no-img
نوین اطلس

مرد متولد فروردین - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

مرد متولد فروردین
امتیاز 3.33 ( 3 رای )
zip
شهریور ۲۲, ۱۳۹۷

مرد متولد فروردین


مرد متولد فروردین مردی بسیار رک و راست، پر توقع و در عین حال عاشق پیشه است. درواقع به ظاهر فکر می کنید او را کاملا می شناسید اما وقتی به عمق وجودش بنگرید متوجه می شوید در مورد مرد فروردین چیزی نمی دانید.

نوین اطلس دات کام در این مطلب خصوصیات کلی مردان فروردین را با طلع بینی چینی به شما معرفی می کنید که با کمک آن ها نیز می توانید او را به خود جذب کنید. هم چنین به کمک طالع بینی سازگاری مرد فروردین را با سار ماه ها بررسی می کنیم تا متوجه شوید با چه ماهی بهتر است ازدواج کند.

عشق ورزی مرد متولد فروردین در روابط عاشقانه نیز یکی از موضوعات مورد بحث در این مطلب می باشد.

در مورد مرد فروردینی چه می دانید؟

فروردینی ها در پی عشق آتشین و پر شورترین عشق ممکن اند. مرد متولد فروردین خود به خود جنس مخالف را جذب می کند. زندگی رمانتیک و صداقت برای او بسیار اهمیت دارد و بعضی اوقات احساس مالکیت شدیدی نسبت به معشوق خود خواهد داشت.

مرد متولد فروردین شریکی بی همتاست . اگر می خواهید در مورد یک مرد فروردینی بیشتر بدانید باید گفت او پرجنب و جوش، عجول، رک و بی‌پروا، لایق و کاردان، عاشق قدرت بی‌صبر و طاقت، اهل امر و نهی، اهل هیجان، حادثه‌جو، پرتوقّع، ریاست مآب، با اعتماد به نفس و سازنده بوده و به ندرت به گذشته فکر می کند.

مرد فروردینی همیشه جوانتر از سنش است. اهل جراجویی، روشنفکرو  دقیق است. او هیچگاه اشتباه خود را نمی‌پذیرد، مدیریت عالی روی همه چیز دارد، از مداخله دیگران متنفر است.

مرد متولد فروردین فعّال و جنجالی، با شهامت ، بامطالعه ، هوشیار و زرنگ ، صاحب عقیده، مبتکر، مقتدر، اهل بخشش، اهل تنوّع، با حس مسئولیّت، پرانرژی، اهل کشمکش و ستیز، سالم و پرقدرت، خودخواه، گاهی یاغی، بی‌ریا، گاهی خشک و یک دنده، مخالف دوز و کلک، در باطن ضعیف ‌تر از ظاهر است.

طالع بینی چینی مرد متولد فروردین

مرد متولد فروردین، نماد: حمل

بر اساس طالع بینی چینی مرد متولد فروردین دارای قدی متوسط، چهره‎ای لاغ، نگاه بلند، چشم سرمه‎ای، گربه‎ای یا میشی هستند. مرد متولد فروردین در برخورد با مسائل و مشکلات زندگی، عکس‎العمل ضعیف از خود نشان می‎دهد. او در برخورد با افراد، اغلب شیوه بی‏طرقی و بی‎تفاوتی را در پیش می‎گیرد. از نظر پیشرفت در زندگی اجتماعی، در موقعیت متوسط و گاهی حتی در موقعیت ضعیف قرار دارد.

طالع بینی چینی می گوید متولد فروردین از صحرا و دشت خوشش می آید و دوست دارد در مناطق خلوت و دور افتاده زندگی کند.

هر چه تاریخ تولد متولدین این ماه به پایان فروردین ماه نزدیک شود، از صفات منفی آنها کمتر شده و صفات بهتری در آن ها یافت می شود.

مرد متولد فروردین نظر خانوادگی، تنوع طلب، خوش رو و با گذشت می باشد. فرزندان او اغلب سرکش هستند، اما از نظر اجتماعی رفتار سالمی دارند.

مشاغل این افراد اغلب وکالت ، قضاوت ، رویگری، قصابی، چوپانی، صیادی، جاسوسی، خلاف کار و … می‎باشد

جذب مردان فروردین

 • برای جذب مردان فروردین بازیگوش باشید

یک دختر بازیگوش به آسانی می‌تواند یک مرد فروردین را به شور و هیجان بیاورد. خیلی نزدیک به او نشستن می‌تواند گاهی به سود شما باشد. یاد بگیرید چگونه یک مرد را به شیوه‌ای نه‌چندان آشکار دست بیندازید. نوازش‌های غیرجنسی این پیام را می‌فرستند: “من عاشق با تو بودن هستم، و دوستت دارم.”

