no-img
نوین اطلس

پاسخ به پرسش چگونه عشقم را دلتنگ کنم تا برگرده - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

پاسخ به پرسش چگونه عشقم را دلتنگ کنم تا برگرده
zip
اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۳

پاسخ به پرسش چگونه عشقم را دلتنگ کنم تا برگرده


این پرسش که چگونه چگونه عشقم را دلتنگ کنم تا برگرده یکی از موضوعات رایج در وبسایت های مختلف می باشد که نوین اطلس دات کام در این مطلب آن را از زاوایه ی دیگری بررسی می کند. در دنیای پیچیده‌ی احساسات، گاهی اوقات فاصله‌ها می‌توانند قلب‌ها را به هم نزدیک‌تر کنند.

دلتنگی، این حس شیرین و در عین حال تلخ، می‌تواند آتش عشق را شعله‌ور سازد و ما را به یاد ارزش واقعی لحظاتی بیندازد که با عزیزان‌مان سپری کرده‌ایم. برای برانگیختن دلتنگی در کسی که دوستش دارید و باعث شدن بازگشت او، باید با ظرافت و هوشمندی عمل کنید.

این مقاله می‌تواند پاسخی باشد به این پرسش که چگونه عشقم را دلتنگ کنم تا برگرده.

قانون جذب عشق از دست رفته 

آیا می دانستید بیشتر روابط را می توان نجات داد؟ شاید باور کردن این موضوع سخت باشد اما واقعیت دارد. بسیاری توانسته اند رابطه ی خود را ترمیم کرده و با عشق سابق خود آشتی کنند. حتی روابطی برگردانده شده که دلیل آن خیانت، تنوع طلبی، از بین رفتن علاقه، مشکلات اقتصادی شدید و حتی بدترین شرایطی که می توانید تصور کنید مثل حکم زندان بوده است. حتی مواردی بوده که پس از سال ها زبطه ی تمام شده ی خود را مجدد شروع کرده اند.

یکی از واقعیت هایی که مردم از آن آگاه نیستند این است که هر فردی، حتی اگر به ظاهر به گونه ای به نظر برسد که به برقراری روابط عاطفی اهمیتی نمی دهد ولی به صورت مداوم دیگران را ارزیابی می کند تا بداند آیا آن افراد می توانند شریک زندگی مناسبی برای او باشند یا نه. برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به: ۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته.

بیشتر مردم برای برگرداندن عشق سابق خود به دنبال قانون جذب هستند. قانون جذب می تواند به شما کمک زیادی بکند اما در  صورتی که از خطرات استفاده از این قانون کاملا آگاهی داشته باشید و در دام این خطرات گرفتار نشوید.

تکنیک های nlp عشق

اگر به هر دلیلی رابطه ی عاشقانه ی شما به پایان رسیده است و به دنبال این پرسش هستید که چگونه چگونه عشقم را دلتنگ کنم تا برگرده تکنیک های  nlp عشق راه حل شما خواهد بود.

این قوانین به شما در برگرداندن زن یا مرد مورد علاقه تان و یا دوست دختر یا دوست پسر سابقتان به قصد ازدواج کمک کرده و به طور کلی راه های برگرداندن معشوق به رابطه ی عاطفی را به شما نشان می دهد.

قوانین ان ال پی عشق اصولی ترین تکالیف برای برگرداندن عشق از دست رفته را نشان داده و به شما کمک می کند اعتماد از دست رفته ی طرف مقابلتان را جلب کنید. هم چنین این تکنیک ها به شما کمک می کنند با بهترین راه ها و روش ها بتوانید مانع عقب نشینی مردان و یا زنان در رابطه شده و به طور کلی به بهبود و ترمیم روابط شما بسیار کمک می کنند.( نگاه کنید به تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق)

ان ال پی NLP مخفف عبارت neuro linguistic psychology به معنای برنامه ریزی عصبی کلامی است. به زبان ساده برنامه ریزی عصبی کلامی نیز به معنای ایجاد ارتباط بین نشانه ها یا سینگنال ها( نشانه های کلامی و غیر کلامی) و سیستم اعصاب ( انواع احساسات شامل عشق، غم یا شادی) می باشد. اجازه دهید یک مثال بزنم. وقتی از تکنیک های های ان ال پی (NLP) و یا استراتژی های ان ال پی سخن می گوییم منظورمان تکنیک ها و یا استراتژی هایی است که باعث ایجاد چنین ارتباط هایی می شود و یا به ما کمک می کند از این ارتباط های در روابط خوب به شکل مثبت استفاده کنیم.

