no-img
نوین اطلس

چگونه مرد متولد مرداد را عاشق خود کنیم - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

چگونه مرد متولد مرداد را عاشق خود کنیم
امتیاز 4.64 ( 11 رای )
zip
شهریور ۱۴, ۱۳۹۷

چگونه مرد متولد مرداد را عاشق خود کنیم


در این مطلب در مورد جلب کردن متولد مرداد، نشانه های عاشق شدن مرد متولد مرداد، ازدواج او، اینکه چگونه دل چنین مردی را می توان بدست آورد، کارهایی که در مورد مرد متولد مرداد باید اجتناب کرد و رگ خواب متولدین این ماه صحبت می کنیم.

چگونه مرد مرداد ماهی عاشق ما می شود

قبل از اینکه در مورد این موضوع صحبت کنم که چگونه می توانیم مرد مرداد ماهی را عاشق خود کنیم باید نیم نگاهی به دیدگاه روانشناسی در مورد مرد متولد مرداد بیندازیم.

از دیدگاه روانشناسی خصوصیات مردان چیزی نیست که فقط بر اساس یک عامل مثل ماه تولد مشخص شود؛ اگرچه ماه تولد به صورت اسرار انگیزی تاثیر واقعی در شکل گیری خصوصیات مردان و عاشق شدن آن ها می گذارد.

چیزی که لازم است بدانید این است که از دیدگاه روانشناسی دل مرد متولد همه ماه ها از جمله مردادی ها را می توان بدست آورد ( بدون توجه به اینکه شما متولد چه ماهی باشید). به عبارت دیگر هیچ محدودیتی در ایجاد یک رابطه عاطفی موفق وجود ندارد زیرا قدرت عشق وصف ناپذیر است.

اما می توان اینگونه گفت که بعضی افراد یا متولدین بعضی ماه ها با خصوصیات منحصر به فرد خود برای متولدین ماه های دیگر مناسب تر هستند. یعنی با خیال راحت مرد متولد مرداد را می توانید عاشق کنید اگرچه عاشق کردن مرد متولد مرداد برای افرادی که متولد ماه های خاصی هستند ساده تر است.

در این مطلب اول در مورد جلب کردن مرد متولد مرداد یا جذب وی سخن می گوییم سپس در مورد چگونه عاشق کردن و نشانه های عاشق شدن مرد متولد مرداد ماه توضیح می دهیم. در نهایت در مورد ازدواج با این ماه و اینکه چگونه مرد مرداد ماهی را وادار به ازدواج با خود کنیم می گوییم. در پایان نیز نکاتی را باید بخوانید در مورد کارهایی که نباید با این مردان انجام دهید. اگر می خواهید در مورد رگ خواب و بدست آوردن دل شان نیز بدانید این مطلب به شما کمک می کند.

چگونه می توان توجه مرد متولد مرداد را جلب کرد

متولدین مرداد افرادی هستند با عزت نفس و غرور بسیار. کمی هم ممکن است بلوف بزنند و وقایع را بزرگتر از آنچه است نشان دهند. طوری نیست اجازه دهید جلو شما خود را به رخ بکشد. این نشان می دهد برای تان ارزش قائل است.

به یاد داشته باشید در آغاز رابطه نباید خیلی شور و شوق خود را از اینکه با او هستید به نمایش بگذارید. کمی مرموز و مبهم عمل کنید.

اجازه دهید نسبت به شما حس کنجکاوی پیدا کند. با ایجاد حس کنجاوی و سوال بیشتر می توانید توجه متولد مرداد را جلب کنید.

عاشق کردن مرد متولد مرداد

پس از اینکه توجه او را جلب کردید وقت آن است که برای عاشق کردن او اقدام کنید. جلب توجه مثل جذب کردن متولدین مرداد است، پس از جذب نوبت به عشق می رسد.ال ا

برای اینکه در علاقه مند کردن مرد متولد مرداد موفق باشید باید اجازه بدید احساس کند شما را بدست آورده است. اگر بیش از اندازه از وی فاصله بگیرید باعث می شوید از بدست آوردن شما ناامید شود. اگر می خواهید مرد متولد مرداد ماه را عاشق خود کنید نشان دهید که تحت تاثیر او قرار گرفته اید و برای شما فردی شگفت انگیز است اما کمی نیاورید و نشان دهید از وی پایین تر نیستید.

همراهتان به مجلل‌ترین تاتر ها می‌آید، هیجان انگیز ترین نامه‌های عاشقانه را می‌نویسد و به این ترتیب باید قلبی از سنگ خارا داشته باشید که بتوانید مقاومت کنید. طبیعی است که با دیدن چنین رفتاری از او، فوراً پیش خود می‌پندارید که وی را دیوانه‌وار عاشق خود کرده‌اید. توصیه می‌کنیم که قدری بیشتر فکر کنید، زیرا عشق مردان متولد مرداد ماه هرگز خالی از دردسر نیست.

