no-img
نوین اطلس

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم
امتیاز 3.82 ( 17 رای )
zip
اسفند ۲, ۱۳۹۴

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم


1555

نسخه ی دوم کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم منتشر شد

قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نمی باشد. متاسفانه بعضی افراد با کپی نوشته ها و نشان دادن فقط عکس کتاب اقدام به فروش یک فایل بی محتوا به اسم کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم می کنند.. نه فقط هنگام خرید این محصول همیشه هنگام تهیه ی هر محصولی از پشتیبان تلفنی آن محصول مطمئن شوید.

دانولد کتاب چگونه هرشخصی را عاشق خود کنیم

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم یک کتاب متفاوت با تمام کتاب هایی است که تاکنون مطالعه کرده اید. نویسنده ی این کتاب میلیونر مصری فاروق رضوان می باشد که با انتشار الکترونیکی کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم در سایت خود با فروش بالایی مواجه بوده است. دلیل شهرت این کتاب تکنیک های عملی و ساده ای می باشد که در عاشق کردن دیگران بسیار موثر است. این کتاب حتی کلمات و جمله هایی را که بر اساس هر تکنیک باید بیان کنید به عنوان نمونه برای شما ارائه کرده است.

خرید اینترنتی و دانلود کتاب 

 تاثیر کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم بر مخاطبان

در سایت فاروق رضوان یکی از خوانندگان کتاب نظر جالبی در مورد این کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم نوشته است. وی می گوید تنها دو تکنیک برای عاشق کردن من مورد استفاده قرار گرفته است. تکنیک القای وابستگی و نرخ ارزشی. وی ادامه می دهد که با وجود این که از این موضوع اطلاع دارد هنوز عاشق آن شخص است.

کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم برای کسانی نوشته شده است که می خواهند یک رابطه را آغاز کنند و سپس شخص مورد نظر خود را عاشق و وابسته ی خود کنند تا این رابطه به یک ازدواج موفق ختم شود. در این کتاب نه تنها روش های عاشق کردن آموزش داده می شود بلکه یاد خواهید گرفت چگونه شخص مورد نظر خود را مطابق با باورهای خود تغییر دهید بدون اینکه خود متوجه ی این موضوع شود.

تنها چیزی که در مورد این کتاب من را نگران می کند این است که ممکن است افرادی از این کتاب استفاده های نادرست کنند.

خرید اینترنتی و دانلود کتاب 

کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم مناسب چه افرادی نیست

اگر شما قبلا در یک رابطه بوده اید و اکنون به دلیل سرد شدن طرف مقابل قصد ترمیم رابطه خود را دارید کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم نوشته فاروق رضوان مناسب شما نیست. به عبارت دیگر اگر می خواهید عشق از دست رفته خود را بازگردانید مطالعه این کتاب به شما توصیه نمی شود چون این کتاب بیشتر برای افرادی است که برای اولین بار قصد شروع یک رابطه عاشقانه را دارند و نه افرادی که از قبل وارد رابطه شده اند و اکنون به دلیل سرد شدن طرف مقابل می خواهند وی را مجدد عاشق خود کنند. اگر هدف شما بازگرداندن عشق از دست رفته است به شما توصیه می کنم این مقاله را مطالعه کنید: ۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

فایل پی دی اف چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم با دیگر کتاب های مربوطه چه تفاوتی دارد

این کتاب مثل دیگر کتاب ها و مطالبی که در این باره مطالعه کرده اید نیست. در این کتاب شما با نکات تکرار که خودتان هم می دانید برخورد نخواهید کرد، یعنی نکاتی مثل محبت کردن، کنار وی بودن و خریدن هدیه. این کتاب بر اساس تحقیقات گسترده ی علم روانشناسی نوشته شده است. در این کتاب سعی شده مفاهیم پیچیده ی روانشناختی به زبانی ساده و روان ترجمه شود تا هر فردی با هر پیشینه ی تحصیلی متوجه ی تکنیک ها آن بشود. تکنیک های ذکر شده در این کتاب بر اساس:

روانشناسی عشق، دانش عصب شناسی، روانشناسی دوستی، برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه، روانشناسی شناختی، روانشناسی فردگرا، روانشناسی شناختی، روانشناسی تحول گرا، روانشناسی اجتماعی، روانشناسی غیر کلامی، هیپنوتیزم، فیزیولوژی، روانشناسی معکوس، روانشناسی وابستگی ،علوم روانشناسی رفتار،، آناتومی بدن، روانشناسی ارتباط، برنامه ریزی عصبی کلامی و تحقیقات علمی می باشد.

