no-img
نوین اطلس

جلب اعتماد همسر بعد از خیانت - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

جلب اعتماد همسر بعد از خیانت
zip
دی ۲۵, ۱۳۹۶

جلب اعتماد همسر بعد از خیانت


چگونه اعتماد از دست رفته را برگردانیم؟

برای مدتی از او فاصله بگیرید: شما برای کنار آمدن با آسیب های شخصیتی نیاز به کمی زمان دارید تا بتوانید بهبودی خود را به طور کامل به دست آورید. پس برای مدتی از همسرتان فاصله گرفته و به خودتان زمان دهید.

به چشم یک قربانی به خود نگاه نکنید: شما تنها قربانی شرایط هستید پس به چشم یک قربانی به خود نگاه نکنید. اکنون ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که تفاوت یک قربانی با فردی که قربانی شرایط شده است چیست؟ در پاسخ باید بگویم قربانی شرایط خیانت را به چشم یک حادثه می بیند اما یک قربانی تصور می کند با این خیانت همه ی چیزهای خوب و بد زندگی اش تحت تاثیر قرار گرفته و دیگر هیچ راهی برای ساختن دوباره ی ان ها نیست. همچنین یک قربانی شرایط تلاش می کند راه حلی برای عبور از این حادثه پیدا کند اما قربانی در درد و رنج حاصل از این حادثه غرق می شود. اگر خودتان را در جایگاه یک قربانی قرار دهید مانع بزرگی برای بازسازی اعتماد در رابطه سر راه شما قرار خواهد گرفت.

همه چیز از بین نرفته است: بعد از خیانت احساس می کنید همه چیز از بین رفته و دیگر قابل بازگشت نیست. این احساس بسیار ناخوشایندی است اما حقیقت این نیست. اگر نگاهی به رابطه ی عاطفی و زندگی مشترکتان بکنید می بینید که روزهای خوب و خاطرات قشنگ بسیاری در آن وجود داشته و هنوز هم به همسرتان علاقه مند هستید. یادآوری این خاطرات برای بازسازی اعتماد بسیار مفید خواهد بود.

چگونه اعتماد شوهرمو جلب کنم

روش های جلب اعتماد
لبخند بزنید
تحقیقات نشان داده است که لبخندواقعی، یعنی لبخندی که عضلات اطراف چشم را درگیر می کنند نشاندهنده اعتماد و امانت هستند. این لبخند، لبخند واقعی نامیده می شود زیرا از احساس درونتان برمی خیزد. هر زمان که با لبخند طبیعی خود احساس مثبتی را انتقال دهید اعتماد بیشتری را جلب خواهید کرد. پس قبل از واقعه احساسات تان را تنظیم کنید و روی چیزهای مثبت تمرکز کنید.

به عنوان مثال فکر کنید امروز قرار است با صدها مشتری جالب رو به رو شوید و با آن ها ارتباط برقرار کنید. اینگونه به جای این که به خودتان تمرکز کنید به ارتباط با مشتری متمرکز می شوید. اکنون برای ارتباط با دیگران یک ظرفیت عاطفی ایجاد کرده اید و احساسات مثبتی را تجربه می کنید. در نتیجه لبخند واقعی می زنید و دیگران اعتماد بیشتری به شما می کنند. این کار برای کسانی که برونگرایی بیشتر و مشکل عصبی کمتری دارند راحت تر است اما همه باید بتوانند با لبخند واقعی جلب اعتماد کنند.

رفتار طرف مقابل را تقلید کنید
یکی از قوی ترین روش ها برای جلب اعتماد تقلید رفتار طرف مقابل است. یعنی حرکاتتان را با حرکات او تطبیق دهید. به عنوان مثال اگر او آرام صحبت می کند شما هم آرام صحبت کنید. اگر بلند صحبت کنید احساس آرامش نخواهند داشت. تقلید فقط به نحوه صحبت کردن محدود نمی شود. ژست، حرکات دست و خیلی رفتارهای دیگر هستند که می توانید در مقابل آن ها کپی برداری کنید.

وقتی تقلید می کنید به آن ها احساس آرامش می دهید چون مثل آن ها رفتار می کنید و به قدری به شما اعتماد می کنند که احساس می کنند نسبتی با شما دارند. باید مراقب باشید که این کار را اشتباه انجام ندهید. بعضی ها در این کار افراط می کنند زیرا یاد نگرفته اند که چگونه باید رفتار دیگران را تقلید کنند.

به یاد داشته باشید که تقلید به معنای استفاده بردن از دیگران نیست بلکه به معنای ایجاد آرامش برای برقراری ارتباط است.

به فردی که در مقابلتان است دقت کنید
دقت فقط نگاه کردن به صورت مخاطب نیست بلکه هم باید به او نگاه کنید، هم صحبت کنید و هم اط نظر احساسی فعال باشید. با نگاه کردن به چشم او بفهمانید که حرف هایش را متوجه شده اید، سرتان را آرام تکان دهید و از کلمات کوتاه تایید استفاده کنید. نیازی نیست به چشم هایش خیره شوید. تماس چشمی به آن ها اطمینان می دهد که به حرف هایشان گوش می دهید و به آن ها اهمیت می دهید. وقتی دیگران بدانند که شخصیت و موقعیت شان را درک کرده اید بیشتر به شمااعتماد می کنند

خودتان را آسیب پذیر نشان دهید
به نظر من دلیل این که مردم بتمن را بیشتر از سوپرمن دوست دارند غیرواقعی تر بودن سوپرمن است. سوپر من قهرمانی آسیب ناپذیر است. هنگام صحبت کردن باید علاوه بر نقاط قوت، آسیب پذیر بودنتان را هم نشان دهید. نشان دادن آسیب پذیری به معنای فاش کردن تمام نقاط ضعفتان نیست بلکه باید واقعی باشید و اجازه دهید که دیگران شما را از نظر احساسی بشناسند. مردم به انسان های آسیب پذیر بیشتر اعتماد می کنند زیرا برایشان معقولانه و قابل قبول تر است.

ثابت کنید که به گفته های تان عمل می کنید
کسانی سعی دارند جلب اعتماد کنند باید انسان های قابل اعتمادی باشند. نمی توانید این مواردی که توضیح داده شده است را رعایت کنید اما در عمل چیزی کاملا متفاوت انجام دهید. اگر در اولین لحظات دیدار ثابت کنید که به گفته های تان عمل می کنید مردم بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد.

جلب اعتماد دختر

با این سه راز می توانید دل دختر دلخواهتان را به دست آورید و قلبش را تسخیر کنید:
۱- آن چیزی که دختران خواهان آن میباشند چیزی نیست جـز عـشق ورزی و رمانتیک بودن. اگر شما خواهان دختری هسـتـیـد، بـایـد نـیازهایش را نیز بر آورده سازید. برخی از مردان با شنیدن واژه رمانتیک وحشت زده می گـردنــد. اما نـــیازی نیست زیاد به مغز خود فشار وارد آورید و یا وقت و

انــرژی فراوانی برای رمانتیک بودن صرف کنـید. اغلب اوقات
رمـانـتـیـــک بودن به مفهوم این میباشد که توجهی که یک
دختر خواهان آن میباشد به وی ارزانی دارید. وی تنها میخواهد مطمئن گردد که دختر شماره یک زندگی شما است و آنکه شیرین ترین، جذاب ترین، و شگفت انگیز ترین زن در قلب شما میباشد. اگر تنها قادر باشید راههایی برای تقویت پیوسته این باورها بیابید، نه تنها قادر به مجذوب ساختن دختر مورد علاقه خود خواهید بود، بلکه خواهید توانست آن دختر را برای همیشه در کنار خود حفظ کنید. اکنون واقعا رمانتیک بودن دشوار میباشد؟ خیر، تنها کاری که باید انجام دهید آن است که:

* از وی بپرسید که روز خود را چگونه گذرانیده است.

* برایش بادداشتی بگذارید و در آن بنویسید که وی در خاطر شما میباشد و در قلب شما جای دارد.

* هرگاه برای شما غذای خانگی تهیه کرد، به وی بگویید که چه سوپ خوشمزه ای شده و آنکه وی بهترین آشپز میباشد.

۲- به وی نشان دهید که اهمیت میدهید:

* و هر کاری را که در آن مهارت دارید را به وی آموزش دهید. خلاصه آنکه تنها راه حل را ارائه ندهید و به اندازه ای صبور باشید که راه حلها را برای وی توضیح و آموزش دهید. حتی اگر آموزش آنها دشوار باشد. اغلب مردان آنقدر بی حوصله و ناشکیبا هستند که حتی حاضر به نشان دادن چگونگی انجام عملی نمیباشند. بنابراین با متفاوت و استثنایی بودن قلب وی را فتح کنید.

۳- زنان عاشق مردانی هستند که همزمان هم به آنها وابستگی و هم استقلال فردی داشته باشند. همسرتان از اینکه شما در ضمن آنکه در دنیای خودتان زندگی نموده و استقلال خود را دارید، رابطه تان را نیز حفظ میکنید، مورد ستایش قرار میدهد. بنابراین شما برای مجذوب ساختن دختر رویاهایتان در هنگام گام نهادن در رابطه نباید استقلال فردی و هویت خود را از دست بدهید. علم و آگاهی قدرت محسوب میگردد؛ هر اندازه که شما در مورد طرز تفکر دختران و علل رفتار آنان آگاهی کسب کنید بیشتر در متقاعد ساختن و خوشبخت نمودن آنان موفق خواهید بود. نکته مهم آن که:

هر قدر شما عشقی را که یک دختر برای شما قائل است بیشتر ارج نهاده و محترم بشمارید، به همان اندازه آن دختر نیز خواسته های شما را بیشتر برآورده میسازد.

نکات فوق را با کمال صداقت اجرا کنید نه با دورنگی.

دعای حذف رقیبدرباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.