no-img
نوین اطلس

لیست کلمات عاشقانه


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

لیست کلمات عاشقانه
امتیاز 4.14 ( 21 رای )
zip
آبان ۱۲, ۱۳۹۹

لیست کلمات عاشقانه


چگونه با همسرمان صحبت کنیم؟

همسر خود را با چه القابی صدا بزنیم؟

نحوه صحبت کردن شما با معشوق تاثیر بسزایی در دوام رابطه تان دارد. به همین دلیل در این مطلب از نوین اطلس می خواهیم لیست کلمات عاشقانه را به شما معرفی کنیم تا با انواعی از القاب و لفظ های عاشقانه آشنا شوید. لیستی که به شما این امکان را می دهد در هر زمان از چه واژه ای برای ابراز علاقه خود استفاده کنید و در عین حال تنوع نیز داشته باشد.

کلمات محبت آمیز و عاشقانه

بعضی افراد خجالت می کشند کلمات محبت آمیز به زبان بیاورند یا اینکه احساس می کنند نیازی نیست به همسرشان ابراز علاقه کلامی کنند و با استفاده از لیست کلمات عاشقانه با همسرشان صحبت کنند. در صورتی که نتیجه ی رفتار ما به خودمان برمی گردد. اگر درست برخورد کنیم، جواب خوبی هم می گیریم.
به کار بردن کلمات محبت آمیز و عاشقانه برای صدا زدن همسر، به او یادآوری می کند که شما همواره به او علاقه دارید و همین موضوع مانع دلسرد شدن از عشق خواهد شد.
استفاده از کلمات محبت آمیز و عاشقانه محدود به زمان های خاصی نمی شود. به عنوان مثال خانم ها برای بیان خواسته هایشان می توانند از لیست کلمات عاشقانه خود استفاده کنند به جای اینکه بگویند ” میوه بخر” اینگونه بیان کنند: “عزیزم (یا جونم یا اسمش+م مالکیت) لطفا اگه تونستی میوه هم بخر.”
به کار بردن کلمات محبت آمیز برای خواسته ها تنها محدود به خانم ها نمی شود بلکه، آقایان نیز بهتر است در صحبت هایشان از آن استفاده کنند. فراموش نکنید که خانم ها نسبت به آقایون سمعی تر هستند و خیلی به ابراز محبت نیاز دارند. پیامبر هم فرمودند که دوستت دارمی که مرد به زن می گوید از قلبش بیرون نمیرود.
لحن صحبت در زمان استفاده از کلمات محبت آمیز و عاشقانه نیز بسیار مهم است. در این زمان باید لحنی نرم و ملایم داشته باشید و زبان بدن نیز با آن هماهنگ باشد.

القاب عاشقانه برای مرد

در این بخش می خواهیم به القاب عاشقانه برای مرد و جملاتی اشاره کنیم که تاثیر زیادی در بدست آوردی دل مردان دارد.
تو واقعا منو دیوونم میکنی، من خیلی خوش شانسم که تو در زندگی منی، هیچکس به اندازه تو خوشحالم نمیکنه، واقعاً تحسین برانگیزی، نمی تونم به تو فکر نکنم، تو واقعاً ایده آلی اینو میدونستی؟، شوهرم! عاشق تو بودن بزرگ ترین نقطه ضعف و نقطه قوت من است و ….(همچنین نگاه کنید به جملاتی که دل مردان را آب می کند)

از جمله القابی هم که می توانید برای مردان به کار ببرید عبارتند از: سرور من، ورزشکار من، ژلوفن، آقایی، سلطانم، تاج سرم، عمرم، عزیزم و …

(همچنین نگاه کنید به کلماتی که مردان را تحریک می کند)

عاشقانه ترین اسم ها

در این بخش از مقاله لیست کلمات عاشقانه می خواهیم به عاشقانه ترین اسم هایی که افراد در صدا زدن همسرشان به کار می برند، اشاره کنیم. عاشقانه ترین اسم ها که در زیر آمده است را می توانید در محیط خانه، در پیام های روزمره و … استفاده کنید. شاید فرد مقابل دوست نداشته باشد جلوی دیگران از این اسامی استفاده کنید اما بدون شک در خلوت بدش نمی آید.
جیگر طلا، سفید برفی، عروسکم، پرنسس مـن، مهربونم، بهترینم، ویتامین، شیطون بلا، آرامشم، آرام جان، تاج سرم، آقایی و خانومی، مرغ عشقم، یکی یه دونه، جانان و خاتون، پیشی مـن، زندگی و نفس، محبوبم و…

لیست کلمات عاشقانه

فراموش نکنید لیست کلمات عاشقانه تنها مربوط به اوایل زندگی و در خلوت خودتان نمی باشد. بلکه شما پس از گذشت سال ها از زندگی با به کار بردن اینگونه الفاظ عاشقانه باعث پایداری رابطه و مانع از سرد شدن یهویی همسرتان خواهید شد.

