no-img
نوین اطلس

دعای آشتی زن و شوهر - نوین اطلس


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

دعای آشتی زن و شوهر
امتیاز 4.50 ( 2 رای )
zip
اسفند ۲۲, ۱۳۹۶

دعای آشتی زن و شوهر


این مطلب در مورد موضوعات دعا برای آشتی زن و شوهر از راه دور، دعای آشتی فوری، دعای پشیمانی شوهر، دعای بازگشت شوهر، دعای محبت بین زن وشوهر، دعا برای آشتی از راه دور، دعای سریع الاجابه برای آشتی، رفع اختلاف زن و شوهر نوشته شده است.

دعا برای آشتی زن و شوهر از راه دور

بر روی سیب ۲۰ بار خوانده شود و هر کس به معشوق خود بخوراند او دیوانه وی می شود . تجربه شده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

سُبْحانَکَ لا اله اِلّا اَنتِ یا رَبِّ کُلِّ شَیءٍ وِراثَهُ

دعای آشتی فوری

حرف اول اسم شخص را که می خواهی تصرف و تسخیر کنی پیدا کن و با اسم آن حروف یکصد بار آنرا قرائت کن مثلا اگر نام شخص محمد بود حرف م را پیدا کن و زیر آن یا باری قید شده و یکصد بار بگو : یا باری یا مالک سخرلی قلب محمد الی …

دعای پشیمانی شوهر

در مخازن آورده اند که هر گاه کسی سوره مبارکه حمد را وارونه به نام غائب و مادرش بخواند بدون شک باز خواهد گشت . هم چنین جهت حاضر شدن غائب این نام را ( یامالینوش ) بر سفال آب ندیده به نام کسی که غائب باشد بنویسد حتما حاضر خواهد شد ایضا برای مراجعت

دعای بازگشت شوهر

علامه طباطبایی‏رحمه الله با استفاده از دو آیه شریفه «وَ إِذا سَأَلَکَ عِبادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَهَ الدَّاعِ إِذا دَعانِ»؛ و آیه «ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکُمْ»؛ استفاده می‏فرمایند که در استجابت دعا دو چیز معتبر است: ۱ – دعوت، خواستن و طلب باشد، آن هم به راستی و صداقت؛ نه که این لقلقه زبان باشد که لفظ «ادعو» آن را می‏رساند.

دعای محبت بین زن وشوهر

به عدد طالب و مطلوب ( اسامی عاشق و معشوق را به حروف ابجد کبیر محاسبه کرده ) یا ناصر یا معین ایاک نعبد و ایاک نستعین را بخواند میانه ایشان کمال یکرنگی خواهد شد به حدیکه اگر یک ساعت همدیگر را نبینند از عشق بی قرار می شوند باذن الله

دعا برای آشتی از راه دور

برای آشتی و رفع کدورت میان دو نفر آیه شریفه ذیل را سه مرتبه قرائت کند و به سمت فردی که مد نظر است بدمد ، حتما میان آنها آشتی برقرار خواهد گردید و حتی فرد مقابل از او عذر خواهی خواهد نمود. آیه ذیل را بخواند :

وتَمَّتْ کَلِمَهُ رَبِّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَّدِلَ لِکَلِماتِهِ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ

دعای سریع الاجابه برای آشتی

إِنَّ رَبَّکُمُ اللَّهُ الَّذِی خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِی سِتَّهِ أَیَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَىٰ عَلَى الْعَرْشِ یُغْشِی اللَّیْلَ النَّهَارَ یَطْلُبُهُ حَثِیثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ ۗ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ ۗ تَبَارَکَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِینَ (۵۴) ادْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْیَهً ۚ إِنَّهُ لَا یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ (۵۵) وَلَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلَاحِهَا وَادْعُوهُ خَوْفًا وَطَمَعًا ۚ إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِّنَ الْمُحْسِنِینَ (۵۶)

رفع اختلاف زن و شوهر

ذکر زیر هرروز ۴۰ بار گفته شود حد اقل تا هفت روز

اللّهمَ اَلِّفْ بَینی وَبَینَهُ بَینَ آدَمَ وَحَوّا کَمااَلَّفْتَ

یعنی پروردگارا بین من وفلانی الفتی پدیدارکن.مثل آدم و حوا

و اگر آقا هستید به جای( بَینَهُ ) بگویید بَینَها

تاهفتاد روز روزی ۷۲ بار ( یا باسِط )

آشتی با مرد متولد اردیبهشت

سایت روانشناسی نوین بینش

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

تعبیر خواب آشتی

دعا برای اطاعت شوهر از زن

شما احتمالا با جستجوی یکی از جملات زیر به این مقاله رسیده اید:

دعا برای آشتی زن و شوهر از راه دور. دعای آشتی فوری. دعای پشیمانی شوهر. دعای بازگشت شوهر. دعای محبت بین زن وشوهر. دعا برای آشتی از راه دور. دعای سریع الاجابه برای آشتی. رفع اختلاف زن و شوهرموضوعات :
دعا

درباره نویسنده

novinatlas 1736 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.