no-img
نوین اطلس

چگونه با اعتماد به نفس قدم برداریم - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

چگونه با اعتماد به نفس قدم برداریم
zip
فروردین ۱۹, ۱۳۹۵

چگونه با اعتماد به نفس قدم برداریم


دقیقا چگونه باید با اعتماد به نفس قدم برداشت؟

همانطور که خودتان نیز احتمالا حدس زده اید با اعتماد به نفس قدم برداشتن فقط باعث نمی شود که دیگران شما را فردی با اعتماد به نفس ببینند بلکه خودتتان نیز واقعا احساس با اعتماد به نفس بودن را پیدا خواهید کرد؛ احساسی که در دیگر شرایط زندگی نیز بر رفتار شما تاثیر خواهد داشت ( نگاه کنید به مزیت های صاف ایستادن).

چگونه با اعتماد به نفس راه برویم

می دانم قبلا بارها شنیده اید که باید پشت خود را صاف نگاه دارید و شانه هایتان را عقب دهید اما دقیقا چگونه باید این کار را کرد؟

همه چیز مربوط به نوک انگشتان پاهای تان است! همین الان بلند شوید و هر دو ساق پای خود را در یک خط قرار دهید. مطمئن شوید که همه ی وزن بدن تان بطور مساوی بین هر دو پای تان تقسیم می شود. بین پاهایتان فاصله قرار دهید تا بتوانید یک بالانس خوب ایجاد کنید.

اکنون نوک انگشتان تان را به مقدار کمی بالا دهید طوری که زمین را لمس نکنند و سپس توجه کنید کمرتان به چه شکلی قرار گرفته است. وقتی نوک انگشتان پای خود را بالا دهید، مجبور خواهید شد صاف به ایستید و شانه های تان خود به خود در موقعیت صحیحی قرار خواهند گرفت ( نگاه کنید به بخش زبان بدن).

اکنون برای چند لحظه از شما می خواهم چشمان خود را ببندید و تصور کنید شخص مهمی هستید. فرمانده ی یک ارتش بزرگ، یک شخصیت مشهور یا حتی یک ابر قهرمان.

دلیل اینکه از شما می خواهم چنین کاری کنید این است که با اینکار ذهنتان برنامه ریزی خواهد شد و در نتیجه پیامی به بدن شما ارسال خواهد کرد که در وضعیت اعتماد به نفس قرار بگیرد. در دوره های نفوذ بر ذهن و هیپنوتیزم پنهان توضیح داده ام که تصویر سازی یکی از روش های هیپنوتیزم است. اگر به صورت صحیح انجام شود می توانید ذهن خود را برنامه ریزی کنید تا به شما کمک کند هر کاری می خواهید انجام دهید.

نکته های بیشتر در مورد با اعتماد به نفس راه رفتن

پس از اینکه نوک انگشتان پای خود را بلند کردید و همانطور که در بالا شرح داده شد در مورد خود تصویر سازی کردید، در حالی که نوک انگشتان تان همچنان بالا است شروع به قدم برداشتن کنید. در آغاز ممکن است سخت باشد اما خیلی زود با کمی تمرین به آن عادت خواهید کرد.

مطمئن شوید قدم های بلند بر می دارید و هر زمان که یک قدم جدید برداشتید، وزن بدن خود را بر روی یک پا بیندازید.

سعی کنید وقتی راه می روید چانه ی خود را نیز کمی به سمت بالا قرار دهید. وقتی چنین کاری کنید ذهن تان تصور می کند شخصی بسیار با اعتماد به نفس هستید و در نتیجه بدن تان را وادار می کند تا با اعتماد به نفس حرکت کند ( نگاه کنید به زبان بدن در وضعیت اعتماد به نفس).

منبع این مطلب را می توانید در سایت نوین بینش مشاهده کنید: چگونه با اعتماد به نفس قدم برداریم

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید.

source: novinbinesh.com

 

می خواهید بیشتر بدانید؟

بازگشت به صفحه ی اول: توضیح کامل همه ی حرکات در زبان بدن

چگونه با اعتما به نفس دست بدهیم

تحلیل شخصیت از طریق نحوه ی راه رفتن

روانشناسی عشق چه می گوید

نشانه های عاشق شدن در زبان بدن

چگونه می توانیم به خود باوری برسیم

۴ دلیل بنیادین در عاشق شدن

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم

معرفی کتاب

1555 - Copyدرباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.