no-img
نوین اطلس

قانون جذب عشق و ازدواج - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه

ادامه مطلب

قانون جذب عشق و ازدواج
zip
تیر ۴, ۱۳۹۷

قانون جذب عشق و ازدواج


موضوعات: قانون جذب همسر دلخواه، قانون جذب معشوق، جملات تاکیدی برای جذب همسر، جملات تاکیدی برای ازدواج، قانون جذب برای ازدواج سریع، تجربیات قانون جذب برای ازدواج، طرح الهی ازدواج، قانون جذب در ۲۱ روز

قانون جذب همسر دلخواه

از دیدگاه قانون جذب، جذب یک همسر رویایی یا نیمه گمشده به این بستگی دارد که خود شما حقیقتاً چه کسی هستید. لازم است که شما ابتدا عاشق و دلبسته شخصیت حقیقی خودتان (کسی که الان هستید) باشید و از چیزی که هستید خوشحال بوده و به خودتان افتخار کنید، در این صورت است که همسری که از هر نظر مناسب و دلخواه شماست به سوی شما جذب خواهد شد، به این علت که انرژی شما و انرژی او هر دو در یک راستا حرکت می کنند.

همسر مورد نظر شما احتمالاً به دنبال فردی خوشحال، دارای اعتماد به نفس، مهربان، علاقمند به زندگی، بامزه، دوست داشتنی و… است و هر چقدر شما زمان بیشتری را صرف بهبود این خصوصیات کنید (حتی قبل از دیدن او) او سریعتر می تواند به سوی شما جذب شده و شما را پیدا کند.
پس شما برای استفاده از قانون جذب برای ازدواج می بایست از :
۱-از قابلیت های خوبتان آگاه شوید و آنها را پرورش دهید.
۲-اینگونه جهان هستی می تواند فردی که همیشه در رویاهایتان تصور می کنید را در سریعترین زمان ممکن از بین تمام افرادی که در مسیر زندگی شما قرار دارند پیدا کرده و او را به زندگیتان راهنمایی کند.

قانون جذب معشوق

میل و ناامیدی – باید ناامیدی را کنار بگذارید

بااینکه میل یک انرژی مقدس است و انرژی خلقت محسوب میگردد، ناامیدی دقیقاً عکس آن و انرژی مخرب است. وقتی تمایلات برآورده نشوند، جای آن ناامیدی می‌آید. بااینکه میل و اشتیاق انرژی خوب و پاک است، ناامیدی یک انرژی منفی بسیار قوی است. میل و اشتیاق ارتعاشات جذب کردن را در شما ایجاد می‌کند اما ناامیدی دقیقاً ارتعاشاتی متضاد این یعنی دور کردن را می‌سازد. وقتی عاشق می‌شوید، بذر مقدس میل و اشتیاق در شما کاشته می‌شود. بنا به هر دلیلی اگر این اشتیاق و میل برآورده نشود، ناامیدی وارد می‌شود. پس اولین قدم برای از بین بردن این ناامیدی است. همه ناامیدی‌ها را دور بریزید.

چطور ناامیدی‌ها را از بین ببرید؟

ساده‌ترین راه برای از میان برداشتن ناامیدی‌ها، فراموش کردن است. خودتان را با نور عشق الهی و معنوی جهان احاطه کنید. یک نور عشق معنوی را تجسم کنید، یک تشعشع از نور عشق خداوندی. خود را تسلیم آن نور کنید. این نور است که شما را خلق کرده است، همه آنچه که دارید را به شما داده و این عشق خیلی ساده دوستتان دارد. این نور بخشنده است، نوری ۱۰۰ درصد پاک است و آنقدر قوی هست تا بتواند واقعیتی زیبا فراتر از تجسمات معمولی شما ایجاد کند. وقتی عاشق می‌شوید این نور خیلی آرام به شما می‌گوید چه بکنید، فقط باید به او گوش دهید. پس همه چیز را فراموش کنید، تسلیم این نور شوید و زندگی جدیدی را شروع کنید. همین امروز خودتان را تسلیم آن نور معنوی کنید و بگذارید آن نور آینده‌ای روشن برایتان بسازد.
وقتی اینکار را کردید، هر وابستگی به نتیجه را از خود دور کنید. حالا قسمت بهتر آن شروع می‌شود.

جملات تاکیدی برای جذب همسر

من زندگی مشترک ایده آل،دلچسب و شادی دارم با مردی-زنی که مهربان،فهمیده،مستقل،مودب،آرام،شاد و …(هر چیزی که مد نظرتونه برای یه جفت روحی ایده آل-به طور کامل) که عاشق منه و برای خوشبختی و رضایت من همه کار می کنه…
ما تا همیشه با هم شاد،خوشبخت،موفق و راضی هستیم….
یا مثلا کسانی که درصدد بچه دار شدن هستند:
هم اکنون من به راحتی و به عالی ترین شکل،جنینی سالم و کامل را در بطن خود دارم…

جملات تاکیدی برای ازدواج

اکنون نیکویی بی‌پایانم از راه‌هایی بی انتها بهمن می‌رسد.
شادمانی شگفت‌انگیزم از راهی شگفت‌انگیز آمده است تا همیشه نزدم بماند
هر روز شادما‌نی‌های ماندگار به سراغم می آید. به آن‌چه پیش روی منست با اعجاب می‌نگرم.
جسورانه به شیری که بر سر راهم قرارگرفته است می‌تازم و می‌بینم که سگ خرمایی کوچولو و مهربانی بیش نیست.
خیر و صلاحم هم‌اکنون به صورت جریانی از شادمانی، پیوسته و ناگسسته و افزاینده به سویم جاری است.
شادمانی‌ام کار خداست پس هیچ‌کس نمی‌تواند در آن دخالت کند.
چون با خدا همراهم با خواسته دل خودم نیز همراه می‌شوم.

قانون جذب برای ازدواج سریع

گام اول

گام اول در مسیر عشق واقعی استفاده از جملات تاکیدی است. راز این است که تاکید چرا و چگونه کار می‌کند. وقتی شما یک فکر دارید یا صحبت می کنید، کلمات شما و افکار شما به کائنات منتقل می‌شود و انرژی مشابه را جمع می‌کند. آنها جذب انرژی را ادامه می‌دهند و سپس با انرژی چندبرابر به سوی شما برمی‌گردند. کلمات و عبارات منفی نوسان کمتری را حمل می‌کند و کلمات و عبارات مثبت نوسان بیشتری را حمل می‌کنند. پس شما می‌توانید ببینید که کلمات تاکیدی از افکار مثبت قوی‌تر هستند، آنها جاذب‌های قوی چیزی هستند که شما در زندگی‌تان می‌خواهید یا نمی‌خواهید. مثالی از جملات تاکیدی:

عشق حق خدادادی من است و من اکنون آن را طلب می‌کنم.
من تماما عشق می‌دهم و آن را دریافت می‌کنم.
من گذشته را رها می‌کنم و اجازه می‌دهم عشق در زندگی من جریان یابد.

عبارات تاکیدی خود را به این لیست اضافه کنید و آنها را طوری با صدای بلند به خود بگویید که انگار آنها را معنی می‌کنید. درنظر داشته باشید که کلمات عشق و خدا از قویترین کلماتی هستند که شما می‌توانید برای جذب ازدواج وعشق ، لذت و آرامش به زندگی‌تان استفاه کنید.

گام دوم

گام قوی بعدی در قانون جذب ازدواج بالا بردن نوسانتان است. کلید یافتن عشق واقعی این است که نوسان را بالا نگاه دارید. شما روی یک فرکانس فعالیت می‌کنید و وقتی که نوسان شما بالا برود با ناحیه روحی هماهنگ‌تر می‌شوید. به این راهنمایی‌ها که دفعات بیشتری به زندگی روحی شما وارد می‌شوند توجه کنید، شما می‌توانید برای بالا بردن نوسان:

زمانی را در طبیعت بگذرانید.
روزانه عبادت و مدیتیشن انجام دهید.
بیشتر از رژیم غذاهای گیاهی استفاده کنید.
مصرف غذاهای قلیایی را افزایش دهید. از جمله غذاهای قلیایی: سبزیجات، حبوبات، میوه‌ها، نوشیدنی‌های گیاهی و …
موسیقی گوش دهید. فرشتگان صدا و موسیقی دلنشین را دوست دارند.
خانه و دفتر کار را با گیاهان وگل‌ها تزیین نمایید.
به دیگران کمک کنید.
سپاسگزارانه زندگی کنید.
با بی‌خیالی برقصید و بازی کنید.
سخنان منفی را حذف کنید.

