no-img
نوین اطلس

چگونه به سرعت پولدار شویم


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

چگونه به سرعت پولدار شویم
zip
اردیبهشت ۴, ۱۳۹۷

چگونه به سرعت پولدار شویم


این مطلب در مورد موضوعات چگونه در خانه پولدار شویم، چگونه در نوجوانی پولدار شویم، چگونه بدون سرمایه پولدار شویم، می خواهم پولدار شوم چگونه، چگونه پولدار شویم در ایران، چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم، چگونه پولدار بشم نوشته شده است.

 

اگر مایل هستید راهکارهای ثروتمند شدن را به صورت علمی و بر اساس تجربیات افراد موفق بشناسید پیوندهای زیر را دنبال کنید:

چگونه بدون سرمایه کارآفرینی کنیم

سریع ترین راه برای پولدار شدن

دلایل شکست یک کسب و کار

 

چگونه در خانه پولدار شویم

مشاغل زیادی هستند که می توان از طریق آن ها در خانه پولدار شوید . کافیست هنر یا مهارتی را کسب کنید و محصولاتی تولید کنید و بعد آن ها را در بازار بفروشید . یکی از معروف ترین و رایج ترین مشاغل خانگی پرورش قارچ است . با یک جستجو در گوگل می توانید آموزش های مربوطه را بخرید و کار خود را شروع کنید . از کارهای خانگی رایج خیاطی است . خانم ها می توانند آموزش های خیاطی رو از اینترنت تهیه کنند

چگونه در نوجوانی پولدار شویم

۱ . شبکه‌های اجتماعی به شما کمک می‌کند

از این توصیه برداشت اشتباه نکنید. منظورم برقراری روابط اجتماعی با ثروتمندان نیست، اما شما باید سعی کنید با کسانی که اهدافی مشابه شما دارند تشکیل یک شبکه بدهید. شبکه‌ای از مردم که در تلاش برای رسیدن به یک هدف مشترک هستند در مقایسه با تلاش انفرادی شانس بیشتری برای موفقیت دارند.

راههای مختلفی برای ایجاد این شبکه وجود دارد، که یکی از راههای متداول استفاده از شبکه‌های اجتماعی در دنیای مجازی است ولی در دنیای حقیقی نیز این کار باید به همان شکل انجام پذیرد. پلهای پشت سرتان را هیچگاه خراب نکنید و با همکلاسیها، همکاران سابق و کنونی و نیز شرکای تجاری و مشتریان خود در ارتباط باشید و تلاش کنید با اکثر آنها ارتباط حرفه‌ای حساب شده برقرار کرده و حفظ کنید. حتی اگر یکی از این اشخاص در حال حاضر بی‌ربط با هدفتان به نظر برسد ولی چه کسی از آینده خبر دارد پس با همه آنها ارتباط خود را حفظ کنید.

۲ . نیازهای واقعی مشتریان را بیابید
والدین ما با شعار مشتری‌مداری تجارت می‌کردند و به تدریج آن را بعنوان یک اصل پذیرفتند. ولی نسل جدید کمی متفاوت به قضیه می‌نگرد. ما در جامعه‌ای با طیف گسترده و متفاوتی از مشتریان متولد شدیم و بخش اعظمی از این نسل حقیقتاً نحوه تعامل با آنها را نیاموخته‌اند. این مشتریان با تبلیغات رنگارنگ به داخل گود کشیده شده‌اند و در صورت برآورده نشدن خواسته‌های واقعی‌شان بشدت آزرده‌خاطر می‌شوند. ثروتمندان چیزهایی می‌خرند که با آن پول بیشتری بدست آورند در حالیکه مردم فقیر کالاهای مصرفی می‌خرند که باعث افزودن بر ثروت ثروتمندان می‌شود. همینقدر کافیست که که دریابید چگونه باید با مشتریان خود تعامل کنید.

