no-img
نوین اطلس

آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان
zip
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷

آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان


موضوعات: کسب درامد اینترنتی واقعی، کسب درآمد اینترنتی کلیکی، درآمد اینترنتی بدون سرمایه، کسب درآمد از طریق اینترنت، کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه، آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی.

اگر مایل هستید راهکارهای ثروتمند شدن را به صورت علمی و بر اساس تجربیات افراد موفق بشناسید پیوندهای زیر را دنبال کنید:

آیا ثروتمندان از زندگی خود راضی هستند

استفاده از قدرت ذهن برای جذب پول

کسب درآمد میلیونی از اینترنت

 

کسب درامد اینترنتی واقعی

استفاده از وب سایت های موجود.
یکی از پردرآمد ترین کسب و کارهای حال حاضر دنیا فروش محصول از طریق اینترنت است. به این صورت که شما می توانید با داشتن یک وب سایت کسب و کار های در دنیای واقعی را به دنیای اینترنت وارد کرده و شروع به فعالیت کنید.اما با توجه به اینکه شروع فعالیت در این زمینه کمی احتیاج به تخصص و شرمایه دارد شما می توانید از سایت های همکاری فروش استفاده کنید.
امروزه شما می توانید بسته به سیاست وب سایت ها در زمینه های مختلف با آنها همکاری داشته باشید، به عنوان مثال وب سایت هایی وجود دارند که شما می توانید اخبار خود را به آنها بفروشید،و یا وب سایت هایی هستند که شما می توانید به صورت همکاری در فروش ، محصولات خود را در این وب سایت ها به فروش برسانید.
شاید این سوال را بپرسید که نحوه همکاری این سایت ها چگونه خواهد بود؟ جواب این است که با توجه ب سیاست سایت ها پاسخ ها متفاوت هستند، برخی سایت ها در سود فروش شما سهیم خواهند شد و برخی دیگر سود خود را در آوردن ترافیک مشتریان شما پیدا می کنند.
یکی دیگر از این نوع کسب و کار فروش عکس است، امروز وب سایت هایی وجود دارند که عکس های هنری و زیبای شما را میخرند.

کسب درآمد اینترنتی کلیکی

یک وبلاگ بسازید
اگر درباره کسب درآمد از اینترنت جدی هستید پیشنهاد من به شما این است که یک وبلاگ بسازید.وبلاگ نویسی یکی از پایدارترین و بزرگ ترین راه های کسب درآمد آنلاین است.
اگر یک وبلاگ با محتوای مناسب و دامنه خوب درست راه اندازی شود شما میتوناید از تولید محتوا ، تبلیغات و یا حتی خرده فروشی در آن شروع به کسب درآمد بکنید.

درآمد اینترنتی بدون سرمایه

مزایای کسب و کار های اینترنتی
یکی از مزایای بارز کسب و کار آنلاین زمان کم و سریع رسیدن به درآمد است و با گذشت زمان همزمان با نرخ رشد درآمد پایداری بیشتری حاصل می شود.
یکی دیگر از مزایای بارز و مورد توجه در این نوع کسب و کار ها عدم احتیاج به سرمایه است.

کسب درآمد از طریق اینترنت

راه اندازی وبینار
اگر شما در زمینه ای تخصص دارید و یا میتوانید از تخصص دیگران در آموزش های وبینار استفاده کنید، وبینار ها درآمد های ملیونی دارند.البته اغلب راه اندازی وبینار ها احتیاج به یک وب سایت دارد ، اما راه هایی مثل شبکه های اجتماعی برای راه اندازی وبینار ها وجود دارند.اما باز با این حال داشتن یم وب سایت برای فروختن محصولات و ویدیو های شما به عنوان محصول پیشنهاد می شود.

کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه

شبکه های اجتماعی
راه اندازی کانال ها در شبکه های احتماعی مانند داشتن وبلاگ ها در مسیر کسب درآمد از راه تبلیغات مشابه به هم هستند.
امروزه راه اندازی کانال ها در پیام رسان های اجتماعی و جذب مخاطب یکی به یکی از روش های کسب درآمد تبدیل شده است.

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی چیست؟ این اولین سوالی است که باید از آن آگاهی داشته باشید. آیا داشتن یک وب سایت یا یک فروشگاه اینترنتی به معنای داشتن یک کسب و کار اینترنتی است؟ آیا به این فکر کردید که یک کسب و کار اینترنتی باید چه بخش هایی داشته باشد؟ موضوع یک شنبه های همیار وب این هفته چگونه یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنیم؟ است.

