no-img
نوین اطلس

دعای جدایی شدید - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه

ادامه مطلب

دعای جدایی شدید
امتیاز 3.25 ( 4 رای )
zip
آذر ۲۴, ۱۳۹۷

دعای جدایی شدید


قبل از هرچیز خیلی مهم است که بدانید دلسردی و جدایی انداختن بین دو نفر تنها در امری حلال است که رابطه ی آن ها باعث شده زندگی و سلامتی خود و دیگران به خطر بیفتد و درواقع رابطه ی مشکل سازی برای خود و دیگران دارند. در چنین شرایطی می توانید به کمک دعاها و طلسم های قرآنی بین این دو نفر جدایی شدید به وجود آورید و حتی از راه دور کاری کنید بین آن ها یک دلسردی قوی به وجود آید و خیلی فوری از یکدیگر جدا شوند.

این دعاهای قرآنی انواع مختلفی دارند بعضی از آن ها خوراکی، برخی سوزاندنی و … می باشند. نوین اطلس در این مطلب برخی از این دعاهای قرآنی را در اختیار شما می گذارد. همچنین به کمک یک طلسم قوی برای طلاق که در این مطلب معرفی می شود می توانید رابطه ی مشکل ساز یک زن و شوهر را پایان دهید یا حتی اگر رابطه ی خودتان آزار دهنده است اهمسرتان طلاق را نمی پذیرد این طلسم به شما کمک خواهد کرد.

دعای دلسردی قوی

اگر می خواهید جدایی شدید و دلسردی قوی بین دو نفر حاصل شود ۳۰۱ دانه گندم را تهیه کرده و سوره فیل را بر هر دانه گندم یک مرتبه به اسم آن ها بخوانید یعنی هر سوره را که به گندم خواندی بگو جدا کردم فلانی را که زاییده فلانه است ( اسم شخص و مادرش را بگوید ) از فلانی زاییده فلانه ( اسم نفر دیگر به همراه مادرش را نام ببرد ) وقتی سوره ها تمام شد آن ها را به مرغی که زرد رنگ است بدهید تا از آن بخورد و صبر کنید تمامی آن ها خورده شود. این دو نفر به زودی از هم جدا خواهند شد.

طلسم جدایی از راه دور

یک طلسم جدایی شدید و قوی که از راه دور نیز کار می کند به این صورت است که آیه شریفه ۹ سوره یس را هفت مرتبه بر هفت قطعه سنگ نمک به ترتیب بخوانید و در هر نوبت اسم دو نفری را که می خواهید از هم جدا شوند یا مادر آن ها را نام ببرید و بدمد بر سنگ سپس در آتش اندازید. بی‌شک بین آن‌ها جدایی حاصل خواهد شد. آیه به شرح زیر است:

وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُون

طلسم طلاق قوی

اگر می خواهید که بین زن و شوهری جدایی حاصل شده، از یکدیگر سرد شوند و از هم طلاق بگیرند از زیر قدم هر دو خاک بردارید و هفت مرتبه سوره اذا زلزله ( زلزال ) را بر آن خاک بخوانید و در آب جاری بریزید و جمله ی زیر را ۵۰۰ مرتبه تکرار کنید:

جدا کردم و سرد کردم دل فلان بن فلان را از دل فلان بن فلان

این طلسم طلاق بسیار قوی است و فقط در امر حلال ( اگر زن یا شوهر بسیار بد است و موجب عذاب می باشد) استفاده کنید.

دعای فوری جدایی

دعای جدایی زیر یک دعای بسیار سریع و فوری بوده و به کمک آن می توانید در کمترین زمان بین اشخاص مورد نظر خود جدایی اندازید. اگر این دو نفر در نزدیکی شما باشند و به آن ها دسترسی داشته باشید این دعا کار خواهد کرد.

به جهت بغض و سردی ۷ مرتبه این آیه را بر شیرینی بخوانید و به هر دو طرف یا یک طرف بده تا بخورند از هم سرد و جدا شوند:

وَأَلْقَیْنَا بَیْنَهُمُ الْعَدَاوَهَ وَالْبَغْضَاءَ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَهِ کُلَّمَا أَوْقَدُوا نَارًا لِلْحَرْبِ أَطْفَأَهَا اللَّهُ وَیَسْعَوْنَ فِی الْأَرْضِ فَسَادًا وَاللَّهُ لَا یُحِبُّ الْمُفْسِدِینَ

دعای سوزاندنی برای جدایی

اگر مردی با زنی بحرام علاقه پیدا کند و عاشق آن زن شود و خواهی که میان ایشان جدایی افتد و مرد سرد شود و از آن زن اسمی نبرد و نخواهد روی آن زن را ببیند این نسخه را نوشته و به نیت جدایی شان آن را بسوزانید. دعاهای سوزاندنی دعاهایی هستند که بسیار مجرب بوده و خیلی زود تاثیرشان را می بینید.

اللهم فرقت بین فلان زاده فلان علی بغض و کدوره فلان زاده فلان کما فرقت بین الماء و النار فرقت بین الکفر و الایمان فرقت بین الیهود و النصاری بحق هذه الایه وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ

مطالب مرتبط:

دعای قرآنی برای جدایی

دعای سنگین برای جدایی

طلسم جدایی زن و شوهر

چه رابطه هایی را باید تمام کردموضوعات :
مذهب

درباره نویسنده

novinatlas 1378 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.