مذهب

طلسم بخت گشایی بسیار قوی

امروزه بخت گشایی و ازدواج به دلیل تاخیر زیاد در ازدواج دختران و پسران مورد توجه خیلی ها قرار گرفته است. همه به دنبال طلسم بخت گشایی بسیار قوی هستند تا به کمک آن دختر و پسر خود را به خانه ی بخت بفرستند. این مطلب از نوین اطلس چندین طلسم طلسم بخت گشایی بسیار قوی و سریع برای بخت گشایی تضمینی به شما معرفی می کند. این دعاها و طلسم ها چندین طلسم برای ازدواج و بخت گشایی فوری می باشند که باید به یاد داشته باشید هنگام انجام آن ها قلبتان را پاک کنید و با نیت خالص دست به دعا شوید.

طلسم بخت گشایی قوی و سریع

یک طلسم بخت گشایی بسیار قوی برای ازدواج سوره نور آیه ۳۲( همراه با امید به فضل خداوند و تلاش برای ازدواج ) می باشد.

طلسم بخت گشایی بسیار قوی و سریع به این صورت است که باید سوره نور آیه ۳۲ را هر روز به وقت اذان بخوانید: وَ أَنْکِحُوا الْأَیامى‏ مِنْکُمْ وَ الصَّالِحینَ مِنْ عِبادِکُمْ وَ إِمائِکُمْ إِنْ یَکُونُوا فُقَراءَ یُغْنِهِمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ وَ اللَّهُ واسِعٌ عَلیمٌ  (اى اولیاء جوانان) عزب‏ها و بى‏همسرانتان را و از بندگان و کنیزانتان آنهایى را که صلاحیت ازدواج دارند همسر دهید اگر فقیر باشند خداوند از فضل خویش بى‏نیازشان مى‏کند و خداوند داراى وسعت نامتناهى و داناست.

طلسم قوی برای ازدواج

سوره ی احزاب نیز یک طلسم بخت گشایی بسیار قوی و طلسم قوی برای ازدواج می باشد. برای گشایش بخت (بخت ازدواج دختر یا پسر) ، سوره مبارکه احزاب را در کاغذ بدون خط (بهتر است صبح جمعه و پس از اذان صبح باشد) بنویسد و کاغذ را در موم زرد عسل بپیچد و سپس آنرا در محل زندگیش مخفیانه دفن نماید و کسی را از آن آگاه نکند ، بزودی بختش گشایش خواهد یافت. این نسخه ای مجرب است.

بخت گشایی تضمینی

یکی از راه های بخت گشایی تضمینی این است که دعای شریف ذیل را صبح روز جمعه در کاغذ بدون خط و با گلاب و زعفران بنویسد و در آب ساده حل کنید و بنوشید :

«وَاضْرِبْ لَهُمْ مَثَلا اَصْحابَ الْقَرْیَهِ اِذْ جائَهَا الْمُرْسَلوُنْ»

این دعا یک طلسم طلسم بخت گشایی بسیار قوی برای گشایش بخت و کارگشایی دختران و پسران می باشد و بسیار مجرب است.

بخت گشایی فوری

برای بخت گشایی فوری دختران و پسران، طلسم بخت گشایی بسیار قوی و شریف ذیل را بنویسد و برگردن بیاویزید. به اذن خداوند تبارک و تعالی بزودی ازدواج خواهد نمود :

بسم الله الرحمن الرحیم وَ مِن کُلّ شَئ ٍ خَلَقنا زَوجَین ِ لَعَلَّکُم تَذکرونَ اللهم بِحَقِّ قَولُکَ هذا وَ بِحَقِّ محمدٍ و آلِهِ تَرزُق هذه المَرءَهَ زَوجاً مُوافِقاً غَیرَ مُخالفٍ بِحَقِّ محمدٍ و آله اجمعین

مطالب مرتبط:

طلسم بخت گشایی

بخت گشایی تضمینی

بخت گشایی با قرآن

طلسم قوی برای ازدواج

برچسب ها

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
بستن