اولین و مهم ترین مسئله ای که می خواهم به آن اشاره کنم اشتباهات رایج شما پس از جدایی از رابطه و شکست عاطفی است. این اشتباهات باعث می شود زن یا مرد مورد علاقه تان بیش از پیش از شما فاصله گرفته و راه را برای برگرداندن معشوقتان سخت می کند. پس اولین کاری که باید انجام دهید این است که اشتباهات خود را شناخته و خیلی زود آن ها را کنار بگذارید.

بهترین راه برای دلتنگ کردن عشق

گاهی اوقات یک عذر خواهی ساده می تواند بهترین پاسخ به این پرسش باشد که چگونه چگونه عشقم را دلتنگ کنم تا برگرده. وقتی دوست و یا همسرتان از شما ناراحت می شود انتظار دارد برای دلجویی وی اقدامی کنید.البته نوین اطلس دات کام دریافته اگر شرایط رابطه شما بسیار بحرانی باشد و بارها عذر خواهی کرده باشید و مورد قبول واقع نشده باشد ارسال چنین پیام هایی توصیه نمی شود.

اگر فکر می کنید در حال حاظر در یکی از این شرایط قرار دارید پس به مطلب درستی برخورد کرده اید. راهنمای ۴حرکتی که اکنون در مقابل تان قرار دارد دقیقا در مورد همان آخرین شانس شما برای بهبود اوضاع رابطه ی تان است و به تکالیفی برای بازگرداندن عشق از دست رفته ی شما اشاره دارد. این راهنما در ۴ حرکت، تکالیفی را توضیح می دهد که به شما کمک می کند همسرتان، عشق تان یا حتی دوست هم جنس دختر یا پسر سابق خود را بازگردانید. اگر با این وجود به نتیجه نرسید و نتوانید شکست رابطه ی خود را ترمیم کنید پس حداقل می دانید همه ی تلاش خود را کرده اید و با اطمینان خاطر تصمیم های بعدی را خواهید گرفت. اما اگر به نتیجه برسید قطعا از مطالعه ی این مقاله خرسند خواهید شد.

سیاست بازگشت به رابطه

سیاست بازگشت به رابطه یکی دیگر از روش هایی است که به شما کمک می کند به پاسخ به این پرسش برسید که چگونه چگونه عشقم را دلتنگ کنم تا برگرده. در ادامه با این سیاست ها اشاره می کنیم:

بی ریا و صمیمی باشید

سعی نکنید که با تزور و ریا به درون قلب او نفوذ کنبد زیرا او در تشخیص دروغگویی تخصص ویژه ای دارد. پس بهتر است که صادق باشید. دلیل اشتباهات گذشته خود را برای او شرح دهید و به او بگویید که از آنها درس گرفته اید. به او بگویید که زندگی بدون وجود او برای شما غیر ممکن است.

به بگویید که هنوز دوستش دارید

خانم ها همیشه منتظر شنیدن یک چنین کلماتی هستند و اگر آنرا در موقعیت مناسب مطرح کنید معمولا با روی باز مورد پذیرش واقع می شوید. باید توجه داشته باشید که این گونه حرف ها را به صورت آنی و بدون مقدمه چینی بیان نکنید. صبر کنید تا با او تنها شوید و بعد آن احساس سحرآمیز را منتقل کنید مثلا هنگامیکه که مشغول قدم زدن در زیر نور ماه هستید. سعی کنید در بیان احساسات خود منحصر به فرد عمل کنید.

البته منظور ما این نیست که کارهای عجیب و غریب ارائه دهید. مثل این که مثلا در یک مسابقه بیس بال عکس جانوران غول پیکر را تبلیغ کنند! شما باید حرف هایتان را از صمیم قلب برای او بازگو کنید. آه، حالا آیا شما واقعا او را دوست دارید؟ اگر پاسخ منفی است او قطعا متوجه خواهد شد.

به شما توصیه می کنم طوری رفتار نکنید که اگر طرف تان شما را ترک می کند انگار زندگی تان به پایان رسیده است. این کار همه قدرت را به او می دهد و باعث می شود شما یک بدبخت بیچاره به نظر برسید که هر کس می تواند شما را راحت دور بیندازد. این چیز جالبی نیست و فقط تا زمانی ادامه پیدا می کند که یک فرد جدید از راه برسد. اگر می خواهید طرف تان را برگردانید باید احترام خودتان را نگه دارید.
در دام ظاهر و پول نیفتید:فرهنگ ما طوری است که همه تصور می کنند ظاهر و پول برای همه در درجه اول اهمیت قرار دارد. اما واقعیت این است که مردم ما با این قدر کوته بین نیستند مخصوصاً وقتی رابطه یی نزدیک با طرف مقابل داشته باشید.

اگر می خواهید بدانید چگونه عشقم را دلتنگ کنم تا برگرده ابتدا باید نسبت به این موضوع آگاه شوید که ظاهر و پول نمی توانند پایه و اساس یک رابطه ی پایدار را بسازند. این ها فقط مثل پرده ی خانه می مانند که بعد از یک مدت کهنه شده و دل صاحبخانه را می زند. بعضی ها اشتباه کرده و می_گویند: »فوقش اینقدر پول از دست می دهم اما باز او را به دست می آورم. نه! باید وارد عمل شوید و برای برگرداندن عشق تان اقدام کنید. اشتباه نشانه ها را درک نکنید:وقتی طرف مقابل_تان می خواهد برای اصلاح اوضاع به شما فرصتی بدهد، یک نشانه وجود دارد.

باید این نشانه ها را درست درک کنید تا دچار اشتباه نشده و به موقع به آن نشانه ها واکنش دهید. این مورد کمی سخت می شود، اما می_توانید در مورد رفتارهای انسانی مطالعه کنید. مخصوصاً در مورد دینامیک های مرد و زن و روابط عاشقانه، وقتی اطلاعات تان در این زمینه زیاد شد. آن وقت می توانید با نشان دادن علامت_های خاص خودتان، شروع به تأثیر گذاری و گرفتن کنترل هر رابطه یی کنید. کمک بگیرید:خیلی ها با اشتباهات مختلفی که پشت سرهم مرتکب می شوند، رابطه شان به طور دردناکی به هم می خورد.

در این گونه مواقع اکثر افراد نمی دانند چه باید بکنند، اما اگر وقت بگذارید و کمی در مورد روانشناسی و نیازها و امیال پایه یی انسان مطالعه کنید، می توانید کنترل از دست رفته رابطه را برگردانده و دوباره دل طرف تان را به دست آورید. باید تلاش کنید و این یعنی کمک بگیرید.

خوداندیشی کنید

اگر می خواهید بفهمید چگونه عشقم را دلتنگ کنم تا برگرده پس ابتدا نیاز به خود اندیشی دارید. در ادامه به پرسش هایی اشاره می کنم که خوب است از خود بپرسید:

آیا واقعا او را می خواهید یا دلتان برای بودن در رابطه تنگ شده است؟ آیا دنبال تایید می گردید( خصوصا اگر او با شما به هم زده) و یا دنبال احساس کافی بودن هستید؟ آیا او واقعا فرد زندگی شماست؟ همانی که شما را می فهمد، قدرتان را می داند و درکتان می کند یا این که از تنها ماندن می ترسید؟ می ترسید که نتوانید بهتر از او پیدا کنید، یا این که می ترسید که دوباره با فرد دیگری از اول شروع کنید؟ قبل از این که هرکاری انجام دهید، سعی کنید تا بفهمید دلیل اصلی این که می خواهید او برگردد را بفهمید.

دلایل اصلی به هم خوردن رابطه تان چه بوده اند؟

هر پایان رابطه، یک دلیل ظاهری و یک دلیل واقعی دارد. دلیل ظاهری شاید این باشد که او نمی توانست به شما متعهد شود اما دلیل واقعی اش شاید این باشد که ناسازگاری های ریشه ای زیادی بین شما وجود دارد به طوری که هیچ جوره با هم یک جا جمع نمی شوند. شاید او به شما خیانت کرد و این طور شد که رابطه تان تمام شد اما دلیل واقعی اش چیز دیگری باشد. چیزهای دیگری که باعث شدند او آن کار را انجام دهد.

اگر می خواهید پیش هم برگردید، باید بفهمید که دلایل واقعی چه بوده اند که باعث شدند شما به هم بزنید و به گونه ای راه حل گرایانه ببینید که آیا چیزی وجود دارد که نیاز باشد با آن دست و پنجه نرم کنید. به سادگی بگویم که بعضی از مشکلات را نمی توان حل کرد و در این موارد شما باید صادقانه تصمیم بگیرید که آیا می توانید با آنها کنار بیایید و زندگی کنید یا نه.

آیا می توانید آنچه که دفعه ی اول از هم پاشید را تعمیر و احیا کنید؟

پایان رابطه ها همین جوری پیش نمی آیند و معمولا نتیجه ی تلنبار شدن خیلی چیزها روی هم هستند. و جبران کردن فقط با یک دلیل اتفاق می افتد: دلتان برای هم تنگ می شود. اما این کافی نیست. باید ببینید که می توانید آنچه بینتان بوده را احیا کنید و اگر بله، چطور می خواهید این کار را انجام دهید.

برای مثال، اگر احساس می کردید که نمی توانستید در رابطه تان به او اعتماد کنید و همیشه نگران بودید که دور از چشم شما کارهایی انجام می دهد، باید از خودتان بپرسید که چرا این طوری بود و این بار چه کاری می توانید انجام دهید که با بار قبل متفاوت باشد.

آیا شما احساس ناامنی داشته اید یا این که او آدم قابل اعتمادی نبوده است؟ اگر مشکل به خاطر عدم امنیت شما بوده خوب است چرا که می توانید حلش کنید( با کار کردن روی خودتان)، اما اگر او فرد قابل اعتمادی نیست، خب … مشکل خیلی بزرگ تری است چرا که واقعا بدون اعتماد هیچ رابطه ای وجود نخواهد داشت.

چه احساسی داشتید وقتی با او در رابطه بودید؟

مسلم است که اواخر رابطه تان احساس خوبی نداشته اید اما منهای آن زمان؛ بقیه ی روزهای رابطه تان چه احساسی داشته اید؟( شروعش هم به حساب نمی آید. چرا که اوایل همه رابطه ها همیشه راحت و ایده آل است؛ نسخه های فیلتر شده ی رابطه های واقعی!)

آیا احساس راحتی داشتید و می توانستید خودتان باشید؟ یا این که دائما در استرس و اضطراب به سر می بردید؟ آیا احساس می کردید که قضاوت می شوید، انگار که باید طوری زندگی می کردید تا انتظارات را برآورده کنید؟ یا احساس دیده شدن و پذیرفته شدن داشتید؟ آیا احساس می کردید که این رابطه به شما به عنوان یک فرد امکان رشد می دهد و یا این که نسخه ی بد شما را بیدار می کرد؟

دلیل این که الان می خواهید او برگردد شاید این باشد که نداشتن او در زندگی تان بدتر از داشتن او در زندگی تان است اما شاید هر دوی این ها گزینه های بدی باشند! تنها بودن شاید احساس بدی باشد اما بودن با فرد اشتباهی بدتر است. حتی با این که برگشتنش به طور موقتی حال شما را خوب می کند در دراز مدت در مسیر بدی قرار خواهید گرفت.

پس اگر ذهن شما درگیر این پرسش است که چگونه عشقم را دلتنگ کنم تا برگرده پیش از آنکه واکنش عجولانه ای از خود نشان دهید باید با نگاهی عمیق به رابطه تان تعیین کنید که بودن او در زندگی تان واقعا به نفع شماست یا نه.

در یک رابطه خوب و سالم، شما برای آن فردی که هستید پذیرفته می شوید. احساس نیاز نمی کنید که طور خاصی فیلم بازی کنید چرا که می ترسید خود واقعی تان به اندازه ی کافی خوب نباشد.

اگر احساس می کنید که برای برگرداندن او این کاری است که باید انجام دهید، پس لازم است که دوباره به این فکر کنید که او فرد مناسب زندگی شما هست یا خیر.

