no-img
نوین اطلس

جدایی انداختن بین دو نفر


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

جدایی انداختن بین دو نفر
امتیاز 4.14 ( 21 رای )
zip
مهر ۷, ۱۳۹۷

جدایی انداختن بین دو نفر


مطالبی که نوین اطلس در مورد جدایی انداختن بین دو نفر جمع آوری کرده برگرفته از نسخه های قدیمی است و هیچ مدرکی دال بر صحبت و اعتبار آن ها وجود ندارد. لذا فقط جهت افزایش اطلاعات عمومی و آشنایی با چنین باورهای قدیمی و سنتی در مورد آن نوشته شده است. مطلبی که در ادامه می خوانید به هیچ وجه مورد تایید و یا رد نوین اطلس نیست و اعتبار آن نامشخص است.

اگر پسر یا دختری دارید که با نا محرم رابطه ی عاطفی دارد و می خواهید این رابطه را پایان دهید، یا دو نفری هستند که رابطه ی بین آن ها باعث ایجاد مشکل در روابط دوستانه یا روابط خانوادگی شده است و بنیان یک خانواده را به هم می ریزد می توانید با دعاهای جدایی انداختن بین دو نفر و ایجاد دشمنی بین این دو نفر که ممکن است نامحرم هم باشند نفرت و دشمنی ایجاد کنید و باعث قطع رابطه شان شوید. نوین اطلس دات کام در این مطلب با عنوان جدایی انداختن بین دو نفر دریافته است این دعاها بین این دو نفر سیاهی می اندازد و آن ها را از همدیگر سرد می کند.

دعای جدایی بین دو نامحرم

اگر دو نامحرمی با هم رابطه دارند و می خواهید بین آن ها جدایی فوری اندازید نماز زیر بسیار مجرب است و موجب جدایی انداختن بین دو نفر می گردد:

وضو بگیرید و دو رکعت نماز به جای بیاورید و در هر رکعت بعد از حمد هفت مرتبه این آیه را بخوانید:

عَسَی اللهَ اَن یَجعَلَ بَینَکُم وَبَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَّهً واللهُ قدیرٌ واللهُ غَفورٌ رَحیمٌ ( آیه ۷ سوره ممتحنه )

وپس از سلام نماز نیز این جمله را هفت مرتبه بخوانید:

اَللهُمَ لَیِن لی قلب فلان بن فلانه کَما لَیِّنتَ الحَدیدَ لِداوود و سَخِّرهُ لی کَما سَخَّرتَ ریحَ لِسُلَیمان

این نماز را تا یک هفته بخوانید مجرب است. حتی در بعضی مواقع با یکبار خواندن هم نتیجه می گیرید اما یک هفته را ادامه دهید.

دعای سیاهی بین دو نفر

هر کس با ایمان این آیه را در ظرفی با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و با آب و عسل آن را بشوید و در جایی که دو نفر زیاد از آن عبور می کنند یا گرد هم می آیند بپاشد باعث جدایی انداختن بین دو نفر می شود و با ایجاد سیاهی جدایی شان از یکدیگر را تضمین خواهد کرد.(همچنین نگاه کنید به طلسم جدایی زن و شوهر)

بخشی از آیه ۳۳ سوره نور :

وَلَا تُکْرِهُوا فَتَیَاتِکُمْ عَلَى الْبِغَاء إِنْ أَرَدْنَ تَحَصُّنًا لِّتَبْتَغُوا عَرَضَ الْحَیَاهِ الدُّنْیَا وَمَن یُکْرِههُّنَّ فَإِنَّ اللَّهَ مِن بَعْدِ إِکْرَاهِهِنَّ غَفُورٌ رَّحِیمٌ

( این یک آیه مقدس است و بعید است با نیت ایجاد جدایی و تفرقه بشود از آن کمک گرفت که رابطه دیگران را خراب کرد. به خصوص که ایجاد جدایی گناه است و هرگز مورد تایید خداوند نخواهد بود. پس بهتر است به جای اینکه به دنبال ایجاد سیاهی بین دو نفر باشیم، به دنبال افزایش عشق و مهر و محبت باشیم تا خداوند نیز نعمت های خود را نسبت به ما افزایش دهد.)

