no-img
نوین اطلس

مرد متولد مهر - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

مرد متولد مهر
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
zip
شهریور ۲۲, ۱۳۹۷

مرد متولد مهر


بارها شنیده ایم که پاییز فصل عاشق شدن است و هرکس در پاییز به دنیا می آید فردی احساساتی و عاشق پیشه می باشد. اما آیا این در مورد مردان متولد مهر ماه، اولین ماه پاییز که به ماه مهربانی معروف است هم صدق می کند؟

مردان مهرماهی چگونه اند و چگونه عاشق می شوند؟

در این مطلب نوین اطلس دات کام به همه ی این سوالات شما پاسخ می دهد. هم چنین به شما نشان می دهیم برای ازدواج با مرد متولد مهر چگونه باید زنی باشید که او دوست دارد و از چه کارهایی در مقابلش اجتناب و خودداری کنید.

مردهای مهرماهی چگونه اند

مردهای مهر ماهی اهل اعتدال، حامی وپشتیبان همسر، شیرین بیان و صلح جو هستند.  آن ها آرام و متین می باشند و در موقعیت های مختلف بسیار منطقی عمل می کنند. اگر بخواهیم در یک کلام بگوییم مردهای مهرماهی چگونه اند باید گفت آن ها بی آلایش و عاشق اصالت می باشند.

از خصوصیات مرد های مهرماهی این است که آن ها اهل مشورت، عاشق هنر و ادبیات وسیاستمدار و هیچ وقت به فردای خود فکر نمی کنند. عذالت برای مردهای مهرماهی اهمیت زیادی دارد و همیشه اهل مساوات و برابری می باشند.

عاقل بودن، حمایت از دیگران، معتدل و پایدار بودن، شکمو بودن، امیدواری، با انصاف بودن، خوش سلیقه بودن، کنجکاو و جستجو گر بودن نیز از خصوصیات بارز مردان مهرماهی می باشد

آن ها از انتقام و کینه و بی بند و باری متنفر هستند. همیشه با پشتکار هستند و در همه ی موارد هوشمندانه عمل می کنند. مردان مهرماهی مشاور خوبی هستند و نسبت به همه چیز خوش بین می باشند.

مرد متولد مهرچه زنی را دوست دارد

مرد متولد مهر مردی است که به کار و تلاشش اهمیت زیادی می دهد و در محل کارشان استرس زیادی دارد. این استرس اخلاق و روحیه شان را تحت تاثیر قرار می دهد. در این شرایط زنی را دوست دارند که به آن ها بگوید چقدر باهوش هستند و چقدر خوب می توانند از پس همه چیز برآیند.

مرد مهرماهی در موقعیت های شکست و موفقیت دوست دارد از همسر خود بشنود: تو مخترع خوبی هستی ، خلاقیت داری. تو همیشه یک ایده ای در ذهن داری و برای هر کاری یک راه حل خوب ارائه می دهی. اگر می خواهید زن مورد علاقه ی یک مرد مهر ماهی باشید باید مدام این حرف ها را برای او تکرار کنید.

مرد متولد مهر زنی را دوست دارد که از معیارهایش آگاه باشد. شاید مرد شما مرد جذابی باشد، یا قدرت بدنی خوبی داشته باشد، یا سخنران یا نویسنده توانایی باشد یا دیگر توانایی هایی داشته باشد که می توانید با ذکر کردن آن ها برای مردتان به او بگویید که باعث افتخار شما است.

مرد متولد مهر برای دوستان مرد خود در مورد این معیارها اهمیتی قائل نمی شوند. پس اگر زنی به آنها این افتخار و ارزش را بدهد مردان حس میکنند که عاشق او شده اند!

مرد مهرماهی چگونه عاشق میشود

مرد محبوب مهرماهی شما یک موجود دوست داشتنی است. کمی خلق و خوی شتاب زده دارد وکمی غیرعادی است. از محبوبیت اجتماعی خود بسیار لذت می برد. صادقانه بگوییم او زیبایی صورت و اندام را در زنان بسیار تحسین می کند و آن را برتر از هوش قرار می دهد.

مرد متولد مهر با این چیزها عاشق می شود: غذای خوب، لباس های خوب، خانه زیبا و ماشین گرانبها. سلیقه او عالی است و به اشیا زرق و برق دار علاقه مند نیست. علی رغم توجه او به جذابیتهای ظاهری، دوست دارد زن مورد نظرش، با لیاقت، مستقل و حساس باشد.

مرد متولد مهر به عشق خیلی خوب پاسخ می دهد. با توجه به از خود راضی بودنش گاه گاهی به او تملق بگویید و هوش و داراییهایش را تحسین کنید. او به پول و چیزهایی که می توان با آن خرید علاقمند است. اگر بتوانید او را تشویق کرده و نصایح به جا و درستی در مورد شغل آینده اش به او بکنید خیلی خشنود خواهد شد و حتی عاشق شما می شود اما بایستی بگذارید تصمیم گیری نهایی با خودش باشد.

