no-img
نوین اطلس

چگونه هر مردی را عاشق خود کنیم - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

چگونه هر مردی را عاشق خود کنیم
امتیاز 4.00 ( 1 رای )
zip
تیر ۱۶, ۱۳۹۷

چگونه هر مردی را عاشق خود کنیم


فموضوعات: چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم، چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم، چگونه مردان را به سمت خود بکشانیم، چگونه می توان مردی را عاشق خود کرد؟، چگونه دیگران را عاشق خود کنیم ( بر اساس روانشناسی عشق)، کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم

مشکلی که در تلاش برای جذب پسر مورد علاقه وجود دارد برداشت و تصور اشتباهی است که گاهی در دختران ایجاد می شود. مثلا ممکن است اگر پاسخ مورد انتظارش را از آن پسر دریافت نکند با خود فکر کند که هیچ کس او را نمی خواهد و برای دیگران دوست داشتنی نیست.

از سوی دیگر تحقیقات نشان داده اند هر چیزی که کمتر در دسترس قرار بگیرد ارزش بیشتری خواهد داشت و در دسترس بودن بیش از حد ممکن است ارزش و جذابیت فرد را کاهش کاهش دهد.

ادامه ی مطلب در:

به دست آوردن دل پسرها

چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم

بسیار مهم است که بدانید راه های زیادی وجود دارند که اگر به درستی آن ها را به کار بگیرید برای جذب مردان و پسران مغرور و در نتیجه عاشق کردن آنان به شما کمک می کند. یک فرد مغرور به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده که بتواند روی پدیده های با ارزش زندگی خود تاثیر بگذارد.

اگر بتوانید درک یک مرد را نسبت به ارزش حیط اطرافش تغییر دهید از جانب او نیز پاسخی دریافت خواهید کرد و این دقیقا همان جایی است که می توانید آن مرد را به خود جذب کرده و عاشق خود کنید.

ادامه ی مطلب در:

راه های عاشق کردن پسران مغرور

چگونه مردان را به سمت خود بکشانیم

در راه جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج باید گفت هیچ کس به فردی که بیش از حد و به سادگی در دسترس بوده و یا کاملا دست نیافتنی باشد جذب نخواهد شد. به همین دلیل است که حضور بیش از حد شما در کنار یک شخص از جذابیت هایتان کم کرده و تلاش غیر معمول برای به دست آوردن یک فرد خاص باعث می شود که دیگر برای او خواستنی نباشید و چنین رفتارهایی، رفتارهای زنانه ی مورد علاقه ی مردان نخواهد بود.

چیزی که در جذب مردان و پسران برای ازدواج مهم به شمار می رود این است که هر یک از ما ویژگی ها، توانایی ها و موقعیت های متفاوتی داریم. برای تعیین معیارهای ازدواج خود باید این عوامل را در نظر گرفته و مسلما کسی را برای ازدواج انتخاب می کنیم که امتیازات مشابهی با ما داشته باشد .مثلا اگر با توجه به شرایط و موقعیتتان نمره ی ۵۰۰ را به خود اختصاص دهید هیچ گاه به فردی که از نظر شما نمره ی ۱۰۰ یا ۵۰۰۰ دارد جذب نخواهید شد زیرا این بدان معنی است که تفاوت های بسیار زیاد و مختلفی بین شما وجود دارد.

ادامه ی مطلب در:

جذب مردی که دوستش داریم

چگونه می توان مردی را عاشق خود کرد؟

مواردی همچون قدرت و سلطه در کنار جذابیت فیزیکی از جمله ویژگی های جذاب برای زنان می باشد.

ولی داستان مردان متفاوت است. درست است که ذهن آنان به گونه ای برنامه ریزی شده که به ویژگی های دیداری مثل زیبایی و قشنگی بیشتر دقت کنند اما نمی توان گفت مردان ظاهر بین هستند. در حقیقت هم برای مردان و هم برای زنان ویژگی های فیزیکی و ظاهر اهمیت بالایی دارد اما در مورد مردان ظاهر اهمیت بیشتری دارد و در صدر لیست معیار هایشان قرار می گیرد.

مردان ذاتا به شکلی افریده شده اند که ویژگی های مربوط به باروری و سالم بودن برایشان اهمیت بسیاری داشته باشد؛ یعنی اگر احساس کنند زنی می تواند فرزاندان سالم و توانمند به دنیا اورد، به شدت جذب وی می شوند.

ادامه ی مطلب در:

چگونه یک مرد را جذب کنیم ( روانشناسی جذب در مردان)

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم ( بر اساس روانشناسی عشق)

بسیاری از شما تصور می کنید عاشق شدن یا عاشق کردن دیگران خارج از کنترل و اتفاقی تصادفی و بی قانون است. باید بگویم کاملا در اشتباه هستید! عشق فرآیندی است که توسط قوانین مشخصی اداره می شود. در نتیجه می توان گفت عاشق شدن و حتی عاشق کردن دیگران کاملا قابل کنترل بوده و مهارتی است که با مطالعه در باره ی “روانشناسی عشق” به دست می آید.

ادامه ی مطلب در:

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم – بر اساس روانشناسی عشق

کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

این کتاب برای کسانی نوشته شده است که می خواهند یک رابطه را آغاز کنند و سپس شخص مورد نظر خود را عاشق و وابسته ی خود کنند تا این رابطه به یک ازدواج موفق ختم شود. در این کتاب نه تنها روش های عاشق کردن آموزش داده می شود بلکه یاد خواهید گرفت چگونه شخص مورد نظر خود را مطابق با باورهای خود تغییر دهید بدون اینکه خود متوجه ی این موضوع شود.

ادامه ی مطلب و دانلود کتاب در:

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم

 

سایت روانشناسی نوین بینش

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفتهموضوعات :
روانشناسی عشق

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.