no-img
نوین اطلس

انواع دعای سریع الاجابه چیست و هرکدام چه کاربردی دارد - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

انواع دعای سریع الاجابه چیست و هرکدام چه کاربردی دارد
امتیاز 2.33 ( 3 رای )
zip
فروردین ۳۱, ۱۳۹۸

انواع دعای سریع الاجابه چیست و هرکدام چه کاربردی دارد


همه ی ما در زندگی برای حل مشکلاتمان از خدا کمک خواسته و دست به دعا شده ایم. همه دوست دارند دعای سریع الاجابه ای داشته باشند تا گرفتاری هایشان را در کمترین زمان ممکن حل کند.

دعای سریع الاجابه یک دعا برای حاجت فوری و رسیدن به آن در کمترین زمان است. دعای سریع الاجابه انواع مختلفی دارد که برای حاجت های مختلف به کار می روند.

در مورد انواع دعای سریع الاجابه می توان به دعا برای ازدواج، متن عای توسل، دعای مقاتل بن سلیمان و دعا برای ازدواج سریع دختری که بختش بسته شده است اشاره کرد.

می خواهید ازدواج کنید؟ از دعا کمک بگیرید

یکی از انواع دعای سریع الاجابه دعا برای ازدواج است. هم برای دختری که امر ازدواجش به تاخیر افتاده است دعا برای ازدواج سریع دختر وجود دارد و هم برای پسری که شرایط ازدواجش فراهم نمی شود می توان از دعا برای ازدواج کمک گرفت.

مشکل ازدواج امروزه در جامعه به شکل گسترده ای به چشم می خورد و دلایل متعددی دارد. گاهی اوقات نیاز به وسیله ای دارید که راه را برای شما هموارتر کرده و موانع از سر راهتان برداشته شود. به دعای سریع الاجابه برای ازدواج به عنوان چنین وسیله ای اطمینان کنید. (نگاه کنید به به این دعا برای ازدواج اطمینان کنید)

توسل به خدا، رسیدن به خواسته ها

متن دعای توسل نیز یک دعای سریع الاجابه است. علامه ی مجلسی در کتاب بحارالانوار متن دعای توسل را آورده و ادعا کرده است این دعا مانند ریسمانی شما را به خواسته هایتان متصل می کند.

اگرمتن دعای توسل را حفظ کرده و هر روز آن را تکرار کنید کلید قفل همه ی مشکلات در دستان شما خواهد بود و هر حاجت فوری که داشته باشید خیلی زود برآورده می شود.

تلاوت متن دعای توسل ایمان را افزایش می دهد، از گناه و آلودگی پاک می شوید و به خداوند نزدیک تر خواهید شد.

از دعای مقاتل بن سلیمان چه می دانید؟

دعای مقاتل بن سلیمان اولین بار توسط حضرت زین العابدین نقل شده است. شیخ کفعمی این دعا را در کتاب خود با عنوان بلدالامین روایت کرده و فرموده اند: ” این یک دعا برای حاجت فوری است. اگر می خواهید خیلی زود به چیزی برسید یا خواسته ای دارید که باید در زمانی کوتاه برآورده شود این دعا را بخوانید.”

دعای مقاتل بن سلیمان یک دعای کوتاه اما بسیار مجرب و تضمین شده است. حاجت فوری شما هرچه باید با این دعا استجابت خواهد شد. اگر دعا برای ازدواج سریع دختر می خواهید، اگر دعای کارگشا می خواهید، اگر به دنبال دعایی برای فروش ملک یا هر چیز دیگری هستید دعای مقاتل بن سلیمان را بخوانید.

چگونه دعا کنید تا حاجت روا شوید

برای همه ی حاجات و نیازهای شما دعای سریع الاجابه وجود دارد. صدها دعا برای حاجت فوری در کتب دینی نقل و روایت شده اند. اما گاهی اوقات با وجود همه ی دعاهایی که می خوانید به خواسته و حاجت خود نمی رسید. فکر می کنید چرا؟

اگر می خواهید با خواندن دعای سریع الاجابه به حاجات خود برسید یاد خدا را نباید فراموش کنید. بیشتر افراد هنگام تلاوت دعا فقط به نیاز خود فکر کرده و خداوند را کاملا فراموش می کنند. برای استجابت دعا لازم است دعا را تنها برای نزدیک شدن به خدا و با قلبی پاک و نیتی خالص بخوانید.

زمانی که دعایی را می خوانید به خدا بگویید: “ای خدای بزرگ، تو از همه داناتری و حکمت ما را بیشتر از هرکس می دانی. پس مرا به چیزی که به صلاحم است برسان”

از غیر خدا قطع امید کرده و تنها به خداوند برای برآورده شدن حاجت خود اطمینان کنید. دعا را از صمیم قلب بخوانید و اگر به خواسته تان نرسیدید بدانید آینده ی روشن تری از چیزی که طلب کرده اید در انتظار شما خواهد بود، پس صبور باشید.موضوعات :
دعا

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.