no-img
نوین اطلس

چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه
امتیاز 4.40 ( 5 رای )
zip
شهریور ۱۵, ۱۳۹۷

چیکار کنم عشقم بهم زنگ بزنه


برای اینکه عشقتون به شما زنگ بزنه باید اول با روش هایی زنگ زدن را به او یادآوری کنین. نوین اطلس دات کام توی این مطلب به شما روش هایی رو معرفی می کنه که به عشقتون یاد بدید به شما زنگ بزنه. در کل دلیلای زیادی برای زنگ نزدن عشقتون وجود داره و قبل از اینکه بدونید چیکار کنید عشقتون بهتون زنگ بزنه باید بدونید اصلا چرا عشقتون بهتون زنگ نمیزنه. خب حالا وقت عشقتون بهتون زنگ زد راجب چی باید باهاش حرف بزنید؟ نترسید در مورد این موضوع ام به شما راهکار می دیم. یه موردای خاصی ام هستن که عشقشون رفته و به همین دلیل زنگ نمیزنه. برای این موردا هم بهتون نشون میدیم چیکار کنید که عشقتون برگرده.

روش هایی که به عشقتون یاد میده به شما زنگ بزنه

یک سری روش هایی هست که به عشقتون یاد میده به شما زنگ بزنه. اگه میخواید بدونید چیکار کنید عشقتون زنگ بزنه از نظر من این روش ها می تونه مناسب و موثر باشه. اولا که نباید سیریش بازی در بیارین و هی بهش زنگ بزنین. اینجوری بیشتر کلافه میشه و اصلا بهتون زنگ نمیزنه. بزارید دلش براتون تنگ شه و خودش تصمیم بگیره صداتونو بشنوه.

سعی کنید یه جوری نباشین انگار رو گوشی خوابیدین و منتظرین زنگ بزنه. یکم دیر جواب بدین و حتی اگه میتونین جواب ندین تا دوباره زنگ بزنه و اگه گفت چرا جواب ندادی یا زنگ نزدی بگین کار داشتم و حواسم نبودو این حرفا. این رفتارتون باعث میشه دوباره خودش به شما زنگ بزنه.

البته بعضی موقع ها هم شما زنگ بزنید. زنگ بزنید دلبری کنید و مثلا بگید دلم برات تنگ شده بود و این حرفا. با این حرفا دلشو میبرید و وقتی بعدش جواب تلفن نمیدید ذهنشو درگیر می کنید که چرا رفتاراتون اینجوریه. وقتی ذهنش درگیر شما بشه یه لحظه ام آروم نمیگیره و مطمئن باشین بیشتر زنگ میزنه.

و یه چیز خیلی مهم دیگه اینکه وقتی بهتون زنگ میزنه باید یه کاری کنین از حرف زدن با شما خوشش بیاد نه اینکه بهش گیر بدین و اعصابشو خورد کنین. یه کاری کنین دلش بخواد با شما حرف بزنه و زمانی که داره با شما حرف میزنه اصلا نفهمه چجوری میگذره. با این کار دفعه ی بعدم رغبت میکنه بهتون زنگ بزنه و از حرف زدن با شما فراری نیست.

چرا عشقم بهم زنگ نمیزنه

همونطور که گفتم خیلی مهمه که بدانید چرا عشقتون زنگ نمیزنه. پس اصلا قبل از اینکه به فکر این باشید چیکار کنید عشقتون زنگ بزنه باید از خودتون بپرسید چرا عشقم زنگ نمیزنه؟

خب وقتی عشقتون زنگ نمیزنه می تونه برای خودش دلیلای زیادی داشته باشه. یکی از این دلیلا گرفتاریشه. مخصوصا این مورد واسه ی پسرا بیشتر رایجه. عشقتون درگیره کار و درس و زندگی شخصیشه و زنگ نزدنش به این دلیل نیست که شما رو دوست نداره یا فراموشتون کرده فقط وقت نکرده بهتون زنگ بزنه و ممکنه انتظار شما یکم زیاد از حد باشه.

از گرفتاری و کار و درس که بگذریم زنگ نزدن عشقتون میتونه دلایل دیگه ام داشته باشه. مثلا بیشتر پسرا یا بعضی از دخترا اصلا حوصله ی حرف زدن پشت تلفن رو ندارن. با خودشون می گن خب چی بگیم؟ توی این مورد هنر شماس که با عشقتون در مورد چیزای جذاب صحبت کنید تا دلش بخواد به شما زنگ بزنه و باهاتون حرف بزنه.

دلیل آخرم میتونه سرد شدن عشقتون نسبت به شما باشه. امکان داره عشقتون از شما سرد شده که بهتون زنگ نمیزنه که در این صورت باید از در دیگه ای وارد بشید و دوباره دلش رو به دست بیارید. این کار هم اونقدرا که فکر می کنید سخت نیست. مطالب پایین رو بخونید تا متوجه بشید چجوری دل هر دختر یا پسری را به دست بیارید:

(برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به: به دست آوردن دل دختر مورد علاقه  و  به دست آوردن کلید قلب مرد)

با عشقم راجب چی حرف بزم

خب الان همه ی این کار هارو کردید و عشقتون زنگ زد. چی باید بگیم؟ با عشقمون راجب چی باید حرف بزنیم؟

خیلی مهمه بدونید با عشقتون راجب چی حرف بزنید چون یه مکالمه ی خوب و جذاب باعث میشه عشقتون دوباره هم زنگ بزنه و این زنگ زدنا ادامه پیدا کنه. میتونید از کارایی که توو روز میکنید بگید، در مورد اتفاقای جالبی که براتون افتاده حرف بزنید، خاطره های خنده دار تعریف کنید و از چیزهای هیجان انگیز صحبت کنید.

