no-img
نوین اطلس

دعای زبان بند قوی برای همه - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه

ادامه مطلب

دعای زبان بند قوی برای همه
امتیاز 4.33 ( 24 رای )
zip
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶

دعای زبان بند قوی برای همه


در اینجا می خواهیم درمورد دعاهایی صحبت کنیم که برای بستن زبان دشمن و بدگویان و کسانی که تاثیر منفی بر زندگی و روابط ما می گذارند موثر است. این دعاها شامل داعای زبان بند قوی و فوری برای ازدواج و برای شوهر است. این دعاها مجرب، قوی، موثر، فوری و بر اساس صدباب زبان بند نوشته شده اند. برای آشنایی بهتر با انواع دعاهای زبان بند به شما توصیه می کنم مقاله ۸ دعای زبان بند را مطالعه کنید.

دعای زبان بند قوی برای ازدواج

این دعا برای افرادی است که می خواهند ازدواج موفقی داشته باشند. اگر قصد ازدواج دارید این آیه رو هر روز ۲۰ مرتبه بخوانید تا زندگی شما از شروع عالی و موفق پیش برود.

یا الله انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون یا رب الارباب یا الله بستم زبان فلان بنت فلان یا الله یا شکیکفی یا قاهرویا الله

دعای زبان بند قوی برای شوهر

این دعا برای بستن زبان شوهر به کار گرفته می شود. دعای قوی زبان بند شوهر برای افرادی کاربرد دارد که همسرشان همیشه با آنها سر جنگ دارد و حرف های شان را نمی پذیرد. از روی این آیه ده بار روی کاغذ بنویسید و مطیع شدن شوهرتان را تصور کنید.

ورش ورش کوش کوش هوهوهیاهیاعلیماعلیما یهود یهودهدیه هدیه

قنقرش واهلی وهلی خماطی خماطی علوش علوش بندموش بندموش

خفترخفتر حوترحوتر بکل بکل منض منض اجیبوا اجیبوا یا خدام هذه

الاسماء ادفعواعنی سایر ما یکون من الالات الحرب ما یخرج الدم

دعای زبان بند قوی از راه دور

این دعا برای افرادی است که دسترسی به طرف مقابل ندارند و می خواهند از راه دور زبان دشمن خود را کوتاه کنند. آن را حفظ کرده و هر روز بخوانید. نوشتن و به همراه داشتن آن نیز به شما کمک خواهد کرد

آه آه آه آه الله الله الله الله مهم مهم مهم مهم اهیا شراهیا اذونی اشاوه لف ال شعری ال شری ماه ماه ماه لِسان فلان بن فلان علی حُب فلان بن فلان اتم المومنین بحّق ایاک نعبد و ایاک نستعین

دعای زبان بند بسیار قوی و فوری

نقل است که آیه شریفه زیر در بستن زبان دشمنان و حیله گران بسیار فوری عمل کند. پس آن را بر ذهن خود بسپارید و هر روز قبل از هر وعده نماز با خود تکرار کنید.

الْحَمْدُ للّهِ (بستم رویش) رَبِّ الْعَالَمِینَ (بستم مویش و بستم دلش) الرَّحْمنِ (بستم لبانش) الرَّحِیمِ (بستم گوشش) مَلِکِ یَوْمِ الدِّینِ (بستم سینه اش فلان بن فلان علی حب فلان بنت فلان) إِیَّاکَ نَعْبُدُ (بستم شکمش) وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ (بستم زبانش) اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ (بستم دهانش) صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ (بستم عقلش) غَیرِ المَغضُوبِ (بستم هوشش) عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ امین از رسن و ریسمان دیوان و پریان من بستم شما نیز ببندید تا من نگشایم شما هم نگشایید به حرمت اهیاً شراهیاً فلان بن فلان العجل العجل العجل العجل العجل الیوم الیوم الیوم

دعای بسم الله زبان بند قوی فوری

خواندن قرآن خود به تنهایی تاثیری شگرفت در بی تاثیر کردن زبان بدگویان دارد. قبل از هربار خواندن قرآن این آیه را تکرار کنید.

