و از او دوری گزیند.

زمانی که رفتارهای غیرکلامی و واکنش‌های غیرمستقیم پذیرا باشد، مرد احساس امنیت می کند و معمولاً پیش قدم می شود و عشق خود را به طور کلامی بیان می‌کند. اما مردانی که علایم غیرکلامی طرد کننده دریافت کرده‌اند معمولاً به رفتارهای خود ادامه می دهند به این امید که شاهد تغییر رفتارهای غیرکلامی زن و پذیراتر شدن رفتارهای او شوند.

برخی از مردان نیز به صرف مشاهده‌ی رفتارهای غیرکلامی طرد کننده، دور می‌شوند و هرگز عشق خود را بیان نمی‌کنند و در عوض سعی می‌کنند که خودشان، خودشان را از پاسخ منفی معشوق مطمئن کنند. اما برخی دیگر از مردان که شجاعت بیشتری دارند و از طرد نمی‌ترسند، جسارت به خرج می‌دهند و علی‌رغم مشاهده‌ی واکنش‌های غیرکلامی منفی، عشق و علاقه‌ی خود را به صورت کلامی بیان می‌کنند تا اطمینان پیدا کنند و مطمئن شوند. این دسته از مردان معمولاً بر این اعتقادند که شاید «دچار سوء تفاهم شده باشیم»، «شاید درست متوجه معنا و مفهوم رفتارهای او نشده باشم»، «شاید منظور او چیز دیگری بوده است» و… بنابراین لازم می‌دانند که مطمئن شوند و به همین دلیل علی‌رغم همه‌ی نشانه‌های منفی، عشق خود را به صورت کلامی هم بیان می‌کنند تا از نخواستن او و بی‌میلی او اطمینان حاصل کنند.

معمولاً خانم‌ها فکر می‌کنند که مردان در صورتی که عاشق باشند حتماً عشق خود را به طور کلامی بیان می‌کنند در صورتی که بسیاری از مردان به خصوص آنها که روحیه‌ی ملایم‌تری دارند از بیان کلامی پرهیز می‌کنند و تا آنجا که مقدور باشد، بیان کلامی را به تأخیر می‌اندازند. بیان کلامی برای مردان نیز به همان اندازه سخت است که برای زنان سخت است اما معمولاً خانم‌ها فکر می‌کنند که بیان کلامی برای مردان سخت نیست. در صورتیکه مردان بیشتر از زبان بدن در روابط عاشقانه استفاده می کنند.

اگر مردی عشق خود را به طور کلامی بیان نکند معمولاً خانم‌ها فکر می‌کنند که عاشق نیست در صورتی که بسیاری از مردان، قدرت اظهار کلامی عشق را ندارند در حالی که سخت عاشقند. معمولاً مردان زیر فشار فرهنگ مجبور به اظهار کلامی هستند همان گونه که زنان مجبور به اظهار نکردن آن هستند. بسیار شاهد هستیم که مردی به طور غیرکلامی ابراز عشق می‌کند اما به طور کلامی، هیچ بیان و واکنش خاصی ندارد. بنابراین به نظر می‌رسد در این مقوله نباید همه‌ی مردان را با یک چشم نگریست. تفاوت‌های فردی بسیاری باعث می‌شود که همه‌ی آنها قادر به ابراز کلامی عشق نباشند. هرچند که ابراز کلامی عشق یک رفتار مردانه است اما آیا همه‌ی رفتار مردان، مردانه است؟!(نگاه کنید به نگاه عاشقانه مردان)

نشانه های عاشق شدن مردان مغرور

عاشق شدن مردان مغرور با عاشق شدن مردانی که غرور کمتری دارند کمی متفاوت است. البته تفاوت در نوع احساس نیست تفاوت در نوع ابراز احساسات به شما می باشد. مردان مغرور معمولا احساسات خود را با زبان بدن نشان می دهند. درواقع می توان گفت نشانه های عاشق شدن مردان مغرور بیشتر در زبان بدن آن ها دیده می شود. برخی از این نشانه های عاشق شدن در زبان بدن را در ادامه ببینید:

فرد عاشق برای فرار از دیده شدن استرس‌ها و علائم ظاهری، متمایل به جلو می‌نشیند و نشیمنگاه خود را از صندلی کمی فاصله می‌دهد. او با این کار به نامزدش توجه کرده و خود را به او نزدیک‌تر می‌کند و البته در تلاش است بدن خود را کنترل کند.

افراد عاشق موقع نشستن سعی می‌کنند روبه‌روی یکدیگر بنشینند اما در روابط بسیار نزدیک‌تر سعی می‌کنند کنار هم و در یک محل قرار گیرند حتی برای استفاده از یک بشقاب برای غذا و نوشیدنی ترجیح می‌دهند کنار هم بنشینند.