سعی کنید اونو هم به حرف بیارید. مثلا نظرشو بپرسید یا از عشقتون بخواید اونم در مورد کارهایی که کرده و خاطره هاش با شما صحبت کنه. وقتی اینجوری حرف بزنید مدام یه موضوعی برای حرف زدن پیدا میشه و مکالمتون طولانی و جذاب میشه. پس از یه جایی شروع کنید و مطمئن باشید بقیش حله. چون یه ضرب المثلی هست که میگه حرف حرف میاره.

وقتی بهت زنگ نمیزنه

همیشه یادتون باشه وقتی عشقت بهت زنگ نمیزنه و خبرتو نمیگیره که دلیل نمیشه دوست نداشته باشه ، شاید بلد نیست عشق بازی با همسرو ، شایدم خجالت میکشه و میگه بهتره یکم حیا کنم. در ضمن پسره که باید طالب دختر باشه اگه میتونی بهش زنگ نزن ولی یه موقع زنگ زد باهاش مهربون باش بخند شوخی کن غر نزن بذار بیاد سمتت بذار خوشش بیادخودتو اذیت نکن .

اگه بخوایم یکم به صورت علمی تر این موضوع را بررسی کنیم پیشنهاد می کنم متن زیر رو با دقت بخونید:

اغلب مردهایی که در معرض استرس شدید قرار دارند در خود فرو‌می‌روند، سکوت می‌کنند و بی‌احساس می‌شوند تا مسئله خود را به شکلی حل کنند.

از آنجایی که طبیعت اصلی مرد، مردانه و مذکر است برای مبارزه با استرس به این نیاز دارد که خود را از معرکه عقب بکشد و مدتی را به تنهایی بگذارند. این رفتار قدرت مردانه او را تشدید و تقویت می‌کند.بنابراین زمان مناسبی برای رسیدگی به واکنش‌های عاطفی و احساسی نیست. اغلب مردها در برخورد با استرس ابتدا با احساسات خود قطع رابطه می‌کنند تا بتوانند به طور عینی و منطقی با مسئله پیش آمده برخورد کنند.

زن‌‌ها از این رفتار مردها به هراس می‌افتند زیرا اگر قرار باشد زنی با احساسات خود قطع ارتباط کند باید به قدری ناراحت باشد که بخواهد کسی را رد کند اما این موضوع در مورد مردها صدق نمی‌کند در حالی‌که مردها خود به خود در واکنش به استرس با احساسات خود قطع رابطه می‌کنند.

مرد توانایی آن را دارد که در لحظه‌ای در خود فرو برود و سکوت اختیار کند به همین شکل می‌تواند در لحظه‌ای از این حال خارج شود.

وقتی مردها متعادل‌تر می‌شوند برای آنها صحبت درباره این‌که از چه موضوعی ناراحت بودند ساده‌تر می‌شود.

وقتی مرد از دنیای سکوت و تنهایی بازمی‌گردد ممکن است حرفی برای گفتن نداشته باشد زیرا ممکن است به این نتیجه رسیده باشد که دلیل و موضوعی برای ناراحت شدن وجود ندارد. در اغلب موارد وقتی مرد از سکوت و انزوا خارج می‌شود و می‌گوید که همه چیز خوب و عالیست بهتر است زنش به این گفته او اطمینان کند و در شرایط آرام قرار بگیرد.

چیکار کنم عشقم برگرده

همونطور که ابتدای مقاله گفتم مواردی هستن که عشقشون رفته و ترکشون کرده و سوال اصلیشون این نیست که چیکار کم عشقم زنگ بزنه، سوال اصلیشون اینه که چیکار کنم عشقم برگرده؟

اگه بی خیالش بشی و نری دنبالش پیش خودش میگه دوستم نداشت و میگه بهتر که رفت باید یه کاری کنی اگه نری دنبالش تا اخر عمرت حسرتشو میخوری ولی بهتره الان موضوع رو حل کنی سعی کن پیداش کنی و احساستو بهش بگی و بگو چرا میخوایش. اگه فکر میکنه خیانت کردی پس ضربه بدی خورده اشتباهت همون خیانته و دروغه بوده کاش بدونی چکارش کردی که بعد از این همه مدت داغون شده (البته اگه خیانت و دروغ بوده )

تو هرکاری ازدستت برمیاد بکن به راحتی از عشقت دست نکش چون خیلی ها هستن با وجود تمام امکانات رفاهی و تحصیلی و اجتماعی و ..تو زندگی احساس یک خلا دارن چون عشق ندارن و کسی رو که از ته قلب بخوان نیست با وجود اینکه دورشون شلوغه ولی اون کسی رو که میخوان ندارن و حسرت خورن.

فقط حرف نزن و نگو جبران میکنم آخه با حرفای قشنگ چه جبرانی عمل هم باشه نه فقط حرف توخالی که بعد از یه مدت باز همه چیز خراب بشه چون واقعا رو حرفت بمون و جبران کن بی خیالش نشو تو هم تا میتونی تلاش کن و اناامید نشو اگه واقعا صادق باشی مطمین باش درست میشه و خداکمکت میکنه

اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید می توانید مقاله زیر را درباره موضوع جذب عشق از دست رفته مطالعه کنید:

how to make my ex feel attracted to me again

مطالب مرتبط:

برگشتن عشق رفته

دعا برای جلب توجه شخص مورد نظر

عکس معذرت خواهی از عشقم

پیام برای عاشق کردن از راه دور

حرف های عاشقانه برای جذب مردان

جذب دختر با حرف زدن

آموزش عاشقانه حرف زدن موضوعات :
روانشناسی عشق

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.