دعا برای ایجاد دشمنی بین دو نفر

اگر می خواهید بین دو نفر دشمنی ایجاد کنید نقش زیر را بکشید و یک نخ به دورش ببندید که بتوانید این طلسم جدایی را بچرخانید وقتی کارتان تمام شد دعای زیر را بخوانید و شروع به چرخاندن این طلسم به سمت راست کنید همانند جهت عقربه های ساعت یک بار امتحان کنید.

نقش به صورت زیر است:

و
ع
و
ر
ی
ی
و
و

دعای جدایی که باید خوانده شود نیز به صورت زیر خواهد بود:

بسم الله الرحمن الرحیم أهدی الیکم هذه التحفه الجوهریه والدره البهیه والتى لها من الفوائد ما لا یعد ولا یحصى فى احضار الخادم لاى قسم وکذلک منع الاعوان المفسدین من التعرض لک فی عزیمتک العجل العجل العجل الساعه الساعه الساعه

دعا سرد شدن دو نفر

برای سرد شدن دو نفر و جدایی انداختن بین دو نفر آیه “فلما راینه اکبرنه و قطعن ایدیهن و… ” در سوره یوسف را  به طور کامل در گوشه بالایی سمت راست و به صورت حروف متقطعه اطراف (دور ور) کاغذ بنویسید به جای فلان ابن فلانه اسم دو نفر را به همراه اسم مادرشان بنویسید تا جدایی شدید حاصل شود.

زمان نوشتن: روز پنجشنبه بلافاصله بعد از طلوع افتاب

طرز نوشتن: با مشک و زعفران نوشته شود

عزیمت : ۷۱ مرتبه با حضرت یوسف(ع) عزیمت می کنید

مثال: توکلو یا خدام هذه الایات و اسم الله البدوح اقسم و اعزم علیکم بنی الله یوسف الا و جعلتم کل من یرا فلان ابن فلانه یحبه حبا شدیدا لا مثیل لهو

دعا برای قطع رابطه دو نفر

برای قطع رابطه ی دو نفر و در واقع جدایی انداختن بین دو نفر در حالی که به شخص مورد نظر نگاه می کنید ذکر السلام علیکم ورحمه الله وبرکاته را چند بار بخوانید و گویید: یا ایها الملاء ایکم یأتینی بعرشها قبل ان یأتونی مسلمین. قال عفریت من الجن انا اتیک به قبل ان تقوم من مقامک وانی علیه لقوی امین

سپس بگویید: توکلوا یا خدام هذه الایات بجلب من انظر الیه الوحا العجل الساعه (فان لم تأتونی به فلا کیل لکم عندی ولا تقربون ) حسبی الله ونعم الوکیل

هربار که آن دو نفر را می بینید این کار را انجام دهید تا نتیجه حاصل شود.(نگاه کنید به طلسم جدایی قوی یهودی)

( خیلی خنده دار است اگر باور کنیم چنین اقداماتی واقعا می تواند منجر به جدایی شود. چنین طلسم هایی بیشتر جنبه طنز و سرگرمی دارد تا واقعیت . باز هم تاکید می کنیم اختلاف و درگیری در رابطه ها طبیعی است و بسیار اتفاق می افتد دو نفر یک روز دعوا کنند و روز دیگر آشتی کنند، صحیح نیست که به دنبال ایجاد جدایی و تفرقه بین آن ها باشیم)

مطالب مرتبط:

سرد شدن رابطه عاشقانه

حکم شرعی ارتباط با نامحرم

خیانت زناشویی علل و درمان

رهایی از وابستگی عاطفی

باطل کردن طلسم جدایی و طلاقموضوعات :
دعا

درباره نویسنده

novinatlas 1727 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.