نشانه های عاشق شدن مرد متولد مرداد

اگر مرحله جلب توجه و عاشق کردن متولد برجاسد را به درستی طی کرده باشید پس باید نشانه های زیر را در وی مشاهده کنید. ایننشانه می گویند یک مرد متولد مرداد عاشق شما شده است:

  • نشانه عاشق شدن مرد متولد مرداد در چشم های او است: شما می‌توانید عشق نشانه های عاشق شدن مرد متولد مرداد را از نگاهش بشناسید. اگر هنگام صحبت کردن یا در مواقعی که کنار هم هستید، زیاد به شما نگاه می‌کند، این اتفاقات را بی‌معنا ندانید.
  • نشانه عاشق شدن مرد متولد مرداد و خاص بودن: نگاه کردن به رفتاری که او با افراد دیگر دارد هم می‌تواند یکی از نشانه های عاشق شدن مرد متولد مرداد باشد. آیا رفتارش با شما مثل دیگران است یا این ‌که با شما متفاوت و خاص‌تر برخورد می‌کند؟ این نشانه را با حسادت اشتباه نگیرید. قرار نیست او به دلیل عشق به شما تمام روابط اجتماعی‌اش را کنار بگذارد.
  • نشانه عاشق شدن مرد متولد مرداد در همسانی سلیقه او است: مردهای متولد مرداد گاهی علاقه‌شان را با توجه‌کردن به خواسته‌های کسی که دوستش دارند نشان می‌دهند. اگر وی شما را به کنسرت خواننده مورد علاقه‌تان دعوت کرده یا سعی می‌کند لباس‌هایش را از میان رنگ‌های مورد علاقه شما انتخاب کند، بیشتر به حسش اعتماد کنید.
  • نشانه عاشق شدن مرد متولد مرداد در معرفی شما به دوستان است: اگر مرد مورد علاقه تان شما را دوست داشته باشد، قطعا با دوستانش در مورد شما صحبت کرده و از حسی که به شما دارد برای‌شان گفته است.
  • نشانه عاشق شدن مرد متولد مرداد با تعریف و تمجید خود را نشان می دهد: قدر تمام تعریف‌هایی را که از مرد مرداد ماهی می شنوید بدانید. اگر او دوست‌تان داشته باشد، هر لباس تازه‌ای که می‌پوشید و هر کار تازه‌ای که می‌کنید برایش زیبا و رویایی جلوه می‌کند.
  • نشانه عاشق شدن مرد متولد مرداد وقت گذاشتن است: مرد متولد مرداد شما قرار نیست که با حسادت زندگی شما را مختل کند اما اگر بدون‌‌ایجاد چنین دردسری دوست داشته باشد که بیش از دیگران در کنارتان باشد، بدانید که نشانه ای است از عاشق شدن یک مرد متولد مرداد.
  • نشانه عاشق شدن مرد متولد مرداد، برانگیختگی حسادت در دیگران است: اگر  برخی فامیل‌هایش به شما کمی حسادت می‌کنند، می‌توانید مطمئن باشید که او به شما متفاوت‌تر از دیگران نگاه می‌کند. یکی از نشانه های عاشق شدن مرد متولد مرداد این است که آدم‌های اطرافش این تفاوت را در رفتارهایش مشاهده کرده‌اند و به همین دلیل احساس می‌کنند که شما جایگاه ‌شان را گرفته‌اید.

ازدواج با مرد متولد مرداد

پس از جلب کردن، عاشق کردن وی و مطمئن شدن از نشانه های عشق در مرد متولد ماه مرداد وقت آن است که برای ازدواج قدم بردارید. وقتی مرحله جذب و عشق را به صورت موفقیت آمیز با متولد مرداد طی کنید به شما وابسته و علاقه مند می شود. در این شرایط احتمال اینکه برای ازدواج با شما اقدام کند بسیار زیاد است.

البته این در شرایطی است که به متولد مرداد ماه نشان دهید چه فوایدی در ازدواج با شما وجود دارد. ازدواج برای مرداد ماهی یا ماه اسد موضوع بسیار مهمی است پس باید به او دلایل کافی نشان دهید.

اگر قبلا با یک مرداد ماهی ازدواج کردید باید بدانید وی آدم رو راست و صریحی است. نه خجالتی است و نه به دروغ تواضع نشان می دهد.

هنگامی که رابطه زناشویی شما بخوبی پیش برود و همه چیز رو به راه باشد می توانید خودتا باشید. محبت خود را نشان دهید. لزومی ندارد که در این مورد چندان احتیاط کنید. بگذارید بداند که شما عاشق خانه و بچه ها هستید. نشان دهید از خانواده و دوستان خوشتان می آید.

در مشکلات با او همدردی کنید و به شغل و کارش علاقه نشان دهید. البته بایستی به آنچه می گویی معتقد باشید زیرا حس غریزی او  باعث می شود که راست را از دروغ تشخیص دهد.

