no-img
نوین اطلس

نشانه های عشق واقعی در مردان - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

نشانه های عشق واقعی در مردان
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
zip
اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۳

نشانه های عشق واقعی در مردان


از کجا نشانه های عشق واقعی را در مردان تشخیص دهیم؟ تشخیص نشانه های عشق واقعی از هوس این روزها کار سختی بوده و نمی توانید تشخیص داد مردی واقعا عاشق شما است یا می خواهید از شما سوء استفاده کند.

عشق واقعی، مفهومی است که در طول تاریخ، شاعران، نویسندگان و دانشمندان بسیاری را به خود مشغول داشته است. این احساس عمیق و پیچیده، در پسران و دختران می‌تواند با نشانه‌های متفاوتی بروز پیدا کند. در این مقاله، قصد داریم به بررسی نشانه‌هایی بپردازیم که می‌توانند مؤید وجود عشق واقعی در جوانان باشند.

از صداقت و اعتماد گرفته تا احترام متقابل، پشتیبانی در شرایط دشوار و قدردانی از وجود یکدیگر، همه و همه می‌توانند از جمله این نشانه‌ها باشند. همچنین، توانایی گذشتن از خود و تعهد به رشد مشترک نیز می‌توانند از دیگر معیارهای عشق واقعی به شمار آیند. در ادامه، به تفصیل به توضیح و تحلیل این نشانه‌ها و تفاوت‌های آن‌ها در میان پسران و دختران خواهیم پرداخت.

همچنین در این مطلب به شما نشان می دهیم عشق مردان چگونه است و برای ایجاد عشق در مردان باید چه کنید.

نشانه های عشق واقعی در مردان

اگر می‌خواهید بدانید نشانه های عشق واقعی در مردان چیست این نکات را مطالعه کنید:

نقص های شما را نادیده می گیرد

مردی که عشق واقعی را تجربه کند نقص های طرف مقابل خود را نادیده می گیرد. هرچند بسیاری اوقات مردان نقص های زنان را دوست دارند اما حتی آن نقص هایی که ناپسند است نیز می تواند نادیده گرفته شود. البته طبیعی است حتی در عشق واقعی نیز مردان گاهی دلخور و دلگیر شوند اما موضوع این است که می توانند از آن عبور کنند زیرا عمق عمیق تجربیات مثبت بیشتر از سطح جزئی تجربیات منفی است.

از لمس کردن شما لذت می‌برد.

یک جفت گوشواره جدید خریده‌اید؟ احتمالاً برای بررسی آنها به نرمی انگشتانش را به گوشهایتان می‌کشاند. هر مردی که همسرش را دوست داشته باشد و نشانه های عشق واقعی در مردان را نشان دهد، دوست دارد که مدام او را نوازش کند. البته این نوع نوازش کردن نوع شهوت‌آمیز نیست، بلکه نوازشی توام با دوست داشتن است. تماس جسمی به عنوان یکی از رفتارهایی که مردان دوست دارند بسیار رایج است که می تواند نشان دهنده دوست داشتن باشد در بین زوج ها باشد.

اگر همسرتان مدام بدنتان را ( به عنوان همسر) لمس می‌کند، کاملاً مشخص است که واقعاً دوستتان دارد. دلیل این کارش این است که می‌خواهد مدام حستان کند. این برای آنها کاملاً طبیعی است و روشی است برای نشان دادن مردانگی‌شان. بنابراین اگر شما هم بعنوان یک زن همین حس را دارید، باید با لمس کردن همسرتان به آن پاسخ دهید.

یک اسم مستعار دلنشین برایتان انتخاب کرده است. اسم‌های مستعار یک روش غیرمستقیم برای مردان است که احساساتشان را به شما نشان دهند. با این کار آن اسم مستعار را با یک حس خوشایند مرتبط می‌کنند و هربار که آن اسم را بر زبان می‌آورند آن حس را احساس می‌کنند. هرچه شما را بیشتر با آن اسم صدا کنند یعنی دوست دارند آن حس را بیشتر تجربه کنند و این
یعنی آن مرد شدیداً گرفتارتان شده است.

هر روز برایش مثل روز تولدتان است.

این یکی از مشخص‌ترین رفتارها است اما خیلی مهم است. اگر همسرتان به محل‌کارتان برایتان گل می‌فرستد، برایتان هدیه می‌خرد، مرتب شما را بیرون می‌برد، بدون شک دوستتان دارد. اگر همه این کارها را حتی بعد از اینکه با او رابطه‌جنسی برقرار کردید ادامه می‌دهد، یعنی عاشقتان شده است. مردها چندان اهل ابراز احساسات نیستند و تصور می‌کنند که هدیه خریدن یا خوش‌رفتاری با همسر، دوست داشتنشان را نشان می‌دهد.

حواستان باشد که قدر این مراحل ابتدایی رابطه را بدانید چون این راهی است که مردها برای ابراز دوست‌داشتنشان انتخاب می‌کنند.

به نیازهایتان توجه دارد.

توجه به نیازها یکی دیگر از نشانه های عشق واقعی در مردان است. این مسئله مخصوصاً اگر در گروه دوستانش باشید نمود بیشتری پیدا می‌کند. اگر به شما توجه خاصی نشان می‌دهد، توجهی بیشتر از آنچه به دوستانش دارد، یعنی خیلی دوستتان دارد چون هر مردی که توجهی بیشتر از توجهی که به دوستانش دارد به زنی داشته باشد، یعنی اهمیت شما برای او بسیار بالاتر از دیگران است.

به رفتار دوستانش توجه کنید.

همه ما وقتی عاشق می‌شویم، ناخودآگاه درمورد چیزی که در فکرمان می‌گذرد – یعنی کسی که عاشقش هستیم – حرف می‌زنیم. اگر وقتی دوستانش را می‌بینید به شما می‌گویند که فلانی «خیلی تعریف شما را کرده است» یا «چه خوب که بالاخره شما را دیدیم» و یا وقتی شروع به تعریف یک خاطره مشترک می‌کنید به شما می‌گویند فلانی «قبلاً برایمان
تعریف کرده است»، کاملاً مشخص است که این اواخر شما تنها موضوع صحبت‌های او بوده‌اید.

همینطور وقتی با دوستانش بیرون هستید و متوجه می‌شوید که آنها حواسشان به حرف‌ها، رفتارها و احساسات شماست، باید بفهمید که طرفتان قبلاً به آنها گفته است که شما را خیلی دوست دارد و به همین دلیل آنها هم سعی می‌کنند که بهترین رفتار خود را جلو شما داشته باشند.

این چیزها برای مردها خیلی مهم است چون اگر مردی بتواند کاری کند دوستانش با شما رفتار خوبی داشته باشند، می‌تواند شما را کنار آنها نگه دارد (یعنی می‌توانید اوقات بیشتری را کنار هم بگذرانید) و این دوطرفه است زیرا وقتی شما هم اوقات خوبی را کنار آنها بگذرانید، رفتار خوبی خواهید داشت و دوستانش هم از شما خوششان خواهد
آمد. اگر بخواهید ساده‌تر بگوییم، اگر مردی همه این سختی‌ها را به خاطر شما به جان بخرد، یعنی واقعاً دوستتان دارد.

در پایان خوب است بدانید نشانه های عشق واقعی در مردان با آگاهی از تفاوت عشق زن و مرد بهتر می تواند درک شود.