کافی است به سایت های دیگر نگاهی بیندازید تا خود متوجه شوید مطالب گفته شده در این کتاب منحصر به فرد بوده و در جای دیگری پیدا نمی شود.

خرید اینترنتی و دانلود کتاب 

به درستی استفاده کنید

هدف از نوشته کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم ایجاد یک فرصت احساسی برای عاشق کردن دیگران و در نتیجه ازدواج کردن است. یعنی ایجاد یک رابطه ی جدی و طولانی تنها با هدف ازدواج. این کتاب همچنین می تواند به افرادی که از قبل در یک رابطه بوده اند نیز کمک کند تا عشق طرف مقابل را نسبت به خود افزایش داده و رابطه ی موفق تری ایجاد کنند. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم برای افرادی که می خواهند با احساسات دیگران بازی کنند یا فقط دوست پیدا کنند نوشته نشده است. اگر هدف شما چنین مواردی است پس به شدت توصیه می کنم این کتاب را مطالعه نکنید. درست است که هدف سایت نوین اطلس فروش این کتاب به شما می باشد اما هرگز نمی خواهیم باعث شکستن دل کسی شویم. در صورتی که از هدف خود کاملا مطمئن نیستید به هیچ وجه این کتاب را تهیه نکنید.

البته شکی نیست که خوانندگان ما هدفشان یک عشق واقعی با احساسی خالص است و نه فریب، تفریح و خوشگذرانی. دلیل اینکه برای فروش این کتاب کمی حساسیت نشان داده شده است این است که این کتاب می تواند با اهداف منفی مورد استفاده قرار بگیرد.

در مورد نویسنده

فاروق رضوان در زمینه ی ایجاد انگیزه، توانمند سازی، روانشناسی ارتباط و غیره فعالیت می کند. هدف وی بهبود رشد فردی است که با نوشتن بیشر از ۳۰۰۰ مطلب انگلیسی در سایت خود توانسته است به این هدف خود دست یابد. سایت خود شناسی ( ۲knowmyself.com) که ماهانه یکی میلیون و پازده هزار بازدید دارد توسط وی تاسیس شده است. وی در همین سایت ۱۲ کتاب مختلف و کاربردی را منتشر کرده است. مدارک تخصصی فاروق رضوان شامل مدرک تخصصی هیپنوتیزم ( بورد تخصصی ان ال پی آمریکا)، مدرک تخصصی ان ال پی ( بورد تخصصی ان ال پی آمریکا)، گواهی نامه ی گشتالت درمانی و گواهی نامه ی رفتار درمانی است. وی در شبکات و روزنامه های مصری مصاحبه های بسیاری داشته باست. شبکه هایی از جمله : OTV, MBC, monowa3at TV, El Youm TV, Cairo today, International Herald Tribune, .el Ahram newspaper,.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فاروق رضوان کلیک کنید

نسخه ی فارسی ( نسخه ی دوم)

مترجم این کتاب شاهین زند روانشناسی، مدیر و موسس سایت نوین اطلس می باشد. ترجمه ی این کتاب در بسیاری از سایت ها و فروشگاه های معتبر اینترنتی با نام ایشان به فروش می رسد. نسخه ی چاپی این کتاب موجود نیست و فقط به صورت الکترونیکی و در قالب فایل پی دی اف ارائه شده است. این کتاب ترجمه ی آخرین نسخه ی نوشته شده توسط فاروق رضوان می باشد و هیچ توضیح اضافه و پیوستی تاکنون به کتاب افزوده نشده است. هنگام خرید دقت کنید نام شاهین زند به عنوان مترجم قید شده باشد در غیر اینصورت آن نسخه تقلبی است و ضمانت بازگشت وجه ندارد. اگر شما نسخه ی قبلی این کتاب را خریداری کردید، فایل آن کتاب را برای سایت نوین اطلس ارسال کنید( از طریق بخش تماس با ما) تا نسخه ی جدید به صورت رایگان برای شما ارسال شود. نسخه ی انگلیسی این کتاب در سایت ۲knowmyself.co m منتشر شده است. ( برای بازدید از نسخه ی انگلیسی این کتاب کلیک کنید)

قیمت نسخه ی انگلیسی آن ۱۷ دلار یعنی بیش از ۵۰ هزار تومان عرضه می شود.

قیمت نسخه ی فارسی کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ۳۰۰۰۰ تومان می باشد.

اگر در سایت یا فروشگاهی چنین قیمت هایی را مشاهده کردید به دلیل این است که آن مطلب به روز نبوده و از قبل مانده است.

 این کتاب چاپ نشده است و فقط به صورت پی دی اف موجود می باشد که می توانید پس از پرداخت بلافاصله دانلود کرده و در موبایل، آیپد یا لپتاپ مطالعه کنید.

این کتاب شامل ۱۲۳ صفحه است.

بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و توضیح می دهند مبلغی را جهت خرید این کتاب پرداخت کرده اند ولی کتابی در اختیار آن ها قرار نگرفته است. متاسفانه بعضی افراد سودجو از نام این کتاب و نام شاهین زند استفاده کرده و اقدام به کلاهبرداری می کنند.

شاهین زند – نویسنده، پژوهشگر و مدیر سایت نوین بینش اقدام به ترجمه ی این کتاب کرده و مطالبی مرتبط با این کتاب را نیز در سایت نوین بینش درج کرده است. وی همچنین پیوستی جدید به کتاب افزوده است که این کتاب را برای افرادی که قصد ازدواج دارند و به دنبال رسیدن به این هدف هستند مناسب کرده است. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی در سایت نوین بینش مراجعه کنید. هنگام خرید کتاب های فاروق رضوان حتما دقت کنید نام شاهین زند به عنوان مترجم قید شده باشد و شماره تماس پشتیبانی: ۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸ نیز وجود داشته باشد ( و قیمت کتاب حتما ۳۰۰۰۰ تومان باشد ) در غیر اینصورت آن کتاب نسخه ی جعلی بوده و ضمانت کیفیت و بازگشت وجه ندارد.

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم صد در صد تضمینی می باشد و در صورت عدم رضایت هزینه ی پرداختی که بسیار اندک نیز می باشد (۳۰۰۰۰ تومان) کاملا به شما بازگردانده می شود. همیشه هنگام خرید کتاب های الکترونیکی دقت کنید که شماره ی تماس فروشنده درج شده باشد در غیر اینصورت خرید آن محصول قابل اطمینان نیست.

فرمت این کتاب به صورت پی دی اف است که می توانید آن را در موبایل و همچنین در کامپیوتر مطالعه کنید.

در صورت عدم رضایت با شماره زیر تماس گرفته تا هزینه ی خرید کتاب به شما بازگردد. قبل از خرید می توانید پرسش های خود را با ما در میان بگذارید و از خرید خود مطمئن شوید

تماس از طریق تلگرام یا واتس آپ (یا اس ام اس): ۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸ 

نسخه جدید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم – نسخه ۹۷

پس از سال ها تحقیق و بررسی موضوعات این کتاب و مشکلات خوانندگان به این نتیجه رسیدم که کمبود هایی در نسخه اصلی این کتاب وجود دارد که باید برای کامل تر شدن کتاب برطرف شوند. در نسخه جدید این کتاب فصل هایی را اضافه کردم که به شما کمک می کند نه تنها فردی را عاشق خود کنید بلکه شرایط را برای موفقیت در ازدواج نیز مهیا کنید.

همانطور که همه ما می دانیم روابط عاشقانه بدون ازدواج، پایدار نخواهد بود و فقط منجر به شکست عشقی می شود. همچنین فصلی را به درخواست خوانندگان کتاب اضافه کردم که در مورد نحوه ارسال پیام و برقرار کردن ارتباط از راه دور است. این چند فصل ۲۰ صفحه به کتاب افزوده است که امیدوارم مورد پسند خوانندگان گرامی قرار بگیرد.

با وجود اینکه مطمئن هستم کتاب رضایت کامل شما را جلب می کند اما درصورتی که از کتاب رضایت نداشتید با شماره ی زیر ( از طریق تلگرام یا واتس آپ) تماس گرفته تا هزینه ی پرداخت شده به شما بازگردد.

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

تیم نوین بینش با مدیریت شاهین زند

این شماره تنها شماره رسمی پشتیبانی از طرف شاهین زند است

عضویت در کانال تلگرام نوین اطلس

خرید اینترنتی نسخه جدید و دانلود کتاب 

مقالات مرتبط با این کتاب

جذب پسران به خود ( تضمینی)

جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد ( بر اساس روانشناسی جذب)

چرا قانون جذب باعث می شود به عشق خود نرسیم

۵ مرحله ی ساده برای برگرداندن عشق از دست رفتهموضوعات :
روانشناسی عشق

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.