no-img
نوین اطلس

چهره خوانی ( شخصیت شناسی): خط بین دو لب - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

چهره خوانی ( شخصیت شناسی): خط بین دو لب
zip
اسفند ۲۰, ۱۳۹۴

چهره خوانی ( شخصیت شناسی): خط بین دو لب


خط لب در آموزش چهره خوانی، یک خط فرضی است که می توانید وقتی دهان فردی بسته است بین دو لب آن را مشاهده کنید. این خط می تواند مستقیم باشد در حالی که نقطه ی انتهایی آن به سمت پایین و یا به سمت بالا است. همچنین می تواند کاملا مستقیم باشد چهره خوانی (شخصیت شناسی) افراد از روی خط بین دو لب متفاوت است و بستگی به خط بین دو لب آن ها دارد.

  • خط لب مستقیم با انتهای رو به پایین: در چهره خوانی از روی خط بین دو لب، شخصی که چنین ویژگی دارد بدبین است و همیشه انتظار بدترین ها را دارد. وقتی نظر وی را می شنوید همیشه این ویژگی شخصیت او را نیز در نظر داشته باشید. یکی از فوایدی که چنین شخصی برای شما دارد این است که می تواند همیشه شما را از خطرهای احتمالی که ممکن است برایتان روی دهد با خبر کند. اگر می خواهید یک پروژه ی جدید را شروع کنید و می خواهید از احتمال ریسک آن با خبر شوید باید از چنین شخصیتی نظر بگیرید زیرا وی می تواند شما را با تک تک خطر های احتمالی که ممکن است با آن مواجه شوید آشنا کند.

Untitled

  • خط لب مسقتیم در حالی که انتهای پایانی آن به سمت بالا است: در شخصیت شناسی و چهره خوانی از روی خط بین دو لب، شخصی که چنین خط لبی در بین دو لب خود دارد یک شخص خوش بین است. این شخص همیشه در انتظار رویدادهای خوب و خوشایند است. اگر در مورد یک ایده ی جدید به او بگویید می تواند شما را به خوبی تشویق کند. نظر وی می تواند برای ایجاد انگیزه بسیار مفید باشد اما به یاد داشته باشید نباید به دلیل خوش بینی بیش از اندازه ی وی گمراه شوید. ممکن است خطرات احتمالی وجود داشته باشد که وی به دلیل خوش بینی خود آن ها را نادیده گرفته و یا در نظر نگرفته است.

Untitled u

  • خط لب مستقیم: متعادل؛ شخصیت شناسی از روی خط بین دو لب می گوید این شخص یک دیدگاه متعادل در مورد اتفاقات آینده دارد. ممکن است وقتی همه چیز خوب پیش می رود خوش بین و وقتی شرایط خوب نباشد بدبین باشد. این شخص می تواند نظری متعادل در مورد پروژه های آینده ی شما بدهد زیرا که همه ی جزئیات لازم را متوجه می شود.

images

خط لب، چهره خوانی و صحت آن

در شخصیت شناسی و چهره خوانی از روی خط بین دو لب باید به یاد داشته باشید که بعضی انسان ها بین دو نوع شخصیت قرار می گیرند. مثلا ممکن است شخصی را ملاقات کنید که خط لبی دارد با انتهایی که کمی به سمت پایین است.

هرچه ویژگی ذکر شده ی چهره ی وی برجسته تر باشد، شخصیت آن فرد نزدیک تر به دسته بندی مربوط به آن ویژگی می باشد. شخصی که خط لب مستقیم دارد که کمی به سمت پایین است، احتمال دارد شخصیتش نیز کمی بدبین باشد.

چهره خوانی کل تصویر

وقتی انسان ها در تلاش هستند تا ویژگی های چهره ی دیگران را بخوانند و به شخصیت شناسی تسلط یابند، یکی از بزرگترین مشکلاتی که با آن رو به رو می شوند این است که شخصیت فردی را فقط بر اساس یکی از ویژگی های چهره ی آنان قضاوت می کنند که کاملا اشتباه است.

برای اینکه بهترین استفاده را از دانش چهره خوانی بکنید باید این موضوع را به یاد داشته باشید که همیشه کل تصویر و اعضای صورت مثل رنگ چشم، فاصله چشم تا ابرو و … را در نظر بگیرید. به عبارت دیگر همه ی ویژگی های چهره باید در نظر گرفته شود. بعضی ویژگی های چهره می تواند دیگر ویژگی ها را خنثی کند و به همین دلیل است که گاهی اوقات فهمیدن معنی یک ویژگی بدون نگاه کردن به کل چهره می تواند بسیار دشوار باشد.

بعضی مواقع نیز ممکن است دیگر ویژگی های چهره، مفهوم یک ویژگی خاص چهره را تقویت کرده و کمک کند به نتیجه ی بهتری در شناخت شخصیت دیگران برسید.

نوشته ی شاهین زند – مشاور و پژوهشگر.

منبع این مطلب را می توانید در سایت نوین بینش مشاهده کنید: چهره خوانی: خط بین دو لب

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید.

source: novinbinesh.com

 

می خواهید بیشتر بدانید؟

صحفه ی اول: اموزش همه ی ویژگی های چهره

شناخت شخصیت دیگران از طریق زبان بدن

نظریه های شخصیت و انواع مختلف آن

چگونه خود و دیگران را بشناسیم

شخصیت شناسی با چهره

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق خود کنم

چگونه با علم شخصیت شناسی دیگران را عاشق خود کنیم

معرفی کتاب

1555 - Copyموضوعات :
چهره خوانی

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.