عشق مردان چگونه است

در این بخش می خواهیم در مورد نشانه های عشق واقعی در مردان صحبت کنیم. مردان معمولا نسبت به ازدواج دید محتاطی دارند در صورتی که خانم ها تمایل بیشتری به ازدواج از خود نشان می‌دهند. اگر با مردی آشنا شده اید و وی به شما ابراز عشق و علاقه می‌کند باید از صداقت عشق او آگاه شوید. اگر می خواهید بدانید عشق مردان چگونه است نشانه های زیر را دنبال کنید:

۱. هنگامی که از هم جدا می‌شوید با فرستادن پیام از رسیدن سالم شما به خانه مطمئن می‌شود، به ویژه اگر در شرایط آب و هوایی نامناسب از هم جدا شده باشید.شما را به همین حالتی که هستید دوست دارد و نمی‌خواهد شما نقش فرد دیگری را بازی کنید، او شما را بادیگران مقایسه نمی‌کند و برای او بهترین هستید.

۲. برای بدست آوردن عشق و علاقه او لازم نیست لوازم گران قیمت، لباس، جواهرات و ماشین خریداری کنید تا به او نزدیک شوید و شما را تحسین و تایید کند.

۳. زمانی که در محل کارتان هستید برایتان گل می‌فرستد تا عشق و علاقه خود را به شما نشان دهد و به رقبای عشقی احتمالی نشان دهد که پیوند عاطفی عمیقی بین شما و او وجود دارد و درحال برنامه ریزی برای ازدواج و تشکیل خانواده هستید.

۴. به شما انگیزه و اعتماد به نفس می‌دهد تا در کارهای خود موفق باشید، به حرف‌ها و مشکلات کاری شما گوش می‌کند و سعی می‌کند با راهنمایی‌های صحیح و دلسوزانه به شما برای رسیدن به موفقیت‌های بالاتر کمک کند.

تشخیص عشق از هوس

عشق یا هوس؟ سوالی که همیشه فکر خیلی از افراد را به خود مشغول ساخته است. مثلا اینکه وقتی کسی به ما ابراز عشق می‌کند آیا واقعا دوستمان دارد یا تنها از سر هوس و تمایلی که به جنس مخالف دارد از کنار ما بودن لذت می‌‌برد؟ احتمالا شما هم زیاد شنیده‌اید که دو نفر با عشق ازدواج کرده‌اند اما بعد از مدت کوتاهی کارشان به طلاق کشیده ‌است اما باید بدانید نشانه های عشق واقعی در مردان نمی‌تواند به این سرعت و تنها در یک مدت کوتاه از بین برود.

عشق:

وقتی کسی عاشق شما باشد در تمام بحران‌ها محکم پشت شما می‌ایستد و برایش مهم نیست که این ایستادگی می‌تواند چه عواقبی را به بار آورد. او حاضر است از خواسته خود بگذرد و خود را قربانی کند تا بتواند شما را خوشحال کند. او کاملا فردی قابل‌اعتماد و صادق است که هیچ رازی را از شما پنهان نمی‌کند و به قول معروف دلش صاف است و حرف و دلش یکی است. او سعی می‌کند خود را به لحاظ احساسی، جسمانی و ذهنی کاملا با شما هماهنگ کند. او همان‌قدر که یک عاشق شما را ستایش می‌کند، دوست خوبی هم برای‌تان است.

هوس:

هنگامی که کسی شما را فقط از روی هوس می خواهد وقتی اوضاع کمی سخت شود او هم ترجیح می‌دهد به جای اینکه خودش را جلو بیندازد فرار را برقرار ترجیح ‌دهد. او نشان داده‌ است که خیلی قابل اطمینان نیست و شما بهتر است به جای اینکه به او امید ببندید خودتان از پس کارهای‌تان بربیایید. او گاهی به شما دروغ‌‌هایی می‌گوید مثلا درمورد اینکه کجا بوده‌ است، پنهان‌کاری می‌کند یا دروغ می‌گوید و تنها زمانی حاضر به گفتن حقیقت می‌شود که شما مچش را بگیرید. صمیمیت بین شما خیلی زیاد نیست و او تنها کمی نسبت به شما کشش جسمانی دارد، از طرف دیگر بیشتر جمع‌های دونفره‌تان به خنده و مسخره بازی می‌گذرد. او در موقعیت‌های متعدد ثابت کرده‌است که اصلا شخصیت قابل اعتمادی نیست.