سعی کنید همیشه شاد، سرحال، خوشحال، خندان، پر انرژی و اجتماعی باشید. در ضمن از شوخی های نابجای او آزرده نشوید، منظوری ندارد و قصد ناراحت کردن شما را نیز ندارد.

بیشتر بدانید: چگونه دل مرد متولد مرداد را بدست آوریم

در ادامه به نکات بیشتری در مورد جلب کردن، عاشق کردن، ازدواج کردن و بدست آوردن دل مرد متولد مرداد ماه صحبت می کنیم:

متولد مرداد ماه، بی عشق نمی تواند زندگی کند،‌ و دل او از آئینه پاک تر و روشن تر است اما خشم او هم توفانی و سهمگین خواهد بود.او به دنیا آمد تا نوری در ورای رویت ها و ظرافتش را نثار تنهایی ها کند.

بدون شک توصیف یک مرد متولد مرداد ماه نیست. شما ممکن است یک مرد متولد شده در این ماه را در حال گرفتن حمام آفتاب و یا ایراد یک سخنرانی جالب ببینید، اما یقین داشته باشید او را در تنهایی نخواهید دید.

موضع او به احتمال خیلی زیاد در وسط صحنه و در میان جمع دوستان و آشنایانی است که پیوسته از وی تعریف و تمجید می کنند. او ممکن است که پولش را صرف هیچ و پوچ بکند اما مطمئن باشید که زندگی خود را برای هیچ و پوچ به هدر نمی دهد. برای مرد متولد برج اسد وحود ناظر و تماشاگر ضرورت دارد

مرد متولد مرداد از چه زنی خوشش می اید

زن در برابر مرد مردادی حربه ای جز جمال خویش ندارد و مرد شیفته جمال و زیبائی است زیرا این نکته بارها به اثبات رسیده است که مرد در برابر یک زن زیبا اراده خود را از دست داده و از انجام هر عملی باز می ایستد ، چون آن چنان که مرد مردادی خشن و بی پروا و بی اعتنا به بعضی از مسائل زندگی خلق شده ، زن درست نقطه مقابل او آفریده شده است .

زن در مقابل مرد مردادی هیچ حربه جز جمال خویش ندارد بنابراین باید از این سلاح به نیکوترین وجه استفاده کنند . غیر ممکن است شما قوی ترین مردان مردادی را در برابر زیباترین زنان قرار دهید و تحت تاثیر واقع نشوند و گامشان لرزان نگردد. در ضمن مرد متولد مرداد از زنانی خوشش می آید که به خودشان، زیبایی شان و موفقیت های شان اهمیت دهند.

در مورد مرد متولد مرداد از کارهای زیر اجتناب کنید

با دهان باز آدامس نجوید و از کشیدن سیگار امتناع ورزید.

زیاد در مورد خود، پیشه تان، اطرافیان تان و مهمتر از همه پسرانی که می شناسید صحبت نکنید.

از روی عمد و آگاهانه تلاش نکنید حسادت او را برانگیزید.

سلطه جویی او را بپذیرید اما قاطعیت خود را نیز از دست ندهید.

اگر می خواهید از وی انتقاد کنید به شکل مثبت و با لبخند انجام دهید.

رگ خواب متولدین مرداد

برای پیدا کردن رگ خواب متولدین مرداد محتاج به نصب تله‌های متعدد نیستند. او هرچند وقت یک بار آمادگی دلدادگی را پیدا می‌کند. مراقب این لحظه باشید، و پیدایش این احساس را در او با نور شمع و صدای دلنشین یک موزیک شاعرانه مخلوط کنید و ببینید که چطور گل سرخ عشق در قلبش شکوفا می‌شود.

برای بدست آوردن دل یک مرد مرداد ماهی  بدانید خیلی هم به نور شمع و نوای ویلن احتیاجی ندارید، نور ماه با یک گوشه دنج هم کفایت می‌کند و همان نتیجه را می‌دهد. رگ خواب متولد برج اسد وقتی پیدا می شود که بدانید بدون عشق نمی توانند زندگی کنند .

برای او عملاً دو راه بیشتر وجود ندارد. یا باید مورد پرستش واقع شود و یا بمیرد. وقتی عشق به قلب چنین مردی قدم گذاشت، در جیب‌هایش باز می‌گردد. او شما را به بهترین رستوران‌ها می‌برد، گران‌ترین عطرها و زیباترین گل‌ها را برایتان می‌خرد.

اگر می خواهید بیشتر بدانید بخوانید:

متولدین مرداد

چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم

فال تاروت عشق و احساس

رفتار مرد عاشق

طالع بینی ازدواج ماه ها با هم برای پیوند زناشویی

فال احساس طرف مقابل

عاشق کردن مرد اردیبهشتی

چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم

چگونه یک فرد مغرور را عاشق خود کنیم

جذب مردان و ایجاد وابستگیدرباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.