 • اگر می خواهید مرد فروردین را جذب کنید در مورد هیچ چیز قضاوت نکنید

اگر چیزی را درمورد فرد محبوب‌تان دوست ندارید، می‌توانید نظرتان را صادقانه با او درمیان بگذارید. در عین حال، به خاطر آن موضوع به او اهانت نکنید و آن را تبدیل به یک مشکل نکنید. داشتن نظر و عقیده خوب است اما بی‌ادب و منفی‌باف بودن پسندیده نیست.

 • برای جذب کردن مرد متولد فروردین باید به چیزی خیلی اشتیاق داشته‌ باشید

داشتن یک سرگرمی و اشتیاق زیاد به آن مردهای فروردینی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. دخترانی که سرگرمی‌هایی مانند موج‌سواری، گلف، و رانندگی دارند واقعا مردان فروردینی را دیوانه‌ی خودشان می‌کنند. آن باور رایج که “مردها سرگرمی‌ها را ایجاد می‌کنند، زنان روابط را ایجاد می‌کنند” دیگر درست نیست.

 • با دیگران مهربان باشید

نیازی به گفتن نیست که این خیلی مهم است. با همه مودبانه صحبت کنید و با دیگران گرم و صمیمی باشید. این نه فقط برای تحت تاثیر قرار دادن مردتان، بلکه به خاطر بشریت مهم است.

عشق مرد متولد فروردین

یک مرد فروردین ماهی در عشق خود ثابت و پابر جاست و آنچنان در این راه پیش می رود که انسان را به یاد عشاق درون کتاب مانند : مجنون و فرهاد و…می اندازد. او برای رسیدن به معشوق و نیز جلب رضایت خاطر وی از هیچ کوششی دریغ نمی کند ( البته به شرط آنکه معشوق نیز عکس العمل مناسبی از خود نشان دهد و او را از عشق دلخواهش بهره مند سازد ).

از شما از نظر یک مرد متولد فروردین همان همسر دلخواه او باشید، آنگاه هیچ چیز در این دنیا به اندازه شما برای او ارزشمند نخواهد بود. در زندگی مشترک با او همواره به چند نکته توجه داشته باشید :

۱-  همیشه باید او رهبر و رئیس خانواده باشد و به این جایگاه خاص او تعرض نشود وگرنه زندگی بسیار مشکل خواهد شد.

۲-  در زندگی با او از کارهای جلف بپرهیزید چرا که او پایبند اصولی است که اگر نادیده گرفته شوند، ابتدا در او و سپس در منزل طوفان به پا خواهد شد.

۳-  همواره سعی کنید تا شاد و خندان بوده و مطابق میل او رفتار نمائید و نیز از جریحه دار ساختن احساساتش اکیدا ً بپرهیزید وگرنه منتظر حضور فوری یک یا چند “هوو” باشید.

۴-  مراقب نگاه خود به مردان دیگر و یا صحبت با آنان باشید چرا که او به شدت از این کار تنفر دارد به گونه ای که اگر می توانست ، پای شمارادر خانه زنجیر می کرد تا هرگز نتوانید از منزلتان بیرون بیائید.

مرد متولد فروردین با چه ماهی ازدواج کند

فروردینی ها افرادی پر جنب و جوش و باشهامت، یک دنده و گاهی اوقات غیرمنطقی هستند. آن ها در روابطشان بسیار عاشق پیشه و خواهان رهبری و پیشتازی هستند. اما ببینیم متولدین فروردین با کدام یک از ماه های سال سازگاری بیشتری دارند و می توانند زوج موفقی باشند.

 • ازدواج فروردین + فروردین

وقتی دو فروردینی کنار هم قرار می گیرند لازم است که یکی از آن ها آرام باشد. تنها در این صورت است که می توانند رابطه موفقی داشته باشند. هر دو روحیه بسیار گرم و عاطفی دارند و لحظات پرانرژی و خوبی را با هم خواهند داشت.

 • ازدواج فروردین + اردیبهشت

این رابطه پر از چالش های شخصی است. اگر این دو بخواهند رابطه موفقی داشته باشند باید بسیاری از مسائل شخصی خود را حل کنند. تنها زمانی که در زندگی خود به صلح و آرامش برسند می توانند تفاوت ها را نادیده بگیرند و به حرف های هم گوش بدهند.

 • ازدواج فروردین + خرداد

در کل این ازدواج مثبت، هیجان انگیز و چالشی است. رابطه ای که هر دو خیلی چیزها از هم یاد می گیرند. تنها مشکلی که در این رابطه ممکن است وجود داشته باشد بی اعتمادی است به خصوص اگر فروردین بیش از حد وابسته به خردادی باشد. نکته مهمی که نباید فراموش کنند معجزه گفتگوست. ایین ازدواج پایدار است زیرا سطح عشق و علاقه آن ها بیشتر از دردسرها و مشکلات زندگی است.

 • ازدواج فروردین + تیر

این رابطه برای هر دو کمی دردناک است و برای موفق بودن به تلاش زیادی نیاز دارد. هر دو باید تغییراتی در رفتارهای خود ایجاد کنند. در حالی که هر دو بیش از حد مراقب رفتارهای خود هستند. این کار زیاد آسان نیست اما نتیجه خوبی دارد.

 • ازدواج فروردین + مرداد

رابطه بین فروردین و مرداد رابطه پرشوری است و وقتی به هم علاقمند می شوند جدا شدنشان غیرممکن است. این دو انسان های زیاد رمانتیکی نیستند اما وقتی عشق را در زندگی پیدا می کنند برای آن می جنگند. رابطه این دو بر پایه عنصر آتش است پس نمی توان به دنبال سکوت و آرامش در زندگی آن ها گشت.

 • ازدواج فروردین + شهریور

رابطه بین فروردین و شهریور هیچ وقت کسل کننده نیست و زندگی سرگرم کننده ای را با هم خواهند داشت. در این رابطه آزادی کافی وجود دارد و فروردین به شهریور این اجازه را می دهد تا به او بیاموزد چگونه افکارش را سازمان بدهد و رابطه آرام بخشی برقرار کند. این رابطه پایدار است و نتیجه آن بسته به سرگرمی و آرامشی است که با هم دارند.

 • ازدواج فروردین + مهر

درست است که وفق دادن این دو طبیعت متفاوت کمی سخت است اما همین تفاوت ها هستند که به رابطه آن معنا و مفهوم می دهد. هر مشکلی که این دو با هم داشته باشند قابل حل است. وقتی فروردین و مهر عاشق هم می شوند هیچ چیزی نمی تواند آن ها را از هم جدا کند. درست است که آن ها باید کمی روی ارتباط هم کار کنند اما به قول معروف مثل دو روح در یک جسم هستند.

 • ازدواج فروردین + آبان

رابطه این دو رابطه عنصر آب و آتش است. آتش آب را تبخیر می کند همانطور که فروردین احساس آبان را خرد می کند. آب آتش را خاموش می کند همانطور که آبان فروردین را از پای در می آورد. به نظر می رسد این ها بدترین جفت در دنیا هستند و این تقصیر کسی نیست بلکه به علت ناسازگار بودن دو طبیعت و عنصر کاملا متفاوت است.

 • ازدواج فروردین + آذر

این ارتباط سرشار از پتانسیل است. هر دو روی حرف خود می ایستند و از احساسشان در مقابل دیگران دفاع می کنند. البته نظر دیگران چندان اهمیتی برایشان ندارد. اگر به اعتقادات همدیگر احترام بگذارند بهترین و سازگارترین جفت در صور فلکی هستند. توصیه مهمی که باید این زوج جدی بگیرند صداقت است.

 • ازدواج فروردین + دی

این رابطه رابطه زیاد آسانی نیست و هیچکدام حاضر نیستند از اشتباهات همدیگر چشم پوشی کنند به همین دلیل این رابطه بیشتر شبیه رقابت است اگر هم با سماجت تصمیم به ازدواج بگیرند هر لحظه مجبور می شوند سرشان را به دیوار بکوبند. تنها شانس موفقیت این دو احترام بلاشرط و متقابل به نظرات و انتظاراتشان است. آن ها می توانند همدیگر را کامل کنند البته به شرط این که خوبی های همدیگر را ببینند و زیاد به کار هم کاری نداشته باشند.

 • ازدواج فروردین + بهمن

این زوج با کمبود محبت مواجه هستند. اما با این وجود زوجی نیستند که اجازه دهند روابطشان تیره و تار شود. فروردین نیاز دارد که از شریکش آرامش بگیرد بنابراین می توانند عشق و علاقه گرمی را به هم ابراز کنند. این زوج می توانند با هم زندگی مشترکی داشته باشند اما باید یک اتاق مخصوص جیغ زدن داشته باشند که هر چند روز یک بار به آن سر بزنند.

 • ازدواج فروردین + اسفند

این رابطه ای است که از بی اعتمادی آسیب می بیند. سیاره فروردین مریخ سیاره مرزهاست و سیاره اسفند نپتون. هر دو سیاره مسئول مرزهای ما با دنیای بیرون هستند بنابراین این زوج به سختی می توانند با هم احساس صمیمیت و نزدیکی کنند.

مطالب مرتبط:

عشق مردان چگونه است

فال تاروت عشق و احساس

رفتار مرد عاشق

ازدواج با مرد دلخواه

متولدین فروردین

مرد متولد فروردین چه زنی را دوست دارد

چگونه مردان را به دنبال خود بکشانیم

خصوصیات متولدین فروردین

قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقهدرباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.