افراد عاشق موقع نشستن سعی می‌کنند هیچ مانعی روبه‌روی شان نباشند و هیچ چیز خارجی بین آنها قرار نگیرد. لباس‌های اضافی و وسایل اضافی خود را در کنار دیگری قرار می‌دهند و از فاصله انداختن یا مانع گذاشتن بین خود و نامزدشان پرهیز می‌کنند.

از نشانه های عاشق شدن مردان مغرور این است که وقتی می‌نشینند و به گوش کردن و نگاه کردن نامزدخود ادامه می‌دهند، مشت خود را گره می‌کنند و کنار سر می‌گذارند و با علاقه و یک حسرت کوچک به فرد خیره می‌شوند.

حسادت مردان عاشق

حسادت مردان عاشق یکی از بارزترین نشانه های عشق در مردان می باشد و بیشتر از هر چیز دیگری می توانید با دیدن این حسادت متوجه عشق مرد نسبت به خود شوید. حسادت مردان عاشق دلایل مختلفی دارد که در این بخش نوین اطلس دات کام برخی از این دلایل را به شما معرفی می کنید.

علت حسادت عاشقانه مردان

اگر به نظر می رسد که همسر شما بیش از حد نگران شماست و هر جا که می روید مراقب تان است، دو حالت دارد:یا خیلی حسود است و یا اعتماد به نفس پایینی دارد و نگران است که شخص دیگری نظر شما را به خود جلب کند.علاقه و خوبی بیش از حد اگر همه مردم انسان های خوبی باشند، دنیا مکان بهتری برای زندگی خواهد بود؛ البته اگر این خوبی مثل گرگی در لباس گوسفند نباشد.اینکه همسر شما فرد خوبی است، فوق العاده است، ولی اگر این خوبی بیش از حد بود، احتیاط کنید که می تواند زنگ خطری باشد.ریشه حسادت همیشه از ترس است؛ ترس از دست دادن و این ترس همیشه ریشه در اعتماد به نفس پایین و تصویر بد از خود، دارد.مردی که اعتماد به نفس کمی دارد، به سختی می تواند به این باور برسد که همسرش او را با تمامی محاسن و معایبش پذیرفته است.

البته هنوز هم مردانی پیدا می شوند که خیلی خیلی خوب باشند، ولی اگر مردی فوق العاده خوب باشد، به طوری که خوبی او موجب آزار همسرش شود و نتواند رفتار خود را کنترل کند، نمی توان آن را نادیده گرفت، زیرا می تواند حسادت او به یک بیماری تبدیل شده و نیاز به درمان داشته باشد.اصرار بر همراهی همیشگی باز هم این موضوع ممکن است در نگاه اول خوب و قابل قبول باشد.کدام خانمی دوست ندارد که همسرش با او به یک پیاده روی و یا خرید برود؟ ولی اگر او هیچ وقت به شما اجازه نمی دهد که با دوستان خود تنها باشید، کمی احتیاط کنید؛ شاید این نوع رفتار او تنها ناشی از احساس تعهد و مراقبت از شما نباشد و از روی حسادت و ترس بی اندازه باشد.

حتی به او اجازه نمی دهد که به تنهایی بیرون از منزل بروید و دلیل این موضوع را بی اعتمادی به شما مطرح می کند، این بی اعتمادی نیز می تواند ناشی از حسادت بیش از اندازه باشد.نیاز به ابراز علاقه مداوم به نظر می رسد که لازم است تمامی خانم ها به همسرشان ابراز علاقه کنند و به او نشان دهند که نگران او هستند و او در زندگی شان مهم است.این موضوع هیچ ضرری ندارد اما بسیاری از مردان به این سندرم مبتلا هستند که به دلیل عدم اعتماد به نفس کافی از همسران می خواهند دائماً به آنها ابراز علاقه کنند و تصویر خوبی از خود ندارند.

برخی از مردان حسود دیوانه وار و حتی با خشونت از همسرشان درخواست می کنند که به او ابراز علاقه کند.تلفن ها و تماس های بیش از حد مردان حسود، همیشه نیاز دارند که بدانند همسرشان کجاست و در حال انجام چه کاری است! اگر همسر شما در طول روز زیاد به شما تلفن می کند و در مواقعی که نمی تواند به هر دلیلی شما را پیدا کند، عصبانی می شود و حتی حرف زشت می زند و با خشونت رفتار می کند، نگران شوید و آن را با پزشک مطرح کنید.

مردی که عاشق نیست چگونه است

اینجا به ۵ علامتی اشاره می‌کنیم که نشان می‌دهد یک مرد هیچوقت به شما متعهد نخواهد شد، چه الان و چه در طولانی‌مدت. novinatlas.com دریافته است اگر این علائم را کنار هم ببینید باید مطمئن شوید که این مرد اصلا عاشق شما نیست و نمی تواند مورد مناسبی برای ازدواج با شما باشد:

۱. هیچ چیز واقعی درمورد او نمی‌دانید

ممکن است ساعت‌ها و ساعت‌ها در یک روز با یک نفر حرف بزنید ولی هیچ چیز واقعی درمورد او ندانید. ممکن است جزئیاتی درمورد زندگی‌اش بدانید ولی نمی‌دانید که حقیقتاً کیست و خود واقعی‌ای که زیر آن ظاهر که از خود نشان می‌دهد نهفته است را نمی‌شناسید.

وقتی مردی درمورد زنی جدی باشد، همه چیز خود را با او در میان می‌گذارد. او را وارد دنیای خود می‌کند، نقاط آسیب‌پذیر خود را به او نشان می‌دهد. این مسئله مهمی برای یک مرد است. مردها عادت به بیرون ریختن خود و نشان دادن احساسات درونی‌شان ندارند و وقتی می‌خواهند مسائل درونی خود را با کسی درمیان بگذارند بسیار سخت‌گیر هستند.

وقتی مردی برای شما درد دل می‌کند، وقتی با نگاهی چشم در چشم با شما از آرزوها، ترس‌ها، امیدها و انگیزه‌هایش حرف می‌زند، یعنی رویتان سرمایه‌گذاری می‌کند. با سرمایه‌گذاری کردن روی شما یعنی خودش را به شما متعهد می‌کند.

اگر مردی خود واقعی‌اش را به شما نشان ندهد، اگر اجازه ندهد ببینید که درونش چه خبر است، این احتمال زیاد است که آینده‌ای برای خودش و شما نمی‌بیند.

اگر شک دارید که مردی درمورد شما جدی است یا نه، به چیزهایی که از او می‌دانید فکر کنید و ببینید ایا واقعاً می‌دانید کیست؟

۲. هر چند وقت‌یکبار چند روز یا چند هفته ناپدید می‌شود، بعد طوری رفتار می‌کند که انگار اتفاق خاصی نیفتاده است

اگر مردی واقعاً به شما توجه داشته باشد، جایی برای شما در زندگی‌اش باز خواهد کرد. حتی اگر کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشد و نتواند چند روزی در دسترس باشد، به شما پیام خواهد داد و خواهد گفت که بهتان فکر می‌کند.

اگر بدون هیچ اطلاعی به تعطیلات در رابطه می‌رود و اصلاً نگران از دست دادن شما نیست، نشانه خوبی نیست. اگر مردی به قطع بداند که شما با وجود هر رفتار بدی که از خود نشان دهد، همیشه در دسترس او خواهید بود، هیچ احترامی برایتان قائل نشده و به شما متعهد نخواهد شد.

این رفتارهای ناپدید شدنش بیشتر راهی برای این است که به شما نشان دهد این رابطه چندان جدی نیست و او آزادی دارد هر کاری که دوست دارد انجام دهد و شما برای جاهایی که می‌رود و کارهایی که می‌کنند عامل تصمیم‌گیرنده نیستید.

۳. می‌گوید به دنبال رابطه نیست

این به نظر یکی از بدیهیات می‌آید ولی متاسفانه اینطور نیست. درواقع، متداول‌ترین روابط این روزها رابطه جدی نیست. یعنی با مردی آشنا شده‌اید و بیرون می‌روید و اساساً دوست‌پسر/دوست‌دختر هستید، جدا از این واقعیت که نیستید.

حقیقت تلخ این است: وقتی مردی می‌گوید که رابطه نمی‌خواهد، چیزی که در واقع می‌گوید این است که رابطه با شما را نمی‌خواهد.(نگاه کنید به علت بی توجهی پسر به دختر)

ممکن است تصور کنید که موقعیت شما استثنا است و فرق می‌کند. ولی مطمئنتان کنیم اینطور نیست. شما هم مثل بقیه دخترهایی هستید که در این روابط غیرجدی هستند. شما دختر فوق‌العاده‌ای هستید که احتمالاً خودتان را دست‌کم گرفته و خودش را در موقعیتی گرفتار کرده که طرفش او را بی‌هدف به دنبال خود می‌کشاند و شما هم منتظر نشسته‌اید تا او بالاخره بفهمد که چقدر «خوب‌» هستید.