حتی قبل ازاین که به برگشتن پیش او فکر کنید… مطمئن شوید که خودتان را دوست دارید… و و اقعا عاشق خودتان هستید. یک تست عزت نفس روی خودتان انجام دهید و این سوال ها را از خودتان بپرسید:

آیا به خودتان احساس خوبی دارید؟
آیا به زندگی تان احساس خوبی دارید؟
آیا شاد و خوشبخت هستید؟

بله، می دانم که در حال حاضر چون رابطه تان تمام شده در حال و روز خوبی به سر نمی برید اما در حالت کلی، آیا زندگی تان همان طوری است که می خواستید باشد؟ آیا دوستان، سرگرمی ها ، شور و احساس معنا و مفهموم و هدف در زندگی تان دارید؟ آیا متوجه اید که شما ارزشمند و مهم هستید و لیاقت یک رابطه ی بی نظیر را دارید؟
واقعا به این آخری فکر کنید. جوابش ممکن است آزاردهنده باشد. حتی ممکن است باعث شود گریه کنید اما نیاز دارید که احساسش کنید، نیاز دارید که با خود واقعی تان ارتباط برقرار کنید و آن قسمت وجودتان را رشد و پرورش دهید.

آن چیزی که ما را به سمت رابطه های بد می کشاند و برای مدت طولانی ما را گرفتار آنها می کند عزت نفس پایین است. باور نداریم که می توانیم بهترش را بدست بیاوریم و برای خودمان دلیل می آوریم که از هیچی که بهتر است و دیگر این که با بودن در این رابطه چیزی از دست نمی دهیم. ذهن نیمه هوشیار همیشه دنبال اعتبار بخشیدن و تایید کردن است. اگر باور نداشته باشید که به اندازه ی کافی خوب هستید با افرادی رابطه برقرار می کنید که باعث می شوند احساس بی ارزشی به خودتان داشته باشید و شما همان جا می مانید چرا که در عمق وجودتان فکر می کنید لیاقتتان همین است. این طور نیست. تا وقتی که این را بفهمید و روی تمام آنچه که نیاز به احیا دارد کار نکنید، نمی توانید رابطه ای سالم و شاد با هیچ کسی داشته باشید چه دوست سابقتان و چه هر فرد دیگری.

برای این که به دستش آورید از رویش رد شوید

اگر می خواهید بدانید چگونه عشقم را دلتنگ کنم تا برگرده پس ابتدا نیاز دارید عقب نشینی کنید. اگر واقعا می خواهید که او را برگردانید باید تمرکزتان را بگذارید روی این که از وی عبور کنید. می دانم که برعکس به نظر می رسد اما با دلایل مهمی این کار ضروری است.

اول، به شما این فضا را می دهد تا تعیین کنید که این فرد به درستی فرد زندگی شماست. ممکن است دلتان برایش تنگ شود و دلتان به درد بیاید اما این به آن معنا نیست که او فرد مناسب زندگی شماست. به احتمال زیاد دلایل زیادی وجود دارند که نمی توانید بی دردسر بی خیال او شوید. فقط وقتی به صورت فعالانه برای فراموش کردنش تلاش می کنید می توانید به صورت شفاف ببینید که آیا چیزی که ارزش نگه داشتن داشته باشد وجود دارد یا خیر.

دوم، اگر روی این تمرکز کرده اید که چطور او را برگردانید پس تمرکزتان را روی مهم ترین چیز در زندگی تان از دست می دهید: خودتان.

به جای این کار، ذهنتان منحصرا روی او، این که چقدر بی نظیر است و این که چقدر می خواهید که برگردد متمرکز می شود. نیاز دارید تا زمانی را صرف تمرکز روی خودتان، روی تبدیل شدن به بهترین نسخه ی خودتان، لذت بردن و خوش گذرانی، عشق ورزیدن به زندگی تان ، خودخواه بودن و انجام کارهایی که شما را شاد می کند، کنید.

شاید غیر ممکن به نظر برسد اما یادتان باشد که شما روی مغر و ذهنتان اشراف کامل دارید و می توانید مانع شوید تا افکارتان درگیر او و چیزهایی که نمی خواهید بهشان فکر کنید نشوند.

