no-img
نوین اطلس

زبان بدن، همه چیز در مورد دست دادن - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

زبان بدن، همه چیز در مورد دست دادن
zip
اردیبهشت ۱, ۱۳۹۵

زبان بدن، همه چیز در مورد دست دادن


من از تو قوی تر هستم

فکر می کنید چرا وقتی یک فیلم وحشتناک نگاه می کنید احساس ترس و وحشت پیدا می کنید با وجود اینکه می دانید در خانه هستید و جای تان امن ست؟ دلیل آن ساده است، زیرا عملکرد ضمیر ناخودآگاه در چنین شرایطی بر اساس قوانین ابتدایی و بدوی است. در نتیجه ممکن است به غلط تفسیر کند که یک محرک خارجی به عنوان تهدید وجود دارد حتی اگر در حقیقت هیچ خطری وجود نداشته باشد.

اکنون اجازه دهید بازگردیم به رفتار دست دادن، وقتی دست فرد دیگری را محکم می فشارید در طی این زمان ضمیر ناخودآگاه وی تصور می کند از وی قوی تر و با اعتماد به نفس تر هستید!!

پس با اطمینان از این موضوع که محکم دست می دهید، بدون اینکه زحمت زیادی به خود بدهید، توانسته اید یک برداشت خوب به عنوان فردی با اعتماد به نفس تنها با استفاده از زبان بدن از خود به جا بگذارید.

از دستورات من پیروی کن

آیا تا کنون توجه کرده اید چگونه بعضی افراد هنگام دست دادن با دوستان خود کف دست خود را افقی نگه می دارند به جای اینکه عمودی بگیرید.

در این شرایط از زبان بدن دو حالت وجود دارد

  1. حالت اول وقتی است که کف دست رو به زمین باشد
  2. حالت دوم وقتی است که کف دست رو به آسمان باشد

حالت اول نشان می دهد طرف مقابل، تمایل دارد به اوضاع تسلط داشته باشد و حالت دوم نشان دهنده ی این است که طرف مقابل در وضعیت تسلیم قرار دارد. فردی که هنگام دست دادن، کف دستش رو به زمین باشد معمولا همیشه همین رفتار را انجام می دهد زیرا تمایل ضمیر ناخودآگاه وی این است که طرف مقابل را در حالت تسلیم و فرمانبرداری نگه دارد. از سوی دیگر قرار دادن کف دست رو به آسمان نشان می دهد این فرد در وضعیت تسلیم و فرمانبرداری قرار دارد.

اگر شخصی قصد تسلط بر من را داشت چه عکس العملی نشان دهم؟

چه می شود اگر فردی که با شما دست داده است تلاش کند کف دست خود را رو به زمین قرار بدهد؟

خیلی راحت دست وی را محکم گرفته و مجدد به حالت عمودی بازگردانید. با این کار به صورت غیر مسقتیم یک پیام برای ضمیر ناخودآگاه وی ارسال می کنید که می گوید: ” متاسفم، من جزء افرادی نیستم که بتوانید او را کنترل کنید”

در کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توضیح داده ام چگونه حرکت ساده ای مثل محکم دست دادن می تواند باعث شود به نظر جذاب تر باشد و شانس اینکه دیگران به شما علاقه مند شوند را افزایش دهید. مطمئن شوید دیگر حرکات زبان بدن را نیز یاد گرفته اید تا موفق شوید بهترین برداشت ممکن را از خود به جا بگذارید.

یادگرفتن زبان بدن می توانید باعث رشد بیشتر مهارت های ارتباطی شما شود. سایت نوین طلس تنها وبسایت در بین وبسایت های فارسی زبان است که مجموعه ی کامل حرکات زبان بدن را با جزئیات لازم توضیح داده است. مطمئن شوید بخش زبان بدن را حتما مطالعه می کنید.

منبع این مطلب را می توانید در سایت نوین بینش مشاهده کنید: زبان بدن، همه چیز در مورد دست دادن

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید.

source: novinbinesh.com

 

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

صفحه ی اول توضیح کامل همه ی حرکات در زبان بدن

بله، چگونه با تحریک تخیلات ذهنی دیگران یک برداشت مثبت از خود ایجاد کنیم

چگونه خود را آنطور که می خواهم نشان دهم

شناخت شخصیت از طریق اندازه ی کف دست

چگونه با اعتماد به نفس قدم برداریم

چگونه با علم شخصیت شناسی دیگران را عاشق خود کنیم

اصول متقاعد سازی دیگران چیست

شخصیت شناسی با کف دست

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق کنم

معرفی کتاب

1555 - Copyبرچسب‌ها :

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.