حتی عاشقانه حرف زدن و با احترام خطاب کردن همسرتان در مقابل فرزندان به آن ها یاد می دهد در آینده با همسرشان با مهربانی و عطوفت رفتار کنند.
در ادامه لیست کلمات عاشقانه ای را به شما معرفی می کنیم که می توانید بر اساس سلیقه خود از آن ها در صحبت با همسرتان استفاده کنید.

گلم، عمرم، جونم، روحم، روانم ، الهی قوربون اون چشات بشم، جیگر طلا، دورت بگردم، نفسم، عسل من، جون جونی، درمون دردمی، قند عسلم، عشق (عمر، زندگی، نفس) من کیه؟، تو بهترین مرد/زن دنیایی، ان شاء الله همیشه سایه ت بالا سرم باشه، تو برام خیلی مقدسی، جونم فدای یه تار موت، خدا تو رو برام نگه داره، جیگرم، نازنین من، مرسی که هستی، گلی، عزیزم، تو زیادی دوست داشتنی هستی، جیگرتو خام خام بخورم یا بپزمش؟، قربونت برم، فدات شم، همیشه تشنه تم، عشقمی، تو مال منی، تو نهایت آرزوها و حاصل عبادات منی، عزیزکم، گفته بودم عاشقتم؟، نازنینم، نازم، تکیه گاهم توئی، برق چشمات منو می کشه، جیگرتو عشقه، قربون لبات، کشته مردتم، عاشق این چشمای جذابتم، همه ی زندگیم، یکی یدونه، ملکه ی من، همسر زیبای من، دوستم، خانم خوشگله، آقا خوشگله، جون جونیه من، رفیقم، همیشه میخوامت، چی شد تو اینقدر خواستنی شدی، همه ی دنیامی، تو بهترین مرد/زنی هستی که ممکن بود خدا تو سرنوشتم قرار بده، می دونستی همه ی زندگیم هستی؟، چرا تو انقدر ناز داری آخه؟، تو بهترین دلیل زندگی من هستی، عاشق رفتاراتم، تو بهترین شانس زندگیه منی، خدا رو به خاطرت شکر، نمی دونم اگه تو رو نداشتم چی میشد؟

در انتهای مطلب لیست کلمات عاشقانه باید به این نکته نیز اشاره کنیم که باید همسران توافق کنند در اماکن عمومی، محیط کار و مهمانی‌ها چگونه هم دیگر را صدا بزنند. مثلا ممکن اسـت توافق کنند کـه در مغازه و خیابان و… هم دیگر را آقا یا خانم صدا کنند یا در محل کار بنام خانوادگی ودر مهمانی‌های بسته بـه این‌کـه بستگان نزدیک حضور دارند یا خیر، از کلماتی مانند کلمات محبت آمیز و لفظ های عاشقانه استفاده کنند. حساسیت‌های همسر باید در این خصوص جدی گرفته شود و برخلاف نظر وی رفتار نشود چرا که نتیجه عکس خواهد داشت. در ادامه از مقاله دلبری با پیامک نیز دیدن کنید تا راه و روش دلبری کردن از راه دور را نیز بیاموزید.

مطالب مرتبط:

علت سرد شدن مردان در رابطه زناشویی

۱۰ نکته ضروری برای صحبت کردن با معشوق

راه جذب دختر مورد علاقه

کلمات محبت آمیز و عاشقانه

کم محلی به پسر مورد علاقه

نحوه برخورد با مرد مورد علاقه

چگونه به یک مرد محبت کنیم

کلماتی که مردان را تحریک می کند

دلتنگی بعد از جداییموضوعات :
روانشناسی عشق

درباره نویسنده

novinatlas 1733 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *