no-img
نوین اطلس

دعای جدایی و نفرت بین دو نفر - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه

ادامه مطلب

دعای جدایی و نفرت بین دو نفر
امتیاز 4.38 ( 13 رای )
zip
مهر ۷, ۱۳۹۷

دعای جدایی و نفرت بین دو نفر


گاهی اوقات بعضی روابط می توانند تاثیر بدی در زندگی اطرافیان داشته باشند. مثلا همسر یا فرزند شما با افرادی رابطه دارد که می تواند هم به زندگی او و هم به زندگی شما خسارت های جبران ناپذیری بزند. این روابط می توانند با هم جنس و با جنس مخالف باشند. ممکن است حتی طرف مقابل همسر و فرزند شما را برای ایجاد چنین رابطه ای طلسم کرده باشد و شما باید این طلسم را باطل کنید.

نوین اطلس دات کام در این مطلب به شما کمک می کند با دعاهای مختلف بتوانید این طلسم ها را از بین ببرید و این روابط خطرناک را قطع کنید؛ دعاهایی که به دل بردین و نفرت بین این دو نفر، سرد شدن محبت و از بین بردن عشق بینشان، از بین بردن وابستگی، قطع رابطه و ایجاد سیاهی بین این دو نفر کمک خواهد کرد.

دعا برای دل بریدن و نفرت

برای دل بریدن و بیرون کردن یک شخص از ذهن و قلب و ایجاد نفرت از او ، آیه ۲۷ از سوره مبارکه ابراهیم را هفت مرتبه قرائت کنید و بر کف دستهای خود بدمید و سپس دستهایتان را به صورت و بدن بکشید . عشق و محبت شما به آن فرد را فراموش خواهد شد و نفرت ایجاد می شود. برای نتیجه گیری بهتر این عمل را یک هفته ادامه دهید.

( یُثَبِّتُ اللّهُ الَّذِینَ آمَنُواْ بِالْقَوْلِ الثَّابِتِ فِی الْحَیَاهِ الدُّنْیَا وَفِی الآخِرَهِ وَیُضِلُّ اللّهُ الظَّالِمِینَ وَیَفْعَلُ اللّهُ مَا یَشَاءُ ) .

دعای سیاهی بین دو نفر

برای ایجاد سیاهی بین دو نفر و جدایی و نفرت بین آن ها ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎ ﻧﻴﺖ ﺧﺎﻟﺺ ﺷﺐ ﺟﻤﻌﻪ ۱۲۰ ﺑﺎر دﻋﺎی زﻳﺮ را ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﻫﻢ ﺑﺨﻮانید و این عمل را ۲۰ شب جمعه تکرار کنید تا خیلی زود به نتیجه ی مطلوب برسید:

ﺑﺴﻢ اﷲ اﻟﺮﺣﻤﻦ اﻟﺮﺣﻴﻢ اﻟﻠﻬﻢ اﺟﻌﻞ اﻟﻘُﺮان ﻓﻲ اﻟﺪﻧﻴﺎ ﻗﺮﻳﻨﺎً و ﻓﻲ اﻟﻘﺒﺮیِ ﻣﺆﻧﺴﺎً و ﻓﻲ اﻟﻘـﻴﺎﻣﺔِ ﺷﻔﻴﻌﺎً ﺑﺮﺣﻤﺘﻚ ﻳﺎ ارﺣﻢ اﻟﺮّاﺣﻤﻴﻦ

دعا برای قطع رابطه دو نفر

ذکری که از اسرار پنهانی است را برای قطع رابطه ی بین دو نفر به شما معرفی می کنیم. برای قطه رابطه ی دو نفر هر روز هفت مرتبه دعای زیر را بخوانید، بسیار مجرب است واز اسرار پنهان می باشد:

بسمُ اللهِ الرّحمن الرّحیم،اللّهُمّ إِنّی ضعیفٌ فقوِّنی،اللّهُمّ إِنّی ذلیلٌ فأعِزّنی،اللّهُمّ إِنّی فقیرٌ فاغنِنی،بِرحمتِک یا أرحم الرّاحِمین

دعای سرد شدن محبت

به جهت سرد شدن محبت میان دو نفر دستور و دعای ختم نام مبارک مولای متقیان امیر مومنان است که به هر نیتی چه درباره امور دنیا و چه راجع به آخرت چه برای برطرف شدن مشکلات و یا نجات از گرفتاری ها انجام شود بسیار موثر است به این صورت که چهل روز بعد از نماز صبح رو به قبله نشسته هدیه به ساحت مقدس انبیاو اولیا مخصوصا خاندان پاک نبوت و امامت یک حمد و سه مرتبه سوره توحید و ۱۴ صلوات فرستاده و سپس بگوید:

اللهُ صمدی مِن عِندِک مددی و علیک مُعتمِدی نادِ علیّاً مظهر العجائِب تجِدهُ عوْناًلک فِی النّوائِب کُلّ همٍّ وغمٍّ سینجلی بِولایتِک یا علِی…

( یا علی را هزار مرتبه تکرار کند )بعد از اتمام ذکر نیز یک حمد و سه مرتبه سوره توحید و ۱۴ صلوات هدیه به ارواح طیبه انبیا و اولیا بخواند.

دعا برای از بین رفتن عشق

برای از بین رفتن عشق نوشته زیر را بر تخم مرغ (بهتر تخم مرغ رسمی واز مرغ سیاه) بنویسید و بعد در کیسه ای ،که صاحب عشق دوخته(بهتر است از لباس صاحب عشق کیسه را بدوزید) تخم مرغ را گذاشته و از جایی اویزان کند.

روی تخم مرغ بنویسد:

بسم الله الرحمن الرحیم
یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله هو هو هو هو هو هو هو له له له له له له له و لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم ف ب ف

بجای ف ب ف اسم صاحب عشق و مادرش نوشته شود.

دعا برای از بین بردن وابستگی

آیه اول سوره فتح را در شب جمعه ۴ بار با خود کار سبز برروی یک تکه کاغذ به نیت بیرون رفتن مهر شخص مورد نظر از دل و از بین بردن وابستگی خود نسبت به او نوشته و سپس در گلاب انداخته و بنوشید . توجه داشته باشید که این عمل فقط برای خود شخص نتیجه می دهد خود شخصی که می خواهد وابستگی اش از بین برود باید این عمل را انجام دهد.

مطالب مرتبط:

جدایی انداختن بین دو نفر

طلسم جدایی زن و شوهر

قویترین طلسم جدایی

خیانت چگونه اتفاق می افتد و چرا باید جلوی آن را گرفت

چگونه متوجه خیانت همسر شویم

روانشناسی مردان خیانتکار

بعد از خیانت همسر چه کنیم

علت تنفر مرد از همسرش

دعای ایجاد تنفر

سرد شدن عشق

دعای قوی برای فراری دادن همسایه بد

وابستگی مرد به مادرش

پشیمانی بعد از عقدموضوعات :
مذهب

درباره نویسنده

novinatlas 1378 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.