no-img
نوین اطلس

جذب دختر مغرور - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

جذب دختر مغرور
امتیاز 4.00 ( 1 رای )
zip
بهمن ۳۰, ۱۳۹۶

جذب دختر مغرور


این مطلب در مورد موضوعات راه های مغرور بودن، بدست آوردن دل دختر مورد علاقه، دختر مغرور خاص، دختر مغرور دیوونه، یه دختر خاص، دختر باید مغرور باشه، متن دختر مغرور، عکس های دختر مغرور نوشته شده است.

راه های مغرور بودن

۱.انسان های مغرور در برابر افرادی که از خودشان قوی تر، آگاه تر، ثروتمند تر و زیباتر می دانند،حالت تدافعی می گیرند.
آنها نمی خواهند بپذیرند که از خودشان بهتر وجود دارد.

۲.افراد مغرور معمولا انعطاف ناپذیرند.
سعی دارند با پایبندی به عقایدشان هر چند اشتباه توجه دیگران را به خود جلب کنند.

۳.مغرورها در برابر زور بیشتر ظاهری متواضع می گیرند ،چون توان مقابله مستقیم را ندارند.
اما به ضعیف ها حمله می کنند و می خواند قدرت شان را به نمایش بگذارند.قیافه جدی به خود می گیرند در حالی که از درون احساس حقارت می کنند.آنها از مقام، جایگاه، عنوان و مظلوم نمایی و بیمار نمایی استفاده می کنند تا غرور خود را حفظ کنند یا به دیگران ضربه بزنند.

۴.این مدل افراد بسیار احساس تنهایی می کنند.
گرچه ادعا زیاد دارند اما بیشتر به دنبال پر کردن تنهایی شان هستند.

۵.آنها درظاهر خودشان را خیلی قبول دارند اما در درون اصلا خودشان را قبول ندارند.
بر خلاف ادعایشان بسیار آسیب پذیر و زودرنج هستند.همچنین تمایل زیادی به اثبات کردن خود و خودنمایی دارند.

۶.آدم های مغرور دائما از مکانیسم و رفتارهای دفاعی استفاده می کنند.
آنها تحمل باختن و بازنده شدن را ندارند.می خواهند غرور خود را تحت هر شرایطی حفظ کنند.گرچه در حضور دیگران به هر ریسمانی چنگ می زنند تا به بقیه ثابت کنند که کم نیاورده اند اما در تنهایی احساس یاس و ناتوانی می کنند.

۷.افراد مغرور همواره از همه متوقع و طلبکارند.
مدام در قهر و آشتی به سر می برند.اگر مطابق میلش رفتار نکنید، از شما ناراحت می شود.باید همیشه مواظب رفتار و گفتارتان باشید.همیشه باید رعایت آنها را بکنید.

بدست آوردن دل دختر مورد علاقه

با اعتماد بنفس باشید سعی کنید خودتونو اونجور که هستین نشون بدین هیچوقت سعی نکنین بیش از حد خودتونو بامزه جلوه بدین .مغرور باشین ولی نه تا سقف آسمون و نه برای دختر مورد علاقتون بلکه برای دخترای دیگه وقتی با همه ی دخترا به جز دختر مورد نظر یه جور رفتار کنین و به هیچ کدوم حتی نگاه هم نکنین مطمئن باشین طرف خودش میفهمه که بین این همه دختر شما چقد باهاش خاص رفتار میکنین(دخترا خیلی تیزن)

به اون احساس امنیت بدید طوری که فک کنه وقتی شما هستین احساس آرامش و امنیت میکنه البته این مورد بیشتر مال وقتیه که باهم آشنا شدید

همیشه سعی کنید مرتب و خوشتیپ باشید.هیچوقت لباسای عجق وجق نپوشید موهاتونو مدل عجق وجقی نکنید خیلی سنگین و باوقار لباس بپوشید .همه مدلی لباس بپوشید(اسپرت،کت شلوار….) تنها به یه مدل اکتفا نکنید.
گاهی سر حرفو با دختر مورد نظر باز کنید ولی سریع نرید سر اصل مطلب یعنی فعلا این کارو نکنید درباره چیزای دیگه صحبت کنید مثلا اینکه یه سوال درسی بپرسید یا راه های دیگه
بهش توجه کنید و حس احترام بهش بدید
بعد یه مدت که این مراحل رو پیش رفتید مطمئن باشید دختره خودش فهمیده که شما ازش خوشتون میاد

دختر مغرور خاص

در همه حال خوش‌ژست باشید
بخشی از باکلاس بودن، داشتن ژستِ خوب و زبان بدن مناسب است. کمرتان را صاف نگه دارید، به جای اینکه به پایین نگاه کنید نگاه‌تان به جلو باشد و تا جایی که می‌توانید شانه‌های‌تان را پایین نیندازید. دست‌های‌تان را روی سینه ضربدری نکنید، آنها را طرفین‌تان نگه‌ دارید تا سینه‌تان فراخ باشد. اگر سرتان را بالا بگیرید، هم احساس باکلاس بودن می‌کنید و هم باکلاس به نظر می‌رسید. وقتی هم که می‌نشینید، قوز نکنید.

بددهنی نکنید

بددهنی کردن اصلا باکلاس نیست. اگر دل‌تان می‌خواهد بددهنی کنید و فحش بدهید، بروید داخل حمام یا دستشویی، شیر آب را باز کنید و بگذارید هر حرف زشتی در دهان‌تان است بیرون بیاید یا اینکه به در و دیوار بدوبیراه بگویید! اما اجازه ندهید دیگران بددهنی‌های‌تان را ببینند، چون فرد بی‌ارزشی به نظر خواهید رسید. اگر هم دلیل توهین کردن و فحش دادن‌هایتان این است که عصبانی هستید و نمی‌دانید چطور خشم‌تان را کنترل کنید، پس بدانید این حالت، نشانه‌ی بارزِ بی‌‌کلاس بودن است!

از بددهنی کردن در انظار عموم و حتی مهم‌تر از آن از بددهنی کردن نسبت به افراد خاص اجتناب کنید.

صدایتان بلندترین صدای جمع نباشد
آیا تا به حال شده در یک مهمانی کسی وارد شود و به شما بگوید: «وقتی جلوی ساختمان بودم فهمیدم درست آمده‌ام، چون صدای تو را شنیدم»؟ پس در این صورت بهتر است صدای‌تان را پایین بیاورید. همین‌ که صدای‌تان قابل شنیدن باشد کافی است. فکر نکنید حتما باید فریاد بکشید یا صدایتان را بالا ببرید تا حرف‌تان را ثابت کنید. آرام و ملایم حرف بزنید، حتی اگر در یک جمع شلوغ هستید؛ این نشانه‌ی باکلاس بودن است، چون این پیام را می‌رساند که به اندازه‌ی کافی اعتمادبه‌نفس دارید و مجبور نیستید داد بکشید تا توجه دیگران را به خودتان جلب کنید.

اگر در مورد تُن صدایتان تردید دارید، از دوستان‌تان بخواهید به بلندی صدایتان امتیاز بدهند. اگر امتیازات نزدیک به ۱۰ بود، پس حتما تُن صدای‌تان را پایین بیاورید.

درباره‌ی میزان باکلاسی‌تان حرف نزنید
کسانی که فکر می‌کنند باکلاس هستند، به دلایلی دوست دارند در مورد باکلاس بودن‌شان حرف بزنند، مخصوصا در مقایسه با کسی که «کلاس» ندارد یا بی‌کلاس است. مثلا اگر دیدید در حال گفتن این جمله هستید که «من دختر باکلاسی هستم…»، پس آن‌قدرها هم باکلاس رفتار نمی‌کنید. اجازه دهید دیگران تشخیص دهند شما واقعا تا چه اندازه باکلاس هستید، نه اینکه خودنمایی کنید یا لاف باکلاس بودن بزنید.

ایده‌آل این است که اگر شما باکلاس هستید، هرگز از کلمه‌ی «باکلاس» استفاده نکنید.

دختر مغرور دیوونه

مغرور بودن بیش از حد باعث میشه دیگه جذاب نباشید و بیشتر  از اینکه بقیه رو به سمت خودتون بکشونید فراریشون بدید. پس سعی کنید تو این مورد تعادل برقرار کنید.

یه دختر خاص

ویژگی های یک دختر موفق و خاص

اعتماد به نفس داشته باشه

فعال باشه

هم به ظاهرش برسه هم معلومات و مهارت هاشو زیاد کنه

از نظر جسمی و روحی قوی باشه

خاله زنک نباشه و غیبت نکنه

دختر باید مغرور باشه

چرا دختر باید مغرور و دست نیافتنی باشد؟

هرچه قبل از ازدواج دختری پاک تر باشه توجه بیشتری رو به خودش جلب میکنه .

متن دختر مغرور

مهم نیس پشت سرم چی میگن چون اونایی رو که برام مهمن میشناسم!

بهم میگن مغرور چون اهل کارای خجالت آور نیستم!

هــــــــر کسی رو غرق محبت نمیکنم و به هـــــــر کی از راه رسید نمیگم:دوستت دارم!

همینم که هستم.عوض نمیشم!

برای من دختر بودن یعنی همین!

وگرنه جنس ارزون تو بازار زیااااااد پیدا میشه

عکس های دختر مغرور

سایت روانشناسی نوین بینش

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

بیشتر بدانید:

دختر خاص چه ویژگی هایی دارد

به دست آوردن دل دختر مورد علاقه

راه های مغرور بودن

خصوصیات دختر مغرور خاص

یه دختر خاص چگونه است؟

نمونه هایی از متن دختر مغرور

ابراز علاقه به دختر در دانشگاه

اگر شما از طریق موتورهای جست و جو گر با ما اشنا شده باشید احتمالا یکی از جملات یا عبارات زیر را جست و جو کرده اید.

راه های مغرور بودن چیست؟  بدست آوردن دل دختر مورد علاقه چگونه ممکن است. دختر مغرور خاص و  دختر مغرور دیوونه و یه دختر خاص چه ویژگی هایی دارند. دختر باید مغرور باشه. متن دختر مغرور. عکس های دختر مغروردرباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.