no-img
نوین اطلس

درباره ما - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

صفحه جدا

درباره ما


سایت نوین اطلس یک سایت معمولی با مقالات ساده و تکراری نیست. جایی است که می توانید تکنیک های موثر و کاربردی را اساس تحقیقات و علوم مربوطه مطالعه کنید.. تمامی مقالات و مطالب این سایت بر اساس تحقیقات و پژوهش های قرن ۲۱ بوده و به صورت ساده و قابل فهم نوشته شده است. سایت نوین اطلس شما را با مطالب کلی آشنا نمی کند؛ در واقع در این سایت می توانید در ارتباط با هر موضوعی که در سایت درج شده است مطالب گسترده و گوناگون بسیاری مطالعه کنید. هدف از درج این مطالب آموزش و آشنا کردن شما با اندیشه ها و تفکرات علمی است که در پشت آنها سال ها تحقیق و علوم اثبات شده وجود دارد. مطالب سایت نوین اطلس این امکان را فراهم می کند که دید جدیدی به زندگی بدست آورید و با دنیایی علمی و نوین آشنا شوید.

چشم انداز سایت نوین اطلس
هدف سایت نوین اطلس کمک به مخاطبان خود می باشد تا از هر گونه احساسات منفی و ناخواسته آزاد شوند. همانطور که وقتی شما نام گوگل را می شنوید به یاد جست و جو کردن می افتید این سایت نیز با این هدف شروع به فعالیت خود کرده است که با شنیدن نام نوین اطلس به یاد این احساس بیفتید که می توانید احساسات خوبی بدست آورده و خود یا دیگران را بهتر بشناسید.

چرا سایت نوین اطلس متفاوت است ؟

تضمین تغییر در شما: من به دنبال هر شخصی هستم که با خواندن مطالب این سایت به من بگوید هیچ تغییری در من ایجاد نشده است. نیازی نیست چندان در مورد تغییراتی که تجربه خواهید کرد چیزی بگویم تنها کافی است خودتان مطالب این سایت را مطالعه کنید.

بر اساس علم روانشناسی: شما کوچکترین مطلب یا مقاله ای در این سایت پیدا نخواهید کرد مگر اینکه تکنیک های موثری باشد که بر اساس علم روانشناسی به اثبات رسیده باشد. این مطالب به زبانی کاملا گویا و ساده بیان شده است تا هر شخصی با هر پیشینه ی تحصیلی بتواند به راحتی متوجه ی آن شود.

اطلاعات غیر کلامی: مثلا نگاهی به مهارت های برقرار کردن اطلاعات بیندازید؛ هرگز جملات یاعبارات تکراری و کلی پیدا نخواهید کرد که مثلا به شما بگوید ” یک شنونده ی خوب باشید” یا ” کمتر صحبت کنید و بیشتر گوش دهید” یا هر پیشنهاد ساده و مشخصی که هر شخصی با آن آشناست. در عوض، در مورد تکنیک های غیر کلامی مطالعه خواهید کرد که تاثیر به سزایی در زندگی شما خواهد داشت.

اطلاعات عملی و کاربردی: در سایت نوین اطلس هیچ مطلب به فایده ای نخواهید دید که به شما بگوید مثلا باید با اعتماد به نفس باشید یا غیره. با اعتماد به نفس بودن به چه معنی است: چگونه شخصی می تواند اعتماد به نفس خود را افزایش دهد؟ این ها اطلاعاتی است که در این سایت با آنها آشنا می شوید.

وقت ارزشمند خود را تلف نمی کنید: اگر با بعضی مطالب سایت آشنا باشید متوجه خواهید شد که اطلاعات موجود در این سایت متمرکز و بدون هیچ توضیح اضافه ای می باشد. وقت شما برای ما اهمیت بسیاری دارد و به همین دلیل است که در انتخاب مطلب و نوشتن آنان سعی شده است به اصل موضوع توجه ی بسیاری شود. سایت نوین اطلس سعی کرده است در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین اطلاعات ممکن را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

هیچ مطلب تکراری یا کپی وجود ندارد: سایت نوین اطلس مثل بعضی سایت های دیگر تنها مطالب تکراری را کپی نمی کند یا در مورد یک موضوع چند مطلب قرار نمی دهد. در سایت نوین اطلس، هر مقاله منحصر به فرد بوده و به طور کلی مبحثی را توضیح می دهد که با دیگر مطالب متفاوت است حتی اگر در یک گروه مشابه قرار داشته گرفته باشد.

پیوستگی مفهومی: چگونه می توان به موفقیت اشاره کرد در حالی که اعتماد به نفس توضیح داده نشده است؟ و چگونه می توان به اعتماد به نفس اشاره کرد وقتی در مورد حقارت صحبتی نشده است؟ رشد فردی یک موضوع گسترده است و شامل صد ها زیر مجموعه ی مختلف است. به همین دلیل است که اگر یک وبسایت تنها در مورد اعتماد به نفس یا موفقیت صحبت کند نمی تواند کمک چندانی ارائه دهد. اگر می خواهید در مورد چیزی یاد بگیرید باید همه ی تصویر را نگاه کنید و در مورد سایت نوین اطلس نیز به همین گونه است. هر مطلب حد اقل به ۵ مطلب مشابه با موضوعات مختلف اشاره می کند که به آن مطلب اولیه مرتبط است. در نتیجه می توانید این تصویر را کامل تر ببینید.

سادگی: درست است که سایت نوین اطلس مطالب موثر بسیاری را بر اساس اصول پیچیده ی روانشناسی نوشته است اما با این وجود همه ی اطلاعات موجود در وب سایت به صورت ساده و روان ترجمه و یا نوشته شده است که باعث شده مطالب خواندی و جذاب باشند.

source: novinbinesh.com

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *