مذهب

طلسم بخت گشایی پسران

خیلی ها تصور می کنند تنها بخت دختر است که بسته می شود و برای پسران چیزی به عنوان بخت بسته شده وجود ندارد. در صورتی که بخت پسران هم ممکن است بسته شود و گره بخورد و ازدواجشان به تاخیر بیفتد. به همین منظور در این مطلب نوین اطلس چندین طلسم بخت گشایی پسران به شما معرفی کرده است. طلسم بخت گشایی پسران شامل دعای گشودن بخت پسر است که یک طلسم شکن ازدواج محسوب می شود.

همچنین در این مطلب دعای ازدواج برای پسران را معرفی می کنیم که بعد از گشودن بخت پسر کمک می کند از دختر مورد علاقه ی خود در خواستگاری جواب مثبت بگیرند. فراموش نکنید یکی از بهترین راه های گشودن بخت و ازدواج سریع، بخت گشایی با قرآن است. زیرا آیات قرآن سخن مستقیم خداوند بوده و در هر زمینه ای بسیار مجرب هستند.

دعای گشودن بخت پسر

برای اینکه بخت پسر سریع تر باز شود دعای گشودن بخت پسر این است که سوره مزمل را از اخر به اول بخوانید. برای پسرانی  که به خواستگاری نمی روند یا بخت انها گره خورده طلسم بخت گشایی پسران را انجام دهید به این صورت که سوره حمد را روزی ۴۱ دفعه بخوانید و به سمت او بدمید.

طلسم شکن ازدواج

حضرت علی علیه السلام نیز یک طلسم بخت گشایی پسران معرفی کرده و می فرمایند: هر پسری که می خواهد ازدواج کند دو رکعت نماز بخواند در هر رکعت بعد حمد سوره یس را خوانده بعد از نماز حمد الهی را به جا آورد (الحمد الله را صد مرتبه بگوید) و ثناء الهی را نیز به جای آورد سپس بگوید:

اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی زَوْجَهً صَالِحَهً وَدُوداً وَلُوداً شَکُوراً قَنُوعاً غَیُوراً إِنْ أَحْسَنْتُ شَکَرَتْ وَ إِنْ أَسَأْتُ غَفَرَتْ وَ إِنْ‏ ذَکَرْتُ‏ اللَّهَ‏ تَعَالَى‏ أَعَانَتْ‏ وَ إِنْ‏ نَسِیتُ‏ ذَکَّرَتْ‏ وَ إِنْ خَرَجْتُ مِنْ عِنْدِهَا حَفِظَتْ وَ إِنْ دَخَلْتُ عَلَیْهَا سُرَّتْ وَ إِنْ أَمَرْتُهَا أَطَاعَتْنِی وَ إِنْ أَقْسَمْتُ عَلَیْهَا أَبَرَّتْ قَسَمِی وَ إِنْ غَضِبْتُ عَلَیْهَا أَرْضَتْنِی یَا ذَا الْجَلَالِ وَ الْإِکْرَامِ هَبْ لِی ذَلِکَ فَإِنَّمَا أَسْأَلَهَ وَ لَا أَجِدُ إِلَّا مَا مَنَنْتَ وَ أَعْطَیْتَ

این دعا یک طلسم شکن ازدواج بسیار مجرب است و تاثیر قوی و سریع دارد.

دعای ازدواج برای پسران

وقتی طلسم بخت گشایی پسران را انجام دادید تا گره از بختشان باز شود برای جواب مثبت گرفتن در خواستگاری دعای ازدواج برای پسران را به شما توصیه می کنیم به این صورت که سوره مبارکه طه را بنویسید و در پارچه سبز قرار دهید و با خود به همراه نگهدارید ، حتما جواب خواستگاری مثبت خواهد بود و به حاجت خود خواهید رسید.

یک دعای دیگر برای ازدواج پسران و برای راضی شدن خانواده به ازدواج این است که ذکر شریف (یا آخر) را به تعداد یکصدوده مرتبه پس ازهر نماز قرائت کنید. مجرب و موثر است.

بخت گشایی با قرآن

همانطور که اشاره کردم بخت گشایی با قرآن چه بخت گشایی پسران و چه بخت گشایی دختران بهترین راه بخت گشایی می باشد. البته منظور این نیست طلسم بخت گشایی پسران که معرفی شد تاثیری ندارد اما در کنار آن ها بخت گشایی با قرآن را حتما امتحان کنید.

اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه  دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، باید که این دعا را با زعفران و گلاب نوشته و سپس در آب حل کرده و بیاشامد همچنین بر سر بریزد وسپس یکی دیگر را نوشته و در نزد خود نگاه دارد. با عنایت باریتعالی سحر و جادو برطرف خواهد گردید. توجه شود که این دعا همچنین برای گشایش بخت و کارگشائی نیز مفید فایده است.

بسم الله الرحمن الرحیم خَتَمَ الله عَلی قُلوُبِهِم وَ عَلی سَمعِهِم وَ عَلی اَبصارِهِم غِشاوَهٌ وَ لَهُم عَذابٌ عَظیم وَ مِن النّاس مَن یَقول امَنّا بِالله وَ بِالاخِرَهِ وَ ما هُم بِموُمِنین یُخادَعون الله وَالّذینَ امَنو وَ ما یَخدَعون اِلاّ اَنفُسَهُم وَ ما یَشعَروُن فی قُلوبِهِم مَرَضٌ فَزادَهُمُ الله مَرَضاً وَ نُنَزِّلُ مِنَ القُران ما هُوَ شَفاءٌ وَ رَحمَهٌ لِلموُمِنین یا ارحَمَ الرّاحِمین قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحر اِنَّ اللهَ لا یُصلِح عَمَلَ المُفسِدین فَسَیَکفیکََهُمُ الله وَ هُوَ السَّمیعُ العَلیم لا حَولَ وَ لا قُوَّهَ اِلاّ باللهِ العَلیِّ العَظیم اِنّا لُلّه وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعوُن وَ اُفَوِّضُ اَمری اِلی الله اِنَّ اللهَ بَصیرٌ باِلعِباد یا اَرحَم الرّاحِمین.

مطالب مرتبط:

دعای بخت گشایی پسران

دعای بخت گشایی مجرب

نذر مجرب برای ازدواج

باز کردن بخت بسته شده

چگونه پسری را راضی به ازدواج کنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
بستن