no-img
نوین اطلس

نشانه های عاشق شدن در زبان بدن - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

نشانه های عاشق شدن در زبان بدن
امتیاز 1.54 ( 28 رای )
zip
فروردین ۸, ۱۳۹۵

نشانه های عاشق شدن در زبان بدن


این مقاله بر اساس روانشناسی، زبان بدن، تحلیل رفتار و روانشناسی جذب می باشد پس نگاهی گذرا به این مطالب نداشته باشید و کلمه به کلمه ی این مقاله را با دقت مطالعه کنید تا بهترین نتیجه را کسب کنید.

اطلاعات موجود در این مقاله راهنمایی جامع برای تشخیص این موضوع است که آیا شخصی عاشق شما می باشد یا خیر. وقتی با این اطمینان صحبت می کنم طبیعی است که نتیجه بگیرید نوشته های درج شده دراین مقاله تنها اندیشه ها و تفکرات شخصی بنده نیست بلکه حقایقی محسوس و عینی می باشد که توسط شواهد قطعی روانشناختی ثابت شده است.

بر خلاف اعتقادات رایج، دانستن این که شخصی عاشق شما است یا خیر بسیار ساده می باشد. تنها کافی است به دنبال نشانه هایی باشد که این موضوع را نشان می دهند. اگر بسیاری از این نشانه ها را دیدید، می توانید مطمئن باشید که شخص مورد نظر شما را دوست دارد. قبل از اینکه ادامه ی این مطلب را مطالعه کنید، حتم نگاهی به مطلب زبان بدن نیز داشته باشید.

فراموش نکنید که وجود تنها یکی از این نشانه برای فهمیدن علاقه ی دیگران نسبت به خود کافی نیست پس قبل از اینکه در مورد احساسات دیگران قضاوت کنید به دنبال نشانه های بیشتری باشید.

نشانه های عشق

اگر شخصی عاشق شماست یا اگر به شدت به شما علاقه مند باشد، به احتمال زیاد ممکن است این موضوع را با شما در میان نگذارد حداقل تا وقتی که از احساسات متقابل شما نیز نسبت به خود آگاه شود.

اما در پشت صحنه، ضمیر ناخودآگاه همچنان به ارسال نشانه هایی می پردازد که اشاره به علاقه ی شدید وی به شما دارد. در کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توضیح داده ام که چگونه فرایند عاشق شدن در سطح ناخودآگاه ذهن به وجود می آید و چگونه می توانید با توجه به علامت هایی که از ضمیر ناخوداگاه ارسال می شود عواطف واقعی دیگران را تشخیص دهید.

اکنون قصد دارم اطلاعات بیشتری در مورد این نشانه های ناخودآگاه در اختیار شما قرار دهم. در نتیجه می توانید متوجه شوید که آیا کسی به شما علاقه مند است یا خیر.

فضای شخصی: فضای شخصی به فاصله ای می گویند که بین شما و دیگران وجود دارد. وقتی به شخصی علاقه مند شوید در مقایسه با زمانی که علاقه ی چندانی به شخص مقابل خود نداشته باشید فضای شخصی کمتری بین خود و شریک دلدادگی تان ایجاد خواهید کرد. اگر توجه کنید متوجه می شوید کسانی که به شما علاقه مند هستند فاصله ی کمتری با شما دارند نسبت به دیگران.

جهت گیری بدن: اگر شخص مورد نظر هم جهت شما قرار بگیرد نشانه ی قدرت مندی از جذب در زبان بدن است. هم جهت شدن به این معنی است که شانه های طرف مقابل شما دقیقا هم عرض با شانه های شما قرار بگیرد و پنجه های پاهایش کاملا رو به شما باشد.

حرکات ارزیابی کننده ی مثبت: در زبان بدن، اگر با انگشت روی ابروهایتان دست بکشید نشان می دهد که به طرف مقابل خود علاقه دارید یا نگرش تان نسبت به وی مثبت است. (نگاه کنید به عشق در زبان بدن)

هیچ چیز خاصی نمی خواهم: اگر شخصی به شما علاقه داشته باشد معمولا به خاطر هر دلیل جزئی با شما تماس خواهد گرفت ( مثلا: در مورد چیزهایی از شما می پرسد که خود نیز می داند). اگر این شخص به اندازه ی کافی باهوش باشد ممکن است دلایل بهتری برای تماس با شما پیدا کند اما به هر حال وقتی دفعات این تماس ها افزایش پیدا کند نشان می دهد که یک احساس مثبت در مورد شما وجود دارد.

چرا خوشحال هستم؟ لبخند زدن در حال سخن گفتم به خصوص وقتی که دلیل محکمی برای این لبخند ها وجود نداشته باشد نیز یکی دیگر از نشانه های جذب است. چنین شخصی در بیشتر شرایط سعی می کند لبخند خود را پنهان کند، در نتیجه وقتی به چهره ی وی نگاه می کنید متوجه می شوید که با وجود اینکه در حال خندیدن است ولی سعی می کند جلوی آن را بگیرد.

لبخند های طولانی مدت: اگر شخصی به شما علاقه داشته باشد لبخند های وی بیشتر از حد معمول بر روی لب هایش باقی می ماند ( این موضوع لزوما نشانه های عاشق شدن نیست اما در بیشتر شرایط نشانه ای از یک علاقه ی عمیق است). فقط لبخند های مصنوعی است که زود از بین می رود در حالی که لبخند های واقعی همراه با نگاه چشم در چشم مدت زمان بیشتری طول می کشد تا ناپدید شوند.

خوب یا سرد؟ این رفتار که شخصی در یک روز مهربان و صمیمی است و در روز دیگر رفتار سردی دارد نشانه ای از جذابیت است. دلیل این برخورد این است که شخص مورد نظر به دلیل علاقه ای که به شما دارد رفتار خوبی از خود نشان می دهد اما بعد احساس می کند بیش از اندازه به شما توجه کرده و در نتیجه سعی می کند عقب بکشد. چنین شخصی ممکن است به خود بگوید ” اشتباه کردم، امروز خیلی نشان دادم که دوستش دارم اما جوابی نگرفتم فردا باید کاملا به اون بی محلی کنم”. در نتیجه وقتی شخصی اینگونه در مقابل شما رفتار می کند باید بدانید رفتار مثبتی که از خود نشان می دهد به دلیل این است که به شما جذب شده است و رفتار منفی وی پوششی است برای رفتار قبلی وی.

همه جا هست: ملاقات کردن مداوم وی به صورت اتفاقی یکی دیگر از این نشانه ها است. البته احتمال این موضوع نیز وجود دارد که ملاقات شما فقط اتفاقی باشد اما دلیل این اتفاق می تواند این باشد که شخص مورد نظر برنامه های خود را به گونه ای تغییر داده است که مطابق با برنامه های شما باشد و بتواند در جاهایی باشد که شما نیز رفت و آمد دارید که از حرکات مرد عاشق یا زن عاشق می باشد.

دوستان خیلی خوبی دارید: یکی دیگر از نشانه هایی که به ما می گوید شخصی واقعا ما را دوست دارد این است که وی به خانواده و آشناهایمان علاقه ی و توجه ی بیشتری نشان دهد به خصوص اگر در گذشته چندان اهمیتی برای آنان قائل نبوده است.

لغو کردن برنامه ها: روش دیگری که بتوانیم تشخیص دهیم پسر یا دختری به ما علاقه مند شده است این می باشد که وی برنامه های خود را کنسل کند تا بتواند ملاقات های بیشتری با شما داشته باشد.

کجا هستید؟ شخصی که عاشق تان باشد سعی می کند شما را در معرض دید خود قرار دهد. وی هر چند وقت یک بار نگاهی به شما می اندازد تا مطمئن شود همچنان نزدیکش هستید. از این نشانه می توان به شکل دیگری نیز استفاه کرد یعنی برای عاشق کرد دیگران. در کتابم به نام چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توضیح داده ام که عاشق شدن وقتی تجربه می شود که هورمون های خاصی در بدن ترشح شود. اگر به هر شکلی باعث شوید این هورمون در بدن شخص مورد نظر ترشح شود موفق شده اید که او را فریب دهید تا تصور کند عاشق شما است. حدس بزنید چگونه این کار امکان پذیر است، نگاه کردن به چشم های شریک دلدادگی خود برای مدتی تقریبا طولانی می تواند باعث ترشح این هورمون شود!!

چند لحظه صبر کنید

من مسئول سوء استفاده های احتمالی از این مطلب نیستم. اطلاعات موجود در این مطلب با اهداف پژوهشی و آموزشی تهیه شده است و به منظور کسب دانش بیشتر در مورد روانشناسی عشق و یا نجات دادن ازدواج شما می باشد. از این اطلاعات نباید به قصد سوء استفاده یا فریب جهت عاشق کردن دیگران استفاه شود. اگر از این اطلاعات سوء استفاده کردید من را بعدها مقصر ندانید. مسئولیت کارهایی که ممکن است انجام دهید به عهده ی خودتان می باشد.

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

توضیح کامل همه ی حرکات در زبان بدن

چرا قانون جذب باعث می شود به عشق خود نرسیم

جذب کردن کسی که به ما علاقه ای ندارد ( بر اساس روانشناسی جذب)

۵ مرحله ی ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

جذب پسران به خود ( تضمینی)

راه های برگرداندن عشق از دست رفته

زبان بدن در روابط عاشقانه

دزدیدن نگاه نشانه چیستموضوعات :
روانشناسی عشق

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.