اولین قدمی که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود باید بر دارید انتخاب عنوان کسب و کارتان یا همان برند است. با انتخاب نام مناسب تجاری برای کسب و کارتان باعث تمایز با رقبایتان می شوید. برای انتخاب نام بردنتان وقت زیادی بگذارید چون نام یک کسب و کار که قرار است نام وب سایتتان هم شود کت شلوارتان نیست که هر بار که خواستید عوض کنید.

قدم بعدی که باید بردارید انتخاب هاست برای وب سایتتان است که مسئله خیلی مهمی است. درباره انتخاب هاست بارها صحبت کردم و قبلا مقاله ای با عنوان مراحل راه اندازی یک سایت اینترنتی در همیار وب منتشر شده است که در آن توضیحاتی را در مورد هاست گفته ام. هاست های خیلی خوبی در ایران وجود دارد که با بررسی سایت های پر طرفدار و قوی و پیدا کردن هاستی که میزبانی آن ها را انجام داده است می توانید بهترین شرکت های هاستینگ رو پیدا کنید. توسط سایت GTMetrix هم می توانید سرعت سایت ها را چک کنید. و از این بابت هم می توان به کیفیت یک هاست خوب پی برد.

قدم بعدی طراحی کسب و کار اینترنتی است. منظور از طراحی یک کسب و کار اینترنتی فقط راه اندازی یک وب سایت نیست. باید بستر کسب و کار خود را طوری فراهم سازید که نتیجه مطلوب را به شما بدهد. خیلی از دوستان با این طرز تفکر که برای شروع کسب و کار اینترنتی باید یک وب سایت ساده داشت کسب و کار خود را آغاز می کنند که به نظر من کار اشتباهی است.

من بهتون پیشنهاد می کنم وب سایت خود را بنا به نیازتان حرفه ای راه اندازی کنید. منظور از حرفه ای این نیست که هزینه های زیادی برای راه اندازی سایتتان پرداخت کنید. بلکه منظورم اینکه ابزارهای لازم برای کسب و کار اینترنتی خود را فراهم کنید.سایتی با تمام امکانات که در ادامه کار کم نیارد. با هزینه های زیاد و تجربه کاری کم ممکن است کسب و کار اینترنتی خود را به زودی با شکست مواجه کنید.

بعد از راه اندازی وب سایت حالا نوبت به فروش محصولات و خدمات می رسد. برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی حتما نیاز نیست محصولات فیزیکی داشته باشید بلکه می توانید محصولات دیجیتالی و دانلودی ارائه کنید. می توانید خدمات خود را ارائه کنید. مثلا شما یک فروشگاه کاشی و سرامیک دارید. می توانید برای توسعه کسب و کار خود محصولات و خدماتتان را در وب سایتتان معرفی کنید.

گام بعدی فروش محصولات است. اکثر افراد با این تصور اشتباه که بازدیدکنندگان سایت باید محصولاتشان را بدون هیچ دلیلی ازشان بخرند کسب و کار خود را با شکست مواجه می کنند. چه دلیلی دارد افرادی که شما را نمی شناسند از شما خرید کنند؟ در این گام شما احتیاج به بازاریابی اینترنتی برای فروش محصولاتتان دارید.

لازمه یک کسب و کار اینترنتی خوب داشتن اطلاعات تماس با کاربران سایت است که برای این کار باید از لندینگ پیج یا همان صفحه فرود استفاده کنید. توسط برقراری ارتباط صمیمانه با کاربران سایتتان می توانید فروش محصولات خود را آغاز کنید. از طریق بازاریابی ایمیلی می توانید کمپین های فروش محصولات خود را پیش ببرید و فروش خود را چند برابر کنید.

اگر می خواهید در کسب و کار اینترنتی خود به موفقیت های دائمی برسید باید مشتری های خود را به مشتری های وفادار تبدیل کنید. برای این کار روش های زیادی موجود است که من به چند مورد اشاره می کنم. مثلا می توانید از تخفیف های فصلی یا مناسبی استفاده کنید. باید حداقل هر چند ماه یک بار هدایای رایگان و ارزشمند در اختیار مشتریانتان قرار دهید. پشتیبانی خیلی مهم است. باید پشتیبانی قوی داشته باشید. در کوتاه ترین زمان ممکن به سوالات و مشکلات مشتریان و کاربرانتان پاسخ دهید. سعی کنید پشتیبانی جدایی را برای مشتریان خود داشته باشید.

سایت روانشناسی نوین بینشدرباره نویسنده

novinatlas 1719 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.