no-img
نوین اطلس

دعای تسخیر قلب معشوق برای ازدواج - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

دعای تسخیر قلب معشوق برای ازدواج
zip
تیر ۲۷, ۱۳۹۷

دعای تسخیر قلب معشوق برای ازدواج


دعاهای این مطلب برای تسخیر قلب معشوق و ازدواج با او می باشد. در این مطلب از نوین اطلس دات کام موضوعاتی شامل دعای تسخیر قلب از راه دور معرفی می شود. دعای رسیدن به معشوق فوری دعایی است که خیلی زود شما را به معشوق می رساند. دعای تسخیر قلب قوی باعث می شود دل معشوقتان را به دست آورید.

دعای تسخیر قلب از راه دور و سوره ی قرآنی برای رسیدن به معشوق

برای تسخیر قلب معشوق از راه دور نوین اطلس دات کام پیشنهاد می کند هنگام ماه کامل دو زانو رو به قبله بنشینید و ۱۱ مرتبه ایت الکرسی را تا سر “وهوالعلی العظیم ” بخوانید سپس ۱۰۱۰ مرتبه «یا بارِیء » بگویید و خود را در مراسم ازدواج با شخص مورد نظر تصور کنید.

سوره ی قرآنی برای رسیدن به معشوق این است که «سوره ی مائده /آیه ی ۷» را در به سنگی بخوانید و سنگ را در آتشی بیندازید سپس از خاک پاک که اثر قدم معشوق بر آن است روی آن بریزید.

دعای قوی برای تسخیر قلب عشقتان

اگر می خواهید قلب عشقتان را تسخیر کرده و با او ازدواج کنید novinatlas.com دعای قوی زیر را برای تسخیر قلب عشقتان به شما پیشنهاد می کند. این دعا را به مقداری خاک رس بخوانید و کمی از آن خاک را در جیب لباس معشوق بریزید تا مقصودتان حاصل شود.

اللهم انى اسا لک یا الله یا واحد یا احد یا فرد یا وتر یا صمد (یا) من ملات ارکانه السموات ئ الارض اسالک ان تسخر قلب فلان ابن فلانه کما سخرت الحیه لموسى علیه السلام و اسالک ان تسخر قلب ابن فلان کما سخرت لسلیمان جنوده من الجن و الانس و الطیر و الوحش و هم یوزعون (و) اءسئلک ان تلین قلب فلان کما لینات الحدید لداود علیه السلام ، اءسئلک اءن تذلل قلبه کما ذللت نور القمر لنور الشمس یا الله هو عبدک ابن اءمتک . اءنا عبدک ابن اءمتک خذلى بقدمیه و من ناصیته فسخره لى حتى تقضى حاجتى بهذا و ما ارید انک على کل شى ء قدیر

دعای ازدواج با فرد مورد علاقه و رسیدن به معشوقی که از شما دور است 

برای ازدواج با فرد مورد علاقه تان دعای ازدواج با فرد مورد علاقه ی زیر از طرف نوین اطلس دات کام به شما پیشنهاد می شود. اگر می خواهید فرد مورد علاقه تان در صورتی که پسر است از شما خواستگاری کند و در صورتی که دختر است به خواستگاری شما جواب مثبت بدهد دعای زیر را بخوانید و بر چهره ی او بدمید.

ان الذین امنوا و عملوا الصالحات سیجعل لهم الرحمن ودا

برای رسیدن به معشوقی که از شما دور است هر روز صبح دعای ان یکاد را ۳ بار بخوانید و سپس آیه ی زیر را ۳ بار تلاوت کنید.

بسم الله الرحمن الرحیم..آلّا تَعلواعَلَیَّ وَأتونی مُسلِمینَ.لَولااَن رَبَطنا عَلیَ قَلبِهالِتَکوُنَ مِنَ المومِنین (قصص/۱۰)

آیه ی قرآنی برای رسیدن به معشوق

اگر به دنبال دعایی برای رسیدن به عشق خود هستید آیه ی قرآنی زیر برای رسیدن به معشوق بسیار مجرب و کاربردی است. این دعا را هر روز ۱۰۰ مرتبه با وضو و نیت خالص تلاوت کنید.

بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم اِلهی بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ اَنتَ المَحمُودُ وَ بِحَقِّ عَلیٍّ وَ اَنتَ العالی وَ بِحَقِّ فاطِمَهَ وَ اَنتَ فاطِرُ السَّمواتِ و الأرضِ وَ بِحَقِّ الحَسَنِ وَ اَنتَ المُحسِنُ وَ بِحَقِّ الحُسَینِ وَ اَنتَ قَدیمُ الأِحسانِ اِلهی بِاخُصِّ صِفاتِک وَ بِعِزِّ جَلالِک وَ بِأعظَمِ اَسمائِک وَ بِعِصمَهِ اَنبیائِک وَ بِنورِ اَولیائِک وَ بِدَمِ شُهَدائِک وَ بِمُناجاتِ فُقَرائِک وَ بِدُعاءِ صُلَحائِک اَسئَلُکَ زِیادَهً فِی العِلمِ وَ صِحَّهً فِی الجِسمِ وَ بَرَکَهً فِی الرِزقِ وَ طولآ فِی العُمرِ وَ تَوبَهً قَبلَ المَوتِ وَ راحَهً عِندَ المَوتِ وَ مَغفِرَهً بَعدَ المَوتِ وَ نَجاهً مِنَ النّارِ وَ دُخُولآ فِی الجَنََّهِ وَ عافیَهً فِی الدُّنیا وُ الاخِرَهِ اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ.

طلسم الهم انه برای ازدواج فوری

برای ازدواج فوری و برای اینکه امر ازدواجتان آسان گردد دعای زیر را به دو قطعه سنگ بخوانید و سنگ ها را در دو طرف خود قرار دهید و نماز به جای آورید. این طلسم برای ازدواج فوری و آسان بسیار مجرب است.

اَللّهُمَ اِنَّهُ لَیسَ فَی السَّماواتِ دَوَراتٌ وَ لا فِی الأَرضَ غَمَراتٌ وَ لا فِی الشَجَرِ وَرَقاتٌ وَلا فِی الاَجسامِ حَرَکاتٌ وَلا فِی العُیُونِ لَحَظاتٌ وَلا فِی النُّفُوسِ خَطَراتٌ إِلاّ وَ هِیَ بِکَ عارِفاتٌ وَ لَکَ شاهِداتٌ وَ عَلَیکَ دالاّ تٌ وَ فی مُلکِکَ مُتَحَیِّراتٌ فَبِالقُدرَهِ الَّتی سَخّرَتَ بِها اَهلَ السَّماواتِ وَالاَرضِ سَخِّر لی قُلُوبَ المَخلُوقاتِ اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ وَ بِالاِجابَهِ جَدیرٌ وَ صَلَّی اللهُ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ اَجمَعینَ و اگر کسی مخصوص نظر دارد به جای سَخِّر لی قُلُوبَ المَخلُوقاتِ بگوید سَخِّر لی قَلبِ فلان بن فلان الی آخر دعا .

جادویی برای ازدواج با فردی که دوستش دارید

چون کسی عزب باشد و بخواهد که به آسانی ازدواج کند سه روز متوالی روزهای سیزدهم و چهاردهم و پانزدهم ( ایام البیض ) را روزه بگیرد و هر شب وقت خواب آیت الکرسی را  بیست و یک بار با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بخواند و از خداوند متعال حاجت خود را بخواهد و سپس به خواب رود . اگر در هر ماه یک بار به این دستور عمل کند مطلوب به آسانی و خوشی حاصل شود. این دستور برای ازدواج با فردی که دوستش دارید جادو می کند.

کلام آخر

اگر قصد دارید در هر کاری به خصوص در علاقه مند کردن دیگران موفق شوید باید علم کافی نیز داشته باشید تا به هدف خود برسید. برای اینکار باید تلاش کنید ( در کنار دعا). خداند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: ۳۹ و ۴۰(

“و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.”

به همین دلیل برای آشنایی بیشتر با روانشناسی عشق و مطالب مرتبط با آن توصیه می کنم غیر از مطالعه دعاها مطالب گوناگون مختلف دیگر که مربوط به روانشناسی است را در این سایت مطالعه کنید. می توانید از مطالب زیر شروع کنید.

مطالب مرتبط:

دعای راضی شدن خانواده پسر برای ازدواج

ختم سوره مزمل برای ازدواج

دعای مجرب برای ازدواج با معشوق

چگونه قلب یک زن را تسخیر کنیم

تسخیر قلب مردان

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفتهموضوعات :
دعا

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.