no-img
نوین اطلس

گونه های برآمده در چهره خوانی


نوین اطلس
مطالب ویژه
اطلاعیه

ادامه مطلب

گونه های برآمده در چهره خوانی
zip
فروردین ۸, ۱۳۹۵

گونه های برآمده در چهره خوانی


تصویر جیسون استاتهام

face reading 3-6

همانطور که تا کنون ممکن است حدس زده باشد، استخوان های برآمده در گونه، در چهره خوانی، نشان دهنده ی شجاعت و ماجراجویی است.

فردی که چنین ویژگی در صورت خود دارد هرگز از مبارزه فرار نمی کند؛ همیشه سرشار از شهامت بوده و هیچ مشکلی با خطر کردن یا امتحان چیزی جدید ندارد. محصور به یک آسودگی ساده یا عادتی خاص نمی شود بلکه غریضه ی خود را دنبال می کند و هر چالشی را با آغوش باز می پذیرد. چنین فردی عاشق سفر و سیاحت نیز می باشد.

نکاتی مهم در چهره خوانی

به انتخاب بازیگر هایی که در فیلم های جنگی بازی می کنند توجه کنید تا متوجه شوید در بیشتر موارد، فردی به عنوان قهرمان انتخاب می شود که استخوان های گونه ی برآمده ای داشته باشد.

البته این موضوع به این معنی نیست که اگر شخصی چنین صورتی نداشت نمی تواند شجاع باشد. همانطور که قبلا هم گفته ام، وجود یک ویژگی خاص چهره می تواند بیان کننده ی یک ویژگی شخصیتی باشد اما نبود آن ویژگی در چهره به معنی عدم وجود ویژگی شخصیتی مرتبط با آن نیست.

بعضی افراد استخوان های برآمده ای که در صورتشان دارند به دلیل چربی های صورت شان ایجاد شده است. هر زمان می خواهید در مورد ویژگی شخصیتی فردی بر اساس این ویژگی چهره قضاوت کنید این مورد را در نظر داشته باشید.

چهره خوانی و شناخت شخصصیت

من شخصا باور دارم که هر کس می تواند شخصیت خود را تغییر دهد و تبدیل به یک فرد بهتر شود. فکر نکنید که ویژگی های چهره ی شما باعث محدودیت شما می شود ( مثلا فکر نکنید که نداشتن استخوان های برآمده در گونه باعث می شود هرگز شجاع نباشید).

همانطور که چهره خوانی میتواند در مورد ویژگی های دیگران با دقت بالا اطلاعات دهد، همچنان می تواند با این حقیقت که شما می توانید تغییر کنید و تبدیل به یک شخص بهتر شوید تناقض داشته باشد.

نوشته ی شاهین زند – نویسنده و پژوهشگر.

منبع این مطلب را می توانید در سایت نوین بینش مشاهده کنید: گونه های برآمده در چهره خوانی

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید.

source: novinbinesh.com

 

می خواهید بیشتر بدانید؟

بازگشت به صفحه اصلی: دیگر ویژگی های صورت در چهره خوانی

شناخت شخصیت از طریق پیشانی

چهره خوانی: شکل بینی

چهره خوانی ( شخصیت شناسی): فاصله ی چشم ها تا ابرو

چگونه خود و دیگران را بشناسیم

چگونه با علم شخصیت شناسی دیگران را عاشق خود کنیم

چگونه می توانم شخصی را در کوتاه ترین زمان ممکن عاشق خود کنم

معرفی کتاب

1555 - Copyموضوعات :
چهره خوانی

درباره نویسنده

novinatlas 1715 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.