no-img
نوین اطلس

دعای فوری جدایی


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

دعای فوری جدایی
امتیاز 3.90 ( 10 رای )
zip
آذر ۲۴, ۱۳۹۷

دعای فوری جدایی


مطالبی که نوین اطلس در مورد دعای فوری جدایی جمع آوری کرده برگرفته از نسخه های قدیمی است و هیچ مدرکی دال بر صحبت و اعتبار آن ها وجود ندارد. لذا فقط جهت افزایش اطلاعات عمومی و آشنایی با چنین باورهای قدیمی و سنتی در مورد آن نوشته شده است. مطلبی که در ادامه می خوانید به هیچ وجه مورد تایید و یا رد نوین اطلس نیست و اعتبار آن نامشخص است.

دعاهایی برای جدایی فوری و سریع و تفرقه انداختن بین دو نفر در مواردی که رابطه ی بین دو نفر رابطه ای خوب و بی دردسر است حرام بوده و استفاده از دعای فوری جدایی توصیه نمی شود، در این صورت بدترین مجازات ها در انتظار شما خواهد بود.

در شرایط بسیار خاص و زمانی که روابط بین دو نفر می تواند زندگی آن ها و دیگران را خراب کند و به نابودی بکشاند می توانید از دعای جدایی و نفرت قوی برای ایجاد دل سیاهی در آن ها نسبت به یکدیگر استفاده کرده و کاری کنید این رابطه ی دردسر ساز با دعای فوری جدایی خیلی سریع و فوری پایان یابد.

در این مطلب نوین اطلس با عنوان دعای فوری جدایی راهکارهایی برای باطل کردن طلسم جدایی و طلاق نیز معرفی کرده است که اگر کسی شما را به ناحق طلسم جدایی کرده باشد تا از همسر و عشقتان جدا شوید می توانید از آن ها بهره ببرید.

طلسم جدایی سریع

این طلسم جدایی سریع خیلی فوری عمل خواهد کرد و در مجموعه دعای فوری جدایی است که باید فقط آن را در امر حلال استفاده کنید و گرنه دامن گیر خودتان خواهد شد:(نگاه کنید به طلسم جدایی زن و شوهر)

۷ دانه نمک ریز بردارید و بر هر کدام از آن ها آیه زیر را بخوانید و سپس آن ها را در آتش بریزید و این عمل را در روز شنبه در ساعت زحل در آخر ماه ( ماه قمری ) انجام دهید. آیه شریفه به صورت زیر است و بین فلان بن فلان الی فلان بنت فلان آن را بخوانید:

بسم الله الرحمن الرحیم یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله أَوَلَمْ یَرَ الْإِنْسَانُ أَنَّا خَلَقْنَاهُ مِنْ نُطْفَهٍ فَإِذَا هُوَ خَصِیمٌ مُبِینٌ

طلسم جدایی و نفرت قوی

برای جدایی و نفرت بین دو نفر بهترین راهی که می توانید به کمک آن بین آن ها جدایی و تفرقه ایجاد کنید، طلسم جدایی و نفرت قوی می باشد. برای ایجاد نفرت قوی و جدایی این دعا را  در روز سه شنبه قبل از ظهر درحالی که به آفتاب نگاه می کند، هفت بار بر نمک بخوانید و قبل و بعد از آن هفت بار یا قاهر بگوید و به خورد آن دو نفر بدهد:(نگاه کنید به چگونه طلسم جدایی بنویسیم؟)

وَ لَوْ قَاتَلَکُمُ الُّذینَ کَفَرُوا لَوَلَّوا الآدْبَارَ ثُمَّ لَا یَجِدُونَ وَلِیًّا وَ لَا نَصِیرًا.

طلسم تفرقه

همچنین نوین اطلس به شما پیشنهاد می کند اگر می خواهید بین دو نفر تفرقه ایجاد کنید تا از هم جدا شده و دیگر به یکدیگر برنگردند از طلسم تفرقه که در زیر آمده است کمک بگیرید. طلسم تفرقه در مجموعه دعای فوری جدایی به این صورت است که باید بعد از نماز صبح از یک گور کهنه خاک بردارد و ۲۱ مرتبه سوره فیل(الم تر کیف)را بر آن بخوانید و در گوشه مکان هر دو بریزید، ان شاء الله جدایی شدید رخ خواهد داد.

طلسم دل سیاهی

در زمینه دعای فوری جدایی و برای دل سیاهی نیز می توانید در کنار طلسم تفرقه که در قسمت قبل به آن اشاره شد از این دعا نیز کمک بگیرید تا منجر به جدایی انداختن بین دو نفر شوید:

برای دل سیاهی در شب چهارشنبه به وقت شام آیه ی شریفه ی زیر را به اسفند بخوانید و در آتش اندازید:

آیه ۴۵ سوره حج :

فکَأَیِّنْ مِنْ قَرْیَهٍ أَهْلَکْنَاهَا وَهِیَ ظَالِمَهٌ فَهِیَ خَاوِیَهٌ عَلَى عُرُوشِهَا وَبِئْرٍ مُعَطَّلَهٍوَقَصْرٍ مَشِیدٍ

باطل کردن طلسم جدایی و طلاق

اگر احساس می کنید فردی شما را به طلسم جدایی گرفتار کرده است تا زندگی تان از هم بپاشد و از یکدیگر طلاق بگیرید می توانید با دستورالعمل زیر این طلسم جدایی و طلاق را باطل کنید: (برای آگاهی از نشانه های طلسم جدایی می توانید به مطلب علائم طلسم سردی مراجعه کنید.)

قرائت آیات وسورهای ذیل به مدت ۶۰ روز صبح
صبح ها قبل از خواندن باید سه تا چیز تهیه کنید.

یک بطری نیم لیتری پر از آب
کمی اسپند و پوست سیر
کمی روغن زیتون
هنگام خواندن باید این سه وسیله کنارتان باشد و هر ایه ای که میخوانید به هر سه تا فوت کنید

به محض اتمام قرائت ایات کمی آب را بخورید و بعد صورت خود را بشویید و شب هنگام خواب هم آب را بخورید

اسپند رو نیم ساعت قبل از اذان مغرب در زیر پای مسحور و در کل خانه دود کنید

روغن زیتون را شب بر تمام بدن بمالید (صبح روز بعد میتواند حمام کنید)

مطالب مرتبط:

قویترین طلسم جدایی

دعا برای ایجاد دشمنی بین دو نفر

دعای ایجاد تنفر

دعای سنگین برای جدایی

سحر تفریق و ربطموضوعات :
دعا

درباره نویسنده

novinatlas 1696 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.