no-img
نوین اطلس

دعا برای از بین بردن طلسم ازدواج - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

دعا برای از بین بردن طلسم ازدواج
امتیاز 4.25 ( 4 رای )
zip
تیر ۲۸, ۱۳۹۷

دعا برای از بین بردن طلسم ازدواج


دخترها پسرانی هستند که ازدواجشان طلسم شده است و امر ازدواج برای آن ها غیر ممکن می باشد. در این مطلب از نوین اطلس دات کام دعاهایی برای از بین بردن طلسم ازدواج را معرفی می کنیم. دعا برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو برای زمانی کاربرد دارد که فرد جادو شده است و با از بین بردن این جادو می توانید امر ازدواج را برای او ممکن سازید. دعای باطل سحر قوی و باطل کردن طلسم بخت دعاهایی هستند که طلسم و سحر مخصوص ازدواج را باطل می کنند. طلسم قوی برای ازدواج، طلسم بخت گشایی بسیار قوی و سحر و جادو برای ازدواج نیز از جمله دعاهایی هستند که برای فراهم شدن شرایط ازدواج می توانید به کار بگیرید.

دعا برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو

novinatlas.com دریافته است دعای زیر برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو کاربردی سریع دارد. فردی که طلسم شده است را بنشانید و دور او را مقداری خاک بریزید. دعا را به خاک بخوانید و از او بخواهید خاک را به دستان و کمی به صورت خود بمالد. سپس به حمام برود و غسل کند. این عمل را بهتر است در روز چهارشنبه هنگام غروب آفتاب انجام دهید.

بسم الله الرحمن الرحیم خَتَمَ الله عَلی قُلوُبِهِم وَ عَلی سَمعِهِم وَ عَلی اَبصارِهِم غِشاوَهٌ وَ لَهُم عَذابٌ عَظیم وَ مِن النّاس مَن یَقول امَنّا بِالله وَ بِالاخِرَهِ وَ ما هُم بِموُمِنین یُخادَعون الله وَالّذینَ امَنو وَ ما یَخدَعون اِلاّ اَنفُسَهُم وَ ما یَشعَروُن فی قُلوبِهِم مَرَضٌ فَزادَهُمُ الله مَرَضاً وَ نُنَزِّلُ مِنَ القُران ما هُوَ شَفاءٌ وَ رَحمَهٌ لِلموُمِنین یا ارحَمَ الرّاحِمین قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحر اِنَّ اللهَ لا یُصلِح عَمَلَ المُفسِدین فَسَیَکفیکََهُمُ الله وَ هُوَ السَّمیعُ العَلیم لا حَولَ وَ لا قُوَّهَ اِلاّ باللهِ العَلیِّ العَظیم اِنّا لُلّه وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعوُن وَ اُفَوِّضُ اَمری اِلی الله اِنَّ اللهَ بَصیرٌ باِلعِباد یا اَرحَم الرّاحِمین.

دعای باطل سحر قوی

اگر سحر قوی دامن گیر شما شده است یکی از سریع ترین و مجرب ترین راه های خلاص شدن و باطل کردن آن دعای زیر می باشد. دعای زیر را بر چادری معطر شده به گلاب بخوانید و به هنگام نماز این چادر را به سر داشته باشید. برای پسرها می توانید از پیرهن استفاده کنید. سعی کنید رنگ چادر یا پیرهنی که انتخاب می کنید روشن و ترجیحا سفید باشد.

ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُکُم مِّن بَعْدِ ذَلِکَ فَهِیَ کَالْحِجَارَهِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَهً وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَهِ لَمَا یَتَفَجَّرُ مِنْهُ الأَنْهَارُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَشَّقَّقُ فَیَخْرُجُ مِنْهُ الْمَاء وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَهْبِطُ مِنْ خَشْیَهِ اللّهِ وَمَا اللّهُ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ

باطل کردن طلسم بخت

اگر بخت شما طلسم شده است نوین اطلس دات کام دعای زیر را برای باطل کردن طلسم بخت به شما معرفی می کند. ابتدا سوره ی توبه را بخوانید سپس آیه ی زیر را روی کاغذی بنویسید و لای قرآن جایی که سوره ی توبه نوشته شده است قرار دهید. بعد از چند ساعت کاغذ را با آبی بشویید و آب را به صورت و دستان خود بریزید. این عمل را ۵ شب انجام دهید.

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

طلسم قوی برای ازدواج

یک طلسم قوی برای ازدواج این است که سوره ی مبارکه مریم را در وقت اذان بخوانید. سپس سر را روی قرآن بگذارید و دعای زیر را ۷ مرتبه تلاوت کنید: این عمل را به مدت ۴۰ روز تکرار کنید. هنگام انجام آن وضو داشته باشید و نیت خود را خالص و پاک گردانید:

وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَهٌ لِّلْمُؤْمِنِینَ وَلاَ یَزِیدُ الظَّالِمِینَ إَلاَّ خَسَارًا

طلسم بخت گشایی بسیار قوی

دعای زیر یک طلسم بخت گشایی بسیار قوی و مجرب می باشد. همه ی دختران و پسران بخت بسته می توانند از این دعا برای بخت گشایی بهره ببرند. این دعا را به نقل بخوانید و هر روز تعدادی فرد از آن را بخورید. مثلا ۱ نقل یا ۳ نقل و به همین ترتیب.

بسم الله و بالله ماشاءالله بسم الله و لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم قال موسی ما جئتم به السحر ان الله سیبطله ان الله لا یصلح عمل المفسدین و یحق الله بکلماته و لوکره المجرمون فوقع الحق و بطل ما کانو یعملون فغلبو هنالک وانقلبو صاغرین بسم الله و قدمنا الی ما عملو من عمل فجعلناه هباء” منصورا” وجعلنا من بین ایدیهم سدا” و من خلفهم سدا” فاغشیناه فهم لا یبصرون و القی السحره ساجدین قالو امنا برب العالمین رب موسی و هارون قال امنتم به قبل ان اذن لکم انه لکبیر کم الذی علمکم السحر قالو ان هذان لساحران یریدان ان یخرجاکم من ارضکم بسحرها بحق کهعیص و بحق حمعسق و بحق صم بکم عمی فهم لا یسمعون و لا یتکلمون.

سحر و جادو برای ازدواج

اعمال زیر برای ازدواج حکم سحر و جادو را خواهد داشت و برای شما معجزه می کند. ابتدا وضو بگیرید و رو به قبله باشید سپس اعمال را به ترتیب انجام دهید:

سوره های فلق و ناس را تلاوت نمایید.
سوره های فلق و ناس را در کاغذ بدون خط بنویسید و همیشه همراه خود داشته باشید.
پایان هر نماز آیه الکرسی را حداقل یکبار تلاوت نمایید.
در هنگام اذان یا اندکی قبل یا پس از آن که درهای استجابت دعا گشوده است جهت برآورده شدن حاجت خود از جانب خداوند متعال دعا و طلب حاجت کنید. شک نکنید.

کلام آخر

اگر قصد دارید در هر کاری به خصوص در علاقه مند کردن دیگران موفق شوید باید علم کافی نیز داشته باشید تا به هدف خود برسید. برای اینکار باید تلاش کنید ( در کنار دعا). خداند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: ۳۹ و ۴۰(

“و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.”

به همین دلیل برای آشنایی بیشتر با روانشناسی عشق و مطالب مرتبط با آن توصیه می کنم غیر از مطالعه دعاها مطالب گوناگون مختلف دیگر که مربوط به روانشناسی است را در این سایت مطالعه کنید. می توانید از مطالب زیر شروع کنید.

مطالب مرتبط:

طلسم قوی برای ازدواج

دعای بخت گشایی سریع دختر

طلسم ازدواج فوری

جذب پسر برای ازدواج

بدست آوردن دل مردان برای ازدواج

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفتهموضوعات :
دعا

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.