no-img
نوین اطلس

تعبیر خواب عروس شدن زن متاهل با شوهر خود


نوین اطلس
مطالب ویژه

ادامه مطلب

تعبیر خواب عروس شدن زن متاهل با شوهر خود
امتیاز 2.00 ( 1 رای )
zip
مهر ۲۲, ۱۳۹۷

تعبیر خواب عروس شدن زن متاهل با شوهر خود


در افسانه ها آمده است عروس شدن و لباس عروس بیانگر احساسات و امیدها برای پیوند خوب در ازدواج هستند. عروس شدن می تواند باعث اضطراب یا باعث شادی شود. خواب های عجیبی مانند خواب عروس شدن زن متاهل با شوهر خود، بوسیدن همسر سابق، تعبیر خواب عقد مجدد با همسر خود یا تعبیر خواب ازدواج زن با مرد مرده ممکن است باعث اضطراب و پریشانی شوند که به همین منظور نوین اطلس تعبیر این خواب ها را برای شما گردآوری کرده است. همچنین اگر طلاق گرفته اید و خواب دیده اید زن مطلقه ی شما برگشته است تعبیر این خواب را می توانید در این مطلب مطالعه کنید.

تعبیر خواب بوسیدن همسر سابق

برخی از معبران نوشته‌اند بوسه خیانت است و خبر از سوء استفاده و نیت بد می دهید؛ چه بوسه بدهیم و چه بوسه بگیریک. اگر ما دیگران را ببوسیم ما عامل خیانت خواهیم بود اگر دیگری ما را ببوسد نسبت به ما خیانت می‌شود. اما آیا درست است؟

تعبیر خواب بوسیدن و بوسه دادند به همسر سابق

محمدبن سیرین در مورد خواب بوسه به همسر سابق و بوسیدن او چیز دیگری می گوید: اگر کسی بیند کسی را بوسه داد، دلیل که آن کس را دوست و خواستگار است. اگر آن کس مجهول بود، دلیل که از جایی که طمع ندارد، خیر و منفعت یابد. اگر بیند معروفی او را بوسه داد، دلیل که از آن کس خیر و منفعت بیند.

تعبیر خواب برگشتن زن مطلقه

محد العنبری گوید:

برگشتن زن مطلقه در خواب، می تواند تعبیری داشته باشد بر بهبودی یک بیمار بعد از مدت طولانی، بازگشتن به دین و مذهب خود و رهایی یافتن از گناه یا نزدیک شدن به دوستان و خویشاوندانی که به هر دلیلی از آن ها دور شده اید.

تعبیر خواب عقد مجدد با همسر خود

ابن سیرین می گویند اگر کسی در خواب ببینید که با همسر خود مجددا ازدواج نموده است و هر دوی آن ها رخت سفید بر تن دارند تعبیر آن فراوانی مال نعمت و برکت در زندگی مشترک می باشد اگر کسی در خواب ببینید با شوهر خودش دوباره عروسی میکند در واقع تعبیر آن به نوعی بقای زندگی فعلی می باشد.

تعبیر خواب ازدواج شوهر با زن دیگر

در مورد دیدن گرفتن همسر دوم توسط شوهر می‌توان این‌گونه بیان کرد که در واقع این خواب نسبتی با شوهر فرد رویابین نخواهد داشت و بیشتر ناشی از احساس ناکارآمد بودن و ناتوانی بیننده خواب در زندگی بیداری است. در وجود خود احساس پوچ و بی ارزشی می‌کنید و حس می کنید دلیل وجود ندارد که شریک زندگی‌تان با شما بماند. فردی که احساس می‌کنید، شریک زندگیتان با او به شما خیانت خواهد کرد را در نظر آورید. آیا احساس می‌کنید آن فرد بهتر از شماست؟ خوش‌تیپ‌تر، زیباتر، لاغرتر، ثروتمند‌تر، باهوش‌تر یا در هزاران مورد دیگر بهتر از شماست؟

از نظر کارل گوستاو یونگ دیدن افراد خاصی که در رویا مشاهده می‌کنید الزاما ارتباطی با آن فرد نداشته و بیشتر حالات درونی بیننده خواب را نشان می‌دهد. اگر شما در خواب شوهرتان را در حال ازدواج دوم دیدید بیانگر حالات آشفته درونی خود و ترس از نادیده گرفته شدن توسط دیگران بوده و تعبیری به گرفتن همسر دوم توسط شوهرتان نیست.

ابن سیرین می‌گوید: اگر زنی در خواب ببینید که شوهرش زن دوم گرفته است تعبیر آن فراوان شدن خیر و برکت فزونی مال و ثروت است.

تعبیر خواب ازدواج زن با مرد مرده

تعبیر خواب عروسی با زن با مرد مرده از دیدگاه ادوارد: اگر دختری خواب ببینید با مرده ای عروسی میکنند و در جشنی بزرگ حاضر هتسند و در حال رقص و یا شادمانی باشند دلیل بر مرگ و بیماری میباشد

تعبیر خواب ازدواج زن با مرد مرده از دیدگاه شیخ طوسی: اگر کسی در خواب ببیند شخصی که فوت کرده است با شخصی که زنده است ازدواج و یا پیوند عقد و یا نامزدی میکند دلیل بر اینکه یکی از بستگانش به بیماری و یا گرفتاری مالی و روحی مبتلا شود

بیشتر بدانید:

تعبیر خواب ازدواج مجدد زن متاهل

تعبیر خواب لباس عروس حضرت یوسف

تعبیر خواب عروسی مجدد

تعبیر خواب ازدواج با همسر سابق

فال تاروت عشق و احساس

شرایط ازدواج مجدد با همسر

رجوع بعد از طلاق

برگرداندن مرد به رابطهموضوعات :
تعبیر خواب

درباره نویسنده

novinatlas 1379 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.