مذهب

بخت گشایی فوری

در شرایط امروز به دلیل مشکلات بسیار زیادی که برای ازدواج وجود دارد بخت گشایی فوری یکی از دغدغه های مشترک دخترها و پسرها و خانواده های آن ها می باشد. جهت بخت گشایی فوری در این مطلب چندین دعای بخت گشایی سریع و قوی به شما معرفی کرده ایم که به گشایش بخت شما یا فرزندتان کمک خواهد کرد. یکی از دعاها بخت گشایی میرزا محمد است که از دعاهای بخت گشایی قدیمی بوده و و بسیار مجرب و امتحان شده است. تاثیر گشایش بخت در قرآن نیز که بر کسی پوشیده نیست و قرآن حتی به گشایش بخت در عرض یک هفته کمک خواهد کرد. در این مطلب با ما همراه شوید تا خیلی زود گره بخت شما باز شود.

دعای بخت گشایی سریع و قوی

یک دعای بخت گشایی سریع و قوی برای بخت گشایی فوری این است که شخص غسل کند و «۴۱» روز هر روز «۴۱» بار بخواند و روز «اول و دوم و سوم و سی ام و چهلم و چهل ویکم» روزه بگیرد و روز «چهل و یکم» را به شیرینی افطار کند و صدقه دهد.

گشایش بخت در عرض یک هفته

برای بخت گشایی فوری و گشایش بخت در عرض یک هفته ازشنبه شروع کنید و هر روز «۵» بار سوره فتح را بخوانید و در روز جمعه همین سوره را «۱۱» بار بخوانید و بعد از هر نوبت خواندن سوره «نصر» را یک بار بخوانید و بعد از آخرین بار دعای زیر را «۱۱» بار بخوانید و از درگاه خداوند حاجت را بخواهید:[بسیار مجرب است]

«یا مفتُّحْ فَتّحْ، یا مفَرِّجْ فَرّجْ، یا میسّر یَسّر، یا مُسَهّلْ سَهِّْل، یا مُتَمّمْ تَمّمْ، برحمتک یا ارحم الراحمین».

بخت گشایی میرزا محمد

بخت گشای میرزا محمد یک بخت گشایی فوری و قدیمی بوده و در تاثیر آن هیچ شکی نیست. در خواص آیات سوره یس در حاشیه زاد المعاد علامه مجلسی (ره) به تعبیر میرزا محمد مسطور است که این آیه شریفه را به جهت گشایش بخت بر کاغذ بنویسید و با گلاب بشویید و بخورید. آیه این است:

(( وَاضْرِبْ لَهُمْ مَثَلًا أَصْحَابَ الْقَرْیَهِ إِذْ جَاءهَا الْمُرْسَلُونَ )) . (یس ۱۳)

گشایش بخت در قرآن

از راهکارهای گشایش بخت در قرآن جهت بخت گشایی فوری خواندن آیات ۷-۱ سوره فتح می باشد. به روایتی اگر این آیات را با زعفران بر لباس دختر بنویسید برای او همسر مناسبی پیدا خواهد شد و خیلی زود به خانه ی شوهرش می رود.

مطالب مرتبط:

دعای گشایش بخت فوری

خواندن سوره طه برای ازدواج

ختم ازدواج سریع

چگونه زودتر ازدواج کنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن