no-img
نوین اطلس

دعای جدایی شدید - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

دعای جدایی شدید
امتیاز 3.53 ( 30 رای )
zip
آذر ۲۴, ۱۳۹۹

دعای جدایی شدید


جدایی شدید یکی از تجربیات سخت زندگی است که می‌تواند به ما احساس تنهایی، ناامیدی و درد بی‌اندازه بدهد. در چنین زمان‌هایی، دعا می‌تواند یک راه حل قدرتمند برای کمک به ما در مقابله با این احساسات سخت باشد.

همچنین دعا یک روش قدیمی و معتبر برای برقراری ارتباط با خداوند و درخواست کمک از او است. این یک روش برای بیان احساسات و تجربیات ما است و می‌تواند به ما کمک کند تا با درد و رنج ما روبرو شویم و آن را به خدا بسپاریم(نگاه کنید به دعای جدایی و نفرت بین دو نفر)

جدایی شدید می‌تواند یکی از تجربیات سخت زندگی باشد، اما دعا می‌تواند به ما کمک کند تا با این درد روبرو شویم و از آن عبور کنیم. با استفاده از دعا، می‌توانیم احساسات و تجربیات خود را به خدا بسپاریم و از او کمک بخواهیم تا به ما قدرت، صبر و امید بدهد. در نهایت، می‌توانیم از این تجربه یاد بگیریم و به روزهای بهتری نگاه کنیم..(نگاه کنید به طلسم جدایی قوی یهودی)

دعا شدید برای جدایی از ارتباط ناسالم

در نهایت، دعا برای جدایی انداختن بین دو نفر باید با دقت و تامل خوانده شود، زیرا هر دعا و نیتی که با آن همراه است، می‌تواند تاثیراتی درونی و بیرونی بر فرد و محیط اطراف او داشته باشد. این دعا باید با نیت پاک و خیرخواهانه و با درک کامل از پیامدهای آن برای خود و دیگران به کار گرفته شود.

خدایا، منبع عشق و مهربانی،
به همسرم نور و راهنمایی ببخش.
از او در برابر هر آنچه ناسالم است محافظت کن،
و دل و ذهنش را به سمت محبت و صداقت هدایت فرما.

به او قدرت تشخیص خیر از شر بده،
تا با دانایی و انتخاب‌های درست،
از مسیری که به سلامتی و شادکامی می‌انجامد، دور نشود.

خدایا، در این لحظات سخت،
همسرم را با حکمت و صبر آراسته ساز،
تا در برابر فشارها و وسوسه‌ها استوار بماند.

ما را در مسیری که پیش رو داریم،
با عشق و همدلی یاری کن،
تا با هم و در کنار هم،
زندگی‌ای سرشار از آرامش و امید بسازیم.
آمین.

این دعا را می توانید در پایان دعاهای دیگر در همین مطلب که در مورد جدایی انداختن بین دیگران در ارتباط های ناسالم است بخوانید و تاثیر آن دعا ها را افزایش دهید.

دعای دلسردی قوی

دعای دلسردی قوی برای مواردی است که می خواهید جدایی شدید و دلسردی قوی بین دو نفر حاصل شود برای این امر بایستی ۳۰۱ دانه گندم را تهیه کرده و سوره فیل را بر هر دانه گندم یک مرتبه به اسم آن ها بخوانید یعنی هر سوره را که به گندم خواندی بگو جدا کردم فلانی را که زاییده فلانه است ( اسم شخص و مادرش را بگوید ) از فلانی زاییده فلانه ( اسم نفر دیگر به همراه مادرش را نام ببرد ) وقتی سوره ها تمام شد آن ها را به مرغی که زرد رنگ است بدهید تا از آن بخورد و صبر کنید تمامی آن ها خورده شود. دعای دلسردی قوی که در مجموعه دعای جدایی شدید است، باعث جدایی بین دو نفر خواهد شد.(همچنین نگاه کنید به علائم طلسم سردی)

طلسم جدایی از راه دور

یک دعای جدایی شدید و قوی که از راه دور نیز کار می کند طلسم جدایی از راه دور است که باید آیه شریفه ۹ سوره یس را هفت مرتبه بر هفت قطعه سنگ نمک به ترتیب بخوانید و در هر نوبت اسم دو نفری را که می خواهید از هم جدا شوند یا مادر آن ها را نام ببرید و بدمد بر سنگ سپس در آتش اندازید. بی‌شک بین آن‌ها جدایی حاصل خواهد شد. آیه به شرح زیر است:

وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُون

طلسم طلاق قوی

اگر می خواهید به جدایی زن و شوهری دست پیدا کنید، از یکدیگر سرد شوند و از هم طلاق بگیرند از زیر قدم هر دو خاک بردارید و هفت مرتبه سوره اذا زلزله ( زلزال ) را بر آن خاک بخوانید و در آب جاری بریزید و جمله ی زیر را ۵۰۰ مرتبه تکرار کنید:

جدا کردم و سرد کردم دل فلان بن فلان را از دل فلان بن فلان

این طلسم طلاق بسیار قوی است و فقط در امر حلال ( اگر زن یا شوهر بسیار بد است و موجب عذاب می باشد) استفاده کنید.(همچنین نگاه کنید به قویترین طلسم جدایی)

دعای فوری جدایی

دعای جدایی شدید زیر یک دعای بسیار سریع و فوری بوده و به کمک آن می توانید در کمترین زمان بین اشخاص مورد نظر خود جدایی اندازید. اگر این دو نفر در نزدیکی شما باشند و به آن ها دسترسی داشته باشید این دعای فوری جدایی کار خواهد کرد.

به جهت بغض و سردی ۷ مرتبه این آیه را بر شیرینی بخوانید و به هر دو طرف یا یک طرف بده تا بخورند از هم سرد و جدا شوند:

وَأَلْقَیْنَا بَیْنَهُمُ الْعَدَاوَهَ وَالْبَغْضَاءَ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَهِ کُلَّمَا أَوْقَدُوا نَارًا لِلْحَرْبِ أَطْفَأَهَا اللَّهُ وَیَسْعَوْنَ فِی الْأَرْضِ فَسَادًا وَاللَّهُ لَا یُحِبُّ الْمُفْسِدِینَ

دعای سوزاندنی برای جدایی

اگر مردی با زنی به حرام علاقه پیدا کند و عاشق آن زن شود و خواهی که میان ایشان جدایی افتد و مرد سرد شود و از آن زن اسمی نبرد و نخواهد روی آن زن را ببیند این نسخه را نوشته و به نیت جدایی شان آن را بسوزانید. دعاهای سوزاندنی دعاهایی هستند که بسیار مجرب بوده و خیلی زود تاثیرشان را می بینید.

اللهم فرقت بین فلان زاده فلان علی بغض و کدوره فلان زاده فلان کما فرقت بین الماء و النار فرقت بین الکفر و الایمان فرقت بین الیهود و النصاری بحق هذه الایه وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ

اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید می توانید مقاله زیر را در رابطه با موضوع ایجاد دلتنگی در معشوق به زبان انگلیسی مطالعه کنید:

دعای قوی برای تحمل جدایی

در زیر یک دعایی را ارائه می‌دهیم که می‌تواند به شما در زمان‌های سخت به عنوان یک دعای جدایی قوی کمک کند:

خدایا،
در این لحظه‌های سخت، به تو می‌پیوندم.
درد و رنج جدایی را به تو می‌سپارم.
به من قدرت بده تا با این درد روبرو شوم.
به من صبر بده تا از این زمان‌های سخت عبور کنم.
به من امید بده تا به روزهای بهتر نگاه کنم.
آمین.

مطالب مرتبط:

دعای قرآنی برای جدایی

دعای سنگین برای جدایی

طلسم جدایی زن و شوهر

چگونه طلسم جدایی بنویسیم

چه رابطه هایی را باید تمام کردموضوعات :
دعا

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.