بسم الله الرحمن الرحیم یابدوح یا صاحب النصر والفتوح باسمک الممدوح توفق الروح إلى الروح بالنبی المشفع و بما کتب القلم فی اللوح بحق ارتفاع الروح اللهم هیج قلب کذا إلى کذا اجیبو بحق ودود

دعای تیغ بند قوی

این دعا همچون محافظی قوی در مقابل تیغ زبان دشمنان به کار گرفته می شود. آن را حفظ کرده و روی ۱۰ صفحه کاغذ از بالا به پایین آن را بنویسید. سپس کاغذ ها را زیر خاک کنید.

(بسم الله الرحمن الرحیم ” لاَّ یُحِبُّ اللّهُالْجَهْرَ بِالسُّوَءِ مِنَ الْقَوْلِ إِلاَّ مَن ظُلِمَ وَکَانَ اللّهُ سَمِیعاًعَلِیم ” .)

صد باب زبان بند

این دعا قوی ترین دعا از دعاهای صدباب زبان بند است. آن را همیشه آرام و در دل تلاوت کنید. قبل از خواندن حتما وضو داشته باشید. بهتر است هنگامی که این آیه را می خوانید به آسمان نگاه کنید و حداقل ۷۰ بار تکرار کنید.

(قال تعالى بسم الله الرحمن الرحیم ” قال رجلان من الذین انعم الله علیهما ادخلوا علیهم الباب فإذا دخلتموه فإنکم غالبون وعلى الله فتوکلوا إن کنتم مؤمنین ” .)

کلام آخر

اگر قصد دارید در هر کاری به خصوص در علاقه مند کردن دیگران موفق شوید باید علم کافی نیز داشته باشید تا به هدف خود برسید. برای اینکار باید تلاش کنید ( در کنار دعا). خداند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: ۳۹ و ۴۰(

“و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.”

به همین دلیل برای آشنایی بیشتر با روانشناسی عشق و مطالب مرتبط با آن توصیه می کنم غیر از مطالعه دعاها مطالب گوناگون مختلف دیگر که مربوط به روانشناسی است را در این سایت مطالعه کنید. می توانید از مطالب زیر شروع کنید.

در پایان خوب است بدانید که دعا کردن به تنهایی کافی نیست و برای هر کاری حتی بستن زبان دیگران راهکارهای علمی و روانشناسی نیز وجود دارد که در کنار دعا های شما می توانید صد برابر تاثیر قوی تری داشته باشد.

با استفاده از تکنیک سیگنال های جذب و مقالات شاهین زند و با کمی تلاش می توانید رابطه ی از دست رفته و عشق سابقتان را برگردانید.

خبر خوب این است که ما می توانیم دانش شما را در این زمینه افزایش دهیم پس برای ارتباط با ما با شماره ی زیر در تماس باشید.

توجه داشته باشید تکنیک های ان ال پی برای بازگرداندن عشق به رابطه فقط توسط شاهین زند و تیم روانشناسی نوین بینش آموزش داده می شوند و این گروه فقط از طریق شماره زیر و سایت نوین بینش فعالیت می کنند. پس مراقب باشید فریب سایت های دیگر که با نام شاهین زند فعالیت می کنند را نخورید.

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

شما احتمالا با جستجوی یکی از جملات زیر به این مقاله رسیده اید:

دعای زبان بند قوی برای ازدواج. دعای زبان بند قوی برای شوهر. دعای زبان بند قوی از راه دور. دعای زبان بند بسیار قوی و فوری. دعای زبان بند قوی فوری. دعای تیغ بند قوی. صد باب زبان بند

دعاهای زیر در زندگی شما معجزه می کند ( حتما بخوانید)

دعای زبان بند معشوق

دعای زبان بند قوی سکاکی

دعای زبان بند قوی برای شوهر

دعای زبان بند صم بکم عمی

دعای افتادن مهر به دل از راه دور

دعای قوی برای فراری دادن همسایه بد

دعای زبان بند در قرآن

دعای زبان بند یهودی

مطالب مرتبط:

خیانت چگونه اتفاق می افتد و چرا باید جلوی آن را گرفت

چگونه متوجه خیانت همسر شویم

روانشناسی مردان خیانتکار

بعد از خیانت همسر چه کنیمموضوعات :
مذهب

درباره نویسنده

novinatlas 1378 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.