ازدواج مرد متولد مهر

فکر می کنید ازدواج مرد متولد مهر با چه ماهی بهتر است؟ طالع بینی در مورد ازدواج مرد متولد مهر چه می گوید؟

 • ازدواج مرد متولد مهر با فروردین

درست است که به سختی می توان این دو طبیعت را با هم تطبیق داد اما به خاطر داشته باشید که همین تضادهای اولیه است که به رابطه دو نفر مفهوم می دهد. میزان و حمل مثل دیگر نشانه های متضاد یکی از جفت های زودیاک هستند زیرا این دو، خانه هفتم (خانه رابطه) همدیگر هستند. البته ناگفته نماند که برج میزان خودش در حالت کلی نشانه رابطه است. وقتی متولد مهر و فروردین عاشق هم می شوند هیچ چیزی نمی تواند آن ها را از هم جدا کند. و تفاوت ها دیگر هیچ اهمیتی ندارند. آن ها باید روی رابطه خود کار کنند اما شکی در این نیست که رابطه این دو یک تناسب عالی و بی نقص بین دو روح است.

 • ازدواج مرد متولد مهر با اردیبهشت

مهرماهی ها مراقب باشید چون برج ثور (اردیبهشت) اینجاست تا ترس های درونی شما را بیدار کرده و همه را بیرون بریزد. البته اردیبهشت هم باید مراقب باشد چون احساس گناه در اوتوسط برج میزان شکوفا می شود. این رابطه درسی است که هر دو فراموش نخواهند کرد به خصوص اگر تصمیم گرفته باشند که درک و محبت در رابطه به اندازه کافی داشته باشند. تنها راهی که می تواند این دو را برای همیشه خوشحال کند پذیرفتن چیزهایی است که نمی خواهند در دنیای درونشان با آن دست و پنجه نرم کنند.

 • ازدواج مرد متولد مهر با خرداد

میزان و جوزا همیشه جفت خوبی برای هم نیستند. اگر میزان با تنها بودن و انجام دادن کارها خودش مشکل داشته باشد این برای جوزا قابل درک نیست. به دلیل نداشتن مرزهای خصوصی، میزان به جوزا اجازه رهبری می دهد تا زمانی که تمام انرژی او تمام شود. متولد مهر نیاز دارد که به متولد خرداد احترام بگذارد تا برای او هم معلم، هم عشق و هم دوست باشد. متولدین خرداد باید مراقب محبوب مهر ماهی خود باشند به محدودیت ها و سخت گیری های او احترام بگذارند.

 • ازدواج مرد متولد مهر با تیر

بزرگ ترین محدودیت ها در رابطه بین این دو در انتظاراتی است که از هم دارند. تیر ماهی ها کسی را می خواهند که مسئولیت پذیر باشد تا در صورت نیاز دست او را بگیرد و طبیعت عاطفی شان را تکمیل کند. مهر ماهی ها کسی را می خواهند که قوی و پر از انگیزه و انرژی باشد. این دو اگر انتظاراتشان برآورده نشود در ابتدای رابطه همدیگر را ناامید می کنند . بهترین راه برای ایجاد یک عشق پایدار بین آن ها این است که استقلال خودشان را حفظ کنند.

 • ازدواج مرد متولد مهر با مرداد

این دو خیلی چیزها برای یاد گرفتن از همدیگر دارند و مهم ترین هدف آن ها در رابطه احترام و مسئولیت پذیری با قدرت یکسان است. گاهی اوقات برای آن ها سخت است که در مقابل رقابت با یکدیگر و نشان دادن این که کدام یک بهتر و باهوش تر از دیگری است مقاومت کنند. حتی اگر رابطه چندان رضایت بخشی نداشته باشند اما همیشه در جمع دیگران رابطه ای لذت بخش و بی نقص نشان داده می دهند.

 • ازدواج مرد متولد مهر با شهریور

مهر و شهریور می توانند یک رابطه عقلانی رضایت بخش تشکیل دهند زیرا همیشه به احساسات همدیگر احترام می گذارند. گاهی اوقات در رابطه بین این دو همه چیز خوب و هماهنگ پیش می رود اما در عین حال گاهی اوقات هم در درک احساسی یکدیگر مشکل دارند و چیزی که نمی توانند خودشان را با آن وفق بدهند درون شکننده و حساسشان است. شهریور برای خشنودی مهر مسئولیت ها و تصمیماتی که مهر باید بگیرد را قبول می کند و این باعث ایجاد حس خودبرتر بینی مهر و بی احترامی به شهریور می شود. اگر این مشکل حل نشود رابطه آن ها به دلیل عدم احترام ممکن است به آخر برسد.