تجربیات قانون جذب برای ازدواج

در واقع قانون جذب یک قانون ثانوی است و قانون اصلی قانون ارتعاش است. به این صورت که هر چیزی که از انرژی ساخته شده باشد مشابه خود را جذب می‌کند. هر چیزی در این دنیا دارای فرکانس مختص به خود است و وقتی انسان در مورد چیزهای مختلف اعم از پول، روابط خوب، سلامتی، فقر، روابط نابسمان، بیماری… تمرکز می‌کند همان‌ها را نیز جذب می‌کند و این از طریق ذهن و احساسات انسان امکان‌پذیر است.

به طور کلی روند قانون جذب از سه مرحله تشکیل می‌شود:

۱- تجسم: برای تجسم انسان باید از ذهن خود استفاده کند. مجسم کردن خواسته، که الان از آن اوست و با آن کاری انجام می‌دهد و از داشتن آن لذت می‌برد، انگار همین حالا خواسته‌اش را دریافت کرده است.

۲- احساس:همراه با تجسم انسان باید احساس فوق‌العاده‌ای در مورد خواسته‌اش داشته باشد، یک نوع احساس شور و شوق همراه با لذت (عشق) که تمام اینها توسط ذهن انسان امکان‌پذیر است. بدین ترتیب انسان فرکانس ارتعاشی ایجاد می‌کند که خواسته خود را مانند آهنربا جذب می‌نماید.

۳- دریافت: بدین ترتیب قانون جذب از طریق نیرویی طبیعی، مرئی و نامرئی کار می‌کند تا انسان را از طریق شرایط و رویدادها به خواسته‌اش برساند.

طرح الهی ازدواج

همسر الهی در واقع یعنی کسی که هم فرکانس با شماست و در مدار شما قرار داره. اگر شما فرد بدبینی باشید همسری نصیبتون میشه که احساستون رو بدتر میکنه چون همه چیز طبق قوانین الهی عمل میکنه اون قوانین ثابت هستند، اما اگر فردی باشید که همواره افکار مثبت و باورهای صحیح داشته باشید در مداری قرار دارید که متناسب با اون مدار شرایط اتفاقات ادم ها و ایده هایی از جنس باورهاتون در اون مدار موجوده و سر راه شما قرار میگیره. پس وقتی میگیم همسر الهی یعنی همسری که متناسب با مدار ماست و طبق قوانین جهان هستی این اتفاق میفته. اما فقط یک فرد نیست که ما میتونیم باهاش ازدواج کنیم بلکه با توجه به مداری که قرار داریم و فرکانسی که از افکار غالب ما ارسال میشه افراد متفاوتی با ما هم فرکانس و هم مدار هستند

قانون جذب در ۲۱ روز

همیشه هدفی واحد را پیش چشم داشته باشید
هنگام به کارگیری قانون جذب در ۲۱ روز لازم است ذهن نیمه هوشیار خود را متوجه خواسته ای واحد کنید، بنابراین نخواهید که همزمان کشیدن سیگار را ترک کنید، سردردتان را از بین ببرید و خود را از ترس امتحان رها سازید.

در این ۲۱ روز ذهن نیمه هوشیار شما باید تنها یک هدف بشناسد تا تمام نیروی در دسترس خود را برای نیل به همان هدف متمرکز کند. پس از پایان روز بیست و یکم شما میتوانید هدف دیگری را پیش بگیرید، زیرا ذهن نیمه هوشیار شما نیازی به استراحت ندارد و هر زمان که اراده کنید در اختیار شماست. حتی نباید این کار را یک روز هم به تعویق بیاندازید. لازم است هدف مورد نظرتان، آخرین فکر هنگام شب و اولین فکرتان هنگام صبح باشد، زیرا اگر فاصله بیاندازید، مجبور هستید از اول شروع کنید.

مطالب مرتبط:

عشق و ازدواج

سایت روانشناسی نوین بینش

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفتهموضوعات :
قانون جذب

درباره نویسنده

novinatlas 1378 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.