۳ . پس‌انداز بمنظور سرمایه‌گذاری

دورانی که در آن پولهایمان را خردخرد جمع می‌کردیم ودر یک حساب پس‌انداز ذخیره می‌کردیم تا بیشتر و بیشتر شود دیر زمانیست که سپری شد. امروزه این کار خیلی زمانبر است و حتی ممکن است مانع پیشرفت حرفه‌ای‌تان بشود. پیدا کردن شغل برای جوانها به نظر وظیفه دشواریست اما مشاغل خانگی زیادی در دسترس قرار دارد که جوانها می‌توانند با آن پس‌انداز خوبی بدست آورند. پس‌انداز برای سرمایه‌گذاری تنها چیزیست که در واقع معقول به نظر می‌رسد. با سرمایه‌گذاری در چیزهای جدید باید کاری کنید که پولتان برای شما پول خلق کند.

البته در این کار عجله نکنید و پولتان را هوشمندانه سرمایه‌گذاری کنید. طرحهای سریع پولدار شدن، معمولاً بازپرداخت و عایدی ندارند و قاعدتاً باید از اینگونه طرحها دوری کنید خصوصاً اگر کسی تلاش کند این طرحها را به زور به شما بقبولاند. شما نیاز به بررسی خطرات و احتمالات موفقیت طرحهای سرمایه‌گذاری مورد نظر خودتان را دارید و باید اطمینان حاصل کنید که ریسک منطقی و کوچکی در پی دارد و سپس ژتونهای خود را روی میز بگذارید. با اینحال، هر سرمایه‌گذاری کمی قمار با خودش بهمراه دارد.

۴ . حرفه خود را هوشمندانه انتخاب کنید
بگذارید رک باشیم، گفتن این حرف راحتتر از عمل بدان است. هنگامیکه بدنبال حرفه مورد علاقه خودمان هستیم، معمولاًترکیبی از خواسته‌های درونی، تحقیق و مشاوره از کسانی که مورد اعتماد ما هستند را مدنظر قرار می‌دهیم. این موضوع باعث پیچیدگی در تصمیم‌گیری می‌شود اما نسل کنونی بخوبی می‌داند که اگر بدرستی تحقیق کرده و به صحبتهای عوام گوش نکند، می‌تواند هم حرفه مورد علاقه‌اش را یاد بگیرد و هم با آن به ثروت برسد.

امروزه منابع بیشماری وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آن تصویر روشنی از وضعیت اقتصادی و چشم‌انداز بازار کار داشته باشید و با توجه به آن براحتی می‌توانید شغل مطلوبتان پیدا کنید. مطمئن باشید که تصمیم‌هایتان بر پایه درک درستی از وضعیت فعلی و آینده بنا شده و اجازه ندهید احساسات در انتخاب شغل آینده شما تاثیر منفی بگذارد.

چگونه بدون سرمایه پولدار شویم

احتمال زیاد شما مجرد باشید و در خانواده ی ۳ الی ۶ نفره زندگی می کنید و برای پولدار شدن در خانه یکی از کارها که باید همچون آدمها مدرن و موفق انجام بدید کنترل اعضای خانواده هست . شما باید مدیریت مالی را به دست بگیرید و سعی کنید با آموزش اعضا و آگاهی دادن یاری رسان آنها باشید . یک مثال ساده ،‌ بر فرض مادر یا خواهر شما قصد دارد برای گلهای خانه چند گلدان خرید کند و ۵۰هزار تومانی هزینه کند شما می توانید با آموزش بهشان یاد بدید که این لوازم و خیلی موارد دیگه کاملا در خانه انجام شدنی هست و شما می توانید براحتی با خلاقیت در خانه گلدانهای موردنیاز خودتان را بسازید . دقت کنید این مثال بود خیلی چیزها هست که خانوادگی می توان رعایت کرد و ماهانه از مخارج اضافه و قابل توجهی جلوگیری کرد .

چشم انداز پولدار شدن

شما باید چشم انداز هایی برای خودتان مشخص کنید و ابتدا بدانید که پولدار می شوید و در مقابل این پولدار شدن چه هدفهای را دنبال می کنید و به چه هدفهای فکر میکنید . اصلا برای چه خواسته هایی دوست دارید میلیونر شوید . هدف و چشم انداز خودتان را مشخص کنید و روی کاغذ ببرید و بنویسید که دوست دارید ۵ سال دیگر در موقعیت شغلی x قرار بگیرید یا در ۲ سال آینده به شغل y دست بیابید و مسیر رسیدن به این شغل یا موقعیت را مشخص که کردید برای رسیدن آن تلاش کنید و با کنترل مخارج و هدفمند کردن زندگی و برنامه ریزی به خواسته ی خودتان نزدیک و نزدیک شوید .