اگر به شما می‌گوید که نمی‌خواهد وارد رابطه‌ای شود یا برای متعهد شدن مشکل دارد، لطفاً آن را جدی بگیرید و درحق خودتان لطف کرده و از آن رابطه بیرون بیایید.

۴. هیچوقت شما را به قرارملاقاتی واقعی و عاشقانه نمی‌برد

اگر قرار ملاقات‌های شما شامل رفتن شما به سینما و فیلم دیدن با هم یا آشپزی کردن شما برای اوست، یعنی او شما و رابطه‌تان را جدی نمی‌گیرد.

وقتی مردی برای آینده‌اش روی شما سرمایه‌گذاری می‌کند، برای تحت‌تاثیر قرار دادنتان هر کاری از دستش بربیاید انجام می‌دهد و به شما نشان خواهد داد که تا چه اندازه برایش اهمیت دارید.

اگر برای قرارملاقات‌هایتان حداقل‌های خود را برایتان می‌گذارد، به این معنی است که تصور می‌کند شما ارزش تلاش بیشتری را ندارید. استثناهایی هم وجود دارد؟ گاهی ‌اوقات. ولی حتی اگر مردی پول و کار نداشته باشد، باز هم می‌تواند راه‌های ارزان و خلاقانه‌ای پیدا کند که نشان دهد دوستتان دارد.

وقتی مردی به دختری برای آینده خود فکر می کند، دوست دارد او را تا جایی که می‌تواند وارد دنیای خود کند. دوست دارد او را به چیزهایی که دوست دارد معرفی کند: فیلم‌ها، موسیقی، کتاب‌ها، سرگرمی‌ها. اینها چیزهایی نیست که نیاز به سرمایه‌گذاری مالی زیادی داشته باشد.

اگر این فقط شما هستید که سعی می‌کند رابطه‌تان را زنده نگه دارد و کارهای خاص انجام می‌دهد، نشانه این است که او نظر جدی‌ نسبت به شما ندارد.(همچنین نگاه کنید به تست مرد مورد علاقه)

۵. شما را به خانواده‌اش معرفی نمی‌کند

خیلی از خانم‌ها به اشتباه تصور می‌کنند که وقتی مردی آنها را به دوستانش معرفی می‌کند، خیلی کار مهمی انجام داده است. البته شاید برای بعضی مردها این کار مهم باشد ولی برای بیشتر آنها اینطور نیست. ممکن است چون جذابید بخواهد با اینکار با شما پز بدهد یا کلاً معرفی کردن دخترها به دوست‌هایش مسئله مهمی برایش نیست.

وقتی در رابطه‌ای هستید، موضوع آشنا شدن با خانواده‌ها باید به میان آید. ممکن است فوراً با آنها آشنا نشوید ولی باید به ترتیبی به شما بگوید که چه زمان قصد دارد این کار را انجام دهد. حداقل باید بگوید که خانواده‌اش را از وجود شما باخبر کرده است.

اگر درمورد خانواده خود حرف نمی‌زند یا هر زمان که شما حرف را به خانواده‌اش می‌کشانید، صحبت را عوض می‌کند، نشانه این است که نمی‌خواهد شما را به آنها معرفی کند.

همانطور که قبلاً ذکر کردیم، وقتی مردی درمورد زنی جدی فکر کند، او را وارد دنیای خود می‌کند. با دور نگه داشتن شما از خانواده‌اش می‌خواهد به شما بفهماند که شما را برای طولانی‌مدت در دنیای خود نمی‌بیند.

البته باید متذکر شویم که بعضی مردها هستند که با هر دختری که آشنا می‌شوند او را به خانواده‌شان معرفی می‌کنند و این مسئله چندان مهمی برایشان نیست. و شاید خانواده‌هایشان هم به این مسئله عادت کرده‌اند. ولی اگر مردی درمورد شما جدی باشد، این جلسه آشنایی را کمی جدی‌تر از دفعات قبل خود برگزار خواهد کرد. هیجان‌زده یا شاید هم کمی عصبی خواهد بود چون واقعاً دوست دارد خانواده‌اش از شما خوششان بیاید و شما هم از آنها خوشتان بیاید. اگر به نظر می‌رسد که برای معرفی شما چندان توجهی ندارد می‌توند به این معنی باشد که هیچوقت برای آینده روی شما سرمایه گذاری نخواهد کرد.

مطالب مرتبط:

روانشناسی مردان در عشق

نشانه های پنهان در حرکات مرد عاشق

رفتار مرد عاشق

مرد عاشق چه می کند

روانشناسی مرد عاشق

نشانه های دلتنگی مردان

طرز نگاه پسر عاشق

راز مردان عاشق

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفتهموضوعات :
روانشناسی عشق

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.