روانشناسی مردان احساساتی

با این که نشانه های عشق واقعی ممکن است در زنان نمایان تر باشد، اما در مردان هم به اندازه زنان احساساتی می شوند و تجربیات عاطفی مشابهی را توصیف می کنند. هوش عاطفی مردان به اندازه زنان است. اگر چه هم مردان و هم زنان آه می کشند، گریه می کنند، شادی می کنند، خشمگین می شوندو داد و فریاد راه می اندازند، اما شیوه پردازش و ابراز احساسات در آن ها متفاوت است. بر اساس روانشناسی مردان احساساتی:

نسبت به قدردانی پاسخ می دهند.
اگر از همسر خود قدردانی کنید عملکرد او بسیار متفاوت می شود. برای مثال مراقبت از فرزندان. مطالعات نشان می دهد هنگامی که مردان متوجه می شوند همسرش به کار او بها می دهد و او را با کفایت می داند بیشتر در مراقبت از فرزندان سهیم می شود.

تمایل دارند همسر خود را شاد کنند.
شادی شما برای شوهر شما از اهمیت خاصی برخوردار است. اما همسر شما متوجه نمی شود شما چه می خواهید اگر به او نگویید. بسیاری از زنان تمایلی ندارند درباره چیزهایی که دوست دارند و چیزهایی که دوست ندارند صحبت کنند. اگر می توانید شفاف با همسر خود صحبت نمایید اما شخصیت او را خراب نکنید او به صحبت های شما گوش می دهد. زیرا شوهر شما می داند اگر شما حس خوبی داشته باشید او نیز حس خوبی خواهد داشت.

دچار اضطراب می شوند.
اکثر مردان، گاهی دچار اضطراب می شوند، به خصوص هنگامی که پا به سن می گذارند. شوهر شما ممکن است در مورد بدن خود، تکنیک ها و استقامت بدنی خود دچار اضطراب شود. اگر به او کمک کنید تا آرامش خود را باز یابد و از لحظات زندگی خود لذت ببرد در این صورت رابطه جنسی برای او کمتر استرس زا خواهد بود

ممکن است خانه را ترک کنند اگر نیازهای او تامین نشود.
اگر شوهر شما حس کند شما به او علاقه ای ندارید و در رابطه مورد توجه قرار نمی گیرد او در جای دیگری خود را ارضا می کند. گاهی مردان خود را در کار غرق می کنند. برخی با ورزش و بازی های رایانه ای خود را سرگرم می کنند و برخی نیز به همسر خود خیانت می کنند. برای جلوگیری از بروز این عوامل با هم صحبت کنید و نیازهای یکدیگر را تامین نمایید.

وقتی پسری دختری را برای ازدواج بخواهد

وقتی با پسری آشنا می شوید یا قرار می گذارید، شاید از نظر شما عالی و بی عیب و نقص باشد. اما این یک رابطه عاشقانه نامعلوم و بدون هدف است. پس باید مراقب نشانه های عشق واقعی در مردان باشید، چون پسری که با او آشنا می شوید یا رابطه ی عاشقانه دارید با مردی که قصد ازدواج دارد، تفاوت های زیادی با هم دارند.

وقتی مردی شما را برای ازدواج بخواهد، هیچ چیز نمی‌تواند جلوی او را بگیرد.

اگر شما را نخواهد، هیچ چیز نمی‌تواند نگهش دارد.

دست از بهانه‌گیری برای یک مرد و رفتار او بردارید.

هیچوقت خودتان را برای رابطه‌ای که ارزشش را ندارد تغییر ندهید.

اگر رابطه‌تان به این خاطر که مردتان آنطور که لیاقتش را دارید، با شما رفتار نمی‌کند، به اتمام رسید، هیچ‌وقت سعی نکنید که با هم دو دوست معمولی باشید.

یک دوست با دوست خود بدرفتاری نمی‌کند.

پاگیر نشوید. اگر فکر می‌کنید که شما را در حالت تعلیق نگه داشته است، مطمئن باشید که حتماً اینکار را کرده است.(همچنین نگاه کنید به نشانه های پنهان در حرکات مرد عاشق)

ایجاد عشق در مردان

آیا می‌دانید چگونه با مرد مورد علاقه خود ارتباط احساسی قوی برقرار کنید و او را مجذوب خود کنید؟ همانطور که قبلا در مطلبی به نام نیازهایی که باعث عاشق شدن مردان می شود گفتیم احساس صمیمیت عنصر اصلی هر رابطه عاشقانه و جذب مرد است که طرف مقابل را به فکر یک رابطه بلند مدت می‌اندازد. (همچنین نگاه کنید به راز و رمزهای دلتنگ کردن مردان)

برای ایجاد عشق در مردان، عشق خود را به او نشان دهید

بعضی زن‌ها با احساسات زنانه خود نشانه های عشق واقعی در مردان را می‌دانند و می دانند چگونه با مرد به طرز موثری مهربان باشند و به او توجه کنند و گرمای احساسات خود را به او نشان دهند. این زن‌ها فرشته های زمینی هستند.

مهربان بودن با مرد و درخواست ایجاد ارتباط از سوی زن در جذب مرد بسیار اهمیت دارد. مانند زن هایی نباشید که علاقه ای به مهربان بودن با مرد ندارند و به سختی محبت خود را به نمایش می‌گذارند.

برای مثال چنین زن هایی مهربانی کاملا درستی ندارد و چنین می‌کنند:

وقتی همسر خود را در آغوش می‌گیرند بجای اینکه خود را در آغوش مرد به آرامی رها کنند سعی می‌کنند او را به سمت خود بکشند.

مرد را نوازش می‌کنید اما به گونه ای که علاقه مند هستید مرد نیز چنین کاری کند و در ظاهر در راستای نوازش او پیش نمی‌روید و انتظار نوازش شدن را به او القا می‌کنید، کاری که خود مرد در هر حالتی متوجه آن هست.

برای ایجاد عشق در مردان از طریق نوازش احساس درونی خود را بروز دهید

مهم تر از نوازش کردن مرد، نوازش شدن خود شما است. هر وقت که مرد شما را نوازش کرد احساس آرامش درونی خود را کاملا بروز دهید و با حرکات بدن خود نشان دهید که نوازش او چقدر به آرامش شما می‌افزاید. در گرمای او ذوب شوید. ریلکس شوید. گاهی اوقات این کار شاید برای شما راحت نباشد.

مثلا زمانی که از دست وی ناراحت هستید و هیچ علاقه ای به لمس های او ندارید اما نباید در این حالت نیز با رفتار تند مردتان را از خود دور کنید. این کار برای مرد بسیار سخت و شکننده خواهد بود.

اگر از دست مرد خود عصبانی هستید و نمی‌خواهید که شما را نوازش کند به او بگویید که دلیل نخواستن شما چیست و فاصله خود را از او حفظ کنید. اگر دلایل شما برایش کافی نبود و عقب نشینی نکرد در اینجا محکم حرف خود را می‌توانید تکرار کنید و او را از خود دور کنید. وقتی با دلیل خود را توضیح می‌دهید در هر شرایطی بهتر درک خواهید شد.

مطالب مرتبط:

نیازهایی که باعث عاشق شدن مردان میشود

عشق مردان چگونه است

تشخیص عشق از هوس

ابراز احساسات مردان

مردان چگونه وابسته میشوند

رفتار صحیح با دوست پسرموضوعات :
روانشناسی عشق

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.