کنترل مخارج برای پولدار شدن

این گزینه خیلی در پولدار شدن شما نقش دارد واقعا جدی بگیرید از شما خواهش میکنم این مورد را رعایت کنید و بعد از ان به موارد دیگه عمل بکنید . تمام مخارج خودتان در طول ۱ ماه را یادداشت کنید . جزء به جزء آن را بنویسید ( حتی پولی که به تاکسی پرداختید )‌ و بعد از ۱ ماه به شکل لیست منظم ( اگر روی excel ببرید عالی می شود ) در بیاورید و مخارج را دسته بندی کنید . خواهید دید که مخارجی دارید که اصلا فکرش را هم نمیکردید که انقدر زیاد باشد ،‌ مثلا پول شارژ سیمکارت شما ماهانه بالای ۷۰هزار تومان بوده اما شما به این توجه نداشتید و یا هزینه ی رفت و آمد شما به پارکی که مکان قدم زدن شما در روز بوده بالای ۲۰۰هزار تومان بوده و موارد دیگه که بعد از به دست آمد آمار باید کنترل بیشتری روی آنها داشته باشید . همچنین یادتان نرود که سعی کنید از کارت اعتباری کمتر خرید کنید و در حقیقت برای هر خریدی کارت نکشید و ترجیحا پولتان را حساب شده در جیبتان داشته باشید و بدانید که دقیقا چقدر در جیبتان موجوده و تا آخر هفته چطور باید حفظ کنید .

بهینه سازی مخارج برای پولدار شدن

زمانی که مخارج شما مشخص شد بیشتر چه چیزهای هست باید روی آنها کنترل بیشتری داشته باشید گرچه خودتان از ماه دوم با ملاحظات بیشتری خرج خواهید کرد ،‌ همین که مخارج ماهانه ی شما نصف شود یک موفقیت بزرگ در زندگی شما هست و شما ۱ مرحله ای مراحل پولدار شدن واقعی را سپری کردید و جزو ان دسته آدمهایی شدید که با نظم و انضباط بیشتری روی زندگی روز مره ی خودشان کنترل دارند .

می خواهم پولدار شوم چگونه

خرج و مخارجتان را یادداشت کنید
افرادی را می شناسم که با نوشتن تمام هزینه های خود از کوچکترین خرید های روزانه گرفته تا بزرگترین خرج های عمده، هزینه هایشان را کنترل و مدیریت می کنند.اگر به دنبال کنترل هزینه هایتان هستید، از همین امروز دفترچه ای را به این کار اختصاص دهید و همه خرج هایتان را بنویسید. مقایسه ماهیانه این هزینه ها شما را در کنترل هزینه ها موفق تر خواهد کرد.

دنبال پاسخ چراها باشید
اگر روزی با دیدن قبوض خدماتی یامسائلی از این دست برق از سرتان پرید و متوجه شدید، بیشتر از حد مجاز خرج روی دستتان گذاشته، دنبال دلیلش باشید تا دیگر شوکه نشوید و اوضاع دوباره برایتان عادی شود.
رعایت همین نکات بسیار ساده می تواند صفرهای پول های خارج از بانک شما را از صفرهای پول هایی که در بانک دارید بیشتر کند، یا به عبارت دیگر با پس انداز پولدار شوید. امتحان کنید، امتحانش ضرری ندارد.

چگونه پولدار شویم در ایران

چگونه می توان پولدار شد؟برای رسیدن به این هدف،راه اولیه پس انداز کردن است.واقعیت را بررسی کنید خیلی از اوقات ما نیازی به خرید یک جنس گران قیمت نداریم ولی احساسی برخورد کرده وآن جنس را می خریم ما عادت کرده ایم که از روی هوا وهوس خرید های غیر ضروری انجام دهیم .

قیمت ها را مقایسه کنید ، از قبل از این که خریدتان را انجام دهید قیمت ها را مقایسه کنید جا های مشابه را نگاه کنید اگر در یک فرو شگاه سریع دیت به خرید بزنید ممکن است سرتان کلاه برود رفتن به چند فروشگاه وقیمت کردن اجناس زحمتی هم در برندارد اگر وقت کافی رفتن به همه فروشگا هها را ندارید می توانید به یک فروشگاه بروید واز قیمت ها با خبر شوید و با تماس از فرو شگا ههای دیگرقیمت ها را در آورید وقتی ارزانترین فروشگاه را پیدا کردید حالا دست به خرید بزنید.از چانه زدن واهمه نداشته باشید جالب است که بدانید پولدارترین مردم بیشتر از با قی چانه می زنند چون آنه ارزش پولی را که به دست آورده اند را می دانند وبیهوده از دستش نمی دهند.

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم

یک برنامه ریزی برای نوع محصولاتی که می خواهید بفروشید داشته باشید.
تعیین کنید که به چه روشهایی قرار است کالا را به دست مشتریان برسانید؟
نحوه بسته بندی محصولات به چه صورت باشد؟
قیمت گذاری محصولات چگونه باشد؟
برای بازاریابی سایت برنامه داشته باشید و هر روز وقتی را به بازایابی آنلاین و آفلاین اختصاص دهید.
بودجه ای را برای تبلیغات در نظر بگیرید . (تبلیغات باعث می شود سریع تر به اهداف خود برسید)

بودن هزینه کردن ، در دنیای کسب و کار اینترنتی نمی توانید موفق شوید. متاسفانه در چندین سال گذشته برخی از سایتها و وبلاگها این تصویر را در ذهن علاقه مندان به کسب و کار اینترنتی تداعی کردند که بدون هزینه کردن و فقط با یک خط اینترنت می توانند از طریق اینترنت ثروتمند شوند. برای پیشرفت در هر زمینه ای باید هزینه کنید. شما برای بازاریابی اینترنتی کسب و کارتان ، نیاز به بازاریابی اینترنتی و تبلیغات اینترنتی دارید. برای رسیدن به هدفهای خود در اینترنت نیاز به یک سری ابزار دارید که این مسائل برای شما هزینه بر خواهد بود.

اگر می خواهید در کسب درآمد از اینترت موفق شوید باید به عنوان یک شغل کامل به این نوع کسب و کار نگاه کنید . آیا شما می دانستید که در کشور خودمان وب سایتهایی هستند که فروش چندین میلیاردی در ماه دارند!؟

اگر تا الان ذهنیت دیگری نسبت به کسب و کار اینترنتی داشتید ، سریعا ذهنیت قبلی را کنار بگذارید و با آگاهی که با خواندن این مقاله بدست آوردید ، به این موضوع بنگرید.

هزینه های کسب درآمد از اینترنت ، در مقابل هزینه های کسب و کار فیزیکی بسیار کمتر می باشد و همین مسئله باعث می شود تا افراد بیشتری بتوانند برای خودشان چنین کسب و کارهایی را راه اندازی کنند.

چگونه پولدار بشم

اگر شما الان مشغول انجام کار یا حرفه ای هستید و هر کس دیگری در اطراف شما که همین شغل را دارد و ثروتمند شده است در حالیکه شما همچنان فقیر باقی ماندهاید، این صرفا به این دلیل است که شما کارهای خود را به همان شیوهای انجام نمیدهید که آنها انجام میدهند.

هیچ کس به واسطه نداشتن سرمایه از رسیدن به ثروت منع نمیشود. درست است که زمانیکه شما سرمایه دارید افزایش ثروت راحتتر و سریعتر برای شما حاصل میشود اما کسی که دارای سرمایه است قبلا ثروتمند شده است و نیازی ندارد تا بداند چگونه ثروتمند شود. صرف نظر از اینکه چقدر ممکن است شما فقیر باشید، اگر به تدریج کارهای خود را به شیوهای مشخص و قطعی انجام دهید کم کم ثروتمند و دارای سرمایه خواهید شد. بدست آوردن سرمایه بخشی از فرایند ثروتمند شدن است و آن بخشی از نتیجهای است که همیشه بعد از انجام دادن کارها به شیوهای مشخص و قطعی حاصل میشود.

سایت روانشناسی نوین بینشدرباره نویسنده

novinatlas 1723 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.