مراحل مختلفی از اندوه در پایان رابطه وجود دارند و باید به خودتان این اجازه را بدهید که در این چرخه و مراحل قرار بگیرید. اندوهگین باشید، عصبانی شوید، تمام یادگاری های تان را جمع کنید و در جعبه ای بگذارید و در جایی مخفی شان کنید، او را از ذهنتان و از محیط پیرامونتان بیرون بیاندازید و سعی کنید که خوش بگذرانید! شما در حال حاضر مجرد هستید و کارهای زیادی هستند که می توانید انجام دهید و لذت ببرید. پس دوستانتان را جمع کنید و کلی حال کنید! و اگر می توانید به یک سفر جالب بروید. در فرار کردن چیزهای نیروبخش زیادی وجود دارد.

قانون عدم تماس

یکی از بهترین پاسخ ها به این پرسش که چگونه عشقم را دلتنگ کنم تا برگرده قانون عدم تماس است. این قانونی است که باید تحت هر شرایطی بعد از به هم خوردن رابطه از آن پیروی کنید. ببینید، می دانم که چیزی وسوسه تان می کند که با او ارتباط برقرار کنید. شاید نیاز دارید که از پایان رابطه مطمئن شوید و یا چیز جالبی دیده اید که شما را به یکباره یاد او انداخته است. اما این کار را نکنید. بگذارید همین طوری بماند. اجازه دهید او نیز به چرخه ی خودش برود و شما هم همین کار را بکنید. اگر شانسی وجود داشته باشد و چیزی ناتمام باقی مانده باشد او هم متوجه آن خواهد شد. اما فقط وقتی که فضا برای این کار داشته باشد.

مراحلی که در ادامه می آید فرآیندی است که او بعد از به هم خوردن رابطه وارد آن می شود اگر شانسی وجود داشته باشد: احساس تنهایی می کند… دلش برای شما تنگ می شود… یاد خاطرات گذشته و لحظه های خوب و چیزهایی که در مورد شما دوست داشته می افتد… احساس پشیمانی می کند… به تصمیمش شک می کند… به این فکر می کند که چه اشتباه بزرگی کرده که اجازه داده شما بروید… دیگر نمی تواند جلوی خودش را بگیرد تا با شما ارتباط برقرار نکند و حال و احوالتان را نپرسد… او با شما ارتباط برقرار می کند.

اگر شما اول با او ارتباط برقرار کنید در چرخه ی بالا اختلال ایجاد می کنید. و به جای پشیمانی، او بیشتر به تصمیمش برای تمام کردن رابطه ایمان می آورد. مردان به ذات از زنانی که به فضای شخصی آنها تجاوز می کنند خوششان نمی آید و اگر شما بعد از این که او همه چیز را تمام شده اعلام کرده به ارتباط با او ادامه دهید، این اسمش تجاوز به فضای شخصی اوست.

او نیاز دارد که نبود شما را احساس کند. و تنها راهش این است که شما نباشید.

اگر او اول با شما تماس گرفت چطور؟

ذهن خود را مدام درگیر این پرسش نکنید که چگونه عشقم را دلتنگ کنم تا برگرده زیرا در این صورت ممکن است آسیب پذیر شوید و با کوچکترین تماسی واکنش های غیر قابل کنترل از خود نشان دهید. در صورتی که تماسی دریافت کردید، زیاد هیجان زده نشوید. این کار لزوما معنای خاصی نمی دهد. ممکن است فقط در حال تجربه ی لحظه های ضعف است. زیاد رویش حساب نکنید. فکر نکنید که این کارش به این معنی است که او نوری دیده و قرار است پیش هم برگردید. در واقع، چیزهای مهمی را که در مورشان گفتم را فراموش نکنید!

هنوز هم نیاز دارید که روی خودتان و فراموش کردن او تمرکز کنید. اگر با شما تماس گرفت ، لازم نیست که بی اعتنایی کنید اما به نفع خودتان است که فاصله ی مناسبی را با او حفظ کنید. مکالمه را سبک و لذت بخش نگه دارید و تلاش کنید که هیچ موضوع سنگین و جدی و احساسی ای وارد آن نشود. مکالمه را کوتاه نگه دارید. دلیل اول، وقتی که زمان و توجه شما را نداشته باشد بیشتر می خواهد که به دستشان بیاورد و برایشان کار کند و در ضمن این کار کمکتان می کند ذهنتان را شفاف و هدف مدار نگه دارید.

