مذهب

طلسم شکن و بخت گشای قوی

ازدواج کردن و تشکیل خانواده از اموری می باشد که در اسلام بسیار به آن تاکید شده است اما بعضی مواقع بخت، بسته شده و نیاز به طلسم شکن و بخت گشای قوی برای آسان شدن امر ازدواج احساس می شود. در این مطلب نوین اطلس چندین مورد از قویترین طلسم بخت گشایی را برای برای باطل شدن طلسم بخت به شما معرفی می کند. یکی از این طلسم ها برای بخت گشایی، طلسم بخت گشایی یهودی است که یک طلسم قوی برای ازدواج بوده و اگر آن را انجام دهید خیلی زود به حاجت خود می رسید. پس با معرفی طلسم شکن و بخت گشای قوی در این مطلب با ما همراه باشید.

قویترین طلسم بخت گشایی

در بین موارد طلسم شکن و بخت گشای قوی برای گشایش بخت ، یکی از قویترین طلسم ها برای بخت گشایی این است که آیه شریفه سیزدهم از سوره مبارکه یس را با نیت خالص در کاغذ بدون خط و با گلاب و زعفران بنویسید و سه بار صلوات بفرستید و سپس آب را بنوشید.

این آیه شریفه زیر را به جهت بخت گشایی بر کاغذ بنویسید و با گلاب بشویید و بخورید :

«وَاضْرِبْ لَهُمْ مَثَلا اَصْحابَ الْقَرْیَهِ اِذْ جائَهَا الْمُرْسَلوُنْ»

باطل شدن طلسم بخت

اگر به دنبال روش های دیگری برای طلسم شکن و بخت گشای قوی هستید موارد زیر به باطل شدن طلسم بخت کمک زیادی خواهند کرد:

دعاهای مختلفی برای سحر تعطیل الزواج (طلسم و سحر بخت و ازدواج) ذکر گردیده است. یک روش بسیار موثر قرآنی برای ابطال این نوع سحر و طلسم ، ( و صورت گرفتن ازدواج موفق و نیکو ) انجام اعمال ذیل است:

وضو قبل از خواب ، سپس آیه الکرسی – سپس معوذات را بخواند و در کف دستهایش بدمد و سپس دستهایش را بر بدنش بمالد (سه مرتبه این عمل را تکرار کند) .

گوش دادن به قرائت آیه الکرسی (میتواند از قرائت ضبط شده استفاده کند و روزی یک مرتبه به آن گوش دهد.)

گوش دادن به قرائت معوذات (سوره های مبارکه الاخلاص – الفلق – الناس ) چندین مرتبه پی در پی . (میتواند از قرائت ضبط شده استفاده کند) و روزی یک مرتبه به آن گوش کند.

همچنین رقیه ابطال سحر ذکر شده را بر آب پاک قرائت کند و با آن آب غسل کند. هر سه روز یکبار این عمل را انجام دهد.

بعد از نماز صبح ، یکصد مرتبه بگوید : ( لا إله إلا الله وحده لا شریک له ، له الملک و له الحمد یحیى و یمیت و هو على کل شىء قدیر ) .

طلسم بخت گشایی یهودی

همانطور که در ابتدای مطلب ذکر شد یک طلسم شکن و بخت گشای قوی، طلسم بخت گشایی یهودی است که یکی از معروف ترین و مجرب ترین طلسم ها برای بخت گشایی و ازدواج می باشد. به این صورت که باید بر مقداری آب هر کدام از این سوره ها را به ترتیب یک بار بخوانید.

سوره حمد، آیت الکرسی (تا هوالعلی العظیم)، کافرون، اخلاص، ناس و فلق را به ترتیب بر آب بخوانید و از آب بنوشید. سپس آب را کمی در دهان خود نگه دارید و در دل از خدا بخواهید بخت شما باز شود و پس از آن آب را قورت دهید. در روز تا ۳ بار این عمل را تکرار کنید.

طلسم قوی برای ازدواج

در کنار طلسم شکن و بخت گشای قوی عمل زیر را که یک طلسم قوی برای ازدواج می باشد انجام دهید تا زودتر به خانه ی بخت بروید. روایت شده برای ازدواج دختری که در خانه مانده است این عمل را انجام بده که جدا مجرب است

۹ عدد قطعه سفال قرمز تهیه کرده و بر هر یک یکی از این آیات را بنویس

سوره شعرا آیات ۲۳ تا ۳۱ :

قَالَ فِرْعَوْنُ وَمَا رَبُّ الْعَالَمِینَ ﴿۲۳﴾

قَالَ رَبُّ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَمَا بَیْنَهُمَا إن کُنتُم مُّوقِنِینَ ﴿۲۴﴾

قَالَ لِمَنْ حَوْلَهُ أَلَا تَسْتَمِعُونَ ﴿۲۵﴾

قَالَ رَبُّکُمْ وَرَبُّ آبَائِکُمُ الْأَوَّلِینَ ﴿۲۶﴾

قَالَ إِنَّ رَسُولَکُمُ الَّذِی أُرْسِلَ إِلَیْکُمْ لَمَجْنُونٌ ﴿۲۷﴾

قَالَ رَبُّ الْمَشْرِقِ وَالْمَغْرِبِ وَمَا بَیْنَهُمَا إِن کُنتُمْ تَعْقِلُونَ ﴿۲۸﴾

قَالَ لَئِنِ اتَّخَذْتَ إِلَهًا غَیْرِی لَأَجْعَلَنَّکَ مِنَ الْمَسْجُونِینَ ﴿۲۹﴾

قَالَ أَوَلَوْ جِئْتُکَ بِشَیْءٍ مُّبِینٍ ﴿۳۰﴾

قَالَ فَأْتِ بِهِ إِن کُنتَ مِنَ الصَّادِقِینَ ﴿۳۱﴾

سپس آن ها را در ظرف نو و تمیزی قرار داده و آن ها را با آب پاک بشویند و از آن آب دختر بخورد و با آن صورت خود را بشوید خداوند متعال ازدواج را بر او سهل و آسان خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

باطل کردن طلسم بخت

باز کردن بخت بسته شده

دعای گشایش بخت فوری

دعای بخت گشایی مجرب

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن