no-img
نوین اطلس

روش های دلبری از پسر


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

روش های دلبری از پسر
zip
بهمن ۵, ۱۳۹۶

روش های دلبری از پسر


این مطلب در مورد موضوعات دلبری های زنانه، رازهای دلبری، فنون دلبری، روش های دلبری از همسر، ناز کردن زن برای شوهر، دلبری از زنان، راه های عشوه گری، روش وابسته کردن پسر و روش های دلبری از دوست پسر نوشته شده است.

دلبری های زنانه

زبان عشوه گری خانم ها : تاثیر اولیه
۱. به نگاه خیره‌ی او توجه کنید.
زنی که علاقه‌مند است نه‌تنها شما را زیر نظر می‌گیرد، بلکه به شما اجازه می‌دهد مچ او را هنگام این کار بگیرید! ارتباط چشمی مستقیم که مکررا از آن سوی اتاق اتفاق می‌افتد مطمئنا نشانه‌ی آن است که او از شما می‌خواهد به او سلام کنید، به‌ویژه اگر با لبخند همراه باشد. این یکی از موارد رفتار صحیح با پسر می باشد.

۲. به صورت او دقت کنید.
وقتی یک خانم به شما علاقه دارد معمولا صورت‌اش سرزنده‌تر است. این زبان بدن دلبری زنان را هرگز فراموش نکنید. به ابروها، لب‌ها، و چشمهایش توجه کنید تا ببینید به چیزهایی که گفته‌اید چگونه واکنش نشان می‌دهد. در این‌جا چند چیز هست که باید برای دیدن‌شان چشم‌هایتان را باز کنید:

بالا بردن ابرو. این ممکن است در چند وضعیت استفاده شود، اما اکثر اوقات چیز خوبی است. بالا بردن ابرو وقتی با لبخند و تکان دادن سر همراه باشد، یعنی او با حرف‌هایتان موافق است – حتی اگر فقط به این علت باشد که شما آن را می‌گویید. هم‌چنین زنان بعد از برقراری ارتباط چشمی ابروهایشان را بالا می‌برند تا نشان دهند آن‌چه را می‌بینند دوست دارند.
لب‌های بی‌قرار. اگر هنگام فکر کردن یا گوش کردن لب‌هایش را می‌جود، دارد توجه شما را به لب‌هایش جلب می‌کند، و از این رو احتمالا علاقه‌مند است. به همین صورت، ببینید آیا لب‌هایش را با زبان مرطوب می‌کند یا نه. این نه‌تنها روشی نیمه آگاهانه برای جلب توجه به لب‌هایش است، بلکه زنان وقتی هیجان‌زده یا برانگیخته می‌شوند دهان‌شان خشک می‌شود.
مردمک‌های گشاد. هم زنان و هم مردان وقتی به کسی که با او حرف می‌زنند علاقه‌مند می‌شوند مردمک‌هایشان گشاد می‌شود. به‌ویژه اگر در محیطی روشن باشید این مشهود خواهدبود، چون محیط‌های تاریک به‌طور طبیعی باعث گشاد شدن مردمک‌ها می‌شوند.
تحرک زیاد پلک. اگر او به سرعت پلک می‌زند، قطعا در حال دلبری است. هرچند این حرکت خیلی کلیشه‌ای است، اما این استریوتایپ از جایی سرچشمه می‌گیرد. اگر یک خانم به شما علاقه داشته‌باشد، کمی سریع‌تر از معمول پلک می‌زند.
حرکت پره‌های بینی. وقتی خانم‌ها علاقه‌مند یا برانگیخته هستند، پره‌های بینی‌شان تکان می‌خورد. این واکنشی غیرارادی به هیجان‌زدگی است، بنابراین، مانند مردمک‌های گشاد، اگر پره‌های بینی‌اش تکان خورد، می‌توانید کاملا مطمئن باشید او واقعا علاقه‌مند است.

۳. توجه کنید او نسبت به شما کجا نشسته است.
زنانی که علاقه‌مند هستند تمایل دارند به شما نزدیک باشند. اگر سر یک میز نشسته‌اید، ممکن است او سرش را به یک یا هر دو دست تکیه دهد تا به شما نزدیک‌تر شود.

مراقب دست به سینه نشستن خانم‌ها باشید. اگر او به صندلی تکیه داده و دست به سینه نشسته‌است، احتمالا حوصله‌اش سر رفته یا علاقه‌مند نیست. سعی کنید با کشاندن موضوع گفت و گو به او و زندگی‌اش دوباره علاقه‌اش را جلب کنید. اگر هیچ چیز جواب نداد شاید لازم باشد دختر دیگری را پیدا کنید.
از طرف دیگر، اگر او دست یا بازوی شما را لمس کند و فورا دست‌تان را به سوی ناحیه‌ی قفسه‌ی سینه ببرد، دارد علاقه‌اش را نشان می‌دهد.

۴. توجه کنید چگونه با موهایش بازی می‌کند.
حرکات ملایم، مثلا بی‌حواس دسته‌ای از موهایش را دور انگشتش بپیچد یا به آهستگی انگشتانش را در موهایش بلغزاند، این‌ها نشانه‌ی آن است که او بسیار علاقه‌مند است. حرکات سریع و آشفته نشان می‌دهد او کلافه یا بی‌حوصله است، به‌ویژه هنگامی که با دو دو زدن چشم‌ها همراه باشد.

حرکات سریع و آشفته به این معنی نیست که هیچ امیدی وجود ندارد. اگر بیش از حد قدرتمند ظاهر شده‌اید، کمی عقب‌نشینی کنید. مطمئن شوید شما بر گفت و گو چیره نشده‌اید یا بیش از حد از او تعریف نمی‌کنید.

رازهای دلبری

اگر زن و مرد در زندگی مشترک به دنبال دستیابی به آرامش و چشیدن طعم خوشبختی هستند، باید در قدم اول، از خودخواهی و خودبینی دست بردارند. به این ترتیب این توانایی را پیدا می کنند که در همه مواقع و شرایط، برای طرف مقابل خویش، شخصیت قائل شده و به نظرات او گوش دهند و او را محترم بشمارند و به این موضوع بیندیشند که ممکن است حق با طرف مقابل باشد.

فنون دلبری

در حین خوردن بایستی بسیار جلب توجه کنید برای این کار جسم خوردنی را از انتها با دو انگشت اشاره و شست گرفته و پیش از فرو بردن کامل در دهان جسم ر با لبها بازی دهید(میدونم نمیتونی جلوی شیکمتو بگیری و میخوای همشو یه جا بزاری دهنت حالا این دفه رو کم کم بخور) غذا را به نحوی بجوید که لبها به طور یکی در میان غنچه گردد.

سعی کنید تق تق پاشنه کفشتان به گونه ای تنظیم گردد که یک ملودی عاشقانه را برای مخاطب تداعی کند.

هیچگاه فاصله مابین قدمهایتان از دو سانتیمتر تجاوز نکند هر جند عجله داشته باشید.

آداب لبخند زدن بستگی به مستقیمی به وضعیت دندانهایتان دارد اگر دندانهایتان کج و معوج، لک لک، فاصله دار و دارای سایر نا هنجاریها دارید …….. تبسمی کفایت میکند

اگر دندان کناری خود را طلا کرده اید از همان طرف بخندید اگر اصولا دندانی در کار نیست به گونه ای چشمان را خمار کنید که کار لبخند را میکند

روش های دلبری از همسر

از همه غر زدن و بزارید کنار بخاطر هرچیز به شوهرتون غر نزنید . گام دوم بابت همه چیز تشکر کنید حتی یه کار کوچول ، احترامشو پیش همه نگه دارین . (همچنین نگاه کنید به توصیه هایی که مردان را دیوانه تان می کند)

ناز کردن زن برای شوهر

عشوه گری دربدن
الف ـ استفاده عطر مناسب ومورد علاقه همسرتان وآرایش مناسب ومورد علاقه همسرتان موجب تحریک ولذت بیشتر او شما خواهد شد . نکته قابل تذکر این که « علاقه » شوهرتان پیدا نمایید ومطابق میل او رفتار کنید وغفلت از این نکته موجب نتیجه عکس دادن خواهد شد .پیامبر(ص) در این مورد می فرماید :

قال رسول الله (ص) : لَولا أن َّ المَرأََهَتصَنَّعُ لِزَوجِها لَصلَفَت عِندَه ُ « اگر زن ، خود را برای شوهرش نسازد ، بی گمان در دل او جا نمی گیرد (تحکیم خانواده ازنگاه قرآن وعترت ص۳۱۲)

ب ـ با حرکت های ظریف بدن خود ، مرد را نسبت به نگاه کردن به اندام خودتان تشنه تر نمایید .بنابراین اولین وظیفه «زن »در قبال رابطه جنسی با همسرش ، آن است که با حرکات شهوی ولوده گری خود ، هم همسر خود را به لذت بیشتر برساند ، وهم آن که حس « تبرج » یا « خود نمایی » خود را نیز ارضاء نماید.

گاهی اوقات بعضی از زنان در حالی می خواهند لوده وبی حیا باشند ولی از این می ترسند مبادا این اعمال « زشت »باشد، واز رفتار دینی به دور باشد و می گویند انجام این گونه رفتار ها یک نوع دنیا پرستی است !!! .

در صورتی در فرهنگ دینی ما به این گونه اعمال با تقدس وقرب الهی دیده می شود به دو حدیث زیر دقت نمایید:

أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص خَیْرُ نِسَائِکُمُ الْعَفِیفَهُ الْغَلِمَهُ «پیامبر (ص) :بهترین زنان شما زنی است که پاک دامن باشدو در برابر شوهرش شهوی باشد!( وسائل‏الشیعه ج ۲۰ ،ص : ۳۰).

أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ خَیْرُ نِسَائِکُمُ الَّتِی إِذَا خَلَتْ مَعَ زَوْجِهَا خَلَعَتْ لَهُ دِرْعَ خَلَعَت مَعَهُ والْحَیَاءِ وَ إِذَا لَبِسَتْ لَبِسَتْ مَعَهُ دِرْعَ الْحَیَاءِ

امام صادق (ع) : بهترین زنان شما ،زنی است که وقتی با شوهرش خلوت می کندولباسش را در می آورد ، خجالت وحیایش را کنار می گذارد ! و وقتی لباسش را می پوشد حیایش را نیز می پوشد! (وسائل‏الشیعه ج ۲۰ ص : ۲۹)

حدیث فوق بهترین زن را کسی می داند که در موقع خلوت از انجام هرگونه رفتار جنسی که موجب لذت خودش وهمسرش می شود ، خجالت نکشد.کنار گذاشتن حیاء وخجالت رمز موفقیت هر زنی در ارتباط جنسی می باشد .به عبارت دیگر زن در این حالت از انجام دادن هر کاری که موجب لذت خود وهمسرش می شود ،خجالت نکشد ،بلکه آن را به عنوان عبادت وکسب ثواب آخروی بداند!یقین این کار موجب به ارگاسم رسیدن زن ومرد می شود.

ولذا بدانید هر گونه رفتاری در این راستا برای لذت بیشتر شوهرش ، عبادت است وموجب قرب اوبه درگاه الهی خواهد شد ؛ از همه مهمتر همان گونه که بیان شد ، زندگانی زناشویی آنها مستحکم تر خواهد شد ودارای فرزندان سالم خواهند شد .

بنابراین با عشوه گری درست ، هم در قلب شوهرتان جای بگیرید ، واو را بیشتر بخود جذب نمایید وهم آن که پیش خدای متعال قرب ومنزلتی پیدانمایید وجزء زنان خوب محسوب شوید انشالله.(همچنین نگاه کنید به کلماتی که مردان را تحریک می کند)

دلبری از زنان

۱- آن چیزی که دختران خواهان آن میباشند چیزی نیست جـز عـشق ورزی و رمانتیک بودن. اگر شما خواهان دختری هسـتـیـد، بـایـد نـیازهایش را نیز بر آورده سازید. برخی از مردان با شنیدن واژه رمانتیک وحشت زده می گـردنــد. اما نـــیازی نیست زیاد به مغز خود فشار وارد آورید و یا وقت و

انــرژی فراوانی برای رمانتیک بودن صرف کنـید. اغلب اوقات
رمـانـتـیـــک بودن به مفهوم این میباشد که توجهی که یک
دختر خواهان آن میباشد به وی ارزانی دارید. وی تنها میخواهد مطمئن گردد که دختر شماره یک زندگی شما است و آنکه شیرین ترین، جذاب ترین، و شگفت انگیز ترین زن در قلب شما میباشد. اگر تنها قادر باشید راههایی برای تقویت پیوسته این باورها بیابید، نه تنها قادر به مجذوب ساختن دختر مورد علاقه خود خواهید بود، بلکه خواهید توانست آن دختر را برای همیشه در کنار خود حفظ کنید. اکنون واقعا رمانتیک بودن دشوار میباشد؟ خیر، تنها کاری که باید انجام دهید آن است که:

* از وی بپرسید که روز خود را چگونه گذرانیده است.

* برایش بادداشتی بگذارید و در آن بنویسید که وی در خاطر شما میباشد و در قلب شما جای دارد.

* هرگاه برای شما غذای خانگی تهیه کرد، به وی بگویید که چه سوپ خوشمزه ای شده و آنکه وی بهترین آشپز میباشد.

۲- به وی نشان دهید که اهمیت میدهید:

* و هر کاری را که در آن مهارت دارید را به وی آموزش دهید. خلاصه آنکه تنها راه حل را ارائه ندهید و به اندازه ای صبور باشید که راه حلها را برای وی توضیح و آموزش دهید. حتی اگر آموزش آنها دشوار باشد. اغلب مردان آنقدر بی حوصله و ناشکیبا هستند که حتی حاضر به نشان دادن چگونگی انجام عملی نمیباشند. بنابراین با متفاوت و استثنایی بودن قلب وی را فتح کنید.

۳- زنان عاشق مردانی هستند که همزمان هم به آنها وابستگی و هم استقلال فردی داشته باشند. همسرتان از اینکه شما در ضمن آنکه در دنیای خودتان زندگی نموده و استقلال خود را دارید، رابطه تان را نیز حفظ میکنید، مورد ستایش قرار میدهد. بنابراین شما برای مجذوب ساختن دختر رویاهایتان در هنگام گام نهادن در رابطه نباید استقلال فردی و هویت خود را از دست بدهید. علم و آگاهی قدرت محسوب میگردد؛ هر اندازه که شما در مورد طرز تفکر دختران و علل رفتار آنان آگاهی کسب کنید بیشتر در متقاعد ساختن و خوشبخت نمودن آنان موفق خواهید بود. نکته مهم آن که:

هر قدر شما عشقی را که یک دختر برای شما قائل است بیشتر ارج نهاده و محترم بشمارید، به همان اندازه آن دختر نیز خواسته های شما را بیشتر برآورده میسازد.

نکات فوق را با کمال صداقت اجرا کنید نه با دورنگی.

راه های عشوه گری

۱- خودتان لذت ببرید.

۲- برای شوهرتان جذاب و خاص باشید و مورد توجه او قرار گیرید.

۳- روابط با هسرتان سرد و بی روح نشود.

۴- وظیفه اصلیتان را خدا برایتان قرار ده و آن خوب شوهر داریست به جا آورید.

۵- اجر جهاد در راه خدا را ببرید.

۶- این کار را برای رضای خدا انجام دهید تا به خواسته های معنوی خود نیز برسید.

روش وابسته کردن پسر

پسر وقتی ببیند شما او را درک می کنید و به خواسته هایش بها می دهید، قطعا شیفته و دیوانه شما خواهد شد و پیش خود خواهد گفت: این دختر با تمام دخترهای دیگر فرق می کند. من تنها در کنار او خوشبخت و موفق خواهم بود.

مطالب مرتبط:

راه های جذب پسران در چت

سایت روانشناسی نوین بینش

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفتهدرباره نویسنده

novinatlas 1667 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.