درگیر چرخه ی مکالمه های دوستانه نشوید. اگر قبلا جواب نداده حالا هم جواب نمی دهد مگر این که چیزی تغییر کند و تغییر واقعی زمان بر است.

این ها برخی قانون های مهمی هستند که شما باید از آن پیروی کنید:

تا وقتی که مطمئن نشده اید اوضاع از چه قرار است با او نزدیک و صمیمی نشوید. این نزدیکی قدرت تصمیم گیری و قضاوت شما را از بین می برد و شما قادر نخواهید بود به درستی موقعیت را تشخیص دهید. این کار هم چنین شما را از تمرکز روی مسائل واقعی باز می دارد و درگیر این فکر می کند که دارید دوباره همان مسیر اشتباه را می پیمایید.

درگیر این نشوید که او را تصاحب کنید و بازی را ببرید. با این امیدکه او می بیند و توجه اش را جلب می کنید کاری انجام ندهید و در اینستاگرام پست نگذارید، وقتی که او را می بینید یا با او صحبت می کنید نقش چیزی را که نیستید بازی نکنید با این امید که برگردد. انجام این کارها توجه شما را روی او برمی گرداند در حالی که قرار است شما در حال حاضر روی خودتان تمرکز کنید! برای خودتان زندگی کنید نه برای برگرداندن او.
افسرده و گرفته نباشید. دائما به او پیام ندهید و با او تماس نگیرید. التماس، گریه و یا خواهش نکنید. این کار فقط باعث می شود دیوانه به نظر برسید و او را بر نمی گرداند.
یادتان باشد که همه چیز درست خواهد شد.

بینید، من با دوست سابقم که ۱۱ سال قبل از ازدواجم با او دوست بودم ازدواج کردم و در طی این مدت بارها و بارها به طور تصادفی همدیگر را ملاقات کرده بودیم و هیچ اتفاقی نیافتد. این اتفاق فقط وقتی افتاد که ما هر کدام به طور مجزا روی خودمان کار کردیم و توانستیم در جایی قرار بگیریم که بتوانیم یک رابطه ی موفق داشته باشیم. من طی آن ۱۱ سال دوستان دیگری هم داشتم که می خواستم برگردند اما حالا که به آن روزها نگاه می کنم خیلی خوشحالم که آنها هرگز برنگشتند. ما همیشه نمی دانیم چه چیزی برای ما بهترین است. فقط به این اعتماد کنید که آخرش همه چیز خوب پیش خواهد رفت.

بدانید که چه زمانی باید بی خیال شوید. اگر او دنبالش نیست و پی اش را نمی گیرد، اگر او سر صحبت را باز نمی کند، بعد از گذشتن مدت زمانی از پیش هم برگشتن حرفی نمی زند فقط فراموشش کنید و واقعا پی زندگیتان بروید. نمی توانید کسی را مجبور کنید که به شما احساس خاصی پیدا کند. اگر شما بهترین خودتان شده اید و از زندگی تان لذت می برید و او بر نمی گردد، پس چیز دیگری وجود ندارد که شما بتوانید انجام بدهید یا می توانستید انجام دهید. حداقل، الان در جایگاه خوبی هستید و این شانس شما برای پیدا کردن عشق ماندگار با فردی مناسب را افزایش می دهد.

می توانید به صورت رایگان پرسش های خود را شماره ی زیر ارسال کنید تا کارشناس های ما شما را راهنمایی کنند:

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

تماس ترجیحا از طریق تلگرام و واتس اپ

مطالب مرتبط:

قانون جذب عشق از دست رفته

دوره آموزشی بازگشت به رابطه تمام شده

معذرت خواهی از معشوق

لیست صد کلمه عاشقانه جدید در چت

چرا احساس عشق از بین میرود

راه های مقابله با طلاق

چیکار کنم عشقم دوباره برگرده

بهترین روش شروع رابطه تمام شده

راهکار بازگشت به رابطه شکست خوردهدرباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.