no-img
نوین اطلس

پیام سرد شدن رابطه - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

پیام سرد شدن رابطه
zip
بهمن ۱۹, ۱۳۹۶

پیام سرد شدن رابطه


این مطلب در مورد موضوعات سرد شدن رابطه دوستی، متن سردی عشق، جلوگیری از سرد شدن عشق، سرد شدن از عشق، عکس نوشته سرد شدن رابطه، عکس نوشته سرد شدن عشق، عکس نوشته سردی رابطه، عکس سرد شدن رابطه تهیه شده است.

سرد شدن رابطه دوستی

فرار از واقعیت

فرار از گذشته

توجیهات بی اساس

مدارا و سازش زود هنگام

متن سردی عشق

اومدی تو سرنوشتم
بی بهونه پا گذاشتی
اما تا قایقی اومد از من و دلم گذشتی
رفتی با قایق عشقت سوی روشنیه فردا
من و دل اما نشستیم چشم ب راهت لب دریا

جلوگیری از سرد شدن عشق

خاص بودن طرف مقابلتان را قبول کنید.

همه ما در لحظه هایی آرزو می کردیم طرف مقابلمان لاغرتر، پولدارتر، رمانتیک تر یا خیلی چیزهای دیگر بود. نگاهی به انتظاراتتان بیندازید و ببینید تا چه حد واقعبینانه هستند. انتظارات غیرواقعبینانه فقط منجر به خسته شدن شما از رابطه می شوند که یکی از مهمترین دلایل از بین رفتن رابطه هاست.

هر از گاهی مهربان شوید.

اعمال و رفتارهای خیلی کوچک که نشان دهد، “من به تو فکر می کنم” برای حفظ رابطه لازم است. مثلاً همین که مرد ماشین همسرش را ببرد و بنزین به آن بزند، همین که زن یک فنجان چای خوب برای شوهرش درست کند و کنار تختش ببرد، گرفتن دست ها، لمس کردن همدیگر، ایمیل های عاشقانه در وسط روز همه و همه راه هایی بسیار ساده برای ابراز محبت هستند. تحقیقات نشان می دهد که جمع شدن رفتارهای کوچک مکرر تاثیر بزرگتری بر خوشبختی روابط زوج ها دارد تا رفتارهای بزرگ هر از گاهی.

۱۰ دقیقه در روز را به برقراری ارتباط اختصاص دهید.

بیشتر زوج ها فکر می کنند که همیشه با هم در تماس هستند اما واقعاً چه مقدار زمان را به عمیق تر کردن درکتان از طرف مقابل اختصاص می دهید؟ زوج های خوشبخت در تحقیق من بیشتر اوقات با هم حرف می زنند اما نه درمورد رابطه شان، درمورد مسائل خودشان و فکر می کردند که در چهار زمینه شناخت خوبی از طرف مقابلشان داشتند: دوستان، محرک های استرس زا، آرزوها و رویاها، و ارزش ها. ۱۰ دقیقه در روز را اختصاص دهید که با همسرتان درمورد چیزی جز کار، خانواده، مسائل خانه یا رابطه تان حرف بزنید. این تغییر کوچک روح و زندگی تازه ای به رابطه تان می دهد.(نگاه کنید به سرد شدن یهویی رابطه)

هر هفته عاشق شوید.

قرارملاقات های ناگهانی فوق العاده هستند اما واقعیت این است که ما آنقدر مشغول کار و زندگی هستیم که معمولاً وقتی کمی برای عشقمان می گذاریم. با یک قرارملاقات در هفته برای خوردن شام بیرون، رفتن به سینما، گالری های هنری، یا هر چیز دیگری عشق و رابطه تان را همیشه سالم نگه دارید. یک نکته برای آقایون: تحقیقات نشان می دهد که خانم ها وقتی خارج از خانه و دور از بچه ها و مسائل خانه داری باشند، مهربان تر و پرحرارت تر می شوند و میل جنسیشان هم خیلی قوی تر می شود. با اجاره یک شب در یک هتل و سپردن بچه های به یکی از افراد فامیل ببینید که چه اتفاقی می افتد.

سرد شدن از عشق

نشانه های سرد شدن رابطه

دعوا کردن

مرموز شدن طرف مقابل

با هم صحبت نمی کنید

با هم وقت نمی گذرانید

انتقاد بیش از حد

عکس نوشته سرد شدن رابطه

عکس نوشته سرد شدن عشق

عکس نوشته سردی رابطه

عکس سرد شدن رابطه

سایت روانشناسی نوین بینش

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

بیشتر بدانید:

نشانه های پایان یک عشق

سرد شدن عشق

سردی در زندگی مشترک

پایان یک رابطه عاطفی

سرد شدن رابطه زن و شوهر

سرد شدن رابطه عاشقانه

علت سرد شدن ناگهانی مردان و نشانه های آن چیست

اگر شما از طریق موتورهای جست و جو گر با ما اشنا شده باشید احتمالا یکی از جملات یا عبارات زیر را جست و جو کرده اید.

عکس نوشته سرد شدن رابطه و عکس نوشته سرد شدن عشق و عکس نوشته سردی رابطه و عکس سرد شدن رابطه سرد شدن رابطه دوستی و متن سردی عشق و جلوگیری از سرد شدن عشق، سرد شدن از عشق،درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.