 • ازدواج مرد متولد مهر با مهر

نشان میزان نشان رابطه است و این دو چیزهای دیگری در رابطه به هم یاد می دهند. وقتی دو مهرماهی وارد رابطه می شوند برای آن ها پیدا کردن هدف رابطه کمی سخت است. زیرا هر دو تکلیف و هدفی را دنبال می کنند که با مردم دیگر در ارتباط است. اگر در رابطه بتوانند ارزش های مشترکشان را با هم بپیوندند جفت خوشبختی می شوند. تنها چیزی که در رابطه آن ها وجود ندارد احترام متقابل بدون قضاوت و توقع است. هر دو این مشکل را با دنیای اطرافشان دارند و وقتی وارد رابطه می شوند مشکل دوبرابر می شود. اگر به خودشان اجازه دهند همانی باشند که هستند حتی می توانند الهام بخش دیگران هم باشند.

 • ازدواج مرد متولد مهر با آبان

رابطه مهر و آبان زیاد راحت و بی دردسر نیست چون باعث می شود هر دو با جنبه تاریک و سیاه همدیگر مواجه شوند. و همین منجر به ایجاد احساس شدیدی در آن ها می شود که برای دیگران قابل درک نیست. در نهایت در دام افسردگی می افتند و نمی دانند چگونه باید خود را از آن بیرون بکشند. تنها راه برای داشتن یک رابطه پایدار و رضایت بخش این است که هر کدام زندگی خصوصی و مستقل خودشان را داشته باشند در غیر اینصورت گرفتار انتظارات منفی و وسواس فکری می شوند.

 • ازدواج مرد متولد مهر با آذر

رابطه مهر و آذر رابطه مفیدی است که به هر دو طرف اجازه می دهد دنیای احساسی درونشان را رشد داده زندگی شان را بدون تاثیرات منفی بسازند. البته یک درگیری کوچک نیز بین آن ها وجود دارد. هر دو برای برتر بودن و به دست آوردن وضعیت حاکم با هم مقابله می کنند و این مشکل تنها زمانی رفع می شود که غرور و رقابت های بچه گانه را کنار بگذارند. تنها چیزی که باعث می شود این دو با هم خوشحال باشند این است که به هم احترام بگذارند و اجازه دهند دیگری کاری که دلش می خواهد انجام دهد.

 • ازدواج مرد متولد مهر با دی

رابطه مهر و دی رابطه سختی است. البته به این معنا نیست که نمی توانند از با هم بودن لذت ببرند و رابطه بادوامی داشته باشند. اما یک رابطه معمولی مثل رابطه های دیگر هم نیست. بزرگ ترین چالش آن ها احترام نگذاشتن به ارزش های عاطفی یکدیگر است. اگر این دو راهی برای درک همدیگر پیدا کنند همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

 • ازدواج مرد متولد مهر با بهمن

میزان و دلو به دلیل داشتن عنصر مشترک (هوا) درک متقابلی نسبت به یکدیگر دارند. اما با این وجود باز هم سخت می توانند خودشان را با شخصیت همدیگر وفق داده و به هم احترام بگذارند. بهترین درمان هر مشکلی در رابطه آن ها زمان است. اما به دلیل بی برنامه بودن دلو آنقدر صبر نمی کنند که مشکل رفع شود.

 • ازدواج مرد متولد مهر با اسفند

برج میزان و برج حوت اغلب با بی احترامی قادر به درک زیبایی های عشق نیستند. یک اسفند ماهی نمی تواند رابطه آرامش بخشی که مهر به آن نیاز دارد بسازد. هر دو می توانند با از خود گذشتگی از رضایت طرف مقابل لذت ببرند و هر اتفاقی که بیفتد رابطه خوبی داشته باشند. اگر بی احترامی و توقعات غیرعادی را کنار بگذارند عشق واقعی را تجربه خواهند کرد.

در مورد مرد متولد مهر از کارهای زیر اجتناب کنید

اگر می خواهید یک مرد متولد مهر را جذب کنید، زنی باشید که او دوست دارد و همچنین در کنار او ازدواج موفقی داشته باشید باید در مقابل او از کارهای زیر اجتناب کنید:

۱- در حضور او با مردی زیاد خودمانی نشوید و نگذارید در مورد محبت شما تردید کند. او میل دارد حس کند که تمام قلب شما متعلق به اوست.

۲- موجود تنبل و کودنی نباشید. تحسینی را که او برای شوخی های جالب و هوشمندی قایل است، با داشتن این صفات، به خود اختصاص دهید.

۳- از هرگونه عملی که نشان دهنده این باشد که دارید به او دستور می دهید خودداری کنید و او را وادار نکنید شما را به تمام دوستانش معرفی کند.

مطالب مرتبط:

مردان متولد مهر از چه زنانی خوششان می آید

خصوصیات مردان احساساتی

مرد عاشق چه ویژگی هایی دارد

جذب مرد مناسب برای ازدواج

طرز صحبت با مردان

خصوصیات متولدین مهردرباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.